PDA

View Full Version : Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...


Jana
08-03-10, 21:49
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.

SANTANA-29
08-03-10, 22:17
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com (http://www.BleonaQereti.com) dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.

Eu spo e shoh mir se sysat me kan hup dikun,po qkfar frizure paska ma paska kalue mua,mir po doket shkel e shko,,hahahahhahahaa,edhe paska qka me tregu ,

emine
08-03-10, 22:18
qeshtu baco gjinjah jan ba shpi ,jo si une tu shit vo,hahahhahha,,shume sexy duket;)

SANTANA-29
08-03-10, 22:20
qeshtu baco gjinjah jan ba shpi ,jo si une tu shit vo,hahahhahha,,shume sexy duket;)

Emine kqyr e mso,lej vot ma se spo shiten se te vogla shum duhet me kan ma te mdhaja per mu shit,,:biggrin:

Oqeani
08-03-10, 22:21
qeshtu baco gjinjah jan ba shpi ,jo si une tu shit vo,hahahhahha,,shume sexy duket;)


Eh - une as vo nuk po kam !!!

Jana
08-03-10, 22:21
qeshtu baco gjinjah jan ba shpi ,jo si une tu shit vo,hahahhahha,,shume sexy duket;)


Hahahahahahahaa.....edhe une sot kam shit Kos se dit pazari ka na...


p.s bash pem intereson me shiku komentet e Miletit...qata edhe e bera ket postim...

emine
08-03-10, 22:22
Emine kqyr e mso,lej vot ma se spo shiten se te vogla shum duhet me kan ma te mdhaja per mu shit,,:biggrin:
trus ti qaty:P

emine
08-03-10, 22:23
Eh - une as vo nuk po kam !!!
shijoni breh ket pamje te xixllushme e pushoni njiher mos folni hahhahahhahhahhahahh

Oqeani
08-03-10, 22:23
Hahahahahahahaa.....edhe une sot kam shit Kos se dit pazari ka na...


p.s bash pem intereson me shiku komentet e Miletit...qata edhe e bera ket postim...


ēka me thene - kete vikend ka me ardhe ketu tek une ...; por nuk po di a me shkuar !!!

Jana
08-03-10, 22:25
ēka me thene - kete vikend ka me ardhe ketu tek une ...; por nuk po di a me shkuar !!!

O shko edhe mes e leni me dal en sken ndryshe vetem keshtu si eshte ne kete foto...

Knaqet bakshisha...pi paramendoj shacat krejt rrogen e lojn te komt e Bleones hahahahahaha

Oqeani
08-03-10, 22:25
shijoni breh ket pamje te xixllushme e pushoni njiher mos folni hahhahahhahhahhahahh


A pushohet !!!! Eh si na mallkoni !!!!

SANTANA-29
08-03-10, 22:25
trus ti qaty:P


Qy trus bisnisi s“hec ndryshe ,ani ani une po trusi ,sa po muj:biggrin:

Oqeani
08-03-10, 22:26
O shko edhe mes e leni me dal en sken ndryshe vetem keshtu si eshte ne kete foto...

Knaqet bakshisha...pi paramendoj shacat krejt rrogen e lojn te komt e Bleones hahahahahaha


Po shkoj - vete - se me shku me "papuēen" hahahahhahahah

emine
08-03-10, 22:26
A pushohet !!!! Eh si na mallkoni !!!!

te mallkune jeni,qe kurre shpirti sju ngihet hhahahhahahahh

panta_rhei
08-03-10, 22:26
Ma n'fund k'to prostitutat tona kan fillu me e humbė durimin.
Po bien maskat nji nga nji. :biggrin:

Jana
08-03-10, 22:27
Po shkoj - vete - se me shku me "papuēen" hahahahhahahah


Hahahahahahhaha....mes u hargjo shum...edhe qajo "papuqja" jote eshte shum ma e mir se Bleona....

Oqeani
08-03-10, 22:28
te mallkune jeni,qe kurre shpirti sju ngihet hhahahhahahahh


A ngihet Arusha me Miza ahhahahhaha

emine
08-03-10, 22:28
Qy trus bisnisi s“hec ndryshe ,ani ani une po trusi ,sa po muj:biggrin:

po ja trus po mdoket jo qat ku do me ja trus ma se shumti:P

Oqeani
08-03-10, 22:28
Hahahahahahhaha....mes u hargjo shum...edhe qajo "papuqja" jote eshte shum ma e mir se Bleona....


Po po , ne terrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ahahahah

emine
08-03-10, 22:29
A ngihet Arusha me Miza ahhahahhaha
kurr mos u ngifshit pra as me marimanga:P

SANTANA-29
08-03-10, 22:29
te mallkune jeni,qe kurre shpirti sju ngihet hhahahhahahahh

hahahahahhahahahhaha,le mori shpirtin po qfar shpirti,Oqeani veq uji ashte sdin mu shtjerr aii,,hahahahahahahah,Fiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuu :biggrin:

Jana
08-03-10, 22:30
Po po , ne terrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ahahahah


Hahahahahhaa....ncncncncncnc....xheloziii....me t'myt so gjyna....

Oqeani
08-03-10, 22:30
kurr mos u ngifshit pra as me marimanga:P


OOOOOOOO marimangat dihet pse sherbejne hahahhahaha

SANTANA-29
08-03-10, 22:31
po ja trus po mdoket jo qat ku do me ja trus ma se shumti:P

Dola se eminja veq gabim me kupton,,

Oqeani
08-03-10, 22:31
Hahahahahhaa....ncncncncncnc....xheloziii....me t'myt so gjyna....


Ani shkoj shehit per dashni hahahhahaaa

SANTANA-29
08-03-10, 22:33
Ani shkoj shehit per dashni hahahhahaaa

Le shehin jashte se po i bjen te ligt me hy ketu,,:tongue:

Jana
08-03-10, 22:33
Ani shkoj shehit per dashni hahahhahaaa


Hahahahahaha sni shehit ....o ti en ferr shkon q'far shehiti pash Zotin....

LABI
08-03-10, 22:36
kjo eshte roffeee (me nxjerr albumin paralelisht me gjoks) !
:biggrin:

Oqeani
08-03-10, 22:37
hahaha Santana - a ka ma mire se me deke per dashni hahah - me nderru jete po du le thane hahah

Jana - ani pse po xheloxon se jam aq i flakt per dashni hahahah - ēka me te ba ty qe dashnija jote nuk nderron fryme per ty hahahaha

Jana
08-03-10, 22:39
hahaha Santana - a ka ma mire se me deke per dashni hahah - me nderru jete po du le thane hahah

Jana - ani pse po xheloxon se jam aq i flakt per dashni hahahah - ēka me te ba ty qe dashnija jote nuk nderron fryme per ty hahahaha


Hahahahahhahahaa....
Oooo une nuk jetoj me fjal o xheloz po me vepra...Dashnia jeme s'ka nevoj me jep frymen per mue...em vyn i gjall....

E qe je i kallt per dashni e di...flaka t'del ty hahahahahahaha....

emine
08-03-10, 22:40
u bleone diskutim na nxerre ke hi nven te gulshmanav qyqe ske vnu naj rruz puna msyshit:p

Oqeani
08-03-10, 22:41
Hahahahahhahahaa....
Oooo une nuk jetoj me fjal o xheloz po me vepra...Dashnia jeme s'ka nevoj me jep frymen per mue...em vyn i gjall....

E qe je i kallt per dashni e di...flaka t'del ty hahahahahahaha....


hahahah Jo se tani vetem gacat me kan mbetur hahahahaha

Oqeani
08-03-10, 22:41
u bleone diskutim na nxerre ke hi nven te gulshmanav qyqe ske vnu naj rruz puna msyshit:p


Ia veje une nje te kaltert hahahahhah

Jana
08-03-10, 22:42
Oqean qysh pet doket kjo ...
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0913173852599_m.jpg

SANTANA-29
08-03-10, 22:43
Hahahahahhahahaa....
Oooo une nuk jetoj me fjal o xheloz po me vepra...Dashnia jeme s'ka nevoj me jep frymen per mue...em vyn i gjall....

E qe je i kallt per dashni e di...flaka t'del ty hahahahahahaha....


hahahahhahahhhhaahaah,,po rri ketu afer se ne pafsha se po del tym ti thirri zjarrfiksat,hahahahahahaahah,,se flak veq po del po ska dert..:tongue:

Oqeani
08-03-10, 22:43
Oqean qysh pet doket kjo ...
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0913173852599_m.jpg


hahahah sikur ........ prit ta kry me birren hahahhaha

Oqeani
08-03-10, 22:44
hahahahhahahhhhaahaah,,po rri ketu afer se ne pafsha se po del tym ti thirri zjarrfiksat,hahahahahahaahah,,se flak veq po del po ska dert..:tongue:


Mos ban konkurence aaaaaaaaaaaaaaaaa

Jana
08-03-10, 22:46
hahahahhahahhhhaahaah,,po rri ketu afer se ne pafsha se po del tym ti thirri zjarrfiksat,hahahahahahaahah,,se flak veq po del po ska dert..:tongue:

Hahahahahhahahahahahahhahaa......hahahahahahhahhah aa.....

Para se me ju dal flaka ju thirri une zjarrfiksat....ose dilni en oborr e flladiti pak hahahahahahahahaa

Jana
08-03-10, 22:47
hahahah sikur ........ prit ta kry me birren hahahhaha

Ahh ti me kto birra...sonte je pij pa pi birra hiq hahahahahahaha

SANTANA-29
08-03-10, 22:47
Mos ban konkurence aaaaaaaaaaaaaaaaa

Kush une kurr,,une veq po te ruaj ty,Natyrisht me uj ,se po na kallet dardania,,hahahahahhahhahaha

Oqeani
08-03-10, 22:47
Hahahahahhahahahahahahhahaa......hahahahahahhahhah aa.....

Para se me ju dal flaka ju thirri une zjarrfiksat....ose dilni en oborr e flladiti pak hahahahahahahahaa


Dshta te dal - por po tutem po ngrihem keshtu siē jam ahahhahaha

Oqeani
08-03-10, 22:48
Kush une kurr,,une veq po te ruaj ty,Natyrisht me uj ,se po na kallet dardania,,hahahahahhahhahaha


ahhaah Oqeni ka boll uje hahahhaha - kshyr ndonje RED bull ahhahaha

Jana
08-03-10, 22:49
Dshta te dal - por po tutem po ngrihem keshtu siē jam ahahhahaha

Dil dil...ngriju....hiq s'pem dhimesh....

Oqeani
08-03-10, 22:50
Dil dil...ngriju....hiq s'pem dhimesh....


ahhaha me shkrine "p.............." hahahhaha

SANTANA-29
08-03-10, 22:50
Dshta te dal - por po tutem po ngrihem keshtu siē jam ahahhahaha

Po ti mos u D....sh;,para se me dal jashte duhet mu vesh se ftoft ,,ste bjen ndermend ma per Red bull,,hahahahaha,,:tongue:

Jana
08-03-10, 23:02
ahhaha me shkrine "p.............." hahahhaha

A po ju punojn nxemjet atje juve...hahahahahahaha....

