PDA

View Full Version : Martohet Memli Krasniqi ...


Jana
04-07-08, 18:58
Rep kėngėtari i parė shqiptar Memli Krasniqi ėshtė martuar tė premten e kaluar, ka njoftuar revista familjare “Kosovarja”. Kjo revistė ka thėnė se Memli e ka bėrė dasmėn e tij pa praninė e mediave kosovare dhe ėshtė martuar me njė vajzė tė quajtur Melisa, me tė cilėn ai ka qenė nė lidhje dashurie pėr njė kohė tė gjatė.

Sipas revistės, nė kėtė ngjarje kanė marrė pjesė personalitete tė ndryshme tė artit dhe muzikės, madje edhe politikanė. Mirėpo, me sa duket kryeministri i Kosovės nuk ka mundur tė shkojė atje pėr shkak tė angazhimeve tė tij nė Forumin e Crans Montanės.

Guri i madh
04-07-08, 19:09
Rep kėngėtari i parė shqiptar Memli Krasniqi ėshtė martuar tė premten e kaluar, ka njoftuar revista familjare “Kosovarja”. Kjo revistė ka thėnė se Memli e ka bėrė dasmėn e tij pa praninė e mediave kosovare dhe ėshtė martuar me njė vajzė tė quajtur Melisa, me tė cilėn ai ka qenė nė lidhje dashurie pėr njė kohė tė gjatė.

Sipas revistės, nė kėtė ngjarje kanė marrė pjesė personalitete tė ndryshme tė artit dhe muzikės, madje edhe politikanė. Mirėpo, me sa duket kryeministri i Kosovės nuk ka mundur tė shkojė atje pėr shkak tė angazhimeve tė tij nė Forumin e Crans Montanės.


e pse me marr pjes politikan e pse qenka dashur kryeministri me marr pjes ne ket darsum


ne kosov ka darsma per dit e sot po e di se kryeministri qenka i obligum me marr pjes ne darsma


apo mos ky memli esht naj femij i naj komitetlie te bordit te RTKes

Jana
04-07-08, 19:15
e pse me marr pjes politikan e pse qenka dashur kryeministri me marr pjes ne ket darsum


ne kosov ka darsma per dit e sot po e di se kryeministri qenka i obligum me marr pjes ne darsma


apo mos ky memli esht naj femij i naj komitetlie te bordit te RTKes

Sepse me kqyr holl Memli ma shum rrin me Hashimin se me bab te vet...a se ki pa bisht permas i shkon.....
Djali asht Kryetar e Forumit Rinor te PDK-s....

Gjumashja
05-07-08, 08:56
Nese eshte e vertete u trashegofte... se boll i mire eshte...:biggrin: ...

Preshevar
07-07-08, 07:42
Urime, urime.... o Kryeministėr i Ardhshėm !

Guri i madh
07-07-08, 17:27
Urime, urime.... o Kryeministėr i Ardhshėm !


hhaaa urime o djali i komitetlis te at,hershem tash antar i bordit te RTKes

Preshevar
07-07-08, 19:02
hhaaa urime o djali i komitetlis te at,hershem tash antar i bordit te RTKes

Komitetlis ? S'po tingllon diqka ship,... :confused:

Guri i madh
07-07-08, 19:07
Komitetlis ? S'po tingllon diqka ship,... :confused:po de djali i milazim krasniqit milazimi edhe mehmet kraja e kan diferencue UKSHIN HOTIN ne vitin 1981


qasi kometetlish te moqem e patriota te tanishem

Preshevar
07-07-08, 19:09
po de djali i milazim krasniqit milazimi edhe mehmet kraja e kan diferencue UKSHIN HOTIN ne vitin 1981


qasi kometetlish te moqem e patriota te tanishem

Tu kan perzie kabllat Guri, nuk je i obligum mi etiketue te gjitha personalitetet qe nuk te pelqejn ty. Ke mundesin me nejt indiferent, qka nuk eshte edhe keq :)

