PDA

View Full Version : Malda SUSURI


diabllo82
18-01-10, 18:10
http://www.youtube.com/watch?v=m_7hWjZYfQ0
e vlersoni tekstin apo kengetaren

Zanzi/M
18-01-10, 19:09
http://www.youtube.com/watch?v=m_7hWjZYfQ0
e vlersoni tekstin apo kengetaren

Nese nuk gaboj ka deklaruar kjo kengetare qe osht Lezbike, a eshte e vertet a jo se di !

diabllo82
19-01-10, 00:26
Nese nuk gaboj ka deklaruar kjo kengetare qe osht Lezbike, a eshte e vertet a jo se di !
kenga esht e mir se sa per ata njet kunor me te se bej a kenga ka nje tematik jashtzakonisht te mir qe me kan e bime ajo keng skish dal me e bukur

Sibora
19-01-10, 08:16
Kengetare e mire dhe sharmante.Tjeter nuk di:rolleyes:

diabllo82
20-01-10, 19:00
E adhuroj ket kengeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee