PDA

View Full Version : MEHMET KOSOVA ne GJAKOVE!!


MemphiSx
24-09-09, 16:12
Kompania me e suksesshme Elkos Group me rastin e hapjes se ETC-se edhe ne Gjakove,ka ftuar aktoret kryesor te serialit turke Jete e Hidhur,Mehmet Kosova,Enderin dhe Filizin!

Thuhet te jen paguar 40.000 euro per sjelljen e ketyre aktorve turke! Keta aktore tashme jan te njohur edhe nga femijet e vegjel parashkollor e deri te pleqt me plisa t'bardhe n'krye!!!

Ata fansa qe duan ti shohin per se afermi te preferuarit e tyre te lajmerohen te une :D :D :D per t'marr infot per diten dhe oren e ardhjes se tij ne Gjakove :D :)

Jana
24-09-09, 16:29
qy qy...paska mu bo nimi...ahahhahahaa

p,s une spo lajmrona se smuj me shku aty ku bohet kallaballyk....

panta_rhei
24-09-09, 17:08
ueee
jav paska thy juve qe jini n'Gjakov...

teutaA
24-09-09, 17:14
qe un po lajmrona memphis kallzom oren e daten se po du me pa mehmetin:tongue:

Marco
24-09-09, 18:46
qy qy...paska mu bo nimi...ahahhahahaa

p,s une spo lajmrona se smuj me shku aty ku bohet kallaballyk....

Kush ėshtė ky far Mehmet Kosova tasht ??????????

panta_rhei
24-09-09, 18:47
Kush ėshtė ky far Mehmet Kosova tasht ??????????
aaa ti nuk pe njofshe se dylber djal osht

premium
24-09-09, 19:14
Mehmet Kosovalin i kam taku ne Turqi , hiē nuk ishte mendje madhe .
Serijalet e tina kam percjell para 4 viteve atehere kur kam qen nė Turqi e cila quhet ''Aci hayat''.

pirro
24-09-09, 20:03
Spo di a me u nis qetash me e zan rendin a jo??

premium
24-09-09, 20:09
Hajt bree Pirro moj ja rit aq mendjen ..... ndaq let vjen nė tavolin tonde , e qaty ja qet ni kafe !!!.

roadrunner
24-09-09, 20:20
Raft ne hunlesh

Zana_ch
24-09-09, 20:22
Spo di a me u nis qetash me e zan rendin a jo??

qy a hala sje nis aaa...ma ruj ni karrige

lovely
24-09-09, 21:20
Kompania me e suksesshme Elkos Group me rastin e hapjes se ETC-se edhe ne Gjakove,ka ftuar aktoret kryesor te serialit turke Jete e Hidhur,Mehmet Kosova,Enderin dhe Filizin!

Thuhet te jen paguar 40.000 euro per sjelljen e ketyre aktorve turke! Keta aktore tashme jan te njohur edhe nga femijet e vegjel parashkollor e deri te pleqt me plisa t'bardhe n'krye!!!

Ata fansa qe duan ti shohin per se afermi te preferuarit e tyre te lajmerohen te une :D :D :D per t'marr infot per diten dhe oren e ardhjes se tij ne Gjakove :D :)

shih, me 40 mije euro 2-3 pare shpij t vogla i kish maru, invalidave t luftes psh :mad: :mad:

MemphiSx
24-09-09, 21:27
shih, me 40 mije euro 2-3 pare shpij t vogla i kish maru, invalidave t luftes psh :mad: :mad:


Qyre more kjo humanistja :) Osht tuj maru edhe shpija,hiq mos ta nin ty :P

Estella
24-09-09, 21:30
eeeeeeee nami koka tu booo ku jan trenu shqipet per mehmetin allah allah sa keq me vjen kur ti ni njerzittt qe bojn mas nje filmi kaq shume ...po kur skan me qfar tmirren me tjeter jetojn me filma turk e spanjoll......

premium
24-09-09, 21:33
HEEE de HEEEE !!!.

MemphiSx
24-09-09, 21:34
eeeeeeee nami koka tu booo ku jan trenu shqipet per mehmetin allah allah sa keq me vjen kur ti ni njerzittt qe bojn mas nje filmi kaq shume ...po kur skan me qfar tmirren me tjeter jetojn me filma turk e spanjoll......


Estelloooo ma mir qe osht turkkk ahahhahah se sa me kon naj Kasandraaa,qe ja u vjedhshin lopt Shqiptarve n'ahur,e kta tuj e kqyr kasandren ahahahaahahahahahaahahah :D

jadore
24-09-09, 23:05
trame mempfis , qo qaty ja ne Rahovece ja ne Malisheve, cka u bo keshtu se kemi pas bo na Gjakoven hane me dy porta , hin e dil kush te done , ti e dine qe kurr filma turk skemi pa Na ..
hej ....
hajgare ka bo mempfisi , hajgare

MemphiSx
24-09-09, 23:36
trame mempfis , qo qaty ja ne Rahovece ja ne Malisheve, cka u bo keshtu se kemi pas bo na Gjakoven hane me dy porta , hin e dil kush te done , ti e dine qe kurr filma turk skemi pa Na ..
hej ....
hajgare ka bo mempfisi , hajgare


jadore,ky burr venin e ka pas en kryesheher :D se sherrin ja kemi pa :D prej 8-ve e deri en 9 e 20,asni njeri rrrugve te Prishtines se shihshe ahahahh :D

Ani de na ka nderu me kit vizite qe pe ja bon Gjakoves,ka me pas musafir prej tana onve :D Hajde,hajde kqyre live ahahahaahahahaahahaahahah

premium
26-09-09, 13:53
Para nji jave ishte aktori i njohur Turk nė Prizren Pollat Alemdari i cili serijėn e parė tė filmit filloi nė Kosovė bashkpunimi i tij me UĒK n

edhe ky djal dilber ... shumė filmi i fort

murrizi
27-09-09, 10:04
shih, me 40 mije euro 2-3 pare shpij t vogla i kish maru, invalidave t luftes psh :mad: :mad:
Tybe mir e ki a,
dy a tri koliba ishin maru me 40 mij euro, sepse shpija o pak zor, ai kojshia jem vetem podrumin e ka maru me 40 mijė, (mos ju paqin bo ma teper).

Po nejse, mir mir po shko puna welcom back Turkie.


P.s. ėshtė dasht me u fut me naj nofk tjetėr ktu une, sepse i njėjti njeri, e her mirė, e her keq pėr Turqin, "mundet" te dikushi tė krijoj huti.
Dikushi tjetėr do ta kuptonte: Miqėsi e jarani po, por Vllaznillėk (siq po mundohen disa ta interpretojn) JO !

Albonita
18-10-09, 00:09
Kompania me e suksesshme Elkos Group me rastin e hapjes se ETC-se edhe ne Gjakove,ka ftuar aktoret kryesor te serialit turke Jete e Hidhur,Mehmet Kosova,Enderin dhe Filizin!

Thuhet te jen paguar 40.000 euro per sjelljen e ketyre aktorve turke! Keta aktore tashme jan te njohur edhe nga femijet e vegjel parashkollor e deri te pleqt me plisa t'bardhe n'krye!!!

Ata fansa qe duan ti shohin per se afermi te preferuarit e tyre te lajmerohen te une :D :D :D per t'marr infot per diten dhe oren e ardhjes se tij ne Gjakove :D :)


Po besa shiptaret edhe kengen ja kishin Kendua...( ahahhahahaaha beso vdiqa kur e degjoj )


Xd3LuBpk4HU