Guri i madh
07-07-08, 19:17
Tu kan perzie kabllat Guri, nuk je i obligum mi etiketue te gjitha personalitetet qe nuk te pelqejn ty. Ke mundesin me nejt indiferent, qka nuk eshte edhe keq :)kto fjal ja kan than nersy edhe jan shtangav dhe nuk kan dhan kurfar sqarimi kjo ka qe ne radio kosov


kur milazimi ka hesht ndaj ksaj pytje

rilinda
07-07-08, 20:21
Pfffff... sa kisha me kan e knaqun nėse ti o Guri i madh, kishe me ma lavdu dikon, ose- ose jo me lavdu, ama tamon me ja than emnin komplet qysh e ka pa ja ngjit naj epitet... hajt pėrmene najkon ama qė nuk osht n'parti me ty!!!


p.s. Urime o Memli. Pika e djalit je... bile edhe Guri ta ka inati e tash veē nxjerr fjal ksajde... hajt mos ta nin ty :wink::biggrin:

Guri i madh
07-07-08, 20:26
Pfffff... sa kisha me kan e knaqun nėse ti o Guri i madh, kishe me ma lavdu dikon, ose- ose jo me lavdu, ama tamon me ja than emnin komplet qysh e ka pa ja ngjit naj epitet... hajt pėrmene najkon ama qė nuk osht n'parti me ty!!!


p.s. Urime o Memli. Pika e djalit je... bile edhe Guri ta ka inati e tash veē nxjerr fjal ksajde... hajt mos ta nin ty :wink::biggrin:


qysh rilinde kurr nuk erdhe me naj selam per mue po sa her kyqesh ne dardani ma mbush zemren me xeher


po de milazimi ka qen komitetli i besushem pas viteve 81 ju ka bashkangjit te ndjerit rugova e pastaj qosiqit thaqit e kujt jo do me than vrapon si dhelpra pas DASHIT


edhe ky picrraku nuk mundet me dal tjeter

rilinda
07-07-08, 20:57
qysh rilinde kurr nuk erdhe me naj selam per mue po sa her kyqesh ne dardani ma mbush zemren me xeher


po de milazimi ka qen komitetli i besushem pas viteve 81 ju ka bashkangjit te ndjerit rugova e pastaj qosiqit thaqit e kujt jo do me than vrapon si dhelpra pas DASHIT


edhe ky picrraku nuk mundet me dal tjeter

Se s'pe bon veten me t'ardh me selam. Edhe nuk ma paske plotsu kėrkesėn.

Guri i madh
07-07-08, 20:59
Se s'pe bon veten me t'ardh me selam. Edhe nuk ma paske plotsu kėrkesėn.po thue une me e kep gojen apo, po nuk gjeta pej ne shitore se i kishin ble ata qe po shtin rruza ne pej


bile nji qaj rusi me nji guri sheqer

rilinda
07-07-08, 21:06
po thue une me e kep gojen apo, po nuk gjeta pej ne shitore se i kishin ble ata qe po shtin rruza ne pej


bile nji qaj rusi me nji guri sheqer

Phaaa... le ma mirė krejt se ashtu se ashtu unė po t'pyti tjetėr sen e ti tjetėr sen po pėrgjigjesh. Hajt papa...

Guri i madh
07-07-08, 21:09
Phaaa... le ma mirė krejt se ashtu se ashtu unė po t'pyti tjetėr sen e ti tjetėr sen po pėrgjigjesh. Hajt papa...hhaaaaa po rilinda prej se jam antarsue ne PDKi kam harrue premtimet ju me keni msue


a ka mundsi bile nji sherbet me pak sheqer

Rizuana
07-07-08, 22:59
Urime Memlit dhe Melises, paqin jete te lumtur dhe u trashegofshin!
(i kam miq te mire te dyt, vertet jane qift i pershtatshem)

pirro
11-07-08, 10:20
Sa mire koka bo qe koka martu Memli.

E cka duhet me bo tash se u martu??/