PDA

View Full Version : Johnny Depp,14 vjet i dashuruar marrezishtt


emine
29-10-11, 16:08
Johnny Depp, njė prej meshkujve mė tė preferuar tė Hollivudit, ėshtė shndėrruar nė njė familjar tė devotshėm pas lidhjeve tė dėshtuara me figura tė mėdha tė “showbiz” si Winona Ryder, Jennifer Grey dhe Kate Moss.
Nė moshėn 48-vjeēare, “djaloshi” i Piratėve tė Karaibeve ėshtė transformuar nė njė bashkėshort tė devotshėm falė dashurisė sė tij pėr kėngėtaren dhe aktoren franceze, Vanessa Paradis dhe dy fėmijėt e tyre.
”Duke u rritur nė moshė, nuk ėshtė e thėnė qė duhet tė bėhesh serioz. Kam njohur disa njerėz nė moshėn 70-80-vjeēare, tė cilėt vazhdojnė njė sens tė mrekullueshėm humori dhe duken si fėmijė nė shumė drejtime.
Marlon Brando, sa pėr tė dhėnė njė shembull, ishte si njė adoleshente dhe qeshte si njė fėmijė. Pėr mua, asnjė punė nė botė nuk ia vlen nėse ajo nuk bėhet me buzėqeshje dhe me gėzim”, deklaronte Depp nė njė revistė rozė.
Duke komentuar lidhjen e tij me Paradis, “Pirati” theksoi: “Ishte pikėrisht ky gėzim, kjo dėshirė pėr tė jetuar nė sytė e saj qė mė bėri pėr vete. Vanessa ėshtė jashtėzakonisht mbėshtetėse. Kemi 14 vjet qė jemi bashkė dhe nuk ka patur njė ditė qė tė jem zgjuar duke mos e dashuruar. Ndihem me tė vėrtetė me fat pėr tė”.
Deep komentoi edhe lidhjet e famshme tė rinisė sė tij tė hershme. “Prindėrit e mi u divorcuan kur unė isha 15 vjeē, por qėndruan me vite bashkė pėr mua dhe vėllezėrit e mi. Grindeshin ēdo ditė. Nėse njė marrėdhėnie nuk shkon mirė, atėherė nuk duhet tė vazhdojė pėr asnjė arsye”.http://www.pushopak.com/wp-content/uploads/2011/10/johnny_depp-225x300.jpg?9e0c7f