PDA

View Full Version : Adelina Berisha pa tė brendshme nė koncert


tipi engjellor
03-08-11, 13:34
Pas rastit tė modeles shkodrane Angela Martini, e cila doli pa tė mbathura nė tapetin e kuq nė Nju Jork, ku po zhvillohej ceremonia e ēmimeve tė modės CFDA, kėngėtarja Adelina Berisha ėshtė fotografuar gjatė performancės sė njė koncerti krejt pa tė brendshme. Kėngėtarja e “On Air”, jo vetėm qė guxoi tė hiqte veshjet e brendshme, por ka mbajtur veshur njė fustan super tė shkurtėr qė i nxirrte gjithēka nė pah. Fotot qė zbulojnė pjesė “tė tepėrta” tė trupit tė saj, janė bėrė publike, ndėrsa nuk ka pasur ende njė reagim nga kėngėtarja simpatike kosovare. 19-vjeēarja njihet nė tregun muzikor shqiptar me disa kėngė, siē ėshtė “Unė jam ajo”, “Dashuria fillon” nė bashkėpunim me Stine, “On air” etj., por diēka ėshtė e sigurt; pas publikimit tė kėtyre fotove, ajo do tė bėhet akoma edhe mė e famshme. Sė fundmi ėshtė thėnė qė Adelina po punon pėr ēeljen e njė televizioni privat nė Kosovė, natyrisht me ndihmėn e familjes sė saj, ndėrsa ėshtė duke punuar edhe pėr klipin e radhės. http://www.ekonomisti.net/fotot/21193/main_adelina-berisha-pa-te-brendshme.jpg

Guri i madh
03-08-11, 16:20
Pas rastit tė modeles shkodrane Angela Martini, e cila doli pa tė mbathura nė tapetin e kuq nė Nju Jork, ku po zhvillohej ceremonia e ēmimeve tė modės CFDA, kėngėtarja Adelina Berisha ėshtė fotografuar gjatė performancės sė njė koncerti krejt pa tė brendshme. Kėngėtarja e “On Air”, jo vetėm qė guxoi tė hiqte veshjet e brendshme, por ka mbajtur veshur njė fustan super tė shkurtėr qė i nxirrte gjithēka nė pah. Fotot qė zbulojnė pjesė “tė tepėrta” tė trupit tė saj, janė bėrė publike, ndėrsa nuk ka pasur ende njė reagim nga kėngėtarja simpatike kosovare. 19-vjeēarja njihet nė tregun muzikor shqiptar me disa kėngė, siē ėshtė “Unė jam ajo”, “Dashuria fillon” nė bashkėpunim me Stine, “On air” etj., por diēka ėshtė e sigurt; pas publikimit tė kėtyre fotove, ajo do tė bėhet akoma edhe mė e famshme. Sė fundmi ėshtė thėnė qė Adelina po punon pėr ēeljen e njė televizioni privat nė Kosovė, natyrisht me ndihmėn e familjes sė saj, ndėrsa ėshtė duke punuar edhe pėr klipin e radhės. http://www.ekonomisti.net/fotot/21193/main_adelina-berisha-pa-te-brendshme.jpg
jazik i koft ne kta muj te veres me vap shum te madhe me i detyrue fansat e vet me u djersit hiq mir nuk paska bae veq ferri e pret ket fisniken


po qysh po doket hesapi kjo nuk paska nevoj per te mbrendshme mercedeska po per pamoersa

tipi engjellor
03-08-11, 16:25
hej keto femnat e kane gjet ilaqin mu flladit ....per me na u kajt mire neve meshkujt ...se keto edhe ne pune me fustana....kane thane ...e dhana e zotit ....ja u ka dha ketyre....

Guri i madh
03-08-11, 17:43
ju te safit shkrimet e mia mundeni me i fshie ,po brekt qisaj adelina berishes nuk mundeni me ja vesh eshedibilah

uck_aksh
03-08-11, 23:57
per her te par po ndegjoj per ket kengtare
paj qka te them nuk mund ti thuash kengetare perderi sa kur nuk e ke ndegjuar te kendoj gjall teknologjia ka perparuar shum ta ndryshon zerin e ben nje CD edhe ku te shkon CD me vete vetem qe duhet te zhvishet edhe tga fik migrofonin
shkon ne ndonje ndeje me familje del kengetarja me P.....DH cullak qe as neper kabarete ku ka striptize nuk she si kengetaret e tona qysh zhvishen neper koncerte

Xuki
04-08-11, 12:07
ēka keni bre???..............unee sen s'po shoh!!

Oqeani
04-08-11, 15:02
ēka keni bre???..............unee sen s'po shoh!!


As une jo !
Ku me pa qe nuk i kishte !

Jana
04-08-11, 16:42
Adelina reagon: Do t’i padis Greta dhe Emi Koēin ...

Adelina Berisha, e cila ishte nė qendėr tė vėmendjes nė media pėr disa foto ku ajo dukej pa tė brendshme, ka reaguar menjėherė pėr postimin e kėtyre fotove duke thėnė qė ka pasur veshur tė brendshme.
Gjatė njė prononcimi pėr Telegrafi Adelina ka thėnė se pas gjithė kėtyre fotove fshihen dy motrat nga Shqipėria, kėngėtaret Greta dhe Emi Koēi. Sipas Adelinės motrat Koēi ushtrojnė njė xhelozi ndaj kėngėtares dhe kėto shkrime dhe foto kanė dalė pikėrisht nga duart e tyre.