Marco
08-03-10, 23:54
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com (http://www.BleonaQereti.com) dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.
a pom doket mu a dritat spo i gjujkan te dyjat drejt, hahah qe fjalt e popullit a i ndegjove

LOJETARI
09-03-10, 00:14
Ma n'fund k'to prostitutat tona kan fillu me e humbė durimin.
Po bien maskat nji nga nji. :biggrin:

Me gjoksa te Mic Sokolit jemi krenue me shekuj , nuk bahet nami nėse tash e tutje krenohemi me gjoksa tė Bleonės .:biggrin:

vjeshta
09-03-10, 01:05
Une mbes e ides se me gjoksa te Micit s'ka ,duke e marre parasyshe ate kohe !:redface: :biggrin:

panta_rhei
09-03-10, 01:09
Jo, gjoksa sot po kemi me bollėk. Unė mendoj se "topat" jan kah na mungojnė :biggrin:

LOJETARI
09-03-10, 01:13
Jo, gjoksa sot po kemi me bollėk. Unė mendoj se "topat" jan kah na mungojnė :biggrin:

hahhahhaahaa..................tu kanė pshtjellė kabllat edhe ty krejt .Po "topa" s'kemi pasė kurrė , pėr qata janė dalė gjoksat tash ,turlifar kalibri .

teutaA
09-03-10, 01:14
stupid:smile:

panta_rhei
09-03-10, 01:20
:biggrin: topat ... puntorėt e thjeshtė lujn futboll, nėnpunėsat lujn tenis, bossat lujn golf... dmth, sa ma shum qe ngritet njeri n pozitė e qė modernizohet, qaq ma shum i zvoglohen topat hahahhahaaa...
...na shqipet po m doket e kemi mbrri shkallen ma te lart, se na kan hup krejt :tongue:

elvio
09-03-10, 14:04
perderisa s'ka ze
ka trup

le te dale nudo se do kete me shume kerkesa,se e blejne per te pare foton ne kapakun e diskut

Idila
09-03-10, 14:17
Une mbes e ides se me gjoksa te Micit s'ka ,duke e marre parasyshe ate kohe !:redface: :biggrin:
Kush na qenka Mici moj se mė bėre kureshtare tani? :biggrin:

Jana
09-03-10, 15:53
Kush na qenka Mici moj se mė bėre kureshtare tani? :biggrin:

Mic Sokoli....

Oqeani
09-03-10, 16:02
Sot e kishte shti mbrenda se kish fillu me iu ngri - ka rroke ftohet!

vjeshta
09-03-10, 22:24
Kush na qenka Mici moj se mė bėre kureshtare tani? :biggrin:

Ky bre ,a e din bre ...mendo pak se e di qe te kujtohet .:biggrin:http://www.sa-kra.ch/sakras-art/images/Pikturat/Mic%20Sokoli%20(riprodhim).jpg

Gentiani
10-03-10, 09:19
Ky bre ,a e din bre ...mendo pak se e di qe te kujtohet .:biggrin:Po, ama ku eshte qitash ai Mici ? :tongue:

Ka menduar qe po luan cic mic dhe ka harruar se eshte para topit e jo fotoaparatit dhe booom :tongue:

Idila
10-03-10, 10:17
Ky bre ,a e din bre ...mendo pak se e di qe te kujtohet .:biggrin:


Mendova mos ishte fjala pėr ndonjė femėr...:tongue:

Xuki
11-03-10, 12:37
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com (http://www.BleonaQereti.com) dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.


Masi u cullaku para albumit, garant ka me pasė sukses!! ahhahahahahahaPS: T'mira i paska, taze, as tepėr e as pak, taman dee! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

roadrunner
11-03-10, 12:39
He Bleone heeeee......hahahaha u knaqen tu u desh ingratat hahahaaaaa...

Lapsi
11-03-10, 13:10
1.e shuan vapen.
2. i shkon biznesi me mire
3. deshmon veten

Elina
11-03-10, 13:23
Paska qene pak perngute,,,bluzen nuk e paska drejtu si duhet ose e ka pas pak te ngushte :biggrin::tongue:

LABI
11-03-10, 13:32
Eshte tragjedii/mjerim (per t'ardhur keq per injoranc) kur pandergjegjshem(nga naivitieti) perdorin seksin/trupin si mjete perfitimi !

Ndersa neveritese/e shpifur kur kete e bene me vetedije te plote (nje qulle e tille s'kaperdihet me asgje) !

Fshatari
11-03-10, 13:50
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com (http://www.BleonaQereti.com) dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.
Albumin ende se kam degjuar kurse nxjerrjen e atyre po e shoh shume mire se qenkane goxha, goxha, bile larg ma te mire se albumi!
PS: besoj vetem ne ate shoh e jo ne ate qe degjoj! Defekt e kam!

lovely
11-03-10, 23:16
pak po m doken t paballancune :biggrin:

Oqeani
11-03-10, 23:22
pak po m doken t paballancune :biggrin:

I ka ra n'grope !!!

Virti
12-03-10, 16:18
:redface:

Buqja_ch
12-03-10, 21:25
:redface:


... a nuk bani pa i hjek syzat aaaa ???

thellenza
12-03-10, 23:06
pak po m doken t paballancune :biggrin:hahahahahahah

Kush i paska ra ne fije qe eshte Bleona kjo ? Ketu krejt ndryshe po duket !!

DEA
12-03-10, 23:14
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com (http://www.BleonaQereti.com) dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.

lloj globalizimi (si ne krejt dynjan), per ata qe duan ta shohin e ta ndegjojne eshte e pranishme, per ata qe nuk e duan ta shohin e ta ndegjojne , eshte nje kengetare si shume te tjera. Secili e sheh ndryshe pasiqe secili ka nje tjeter kendveshtrim...

Fshatari
13-03-10, 16:23
lloj globalizimi (si ne krejt dynjan), per ata qe duan ta shohin e ta ndegjojne eshte e pranishme, per ata qe nuk e duan ta shohin e ta ndegjojne , eshte nje kengetare si shume te tjera. Secili e sheh ndryshe pasiqe secili ka nje tjeter kendveshtrim...
Edhe mue me pelqeu me shume kendeveshtrimi e jo aq kenga lol!

Llapjani_HH
13-03-10, 17:47
Pse qka keni prit me nxjerr tjetėr kjo?

Kuletėn e me shkep euro a?

Jo mos pritni hiq, se me qit gjoksin nuk i kushton pėrkundrazi nashtaj fiton najsen :biggrin:

Fshatari
13-03-10, 17:50
Pse qka keni prit me nxjerr tjetėr kjo?

Kuletėn e me shkep euro a?

Jo mos pritni hiq, se me qit gjoksin nuk i kushton pėrkundrazi nashtaj fiton najsen :biggrin:
... me gjoks e fiton...(senin)!

vjeshta
13-03-10, 20:55
Po, ama ku eshte qitash ai Mici ? :tongue:

Ka menduar qe po luan cic mic dhe ka harruar se eshte para topit e jo fotoaparatit dhe booom :tongue:

Mici eshte mbi postimin tende edhe mbas sa e sa vite te vdekjes se tij dhe do te jete gjithemon ,por tregom ti se a do te flitet per gjokesat e Bleones mbas 1 muaji ,une dyshoj .:biggrin:

Ps:Edhe me pas qene mashkull bash inati m'kish ardhe qe i ka shfaq gjoksat bash ne albumin ne gjuhen e huaj .Disi si me qene per ata e jo per juve !:tongue:

turisti
14-03-10, 15:17
Masi u cullaku para albumit, garant ka me pasė sukses!! ahhahahahahahaPS: T'mira i paska, taze, as tepėr e as pak, taman dee! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

2-sh, a 3-sh ??????? :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.

p.s.

Para 2-3 vitesh,mjeklet Gjerman kan konstatue se mashkulli cdo dite duhet minimal 10' mi kqyr ........te femrave sepse ajo eshte e barabart si ushtrimi GJYSEMORESH i AEROBIKUT ( dmth aq ka efekt),hahahahahahahaha.Me ne fund,t'vetat jane cka te doje le te beje.

luckyman
14-03-10, 22:00
E me gjoksin e Arta Bajramit ēka osht ka bohet allahile ??

murrizi
14-03-10, 22:09
Ma n'fund k'to prostitutat tona kan fillu me e humbė durimin.
Po bien maskat nji nga nji. :biggrin:
Po ku s't'boni kurr goja lum pėr kėtė Shqiptarhane e dalja e plast.

Skyfter
14-03-10, 22:28
Lum ato qe kan cka me tregu :biggrin: ....

Kta qe te paskan kritikue e lavdue me siguri mendojn njejt si un qe mendoj per gjoksat sexi e tya!

Fshatari
15-03-10, 13:21
Mici eshte mbi postimin tende edhe mbas sa e sa vite te vdekjes se tij dhe do te jete gjithemon ,por tregom ti se a do te flitet per gjokesat e Bleones mbas 1 muaji ,une dyshoj .:biggrin:

Ps:Edhe me pas qene mashkull bash inati m'kish ardhe qe i ka shfaq gjoksat bash ne albumin ne gjuhen e huaj .Disi si me qene per ata e jo per juve !:tongue:
Gjoksat s'kane gjuhe amtare lum vjeshta!Jane poliglote e i flasin te gjitha gjuhet!lol!

Oqeani
15-03-10, 14:06
Eh ani tash kur te na dale Pranvera .... Duhet me e vu ferezhen bre se gaziler e hajt :(((((

Llapjani_HH
14-07-11, 17:22
Bleona Qerreti: “Nuk flas shqip. Jam amerikane”

Bleona Qerreti tashmė ėshtė amerikane. Dhe nuk mund tė thotė as “Faleminderit!” nė shqip nė momentin qė e pyesin.

Njė pėrgjigje tė tillė kėngėtarja shqiptare i ka dhėnė intervistuesit pas marrjes sė nėnshtetėsisė amerikane.

E pyetur prej tij se si i thonė “Faleminderit” nė gjuhėn e saj, Qerreti ėshtė pėrgjigjur: “Thank You”, sepse unė jam amerikane tani”.
Bota Sot

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IrVCU_avmDM

IrVCU_avmDM

Guri i madh
14-07-11, 17:29
Bleona Qerreti: “Nuk flas shqip. Jam amerikane”


Bleona Qerreti tashmė ėshtė amerikane. Dhe nuk mund tė thotė as “Faleminderit!” nė shqip nė momentin qė e pyesin.

Njė pėrgjigje tė tillė kėngėtarja shqiptare i ka dhėnė intervistuesit pas marrjes sė nėnshtetėsisė amerikane.

