PDA

View Full Version : Robbie nuk kthehet mė nė skenė?


Jana
24-06-08, 01:13
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0623010858993_m.jpg

Kėngėtari britanik i muzikės pop, Robbie Williams, i ka zhgėnjyer fansat e tij duke njoftuar se ai nuk do tė mbajė ndonjė turne nė tė ardhmen e afėrt, dhe ndoshta kurrė nuk do tė paraqitet mė nė skenė.
Kėngėtari i superhitit, “Feel”, viteve tė fundit ėshtė tėrhequr nga muzika dhe nga jeta publike, duke jetuar nė Los Angeles, me qėllim qė tė jetė sa mė larg mediave britanike.

Ndėrsa pavarėsisht se ėshtė kėngėtari mė i famshėm britanik, ish-anėtari i grupit, “Take That”, nuk dėshiron t’i rikthehet karrierės muzikore.

“Sa mė gjatė qė ri larg jetės publike aq mė shumė mė pėlqen”, ka shkruar ai nė faqen e tij tė internetit.