PDA

View Full Version : Njė video ku shihet Nikollė Lesi nė skena tė nxehta ledhatimesh


Dilaver
28-06-06, 21:23
http://www.vlora.it/fun/nikoll_lesi.html (http://www.vlora.it/fun/nikoll_lesi.html)

Njė video e Nikollė Lesit, deputet nė Kuvendin e Shqipėrisė, ėshtė duke i bėrė konkurrencė videos sė kėngėtares Inis Gjoni. Dallimi i vetėm ėshtė se Lesi nuk shihet nudo.

Jeton Musliu
[email protected] ([email protected])

Prishtinė 27 qershor – Kėsaj here nuk bėhet fjalė pėr sharje dhe fyerje nė Kuvend. As pėr akuza qė lidhen me korrupsion. Kėtė here nuk ėshtė ai Nikollė Lesi i zhurmshėm qė jemi mėsuar ta shohim nė Parlamentin shqiptar.
Njė video ku shihet Nikollė Lesi, kryetar i Partisė Demokristiane tė Shqipėrisė dhe botues i gazetes Koha Jonė, ėshtė shpėrndarė njė ditė mė parė nė njė faqe interneti.
Edhe pse nuk ėshtė nė ndonjė dhomė moderne gjumi, por nė banje tė njė hoteli. Lesi, nė kėtė video ėshtė i pėrfshirė nė skena tė nxehta ledhatimesh. Ndryshe nga kėngėtarja Inis Gjoni e cila nė videon e saj tė publikuar javė mė parė shihet e tėra e zhveshur, deputeti i Parlamentit tė Shqipėrisė nuk shihet i tėri nudo.
Njė larje duarsh, rregullimi i flokėve dhe kontrollimi i celularit, janė veprimet e fundit para se nė krahėt e Lesit tė gjendet biondina e gjatė me bluzė tė bardhė.
Pėr rreth tre minuta, deputeti Lesi shihet nė pėrqafim tė kėsaj femre e cila nuk i kundėrshton puthjet qė i dhuron politikani I njohur shqiptar.
Mė shumė se pėr atė qė bėjnė, vajza nė video duket se mė shumė brengoset pėr vendin se ku ata kryejnė veprime tė tilla. Derisa Lesi ndodhet i pari nė kėtė banje, pas disa sekondash hyn njė bionde me flokė tė shkurtra e cila duket se nuk ėshtė edhe aq e njohur pėr publikun. Menjėherė, sapo takohen, ata fillojnė tė bisedojnė.
Edhe pse xhirimi ėshtė pa zė, nga gjestet e tyre shihet se ata njihen mė herėt me njėri - tjetrin dhe se takimi nė banje ka qenė i parapėrgatitur.
Ēifti ndėrpret puthjet dhe ledhatimet dhe, nė fillim, nga banja del vajza, e mė pas deputeti.
Puthjet dhe ledhatimet vazhdojnė deri nė momentin kur dikush hapė derėn e banjės dhe me shpejtėsi sėrish e mbyll atė.
Kamera e cila ka xhiruar kėtė skenė duket se ėshtė e vendosur prapa xhamit, sepse edhe pse ēifti i ledhatuar mbėshtetėt mbi tė, kamera nuk lėviz nga vendi.
Personat qė e kanė plasuar kėtė video nė internet janė kujdesur edhe pėr njė detaj. Si pėr ta mbushur boshllėkun qė lė mungesa e zėrit, personat qė e kanė plasuar videon nė internet ( www.vlora.it (http://www.vlora.it) ) i kanė futur njė kėngė labe e cila I kėndon Partisė sė Punės dhe Enver Hoxhės.
Nikollė Lesi ėshtė njėri nga politikanėt mė tė njohur nė Shqipėri. Para se tė djathtėt tė vinin nė pushtet nė korrik tė vitit tė kaluar, Lesi pėr pak sa nuk kishte humbur postin e tij tė deputetit. Nė atė kohė, ai kishte nxjerrė nė publik njė transkript nga incizimi i fshehtė i cili e inkriminonte ish-kryeministrin e Shqipėrisė, Fatos Nano, nė trafiqe tė paligjshme me armė.
Derisa herėn e parė falė incizimeve tė fshehta ai arriti tė shpėtojė nga heqja e imunitetit si deputet, kėsaj here duket se pikėrisht kėto xhirime atė e kanė bėrė personin e dytė VIP qė shihet nė skena tė nxehta.

prishtinasi
30-07-07, 23:54
Tani me kritikojne kur kerkoje sekretaresh....:tongue:

Kavaleri
23-08-07, 22:11
Kenga me ta qu teqesin e trupit hmm.
a per video clip spo di qka me than veq se parti enver jemi kan e kem me u kan gati per videoclipe gjdo her hahahh.

bert
26-10-09, 02:04
para dy ditesh berisha e emeroi zevendes minister. kto jane kriminelet dhe pedofilet e kombit shqiptar