E pyetur prej tij se si i thonė “Faleminderit” nė gjuhėn e saj, Qerreti ėshtė pėrgjigjur: “Thank You”, sepse unė jam amerikane tani”.
Bota Sot

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IrVCU_avmDM

[YOUTUBE]IrVCU_avmDM[/YOUTUBE
shum personalitete e poshter nji bushter


edhe pse esht penduar qe nuk ka fol shqip


po prej se e njoh kam nji bindje te till qe esht bushter

Zero Cool
16-07-11, 18:57
Bleona bart t-shirt “I love Albania”


http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0716162056246_m.jpg


Ajo tashmė ėshtė bėrė qendėr e shtypit rozė. Pas kritikave tė shumta qė morri gjatė njė interviste tė dhėnė para disa ditėsh nė njė stacion mode nė Amerikė, ajo kishte refuzuar tė thotė faleminderit nė shqip, Bleona Qereti ėshtė duke u pėrpjekur qė me ēdo kusht ta shlyej ‘gabimin’ e saj.

Ajo kėto ditė ka publikuar disa foto duke ecur nė rrugėt e “Beverly Hills” ku ka tė veshur njė t-shirt me mbishkrim “I love Albania”.

Kėngėtajra nė fjalė e cila ėshtė duke punuar nė industrinė muzikore nė Amerikė, thuhet se ėshtė duke bashkėpunuar me producentin Timbaland ku ėshtė duke e pėrgatitur njė kėngė me motive shqiptare.


http://www.telegrafi.com/fo/2010/Bleona2.jpg

Dallandyshja_718
17-07-11, 21:58
...po spanjoli qe e ban "t-shirt" me shqipone, a thua edhe ai e don Shqipnine?!
Kuku ēka e ka gjet SHPINE TONE:mad::rolleyes:

tipi engjellor
17-07-11, 22:02
nuk eshte problem me per te ka dal ne sarrnisht...tash le te del me zhveshur se ledy gaga edhe ka me ja kapercy...

Arb
17-07-11, 22:33
Trent po i rrika Flamuri Kombetar kesaj fisnikes...

Llapjani_HH
21-07-11, 17:13
Me Bleonėn, vetėm anglisht

Kėngėtarja Bleona Qereti prapė ka kėrkuar nga fansat e saj qė tė flitet nė anglisht.

Kėngėtarja, nė njė mesazh qė e ka postuar nė faqen e saj nė Twitter, i ka lutur fansat qė mesazhet t’i drejtohen nė gjuhėn angleze.

“Ju lutem edhe njė herė tė gjithėve. Mesazhet nė kėtė faqe duhet tė jenė nė anglisht dhe duhet tė kenė lidhje vetėm me karrierėn time”, ka shkruar Bleona nė profilin e saj.

Sipas saj, ēdo mesazhi tjetėr qė nuk ka lidhje me karrierėn e saj - ajo nuk do t’i pėrgjigjet.
gazeta expres

Zero Cool
27-07-11, 19:32
Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, “zėnkė” nė Twitter?

Disa ditė pasi Eliza Dushku ka postuar nė Twitter se ėshtė krenare qė ėshtė shqiptare, Bleona Qereti gjithashtu ka postuar disa mesazhe nė Twitter, nė tė cilat i drejtohet aktores me origjinė shqiptare


http://www.ekonomisti.info/fotot/20454/main_bleona.jpgNuk dihet ende me saktėsi por mendohet se Bleona Qereti dhe Eliza Dushku kanė pasur njė zėnkė, ndoshta nė lidhje me \"tė qėnit krenare qė janė shqiptare\".

\"Gėzohem qė po shkruan tek unė pėr pak mė tepėr reklamė pėr tė thėnė ′se je patriotike′ nė tė qėnit shqiptare. Do tė ishte mrekulli sikur tė ishte me tė vėrtetė vendi yt. Dhe tė kishe lindur atje. Cfarė ke bėrė pėr Shqipėrinė kohėt e fundit? ′Njė krenare qė ėshtė shqiptare′ duhet ta dijė se nėse sulmon njė shqiptar, pėrgjigja do tė jetė mė e madhe se sa e pret\" ka shkruar Bleona nė faqen e saj nė Twitter duke iu drejtuar Eliza Dushkut.

Nuk dihet se ēfarė ka ndodhur midis Bleonės dhe Elizės por mendohet se ka tė bėjė me thashethemin e mohimit tė gjuhės shqipe nga Bleona.

Hajra
16-08-11, 22:48
LEMFA-B9Y3k

duke e imitu Bleonen,

K2wyZfV4XKg&feature=related

Jana
16-08-11, 22:49
... iri mu ka bo ...

hahahahahah shum e fort kjo imitusja hahahahahahaha

Hajra
16-08-11, 23:05
... iri mu ka bo ...

hahahahahah shum e fort kjo imitusja hahahahahahaha


....po bre shume e fort imitusja hahahahah....

sa posht ka ra Bleona,

Elina
16-08-11, 23:12
Kjo shypja e Shypnise,prej gezimit qe koka ba "amerikane"...as vet nuk mujti me i ra ne fije si thuhet albanezqe faleminderit :tongue:...e kishin rroke imucijonet perpara :biggrin:

Jana
16-08-11, 23:14
....po bre shume e fort imitusja hahahahah....

sa posht ka ra Bleona,


..qe de ...

..krejt ata qe e mohojn Kombin ..veten ... ata s'kan lidhje me ket dynja ..per mue jan njerzit me te ult ...ata njerz qe e mohojn veten ...

Jana
16-08-11, 23:14
Kjo shypja e Shypnise,prej gezimit qe koka ba "amerikane"...as vet nuk mujti me i ra ne fije si thuhet albanezqe faleminderit :tongue:...e kishin rroke imucijonet perpara :biggrin:


hahahahahahahaha qe de shota .....

...po ku ka ma mir se me fol gjuhen tonde edhe mu ndi krenare per ata qe je ...

Hajra
16-08-11, 23:18
..qe de ...

..krejt ata qe e mohojn Kombin ..veten ... ata s'kan lidhje me ket dynja ..per mue jan njerzit me te ult ...ata njerz qe e mohojn veten ...


....valla drejt me te thane kur bjen puna me u deklaru qka jame i them qe jam shqiptare edhe e kqyri ne sy, se ndryshe nuk me knaq hahahah....

Jana
16-08-11, 23:24
....valla drejt me te thane kur bjen puna me u deklaru qka jame i them qe jam shqiptare edhe e kqyri ne sy, se ndryshe nuk me knaq hahahah....


..po de ...paramendo me pas kon une aaa...jo nje fjal po nuk isha da pa i pershendet edhe dajt e hallat e tezet ..edhe ata krejt shqip qyyyy

Hajra
16-08-11, 23:32
..po de ...paramendo me pas kon une aaa...jo nje fjal po nuk isha da pa i pershendet edhe dajt e hallat e tezet ..edhe ata krejt shqip qyyyy


....po nime ma kujtove adetin ton, " a ban nje pershendetje" edhe tani nja 7 minuta pason pershendetja hahahahahah.... s ka me neve jo,

Jana
16-08-11, 23:33
....po nime ma kujtove adetin ton, " a ban nje pershendetje" edhe tani nja 7 minuta pason pershendetja hahahahahah.... s ka me neve jo,


hahahahahahahhahahahahahaha po de ... besa e kan harru edhe spo ka mo Urime dhe pershendetje ...

pi ngoj ket kong per hater te Bleones hahahahhaahhahaha...

http://www.youtube.com/watch?v=1rWoBYHMEYA&feature=related

taraku-1
17-08-11, 10:07
Kjo deshmon si jan shnollat tona, qysh dalldisen pak mi lmueee...

Behgjeti ka faj qe sja msojke gjuhen e marecit ne villen e hajvalis kur shkojke musafire nderi hahahha


Ksaj mu vet une, ja kisha ndalueee kah jon tokat shqiptare me shkel me kėmb .. ne rast se nxinet ilegalisht me ja nuk hunden

Guri i madh
17-08-11, 11:16
kafsh hesapi kjo bleona turpi i familjes e i kombit

uck_aksh
17-08-11, 13:17
aAML-cz905k

Jana
22-08-11, 17:13
Humb 10 mijė fansa
Pavarėsisht delirit pėr veten dhe shifrave tė pretenduara tė shitjes sė albumeve, ėshtė kėngėtarja qė ka mė pak fansa nė Shqipėri. Refuzimi pėr tė folur shqip gjatė njė emisioni nė njė televizion amerikan, duket se i ka kushtuar shtrenjtė Bleona Qerretit. Nė rrjetin social nė Facebook, janė me dhjetėra adresa “fan page” tė saj, nga tė cilat numri i adhuruesve nuk i kalon 46 persona, ndėrsa i atyre qė e urrejnė mbi 10 mijė. Pėr mė tepėr, tė gjitha kėto faqe kundėr saj, janė hapur me tituj fyes dhe sharjet nėpėr komente janė nga mė ekstremet. Nuk kanė munguar kėrcėnimet dhe, pėr tė zbutur kėtė situatė, duket se nuk po bėn gjė ndjesa qė ka kėrkuar Bleona Qerreti kėto ditė dhe as bluzat qė po vesh me mbishkrimin “Krenare qė jam shqiptare”.

7 deklaratat “boom-boom” tė Bleonės

“Jetoj nė njė pallat me Rihannėn, jam mė e bukur se femrat e Hollivudit.”
“Ju garantoj se nuk do mė shihni nė tabloidėt amerikanė me ēmenduritė qė ndodhin nė Hollywood.”
“Po regjistroj kėngė nė studion e Michael Jackson.”
“Si u marros pas meje Pippo Baudo.”
“Unė, Madona shqiptare.”
“Jeta ime nė tapetin e kuq.”
“Nuk flas shqip. Jam amerikane.”

Daglasi
22-08-11, 17:37
U habit,padashje,mos bani hidherim ne Bleonen,se tani nuk i hahet buka:biggrin:

emine
22-08-11, 18:37
Urime Bleona Qerrepit,se koka dal qerak hahhahaah

Jana
04-09-11, 01:52
“Superylli shqiptar Bleona Qereti sjell seksualitetin e saj pėr t’u bėrė pjesė e industrisė muzikore Amerikane”, kėshtu komentohet nga siti Global Grind nė Amerikė, kėngėtarja shqiptare. Mė poshtė po ju sjellim intervistėn e dhėnė pėr kėtė sit, ku ajo flet pėr rrugėn e saj muzikore, takimin me producentin e njohur Timbaland dhe pėr veten e saj, ku ēuditėrisht nuk tregon se ėshtė e martuar…
Keni qenė mė parė nė SHBA?
Jo, kjo ėshtė hera ime e parė dhe kuptova qė nė kėtė botė unė nuk mund tė bėj asnjė gjė tjetėr, nėse nuk vazhdoj muzikėn.
Kur mbėrritėt nė New York, shkuat nė “Times Square”?
Po, bėra pak turizėm dhe thashė “unė dua qė njė ditė fotoja ime tė jetė aty”!
Ēfarė instrumentash i bie pėrveē violinės?
Vetėm violinėn. Jeta ime ka qenė vetėm nė studio. Unė zgjohem, takoj trajnerin tim, bėj yoga dhe pastaj shkoj nė studio. Kjo ėshtė dita ime..
Si ėshtė procesi i tė bėrit njė superstar nė Shqipėri, ndryshe nga Amerika?
Shqipėria ėshtė njė vend i vogėl krahasuar me Amerikėn, dhe edhe atje ėshtė konkurs, si kudo. E rėndėsishme ėshtė qė njerėzit tė tė duan ty dhe unė kam qenė me fat sepse mė kanė dashur pa kushte. Sa herė qė jam nė skenė, njerėzit presin dhe thonė “ēfarė do bėj tani”, “ku do shkojė?” Kam vėnė re nė Amerikė se njerėzit janė njerėz dhe nuk ka rėndėsi se ēfarė gjuhe flet, nėse ti ndihesh mirė me ta, nėse ti ke energji tė mira dhe ata pėlqejnė muzikėn tėnde, atėherė ia ke dalė. Mua mu desh pak kohė sigurisht, tė vija kėtu tė njihja situatėn dhe tė kuptoja se ēfarė ėshtė ky vend. Ende s
Si nise tė punoje me Timbaland?
Kam qenė nė njė tur tre vjet mė parė nė Gjermani dhe dėgjova kėngėn “The Way I Are”, tė Timbaland dhe Keri Hilson, dhe thashė “ky duhet tė jetė producenti im, do tė shkoj nė Amerikė dhe do ta gjej kėtė djalė”. Dhe kjo ndodhi, unė shkova nė ndarjen e ēmimeve Grammy, shkova drejt Tim dhe i thashė “ju duhet tė mė jepni njė shans edhe mua, kam nevojė qė ti tė punosh me mua”. Ai mė tha: “mė fal, cili ėshtė emri juaj”? -Unė i thashė: “emri im ėshtė Bleona, kam realizuar 8 albume nė Shqipėri. vetėm mė jep njė shans”. Ai tha “nuk bėhet fjalė pėr album, sė pari ėshtė koha pėr njė kėngė. Nėse unė bėj njė album pėr ndonjė, emri do tė jetė Justin Timberlake, jo ti”. Pas kėsaj u mėrzita shumė. Kini parasysh unė kam lidnur dhe jetuar nė njė vend ku tė gjithė mė thoshin sa special je, sa e zonja, dhe njerėzit mė donin. Dhe kėshtu mbėrrita kėtu dhe kėtij djali qė mė tha mua jo, (qė pėr botėn time nuk ekziston pėrgjigja jo), thashė, nuk do ta kėrkojė mė kurrė.
Pra, Timbaland nuk donte nė fillim t’u jepte njė shank?
Po, dhe kėshtu unė u ktheva pėr njė koncert nė Milano. Nuk e harroj kurrė, ishte ora 9 e mėngjesit nė Europe, dhe 12 nė Los Angelos dhe shoh fytyrėn e Timbaland nė ekranin e telefonit tim. Dhe thashė “uh, tungjatjeta”, dhe i tregova qė jam nė Milano pėr koncert. Kėshtu qė, mbarova koncertin dhe shkova tek studioja e tij dhe nė vend tė njė kėngeje qė mė kėrkoi, i thashė dua 8 kėngė, sepse kur unė jap, jap me shumicė. Sigurisht qė unė ndejta gjashtė muaj nė pritje para studios sė tij. Ai mė priti dhe mė tha “ti e di qė ky nuk ėshtė stacioni yt”. E di i thashė, unė dua muzikėn amerikane ndaj po qėndroj kėtu. Pas gjashtė muajsh ai tha “nuk e di pse je kėtu dhe cila ėshtė historia jote, por do tė bėj dicēka pėr ty, pasi ti nuk ke ndėr mend tė largohesh nga studioja ime”. “Po i thashė, sigurisht qė nuk iki”. Dhe mė tej mė premtoi se “do tė ndihmoj, por veē duhet tė presėsh pak”. Kaluan dhe gjashtė muaj tė tjerė dhe pas kėsaj, mė nė fund, nė dhjetorin e kaluar ne bėmė njė marrėveshje pėr 3 kėngė nga ai, dhe gjatė kėsaj kohe unė nisa tė punoja edhe me producentė tė tjerė.
Me kė tjetėr keni punuar?
Pas Timb-it, kam bėrė 3 kėngė me Rodney Jerkins, Makeba dhe Alex Cantrell, i cili ka bėrė edhe gjashtė kėngė tė tjera pėr mua. Kėshtu, unė po bėj kėngė qė pastaj, dikush ta dėgjoj muzikėn time. E di qė nuk ėshtė e lehtė, por as e pamundur.
Historia juaj ėshtė pak e veēantė, pasi ju keni qenė superstar pėrpara se tė vinit nė Amerikė.
Po, e di qė ėshtė shumė e vėshtirė. Dhe unė prita kaq shumė qė vetėm tė mė shihnin me sy, tė kuptonin qė unė isha aty.
Kush kanė qenė idhujt tuaj nė muzikė?
I dua tė gjithė. Dua Michael Jackson. Michael Jackson ka qenė nga ata artistė qė mė merrte frymėn dhe kėtė e ndejva qė kur e pashė pėr herė tė parė. Sot mė pėlqejnė Beyonce, Rihanna, J. Lo, Ne-Yo dhe Enrique Iglesias. Tė gjithė ata kanė kėngė tė mira, dhe unė kam nevojė pėr tė pasur njė kėngė si ata.
Shumė njerėz do tė vdisnin pėr tė qenė nė vendin tuaj?
Besomėni, unė vdiqa dhe u ktheva nga vdekja. Nuk ka qenė aspak e lehtė pėr mua. Ka shumė njerėz qė thonė se ėshtė e lehtė, je e bukur ti, vetėm shko nė studio dhe ata do tė tė pranojnė. Por nuk ėshtė kėshtu. Njėherė takova ‘will.i.am’ dhe i kėrkova tė mė jepte njė shans. Ai mė tha OK, por tani jam i zėnė. Mu desh njė vit e gjysmė tė jetoja nė L.A. dhe mora vėmendjen e shumė njerėzve se ēfarė do tė bėja. Kėshtu qė unė duhet t’ju jepja njė kėngė tė mirė kėtyre njerėzve. Dhe ja ku jemi kėtu, e jam shumė e bekuar tashmė qė ndodhem nė kėtė pozicion.
Me kė artist tjetėr tė muzikės pop do tė donit tė bashkėpunonit nė Amerikė?
Ėshtė pyetje e vėshtirė. Por do tė doja pse jo njė duet me Enrique Iglesias, Ne-Yo, Pitbull ose FloRida.
Prindėrit tuaj janė ende nė Shqipėri?
Po, mami dhe babi im janė atje. Kam njė familje tė mrekullueshėm dhe jemi shumė tė lidhur. Mė mungojnė shumė. Nuk ėshtė lehtė. Ata janė tė shqetėsuar pėr mua. Dhe me tė drejtė, atje isha njė princeshė dhe kėtu, mu desh ta nisja nga zero. Por kjo ishte zgjedhja ime dhe unė e dua. Megjithė vėshtirėsitė qė kam kaluar, nuk dua tia di. Unė jam kėtu tani.
Veshjet tuaja janė shumė tė mira.
Unė jam e gjithė pėr kėtė. Disenjatorėt mė tė mirė nė botė janė tė gjithė miqtė e mi. Roberta Cavalli ėshtė mikja ime mė e mirė. Gjithė kėtė e kam falė Belmont. Pasi unė bėra kėngėn e parė qė u transmetua nė radio, ata donin tė bėnin tė gjitha rrobat e mia. Gjithashtu mė pėlqejnė shumė edhe bizhutė.
Si ėshtė media nė Shqipėri?
Ata janė tė gjithė miqtė e mi. Sigurisht, nėse ata duan tė shesin gazetėn, unė u jap njė intervistė dhe u bė.
Si ėshtė dinamika atje, mes yjeve tė tjerė?
Jemi miq tė mirė. Sigurisht kjo ėshtė dramė, ėshtė e njėjta gjė si kėtu. Por ėshtė njė konkurencė e mirė. Kam mėsuar tė respektoj kolegėt e mi, pasi edhe ata kanė punuar shumė gjithashtu.
Cila ėshtė ēmenduria mė e madhe qė ke bėrė me flokėt nė skenė?
Kam pasur njė album katėr vjet mė parė, albumi im i tetė nė fakt, qė quhej Mandarin. Kėshtu i bėra flokėt e kuq dhe nė tre video kam qenė flokė kuqe, nė vitet 2006 dhe 2007.
Keni tė dashur?
Po bėn shaka me mua? Jam pak e vėshtirė kur vjen puna nė kėtė pikė. Dua tė them, se kush do tė merret me njė divė? Nė tė vėrtetė kam nevojė tė eci pak ngadalė nė veprimet e mia. Jam duke ndjekur njė teori tė diamantit. Gjenden shumė diamande nė kėtė botė, ata nuk janė tė shtrenjtė, por ata kanė kėtė marketing tė mrekullueshėm qė bėjnė, ata tė mos jenė pėr tė gjithė dhe kėshtu qė, njerėzit duhet tė punojnė shumė pėr tė pasur njė diamant.

Burimi: Gazeta Mapo (http://www.mapo.al/)

taraku-1
04-09-11, 05:05
eger eger e don ajo...,gani bardhi ...sja ka mush synin fort...,kjo o malsork
qka ka than malsorka...''kur sma mush synin sma mush.....''

tash ja ka nis me producentaaa..... kategori e fort vip hahaha nryshe smuj deporton ne hollywud ...pa e jep ma te shtrejten...

Zero Cool
09-09-11, 11:47
Bleona Qerreti: Vazhdoj me tim shoq


http://www.infoalbania.org/thumbnail.php?file=bleona_727862853.jpg&size=article_mediumBleona Qereti, kengetarja e njohur qe prej vitesh banon ne Amerike, eshte merzitur jo pak me interpretimet qe mediat shqiptare i kane bere nje interviste te saj dhene per ‘Global Grind’, ku veē te tjerash kengetarja pyetej edhe per jeten private. Ne fakt, pyetja qe i drejtohej Qeretit kishte te bente me pasjen apo jo te nje te dashuri ne jeten e saj dhe per kete arsye Bleona ishte pergjigjur: ‘Po ben shaka me mua?

Jam pak e veshtire kur vjen puna ne kete pike. Dua te them, se kush do te merret me nje dive? Ne te vertete kam nevoje te eci pak ngadale ne veprimet e mia. Jam duke ndjekur nje teori te diamantit. Gjenden shume diamante ne kete bote, ata nuk jane te shtrenjte, por ata kane kete marketing te mrekullueshem qe bejne qe ata te mos jene per te gjithe dhe keshtu qe, njerezit duhet te punojne shume per te pasur nje diamant’, ka thene ajo.

