PDA

View Full Version : Serxhio Prelasi flirton me Paris Hilton


Kid Everest
04-02-10, 20:03
Shkrimtari i njohur Shqiptar Serxhio Prelashi,autor i dy librave mjaft te suksesshem ne shume vende te botes: "Te pathenat e Titanic" dhe "Te vertetat e fshehura" vazhdon te flirtoje ende me Paris Hilton.Sot nga Radio Nyc e New Yorkut eshte mesuar se serxhio eshte ftuar per ditelindjen e Parisit m 18 shkurt por vendi mbetet end sekret.Cfare ka ndodhur deri tani mes tyre ???

luckyman
04-02-10, 20:28
Per sy t`ballit koka bo mire,se e kena pas kasavet ket pune boll!

Dallandyshja_718
04-02-10, 20:45
Per sy t`ballit koka bo mire,se e kena pas kasavet ket pune boll!


"Per sy t'ballit" une po kam kasavet tjeter se t'a paska pre rriskun, se njaty i ke pas shpresat a t'kujtohet kur m'thojshe...ahhahahhaha ose Hiltonin ose dheun e zi. :biggrin:

Sibora
04-02-10, 21:10
Per sy t'ballit,boll mire po m'vjen.Nje shqiptar ne shtyp per diqka jo t'keqe:tongue:

Fshatari
04-02-10, 21:26
Une veē ia kam nis nje romani lidhur me titanicun! Do ta shkruej ne dy vellime,e nashta e gjej edhe une najfare Hiltoni se me shkoi jeta pa yje!

Kid Everest
04-02-10, 23:03
Serxhion nuk e njoh personalisht,por kam lexuar librat e tij dhe jane te mrekullueshem dhe kjo histori me Hiltonin mu duk shume interesante per ta postuar ketu ne kete forum.

Idila
05-02-10, 15:04
Une veē ia kam nis nje romani lidhur me titanicun! Do ta shkruej ne dy vellime,e nashta e gjej edhe une najfare Hiltoni se me shkoi jeta pa yje!
hahahahaa Fshatar.

P.s. ku ngeli Murrizi, ia paskan marrė Paris Hilton-in. :D

Dallandyshja_718
05-02-10, 16:09
hahahahaa Fshatar.

P.s. ku ngeli Murrizi, ia paskan marrė Paris Hilton-in. :D


Hajt moj se nuk i paska shkue largė, shqiptar edhe Serxhio Prelasi, nejse jo aq patriot sa murrizi ndoshta por shqiptar hesapi...ahahhahahhahaha

Idila
05-02-10, 16:28
Hajt moj se nuk i paska shkue largė, shqiptar edhe Serxhio Prelasi, nejse jo aq patriot sa murrizi ndoshta por shqiptar hesapi...ahahhahahhahaha
Boboo sa keq mė vjen pėr Murrizin, i paska shkuar puna huē. Lutem tė mos kyēet nė kėtė temė sepse kam frikė mos merr ndonjė pikė nė zemėr..:biggrin: :P