“Qe njė kohė tė gjatė motrat Koēi dėshirojnė tė ‘kapen’ me mua. Ato janė duke publikuar shkrime dhe foto jo tė kėndshme pėr mua nė njė gazetė qė ato e menaxhojnė nė Shqipėri. Kėto foto janė postuar edhe nė mediat kosovare. Nuk ėshtė e vėrtet qė unė kam dal pa tė brendshme nė koncert. Kam pasur veshur njė mini-fund, por kam pasur veshur tė brendshme”, ka thėnė Adelina.

Adelina ka pohuar se e gjithė kjo ‘rrėmujė’ ka lindur sepse Greta dhe Emi janė shumė ziliqare ndaj Adelinės sepse ajo ka mė shumė famė dhe mė shumė fansat se ato dyja.

“Unė qė e vogėl merrem me muzikė. Kam shumė mė shumė fansa se ato, si nė Kosovė ashtu edhe nė Shqipėri. Unė nuk kam dashur tė reagoj deri tash sepse kam menduar qė do tė ndalen, por kjo e fundit nuk ishte aspak e ‘lezetshme’”.

“Unė do t’i padis nė gjyq dhe jam shumė e bindur qė do ta fitoj sepse tė gjitha ēfarė ato janė duke i thėnė pėr mua si dhe fotot qė janė postuar nuk janė tė vėrteta, dhe nė fund unė do tė dal fituese”, ka thėnė Adelina pėr Telegrafi-n.

Kėngėtarja kosovare kėto ditė ėshtė duke u pėrgatitur pėr kėngėn e saj mė tė re qė sė shpejti pritet ta shoqėrojė edhe me videoklip.

Oqeani
04-08-11, 17:59
Adelina reagon: Do t’i padis Greta dhe Emi Koēin ...

Adelina Berisha, e cila ishte nė qendėr tė vėmendjes nė media pėr disa foto ku ajo dukej pa tė brendshme, ka reaguar menjėherė pėr postimin e kėtyre fotove duke thėnė qė ka pasur veshur tė brendshme.
Gjatė njė prononcimi pėr Telegrafi Adelina ka thėnė se pas gjithė kėtyre fotove fshihen dy motrat nga Shqipėria, kėngėtaret Greta dhe Emi Koēi. Sipas Adelinės motrat Koēi ushtrojnė njė xhelozi ndaj kėngėtares dhe kėto shkrime dhe foto kanė dalė pikėrisht nga duart e tyre.

“Qe njė kohė tė gjatė motrat Koēi dėshirojnė tė ‘kapen’ me mua. Ato janė duke publikuar shkrime dhe foto jo tė kėndshme pėr mua nė njė gazetė qė ato e menaxhojnė nė Shqipėri. Kėto foto janė postuar edhe nė mediat kosovare. Nuk ėshtė e vėrtet qė unė kam dal pa tė brendshme nė koncert. Kam pasur veshur njė mini-fund, por kam pasur veshur tė brendshme”, ka thėnė Adelina.

Adelina ka pohuar se e gjithė kjo ‘rrėmujė’ ka lindur sepse Greta dhe Emi janė shumė ziliqare ndaj Adelinės sepse ajo ka mė shumė famė dhe mė shumė fansat se ato dyja.

“Unė qė e vogėl merrem me muzikė. Kam shumė mė shumė fansa se ato, si nė Kosovė ashtu edhe nė Shqipėri. Unė nuk kam dashur tė reagoj deri tash sepse kam menduar qė do tė ndalen, por kjo e fundit nuk ishte aspak e ‘lezetshme’”.

“Unė do t’i padis nė gjyq dhe jam shumė e bindur qė do ta fitoj sepse tė gjitha ēfarė ato janė duke i thėnė pėr mua si dhe fotot qė janė postuar nuk janė tė vėrteta, dhe nė fund unė do tė dal fituese”, ka thėnė Adelina pėr Telegrafi-n.

Kėngėtarja kosovare kėto ditė ėshtė duke u pėrgatitur pėr kėngėn e saj mė tė re qė sė shpejti pritet ta shoqėrojė edhe me videoklip.Po i dilka pune edhe trupit gjykues, ka apo nuk ka !!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Besi:)
06-08-11, 15:54
Une sen sjam ka Shoh, Shpresoj se Adelina dot del njė dit e tna tregon si dilet pa te mbrendeshme edhe te demantoj ket foto spse ktu spo doket SEN HIQ :wink:

emine
06-08-11, 16:06
po tybeh edhe lopve kurre brek sju veshin,

tipi engjellor
06-08-11, 17:14
jo spo duket gje as breke spo duken hahahahah

Hajra
10-08-11, 09:41
......ani de ka harru qika qy, eiiiii...edhe ju edhe aty i shtini hunet, ncncnc...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

MiTii
05-09-11, 20:56
He lopa jem

Guri i madh
05-09-11, 21:52
tash e tutje nuk ka muzikanta te mir kengtar/e te mir tash muzika esht me kompjuter muzikantat ose muzikanetet mundohen me u shit me zhveshejen e tyre

tash edhe populli u ngop me kta bastardus ne mujn Gusht Ermal Fejzullahi e ka nderpre koncertin ne durrs se qysh ne fillim te koncertit i ka mbet salla that e kan lshue sallen veq ka mbet trupa muzikore me organizotort