Pergjigje kjo qe ka ngjallur shume dyshime ne faqet e shtypit roze, per nje ndarje te kengetares nga bashkeshorti Gani Bardha, por qe Bleona e mohon ne menyre kategorike, duke u shprehur per Summer-in se pyetja ishte per te dashur, ‘nuk me pyeti ne jam apo jo e martuar’, u shpreh kengetarja e revoltuar per te perfunduar me frazen: ‘vazhdoj me Ganin, jemi shume te lumtur te dy me njeri-tjetrin dhe keshtu do te vazhdojme gjate’.

Zanzi/M
09-09-11, 20:26
Po more me mire me vazhdu, se edhe ashtu disa her ne muaj po u takojshin. Kesaj i thone me pas burr me letra hahahahhaa. Ne nje interviste thojke " burri jem i ka kembet sexi" phiiffffff.

Kalimero
11-09-11, 09:46
Po more me mire me vazhdu, se edhe ashtu disa her ne muaj po u takojshin. Kesaj i thone me pas burr me letra hahahahhaa. Ne nje interviste thojke " burri jem i ka kembet sexi" phiiffffff.

heee dijuzz heeee,une e kom ni kur ka thonen "buri :biggrin:e ka vesht sexyy":biggrin:

Zanzi/M
11-09-11, 11:36
heee dijuzz heeee,une e kom ni kur ka thonen "buri :biggrin:e ka vesht sexyy":biggrin:

Dejuz, nashti me e pas veshin e madh ja vlen me thonen :d hihihi.

Zero Cool
15-09-11, 10:46
Bleona: Personaliteti mbi nacionalitetin


http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0915114140867_m.jpg


11:41 / 15.09.2011
Bleona Qereti gjatė njė interviste pėr emisionin “Pasdite nė Top Channel” ka thėnė se e gjithė zhurma e krijuar pėr deklaratat e saj nė lidhje me prejardhjen shqiptare nuk ėshtė njė strategji marketingu.
“Unė kam idenė se tė gjithė strategjinė po e krijon media shqiptare”, ėshtė shprehur Bleona.

Duke folur pėr karrierėn e saj nė SHBA, kėngėtarja theksoi se deri tani ka pėrfunduar gjashtė kėngė tė albumit tė saj tė ri.

“Unė kam pėrfunduar gjashtė kėngė dhe nė momentin qė do tė pėrfundojnė 12 kėngė, do tė zgjidhen se kush do tė shkojnė pėr video”, theksoi Bleona.

“Nuk jam kujtuar vonė pėr Amerikėn… Amerika ėshtė njė vend qė nuk ka lidhje nga vjen, nuk ėshtė e rėndėsishme nacionaliteti, por personaliteti”, thotė Bleona, e cila ėshtė shprehur e vendosur tė ndjekė ėndrrėn e saj.

Fshatari
15-09-11, 20:45
Bleona: Personaliteti mbi nacionalitetin


http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0915114140867_m.jpg


11:41 / 15.09.2011
Bleona Qereti gjatė njė interviste pėr emisionin “Pasdite nė Top Channel” ka thėnė se e gjithė zhurma e krijuar pėr deklaratat e saj nė lidhje me prejardhjen shqiptare nuk ėshtė njė strategji marketingu.
“Unė kam idenė se tė gjithė strategjinė po e krijon media shqiptare”, ėshtė shprehur Bleona.

Duke folur pėr karrierėn e saj nė SHBA, kėngėtarja theksoi se deri tani ka pėrfunduar gjashtė kėngė tė albumit tė saj tė ri.

“Unė kam pėrfunduar gjashtė kėngė dhe nė momentin qė do tė pėrfundojnė 12 kėngė, do tė zgjidhen se kush do tė shkojnė pėr video”, theksoi Bleona.

“Nuk jam kujtuar vonė pėr Amerikėn… Amerika ėshtė njė vend qė nuk ka lidhje nga vjen, nuk ėshtė e rėndėsishme nacionaliteti, por personaliteti”, thotė Bleona, e cila ėshtė shprehur e vendosur tė ndjekė ėndrrėn e saj.
Po jetojka n'endrra ! I del gjumi naj dite...!

Zero Cool
18-09-11, 09:00
Bleona Qereti prezantohet nga mediat amerikane


Njė nga mediat amerikane mė prestigjioze “Daily Motion”, ka publikuar njė artikull pėr Bleonėn duke e prezantuar si mė poshtė:

http://www.lajmeshqip.com/wp-content/uploads/2011/09/BLEONA1.jpg


Merrni producentėt mė tė mirė tė muzikės, shtojini performimin mė eksitues dhe mė tė mirat e personaliteteve, hidhini njė pamje seksi dhe buzėqeshjen mė tė bukur, dhe e gjithė kjo do t’ju ngjajė shumė me Bleonėn!

Bleona ėshtė njė artiste e muzikės qė ka pushtuar audiencėn nė mbarė Evropėn dhe tashmė ėshtė e vendosur tė triumfojė edhe nė tregun e Amerikės. Aktualisht ajo ėshtė duke punuar nė studiot e producentėve Timbaland, Rodney Jerkins, Makeba etj..
Bleona ėshtė artistja e parė e Evropės Juglindore qė ka shitur mbi 800 mijė albume duke vendosur njė rekord tė ri. Tė gjithė albumet dhe hitet e saja janė shndėrruar nė numrin 1 nė atė rajon.
E lindur nė Shqipėri, e rritur dhe shkolluar nė Evropėn Perėndimore pėr aktrim, ajo ka filluar tė interpretojė qė nė moshėn 5 vjeēare, duke fituar konkurse tė shumta ndėrkombėtare, gjė qė e kanė ēuar nė korrjen e famės sė saj si kėngėtare dhe interpretuese nė tė gjithė Evropėn. Popullariteti i saj ėshtė i pėrhapur nga adoleshentėt, tė rinjtė dhe deri tek personalitetet e qeverisė dhe familjes mbretėrore.
Popullariteti i saj ėshtė zgjeruar dhe vėrtetuar nė koncertet qė ajo ka dhėnė nė Gjermani, Londėr, Zvicėr, Itali dhe New York, ku turmat mesatarisht arrinin nė 10-20 mijė fansa.
Bleona flet dhe performon nė katėr gjuhė: anglisht, italisht, gjermanisht dhe sigurisht edhe nė shqip.
Albumet e saj janė:
Kam qejfin tim (I Run My Own Game)
Nese me do fort (If You Love Me That Much) S’me behet vone (I Don’t Care) Ik meso si dashurohet (Go and Learn How to Love) Ti nuk di as me ma lyp Boom Boom** Mandarin^^
Hitet e saj janė:
Lermeni (Let Me Be free)
“Nese me do fort” (If You Love Me That Much) “S’me behet vone” (I Don’t Care) “Ik meso si dashurohet” (Go and Learn How to Love) “O Bo Bo C’I Bere Vehtes”
“S’dua”
“Boom Boom”**
“Hallal e Ke”
“Mandarin”
“Magnetic”.U3C_sZ_EbgA&feature=player_embedded

Zero Cool
18-09-11, 10:50
Bleona: “Oj Kosovė ta honksha loēkėn”


Ka kohė qė kėngėtarja Bleona Qereti ėshtė duke zhvilluar profesionin e saj tė kėngės nė SHBA. U bė kohė qė ajo nuk e ka vizituar Kosovėn pėr tė cilėn thotė se e ka marrė malli shumė. Ajo tani ėshtė duke pėrgatitur shumė befasi pėr adhuruesit e saj. Pėr mė shumė rreth karrierės dhe ēdo gjė tjetėr flet pėr “Zėri”.


http://www.ekonomisti.net/fotot/26513/main_bleona.jpg


18 shtator 2011
Si ėshtė njė ditė e juaja nė Amerikė?

Zgjohem rreth orės 11 paradite, dalė pėr vrap pesė milje ose shoh trainerin tim Gunnar Peterson pėr dy orė, nė drekė kam takim pune (ku zakonisht unė shkoj nė restorant dhe ushqimin e marr me vete, duke qenė qė ushqimi mė vjen i paketuar me kalori se ēfarė duhet tė ha).

Pas drekės takohem me profesorin e kantos William Riley pėr njė orė e mė pas shkoj nė joga rreth orės 4 e 30, dhe nė orėn 7:00 shkoj nė studio ... deri nė orėn njė ose dy tė mbrėmjes.

Pastaj vi nė shtėpi, flas me mamin nė “Skype” ose siē ndodh tani nė kėto momente ulem para kompjuterit pėr ndonjė intervistė apo e-mail qė mė duhet tė kthej pėrgjigje. D.m.th jetė qeni (qesh).

Mirėpo gjėrat nuk arrihen pa sakrifica dhe kjo ėshtė jeta qė unė kam zgjedhur. Zakonisht njerėzit ēuditen kėtu me mua qė nuk dalė ose shoqėrohem me njerėz tė tjerė dhe gjithmonė mė bėjnė pyetjen: “Si ėshtė e mundur qė bėn kėtė lloj jete? Pse nuk del dhe tė kėnaqesh nėpėr party?”.

Dhe njė gjė qė ata nuk kuptojnė ėshtė qė lumturia ime apo kėnaqėsia ime ėshtė kur unė jam nė studio dhe ėshtė tipi i jetės qė kam zgjedhur dhe nė momentin qė do dėgjoj veten nė radio atėherė dhe vetėm atėherė do tė jem e lumtur.

Sa ėshtė e vėshtirė tė merresh me kėngė nė SHBA?

Jo vetėm nė Amerikė por kudo nė botė ēdo gjė varet nga komercializmi, qė do tė thotė nė momentin qė nuk tė shitet CD-ja, atėherė mos thuaj “Jam i suksesshėm”. Kėtu tė gjithė artistėt kanė linjėn e tyre tė parfumeve, veshjeve, kėpucėve, etj, por kjo nuk do tė thotė qė nuk ka muzikė tė mirėfilltė.

Tė gjithė ata qė janė tė suksesshėm, janė tė tillė sepse kanė kėngė tė bukura. Kam idenė qė tek ne paaftėsia e disave justifikohet me termin “unė nuk jam komercial”. Tek e fundit tė gjithė artistėt jetojnė nga koncertet dhe biletat qė njerėzit blejnė pėr t’i parė live.

Ka kohė qė s’keni lansuar ndonjė projekt tė ri, pėrse?

Si mund tė mendohet? Qė unė erdha nė Amerikė dhe direkt mora numrin e celularit tė Timbaland apo Puff Daddy? Tė ishin gjėrat kaq tė lehta do ishin bėrė tė gjithė yje Hollivudi. E gjithė kjo ėshtė proces!

Unė kisha 8 kėngė tė pėrfunduara nė anglisht nga producentė shumė tė mirė, dhe mu desh njė vit e gjysmė qė t’i realizoja pėrpara se Timbaland tė mė fuste nė studio. Sigurisht qė kėngėt tė gjitha do dalin nė momentin qė albumi do tė jetė nė treg.

Kam pėrfunduar 12 kėngė dhe kam edhe 6 tė tjera, pastaj nga 18 kėngė do tė zgjidhen vetėm 8 ose 10 kėngė. Njė shembull qė publiku shqiptar tė kuptojė qė gjėrat nuk janė tė lehta. Keri Hilson ka inēizuar 80 kėngė pėrpara se t’i ofrohej njė kontratė dhe nė fund nga ato janė publikuar vetėm 10. Dhe njėherė e them: “Tė ishte e lehtė do ishin bėrė tė gjithė yje Hollivudi”.

A keni nė plan ndonjė udhėtim nė Shqipėri?

Udhėtimi i parė qė do tė bėj nė momentin qė do tė finalizojė diēka ėshtė Kosova dhe Shqipėria. Mė ka marrė malli pėr byrek, flia, mantia, kos, kafe dhe dashuri tė sinqertė.

E sidomos me Kosovėn unė kam qenė shumė herė mė e lidhur se sa me Shqipėrinė. Kam shumė shokė dhe mė ka marrė malli shumė pėr Kosovėn ‘Oj Kosovė ta honksha loēkėn’. E imagjinon qė mė ka marrė malli dhe pėr lajme?!

elvio
18-09-11, 12:27
***********
C'ka eshte ajo qe me habit s'eshte pse ajo nxjerr gjoksin apo prapanicen,por pse fokusohet kaq shume shtypi mbi kete te vetequajturen yll Hollivudian.

Te ish Hollyvudi me te tij yje une do ta emeroja fole xixellonjash(asesi jo yje).

S'ka pike inteligjence,edhe ajo shfaqet.
Flet sikur nje 15 vjecare,qe ka mbaruar arsim te klases se tete,edhe ate te kategorise me nota 6.
Kur ben puci puci me ngjason si nje adoloshente qe i duken te gjitha dyert e hapura,kur asesi s'meriton nje shteg te jete gjysem i hapur lidhur me tel.
Pike edhe presje ajo ben reklama boshe duke shitur mend,qe s'ka kohe askush me ia ble(pervec fokusimit te shtypit te nxjerre ne balline te gazetes trupin e saj gjysme te zhvesh)

Se di kush ia blen albumet,sepse asgjekund s'lexoj qe ajo ka merite per zerin e saj.

Eh kur paragjykon tregon nje pjese te karakterit tend.:eek:

Le te jete e tille,,,,,,,,,,,,:smile:

Zanzi/M
22-11-11, 20:57
http://www.gazetaexpress.com/repository/images/thumb_670x357/bleona_701549.jpg

Zero Cool
22-11-11, 21:04
http://www.gazetaexpress.com/repository/images/thumb_670x357/bleona_701549.jpg

Male :eek:

vjeshta
22-11-11, 21:06
Male :eek:

Ma che male ,muelto bueno !:biggrin:

emine
22-11-11, 21:08
Valla bolle gjoks te bukur paska,komplimente oj qure mos ja nis tash edhe ti em dal pa brek

Zanzi/M
22-11-11, 21:10
Male :eek:

Ka ec qika perpara. Mire e ka vjeshta :cool:

... i boj thirrje edhe Gentes qe me vepru sikur shoqja e larteckur.

Zero Cool
22-11-11, 21:11
Ma che male ,muelto bueno !:biggrin:

:biggrin: male :biggrin:Valla bolle gjoks te bukur paska,komplimente oj qure mos ja nis tash edhe ti em dal pa brek

eh medizin he medizin (silikoni ish kan "nona" e gjoksave, thebmve etj,,,)

vjeshta
22-11-11, 21:15
Ka ec qika perpara. Mire e ka vjeshta :cool:

... i boj thirrje edhe Gentes qe me vepru sikur shoqja e larteckur.
Jo ,Jo ,vjeshta gabim e Zc e paska mire ,se nuk e pava mire !:redface:

Zanzi/M
22-11-11, 21:18
Jo ,Jo ,vjeshta gabim e Zc e paska mire ,se nuk e pava mire !:redface:

aha :confused:, nejse, mbeta vetem me Bleonen, tash vec une e ajo po pajtohemi :biggrin:

emine
22-11-11, 21:25
:biggrin: male :biggrin:

eh medizin he medizin (silikoni ish kan "nona" e gjoksave, thebmve etj,,,)
thuje qe sduket bukur:tongue:

tipi engjellor
23-11-11, 12:07
i kalli amerikanet e hajt ...puthje po ju qon ato tyne veq dridhen kjo e jonja edhe puthje po ju ban .....qishtu ne hollevood....

Daglasi
23-11-11, 12:10
Male :eek:

Ani ti male,po kush ka postue kesajde ma shume se ti,edhe ma hot:biggrin:

Zero Cool
23-11-11, 13:22
thuje qe sduket bukur:tongue:

me sy mi pa bukur ama mi shiju sjan te lezetshme :tongue:

Zero Cool
23-11-11, 13:23
Ani ti male,po kush ka postue kesajde ma shume se ti,edhe ma hot:biggrin:

gjithsesi , male :eek:

emine
23-11-11, 13:25
me sy mi pa bukur ama mi shiju sjan te lezetshme :tongue:
kure ja shijove bleones ,qe pe dine qe sjan te lezetshme,a dine se njeri aq sa shijone me shqisa shijone edhe me sy ,,,,dy here ma shishem te vjen diqka i mire me pa,shikoja trupin bleones ska munde gjitha mi operu gjithmone ka qen e bukur edhe ateher kure ska pas fam,per ndryshe mos mshti qiknejna se skam qejf me u marr em femna shume:biggrin:

Hajra
30-12-11, 10:02
http://www.botasot.info/img/bleonaqereti.jpgBleona Qereti sėrish shkakton skandal
Fustan i errėt, vezullues por i tejdukshėm. Ajo qė mund tė shikohet me sy tė lirė ėshtė se fustani nė fjalė rrėshqeu formalisht nė trupin e Bleona Qerretit pasi gjoksi i kėngėtares ėshtė para syve tė ēdokujt.
Thuhet se dėshmitarėt kanė parė mė poshtė se kėngėtarja nuk ka pasur as mbathje.
Ky megjithatė mbetet njė fakt pėr tu verifikuar mirėpo ajo qė ėshtė e sigurt ėshtė se kjo foto ka shkaktuar shume debate e polemika dhe e ka vendosur Bleonėn nė qendėr tė njė skandali.
Veshja e perdorur nga Bleona ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy Award, nuk eshte pritur mire as nga media dhe publiku amerikan.
US Weekley theksonte se nje sondazh i saj e cilesoi Bleonen si artisten qe ishte veshur me keq ne aktivitet.

Zero Cool
30-12-11, 16:59
Los Anxhelos (http://www.lajmeshqip.com/showbiz/bleona-mediat-shpifin-per-veshjen-time)

Para pak ditėsh, nė disa media filloi tė qarkullonte lajmi se Bleona ishte klasifikuar nga njė tabloid prestigjioz amerikan si njė ndėr artistet e veshura mė keq mbi tapetin e kuq tė American Music Awards. Por realiteti nuk ėshtė ashtu. I kemi verifikuar burimet e cituara nga mediat e tjera, dhe asnjėri prej burimeve tė cituara nuk e pėrmendte Bleonėn.


Ndaj kėtyre spekulimeve ka reaguar Bleona, e cila ėshtė shprehur se gjithēka janė trillime pasi ajo pohon se veshjet e saj stilohen enkas pėr tė, pėr t’iu pėrshtatur linjave tė saj trupore.
Bleonėn edhe mund ta kenė kritikuar pėr ndonjė prej veshjeve tė saj (nga ndonjė media amerikane si nė fotografi), por sa gjėra mund tė thuhen gjithandej!…

Pėr kėtė arsye ju sjellim njė video qė tregon vlerėsimin pėr tė, si dhe njė fotografi qė shpreh mendimin e kundėrt. Fakti ėshtė se: ajo nuk ėshtė cituar nga asnjė klasifikim zyrtar pėr veshjen e saj si mė tė keqe, apo qoftė edhe mė tė mirė.

Murgesha
13-01-12, 15:57
Pėr albumin e saj nuk di ēka tė them se kam ndėgju a qė e paska nxjerr gjoksin nuk paska faj :biggrin:Raportohet se Bleona ėshtė e pakėnaqur me burrin e saj, shkruajnė mediat nėK Kosovė.

Sipas Kosova Sot, kėngėtarja ėshtė ankuar se Ganiu, burri i saj, mė shumė e do makinėn se vetė atė.

Gazeta shkruan se sikur bashkėshorti t’ia kushtojė asaj vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes sa ia kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr tė.

Ganiu duket se ėshtė njė fans i ēmendur pas makinave, duke harruar kėshtu tė merret me bashkėshorten e tij bukuroshe./telegrafi/

emine
13-01-12, 16:32
Pėr albumin e saj nuk di ēka tė them se kam ndėgju a qė e paska nxjerr gjoksin nuk paska faj :biggrin:Raportohet se Bleona ėshtė e pakėnaqur me burrin e saj, shkruajnė mediat nėK Kosovė.

Sipas Kosova Sot, kėngėtarja ėshtė ankuar se Ganiu, burri i saj, mė shumė e do makinėn se vetė atė.

Gazeta shkruan se sikur bashkėshorti t’ia kushtojė asaj vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes sa ia kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr tė.

Ganiu duket se ėshtė njė fans i ēmendur pas makinave, duke harruar kėshtu tė merret me bashkėshorten e tij bukuroshe./telegrafi/

haj medet haj,tjeret e shofin anderr ktij ja ka qu zoti menen ne kerre ,qeshtu vallahi kjo dyje lefsh i mire pa nafak:P

Kalimero
13-01-12, 16:34
haj medet haj,tjeret e shofin anderr ktij ja ka qu zoti menen ne kerre ,qeshtu vallahi kjo dyje lefsh i mire pa nafak:P

miqe ,qa dadhon be kerri pi bleones,hajt hajt hajt karzam pash qikit kapuq,hajt :biggrin:

emine
13-01-12, 16:35
miqe ,qa dadhon be kerri pi bleones,hajt hajt hajt karzam pash qikit kapuq,hajt :biggrin:

e miqe qata i paska nu bleona eirbegat viq me ju pershtaten makines,po i paska shkue huq

Oqeani
13-01-12, 16:36
Pėr albumin e saj nuk di ēka tė them se kam ndėgju a qė e paska nxjerr gjoksin nuk paska faj :biggrin:

e

Raportohet se Bleona ėshtė e pakėnaqur me burrin e saj, shkruajnė mediat nėK Kosovė.

Sipas Kosova Sot, kėngėtarja ėshtė ankuar se Ganiu, burri i saj, mė shumė e do makinėn se vetė atė.

Gazeta shkruan se sikur bashkėshorti t’ia kushtojė asaj vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes sa ia kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr tė.

Ganiu duket se ėshtė njė fans i ēmendur pas makinave, duke harruar kėshtu tė merret me bashkėshorten e tij bukuroshe./telegrafi/


Bleona mbetet Bleone, e kerri ia sjelle Bleonen tjeter -Boll me mend po punojka herifi ;)

Murgesha
13-01-12, 16:48
haj medet haj,tjeret e shofin anderr ktij ja ka qu zoti menen ne kerre ,qeshtu vallahi kjo dyje lefsh i mire pa nafak:P

Ha,hahahaahaha po thu qė ngat Bleonės, Gani zeza as me vozitė nuk ban mi shku mendja se le mo me e qu krejt merakun pėr kerr? :biggrin:

Elina
13-01-12, 16:52
Sa here e lexoj titullin e temes me buzeqeshet....Bleona e nxjerre gjoksin dhe albumin e saje ne anglisht :tongue:...hajde albumi ne anglisht,po gjoksi? :biggrin:

Nejse,

Bleona,Bleone me,s'ke cka thu me teper!
.:biggrin:

emine
13-01-12, 16:55
Ha,hahahaahaha po thu qė ngat Bleonės, Gani zeza as me vozitė nuk ban mi shku mendja se le mo me e qu krejt merakun pėr kerr? :biggrin:

qka ka mi ba bleona atij impotenti,deshmi qe ka meshkuje qe nuk kan jete te shendoshe seksuale ,kumedite cfare orgazmi i vjen kure jep gaz makines,,,ik se u flliqa prej germav:P

Murgesha
13-01-12, 17:00
qka ka mi ba bleona atij impotenti,deshmi qe ka meshkuje qe nuk kan jete te shendoshe seksuale ,kumedite cfare orgazmi i vjen kure jep gaz makines,,,ik se u flliqa prej germav:P


Ose, ēka me i ba Ganiu, Bleonės qė kukull e ka falė zoti :biggrin:

emine
13-01-12, 17:05
Ose, ēka me i ba Ganiu, Bleonės qė kukull e ka falė zoti :biggrin:po thu ka pjes te pllastikes,a pi dhimet

Diana007
13-01-12, 17:07
po thu ka pjes te pllastikes,a pi dhimet


:biggrin:

Murgesha
13-01-12, 17:41
po thu ka pjes te pllastikes,a pi dhimet


Pėr ashtu nuk e di, po nashta moj edhe i rrin si kukėll nė shtėpi e krevat :biggrin: :wink:

Elina
01-03-12, 13:07
Cka i paska hupe shija per veshje dicka krejte :tongue:


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/427718_388196354525125_141388129205950_1651527_316 985628_n.jpg

Dali!Keq!ch
02-03-12, 00:27
O keto femra mire i kane punet o popull ketyreve mos jau bani gajlen hmmm..
gati cdo femer kentare Shqiptare dalin kshtu si kjo, te shpalosuara shembull nora istrefi nje femer e bukur me ze te bukur. femer si ajo nuk e ka nevoj ti lakoj by.. apo te shpaloj gjoksin dhe kembet deri ne tanga se pse ajo eshte mjaft sexy edhe po te dilte me me tirqi.

ps. kjo eshte deshmia dhe pergjigjeja e temes: Emancipimi i femres shqiptare!

Gega 1
03-03-12, 11:18
Cka i paska hupe shija per veshje dicka krejte :tongue:


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/427718_388196354525125_141388129205950_1651527_316 985628_n.jpg
Eline,qekjo femen,per mendimin tem, osht e harxhune.
Femna duhet me kane e natyrshme,jo m`i pase senet e ngjitme.

emine
04-03-12, 17:16
Eline,qekjo femen,per mendimin tem, osht e harxhune.
Femna duhet me kane e natyrshme,jo m`i pase senet e ngjitme.
eu dost te menova qysh i mshove qesaj faqje shkelma e ike vrap:tongue:

Bona-us
07-09-12, 10:51
Bleona Qerreti lakuriq


http://www.youtube.com/watch?v=zWx5mqYzrLU

Codexx
07-09-12, 12:04
Bleona Qerreti lakuriq


http://www.youtube.com/watch?v=zWx5mqYzrLU

Tani merre gruan kongtare...., e qilu tok.

Dardanesha
07-09-12, 20:26
Spo di, me heret me ka pelqy ma shume, e tash keto dite qe ka qene ne Prishtine sem ka pelqy hiq, kishe bo shume silikon ne ftyre edhe shume bre mendje madhe, kur e pajshe kta me 20 bodygarda thu t ..... beyoncin, edhe e qiti nje klip te saj para shume vitesh tu knu serbisht shume katunarke spo di tash, po bom zhurem per kurgje hiq :rolleyes: per nje album qe as qe e kemi ndegju...:rolleyes:

Oqeani
07-09-12, 20:30
Mos me asishe diēka ne publik, nuk kish me pas lek, ani se nuk iu ka prishe bukuria ;)


Dardaneshe - Ani se silikoni u ba me "mshele vrima" rudhat po du methane ...

Dardanesha
07-09-12, 20:35
Mos me asishe diēka ne publik, nuk kish me pas lek, ani se nuk iu ka prishe bukuria ;)


Dardaneshe - Ani se silikoni u ba me "mshele vrima" rudhat po du methane ...

Jo bre kjo eshte e re ska pas nevoje me mshele rrudha, nuk u kane e keqe per me bo kaq shume nderhyrje kirurgjike, perveq tjerash tru ska as 1% sdi qysh e ka martu qaj burri i vet se krejte lope eshte...

perndryshe ne www.telegrafi.com (http://www.telegrafi.com) per ata qe e pelqejne, mundeni me pa nje video te saj nudo ne garderobe

Oqeani
07-09-12, 20:38
Jo bre kjo eshte e re ska pas nevoje me mshele rrudha, nuk u kane e keqe per me bo kaq shume nderhyrje kirurgjike, perveq tjerash tru ska as 1% sdi qysh e ka martu qaj burri i vet se krejte lope eshte...Jo per se a eshte lope a jo nuk po e di, por mos e paska edhe burrin sikur se lopa, vetem te gjinise se kundert !

Neferta
07-09-12, 21:41
Jo per se a eshte lope a jo nuk po e di, por mos e paska edhe burrin sikur se lopa, vetem te gjinise se kundert !
Ky eshte nje ofendim tejet i rende per kafshen fisnike fitimprurse.

Guri i madh
07-09-12, 21:43
kjo ishte katastrof

Publikuar: 07.09.2012 - 16:41Prishtinė, 7 shtator - Video ku kėngėtarja Bleona Qereti shihej thuajse krejtėsisht nudo derisa po ndėrronte gardėrobėn pėr tė dalė nė skenė, ėshtė suspenduar nga Youtube, brenda pak minutash qėndrimi aty. Bleona duket se ishte xhiruar fshehurazi. Mė pas video ishte publikuar nė njė kanal nė Youtube.

Codexx
07-09-12, 23:37
Ani de se vip po don mu bo, edhe amerikane , amerikanet se kan dert per kso sene... qeshtu bohet vip e pip e...

kjo o shqiptare me shqiponje dy krenare krenohmi me to '' kjo per moral pushk qet '' qy

Sulltan-Alim
07-09-12, 23:59
Ani de se vip po don mu bo, edhe amerikane , amerikanet se kan dert per kso sene... qeshtu bohet vip e pip e...

kjo o shqiptare me shqiponje dy krenare krenohmi me to '' kjo per moral pushk qet '' qy

Qet pushke? More "t`qorron" krejt se : D. Pra, ky eshte ai "integrimi" kulturor, edukativ, shpirteror e arsimor ne sferat Euroatlantike e globaliste te shqiptarve duke mos perjashtuar as keto "modelet" tona tjera. Nganjehere bash hic s`mundem me e kuptu a jane kengetare a modele? Codexx qysh mi pajtu t`pafete bre se fort i ka ngushtu Bleona ksihov, hahahah.

Oqeani
08-09-12, 00:33
Ani se nuk e ka per her te pare !

Codexx
08-09-12, 08:42
Qet pushke? More "t`qorron" krejt se : D. Pra, ky eshte ai "integrimi" kulturor, edukativ, shpirteror e arsimor ne sferat Euroatlantike e globaliste te shqiptarve duke mos perjashtuar as keto "modelet" tona tjera. Nganjehere bash hic s`mundem me e kuptu a jane kengetare a modele? Codexx qysh mi pajtu t`pafete bre se fort i ka ngushtu Bleona ksihov, hahahah.

vrrrrrrrrrr me goj spo bojn nalt, te veni hahaahahahahah


CIli prej ktyne te pafeve e kish marr per grue tash cili e kish pranu me marr te ktyne te forumit po flas ? asnjo hiq po te garantoj asnjo hiq se pranojn

valiii
08-09-12, 16:08
duke menduar se do ti kapin majat keto vetem sa pi degradojne veten me keso gjeste. E kote eshte qe te emitohet rihhana niki minaj apo rita ora, keto e kane suksesin e garantuar sepse para kesaj ato permbushin shume kriteriume qe skan te bejne fare me artin (njera prej tyre eshte ritual satanik). Ndryshe eshte kur kapesh me jay z e ndryshe me rezhisor te filmave pornografik. Njejte deshtoje edhe angela martini, qashtu u degradu adelina, dafina zeqiri qasej ruge eshte sikurse edhe shtipalkat tjera nora istref e cka po di une...

E kam pa kete video, gerdine e femnes me ta qu, sikur gerbejke... E pash vlla Elsa Lilen syrin me ta kenaqe e veshet me t'i ushqy. Ndaq elegance ndaq zerin e bukur ndaq textin jodegjenerik... Performance artistike taman.

Zero Cool
08-09-12, 18:20
vrrrrrrrrrr me goj spo bojn nalt, te veni hahaahahahahah


CIli prej ktyne te pafeve e kish marr per grue tash cili e kish pranu me marr te ktyne te forumit po flas ? asnjo hiq po te garantoj asnjo hiq se pranojn

E martume eshte ajo .

Kurse ti, nese vazhdon prap me fjalorin e deritashem dhe te gjithe forumin ta besh arene fetare, mendo per nickun e ri!

Kuptoje kete si te duash.

Bajlozi i Zi
08-09-12, 20:33
duke menduar se do ti kapin majat keto vetem sa pi degradojne veten me keso gjeste. E kote eshte qe te emitohet rihhana niki minaj apo rita ora, keto e kane suksesin e garantuar sepse para kesaj ato permbushin shume kriteriume qe skan te bejne fare me artin (njera prej tyre eshte ritual satanik). Ndryshe eshte kur kapesh me jay z e ndryshe me rezhisor te filmave pornografik. Njejte deshtoje edhe angela martini, qashtu u degradu adelina, dafina zeqiri qasej ruge eshte sikurse edhe shtipalkat tjera nora istref e cka po di une...

E kam pa kete video, gerdine e femnes me ta qu, sikur gerbejke... E pash vlla Elsa Lilen syrin me ta kenaqe e veshet me t'i ushqy. Ndaq elegance ndaq zerin e bukur ndaq textin jodegjenerik... Performance artistike taman.

Shumė e sakt kjo pėr Elsa Lilen. Tana t'mirat i ka.

Por, bleona ėshtė e shqiptarve. Shqiptaret jane te bleones.

Na e meritojme bleonen, nuk e meritojme elsen.

Elsa Lila ėshtė e martuar me italian, bashke me femijen jeton diku ne madagaskar (sorry my french :)), seriozisht.

S'ka gajle, zgjedhje e saj.

Ama ty po te pyes: pse kjo zgjedhje e saj?

Pse femrat e kulturuara e qe vishen mirė, nuk u rrijne shqiptarve?

Shqiptari ndihet ngusht e keq para njė femre te kulturuar.

Knaqet para bleones. Sepse edhe mundet me ia kqyr cicat, edhe mundet me e sha.
Perfekt, a?

Kalimero
08-09-12, 20:40
Cka i paska hupe shija per veshje dicka krejte :tongue:


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/427718_388196354525125_141388129205950_1651527_316 985628_n.jpg

kesh tu ja kshiren be qatoo ....., a i ka me silikon a qish i ka.?! aqe un hamamgjik ku e vshke qaj dijuzi i pat qera ,ktu qeraa..:eek:

.jaaaaaaaaa u sonte me fleten jooo, viq tu minu pur cica t bliones jom :cool::biggrin:

lovely
08-09-12, 20:46
kesh tu ja kshiren be qatoo ....., a i ka me silikon a qish i ka.?! aqe un hamamgjik ku e vshke qaj dijuzi i pat qera ,ktu qeraa..:eek:

.jaaaaaaaaa u sonte me fleten jooo, viq tu minu pur cica t bliones jom :cool::biggrin:


Hahahahahaaa dreqi t`hifte, nuk ki faj jo, se qish i nrron insani gjinat pur ni dakik?:biggrin:

A pur sante, mos t`paqa borgj, ishadha flen mire dijuz. Po po m doket qi ere una ia kom nis me menue pur ato ballona, jo qi diqka, po qysh mun i nrron insani haaaaaaaaaaaaaaaaa :P

valiii
08-09-12, 20:48
Shumė e sakt kjo pėr Elsa Lilen. Tana t'mirat i ka.

Por, bleona ėshtė e shqiptarve. Shqiptaret jane te bleones.

Na e meritojme bleonen, nuk e meritojme elsen.

Elsa Lila ėshtė e martuar me italian, bashke me femijen jeton diku ne madagaskar (sorry my french :)), seriozisht.

S'ka gajle, zgjedhje e saj.

Ama ty po te pyes: pse kjo zgjedhje e saj?

Pse femrat e kulturuara e qe vishen mirė, nuk u rrijne shqiptarve?

Shqiptari ndihet ngusht e keq para njė femre te kulturuar.

Knaqet para bleones. Sepse edhe mundet me ia kqyr cicat, edhe mundet me e sha.
Perfekt, a?

ja'a s'kam ēka foli me... Kush eshte bektesh le ta merr vesh, fatkeqsishte krejt ēka ki thane qashtu eshte... Se lun topi !

Codexx
08-09-12, 21:03
E martume eshte ajo .

Kurse ti, nese vazhdon prap me fjalorin e deritashem dhe te gjithe forumin ta besh arene fetare, mendo per nickun e ri!

Kuptoje kete si te duash.

O me fal Cooler, se nime ktu per fe sbon me fol se ktu porno krejt cilin te kqyrsh ktu po i permenin si rrush ato ndash bajlozi ndash kalimeri picrra etj etj e i vetmi ktu une pe prishi atmosferen se po boj krahasime me fe...

selvija
09-09-12, 08:19
A pat skandilozimin e Bleones ne Youtube duke zhveshur ne kopi :biggrin:

Gjumashja
09-09-12, 12:17
maroj e gjora qysh spo e rrok promaja, s'po I dhez as veshun as lakuriqe

Fshatari
09-09-12, 12:28
kjo ishte katastrof


Publikuar: 07.09.2012 - 16:41Prishtinė, 7 shtator - Video ku kėngėtarja Bleona Qereti shihej thuajse krejtėsisht nudo derisa po ndėrronte gardėrobėn pėr tė dalė nė skenė, ėshtė suspenduar nga Youtube, brenda pak minutash qėndrimi aty. Bleona duket se ishte xhiruar fshehurazi. Mė pas video ishte publikuar nė njė kanal nė Youtube.


Kjo bile paska ēka me na tregue hiē pa operacion, siē po bejne disa "pseudo vipa" perendimor.. Kjo krejt i ka n'origjinal, ashtu siē e ka fal perendia; bile edhe moralin, siē tha me perpikeni Codexi, e ka tamam te shqiptares. Ato vipat e perendimit qe i fryjne gjinjte e turinje artificialisht nuk mund te kene qendrim tjeter ndaj vipit tone te madh, Bleones se natyrshme.

Dardanesha
09-09-12, 13:53
maroj e gjora qysh spo e rrok promaja, s'po I dhez as veshun as lakuriqe


Po pajtohna me ty valla gjumashe, interesant edhe qe po flen me nje sy po sheh krejte qa po ndodh okolla :biggrin:

Gjumashja
09-09-12, 13:55
Po pajtohna me ty valla gjumashe, interesant edhe qe po flen me nje sy po sheh krejte qa po ndodh okolla :biggrin:


qe jom moj fjetun nuk dmth qe mka hup vetedija:tongue: bile bile shume ma kfillet jom kur t'flase n'gjume

emine
09-09-12, 14:03
Na paska korit Flamurin

Dardanesha
09-09-12, 14:11
qe jom moj fjetun nuk dmth qe mka hup vetedija:tongue: bile bile shume ma kfillet jom kur t'flase n'gjume:wink::biggrin:

LOJETARI
09-09-12, 21:47
Shpėrndarja e pamjeve tė tilla duhet rrepsisht tė ndalohet .Mė ēudit fakti se si disa gazeta serioze lejojnė tė bien nė atė nivel duket publikuar foto tė tilla pa i cenzurue fare .Thjesht kjo ėshtė krim .Kjo me tė vėrtetė ėshtė veti shumė e ligė, sė pari e atij qė e ka bėrė kėtė xhirim e pastaj e tė gjithėatyre qė e shpėndajnė nėpėr internet thujse e kanė kap Zotin pėr testise .

Guri i madh
10-09-12, 19:42
Shpėrndarja e pamjeve tė tilla duhet rrepsisht tė ndalohet .Mė ēudit fakti se si disa gazeta serioze lejojnė tė bien nė atė nivel duket publikuar foto tė tilla pa i cenzurue fare .Thjesht kjo ėshtė krim .Kjo me tė vėrtetė ėshtė veti shumė e ligė, sė pari e atij qė e ka bėrė kėtė xhirim e pastaj e tė gjithėatyre qė e shpėndajnė nėpėr internet thujse e kanė kap Zotin pėr testise .
po thue me i ndalue a kqyre tjtren
Bleona Qerreti nudo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=mJ3bzwF1ZhI)

Murgesha
10-09-12, 21:48
po thue me i ndalue a kqyre tjtren
Bleona Qerreti nudo - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=mJ3bzwF1ZhI)

Nuk po duket keq jo!!!

Dardanesha
10-09-12, 21:54
Nuk po duket keq jo!!!

paj, normal qe sduket keq tu e marre parasysh qe paguan 7000$ ne muaj per ta mbajt vine e trupit me masazha :biggrin: (e kam lexu me nje reviste)

emine
12-09-12, 20:24
AsI5TNmWTFM

emine
12-09-12, 20:30
u7f6ZZP9y_8

lovely
12-09-12, 22:15
Valla de t`qet qka t`don qikjo, se qasaj qanej nuk paska kush qe ia kapercen :D

Bona-us
09-10-12, 11:43
http://www.youtube.com/watch?v=SXM2XEO2UV0

Fshatari
07-12-12, 13:13
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/03/bleona-nudo-300x255.jpg
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com (http://www.BleonaQereti.com) dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.

S'eshte i keq ky gjoks anglez!
Albumi, i diskutueshem!

Dardanesha
30-01-13, 12:56
Bleona Qereti me probleme martesore?

Bleona Qereti po pėrballet sė fundmi me probleme martesore me bashkėshortin e saj, Gani Bardhin.
Sipas mediave nė Shqipėri, pėr shkak tė punėve tė saj tė pandalshme, ajo po ka probleme me bashkėshortin e saj, i cili siē duket ka humbur interesin pėr tė kohėve tė fundit.

Sipas disa postimeve qė ka bėrė vet Bleona nė rrjetet sociale, besohet se ajo mund tė ketė probleme.

“Sikur bashkėshorti im, Ganiu, tė mė kushtojė vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes qė i kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr mua”, ka shkruar Bleona.

Ky postim, dhe shumė tė ngjashme me tė, kanė vėnė nė dyshim marrėdhėnien e tyre bashkėshortore, por Bleona sė fundmi ka postuar njė tjetėr foto, ku shihet ēifti i lumtur dhe duke kaluar kohė tė mirė.

Pėr kėtė temė, Bleona ka preferuar tė qėndrojė e heshtur, vetėm duke thėnė qė ata ende janė sė bashku dhe nė harmoni me njėri tjetrin.

Telegrafi

Dardanesha
11-03-13, 11:26
Bleona Qerreti luan ne film bashke me Steven Seagal.


http://www.youtube.com/watch?v=JRwpcXw5-pQ

Kalimero
11-03-13, 13:40
Sipas disa postimeve qė ka bėrė vet Bleona nė rrjetet sociale, besohet se ajo mund tė ketė probleme.

“Sikur bashkėshorti im, Ganiu, tė mė kushtojė vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes qė i kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr mua”, ka shkruar Bleona.uu qiiiqeeee pse tek e paska krahasu ajo veten me maqinen , i hip gjali maqines ere e qon reth e reth botes, ,pse a pe qon bliona ere pse i ka nxeren gjiksat un albumin e saja :biggrin::biggrin::biggrin:

Dardanesha
11-03-13, 14:21
uu qiiiqeeee pse tek e paska krahasu ajo veten me maqinen , i hip gjali maqines ere e qon reth e reth botes, ,pse a pe qon bliona ere pse i ka nxeren gjiksat un albumin e saja :biggrin::biggrin::biggrin:


Kalimerk le ai eshte lajm i vjeter, lexoje e shikoje postimin tim te fundit per Bleonen :wink:

Kalimero
11-03-13, 14:33
Kalimerk le ai eshte lajm i vjeter, lexoje e shikoje postimin tim te fundit per Bleonen :wink:

pur qata tek e paska nxeren gjiksin, pse a ju qa pi veshni ka 4 xhimpera lun un film me qat dijuzin a:biggrin::biggrin:

Ylli-1
16-12-13, 08:45
Bota Sot | 15.12.2013 15:48

http://images.botasot.info/uploads/largea_bleona1387123130.jpg

Pak kohė mė parė u publikuan disa fotografi nudo tė kėngėtares Bleona Qerreti, ndėrsa tashmė kemi edhe videon. Pamjet i pėrkasin njė sesion fotografik superseksi tė realizuar nga Bleona nė Ibiza.

http://www.youtube.com/embed/WSdjjVGBEeQ