PDA

View Full Version : Christina Aguilera me prejardhje shqiptare


valiii
29-07-07, 00:53
mendimi juaj ;

http://www.takfak.com/article.php?article=11

prishtinasi
29-07-07, 01:06
mendimi juaj ;

http://www.takfak.com/article.php?article=11


Uffff....thashe mos eshte edhe kjo shtatzane...:biggrin: !

valiii
29-07-07, 01:10
Biographie

Christina Maria Aguilera de son vrai nom est née d'un pčre, Fausto Wagner Xavier Aguilera, équatorien officier de l'U.S. Army, et d'une mčre, Shelly Loraine Fidler, une enseignante d'origine albanaise/ italienne pianiste et violoniste


Pėrkthimi

"Christina Aguilera - Christina Maria Aguilera vajza e
Fausto Wagner Xavier Aguilera nje oficer equatorian i forcave te armatosura te USA,dhe e Shelly Loraine Fidler nje mesuses me origjine Shqiptaro/Italiane si dhe nje pianiste dhe violiniste"
Pra mamaja e saj ,Shelly Loraine Fidler qenka Shqiptaro-Italiane.Artikullin mund ta gjeni ketu:
http://www.actualite-de-stars.com/biographie/christina-aguilera.html (http://www.actualite-de-stars.com/biographie/christina-aguilera.html)

monuni
29-07-07, 08:57
Kuku kuku a met kush pa e pas prejardhjen prej shqiptarve

jadore
29-07-07, 12:54
Uffff....thashe mos eshte edhe kjo shtatzane...:biggrin: !

hahahahahaha,
hahahahahahahha,
nuk ke faj Ti jo,... se gjithe keto te pame na rane kete seh'ne , hajde e mos u tute , .... (gjitheqka po kushton bile edhe diskutimi...hahaha)

Zero Cool
29-07-07, 13:05
ahahahhahahahahahaha

Charls Darwini ka gabu shum shuuuuuuuuuuuume kur ka thene se njeriu e ka prejardhjen prej nje lloj gjallese qe i perngjan majmunit te sotshme.
E verteta eshte se njeriu e ka prejardhjen prej "Shqiptarit"

vendasi
29-07-07, 13:16
mendimi juaj ;

http://www.takfak.com/article.php?article=11
Ahahh,tani e kuptova pse ajo e kendon ket kengen..Voulez Vous Coucher avec Moi ce Soir....

aLbAnIa_gIrl
29-07-07, 13:29
hahahahaha te gjithe te famshmit e kane prejardhjen shqiptare :) hahahahaha

Arkza
29-07-07, 13:34
hahahahaha te gjithe te famshmit e kane prejardhjen shqiptare :) hahahahahaPo Breeeeeeeeeeee edhe mu kjo po me Befason le qe te gjitha te Famshmet jan me Prej-Ardhje Shqiptare e ketu ne Kosove Femrat te Famshme Krejt Shtatzana hahahahhahahahahhahahahaha :biggrin:

jadore
29-07-07, 14:02
hahahahaha te gjithe te famshmit e kane prejardhjen shqiptare :) hahahahaha

. thuaj, shyqyr..........
.

jadore
29-07-07, 14:12
Biographie

Christina Maria Aguilera de son vrai nom est née d'un pčre, Fausto Wagner Xavier Aguilera, équatorien officier de l'U.S. Army, et d'une mčre, Shelly Loraine Fidler, une enseignante d'origine albanaise/ italienne pianiste et violoniste


Pėrkthimi

"Christina Aguilera - Christina Maria Aguilera vajza e
Fausto Wagner Xavier Aguilera nje oficer equatorian i forcave te armatosura te USA,dhe e Shelly Loraine Fidler nje mesuses me origjine Shqiptaro/Italiane si dhe nje pianiste dhe violiniste"
Pra mamaja e saj ,Shelly Loraine Fidler qenka Shqiptaro-Italiane.Artikullin mund ta gjeni ketu:
http://www.actualite-de-stars.com/biographie/christina-aguilera.html (http://www.actualite-de-stars.com/biographie/christina-aguilera.html)

... n'ate vakt,shqiptarja me te huaj, gjenerat mbas gjenerate ...pfiuuuuu..!!!
e pseudmoralistet e kombit ne koherat e sotit me flasin mbi obligimin moral kombtar...

luckyman
29-07-07, 16:37
.....hahahaha...e paskem ket ēfar Kristinen "mbes"!!....Valiii nese vjen Kristina ne Kosové per ndonje koncert ,thuj det vjen te daja paké,e merr daja n`prehen ...:tongue: :biggrin:

valiii
29-07-07, 17:20
Une vetėm iu referova asaj webfaqe asgjė me tepėr dhe nuk po me duket se eshte ndonje gjė e madhe kjo , shumė e thjeshtė e ėma e Kristines na qenka me prejardhje shqiptaro/italiane , dhe kjo sipas meje nuk e ben Kristinėn me prejardhje Shqiptare .

jadore
29-07-07, 18:10
Po Breeeeeeeeeeee edhe mu kjo po me Befason le qe te gjitha te Famshmet jan me Prej-Ardhje Shqiptare e ketu ne Kosove Femrat te Famshme Krejt Shtatzana hahahahhahahahahhahahahaha :biggrin:

... qka ....!!! a me duket a nuk po i doni tash vip-at e botes , me i pas tonat ... ani, ani , e mira thuhet kurr nuk te lute dy here.., edhe ata ikin, hiq nuk i bine bine pishman kesaj pune ,edhe me mire ju del besa, hahahah,

... jo jo , nuk keni faj po ju arsyetoj deri dikund , keto i ka kuantiteti , aq shume u lodh shqiptari i shkret prej vip-ave te shpifur neper rruget e vendelindjes ,sa edhe ata te jene te njemend nuk i vren me....!!

...sa per mua , mua me pershtypje po me bene valla, ajo gjyshja e Christines qe boll vizioniste paska qene, ne ate vakt...

Gentiani
30-07-07, 23:48
... n'ate vakt,shqiptarja me te huaj, gjenerat mbas gjenerate ...pfiuuuuu..!!!
e pseudmoralistet e kombit ne koherat e sotit me flasin mbi obligimin moral kombtar...


Oh, tė lutem shumė Jador ė! kjo e ėma e Christines, duket tė ketė qenė femėr e pėrdalė, pėrndryshe nuk ka si sqarohet ky fenomen! Shikoj njė herė tė bijėn dhe e kupton se ēfarė tė ėme duhet tė ketė! Ha,hahahaaaaaaaa, po kush i gjeti dhe e vendosi tek origjina shqiptare, lėri aty ku janė mos i prek !!!