PDA

View Full Version : Arta Bajrami!


Kaltrina
15-07-08, 22:40
besoj qe seshte hap kjo teme me heret...
Kenga asnje milimeter feat me Loco'n me pelqen shume...
pershendetje

LABI
15-07-08, 23:52
Teper me pelqen kenga e saj (sidomos ky albumi i fundit). Po edhe ajo si femer, si karakter dhe pse eshte pak te them vulgare nga te paraqiturit .. ME PELQEN FAKTI QE ESHTE VETJA dhe SE NUK JU BOHET VONE PER TJERET ... Mendoj qe Arta , krejt estraden me nje kuke te saje i bane ... :biggrin:


Ejaaaa ; eja afer meje shpejt , mos prite te tjert me t'vrejt ...Eja shkrije akullin ne mes nesh , asnje milimeter mos e le t'mbessss ... uh uh , uh uh o beibee :biggrin: :wink:

Prishtinasja_
16-07-08, 08:54
Cfare me mendua per Arten??

Me shikua kete foto nuk e din njeri a eshte duke kendua apo duke bere striptiz:redface::redface:

http://www.insomniadiscoclub.ch/gallery/albums/Arta%20Bajrami%20Muhameti%20Fatjeta/08.jpg

premium
16-07-08, 10:11
Pfff Arta Bajrami.... pornografe e flliur.
Lutem mos t klikon nn moshn 18 vjeare!!
http://pikaloti.com/wp/

>>{SpOnGeBoB}<<
16-07-08, 10:34
Pfff Arta Bajrami.... pornografe e flliur.
Lutem mos t klikon nn moshn 18 vjeare!!
http://pikaloti.com/wp/

po be qaty kish edhe birra premium te pejes edhe arta tu kendu live kangen ti me je si nje pike loti...

a masnej kur ka kris edhe refreni tjeter i Sinanit hiq dakiken mos ja falni.

Arkza
16-07-08, 10:41
Kurr s'me ka pelqu kjo ..... :redface:

Rizuana
16-07-08, 11:55
Arta Bajrami eshte ne mesin e kengtarve qe sme pelqejne HIQ... skom nerva as me pa,e as me ngu.. ( ahahahha veq pata tash nerva sa me i shkru qeto 2 rreshta per te)

hasanmehmeti
16-07-08, 13:18
Prej rrospave me te medha te estrades sone duket.

uck_aksh
16-07-08, 14:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arta.gif

>>{SpOnGeBoB}<<
16-07-08, 14:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arta.gif


aaahh aahh huuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuu Baby asni milimeter nuk te paska lane ne mes.

Shihe ti tash edhe marimangen e paska qiten me ju pa

niemand
16-07-08, 16:26
Valla be kur pe shoh ne qiket far slike te uck-aksh.. bashh.. m'tranoj.. e mjer kjo e jemja n'shpi.. qit uck-aksh foto.. te artes.. paguj tjeter kush!!

aman hiqne haha

Kengetare e mire i ka disa kenge te mira dhe me pelqejn , tani sme intereson a eshte kuder aop melaqe.. kenga ne pytje..

niemand

Gjumashja
16-07-08, 21:46
Kjo si beba e lopes eshte...

luckyman
16-07-08, 21:58
Sa **PS** i ka kjo ?! :tongue:

niemand
17-07-08, 01:13
Kjo si beba e lopes eshte...


Ty jam i sigurt 100% qe sta kalon kjo!!

niemand

zeni_08
07-12-09, 08:45
Shume e fort eshte veq kush ia ka inat.............................

Idila
07-12-09, 09:32
Wow, sehr knackige pooo....:biggrin: :tongue:

roadrunner
07-12-09, 10:00
45, ish lodh ne qpirt ingrata hahaha

Sa **PS** i ka kjo ?! :tongue:

flutra
07-12-09, 10:03
po qfare 45 ... kqyrja mushknit nihere....

SANTANA-29
07-12-09, 10:04
Wow, sehr knackige pooo....:biggrin: :tongue:

Das ist wohl die beste Medizin fr mena in pooooo Was guckst Du,,hahahahahahaha,,

Idila
07-12-09, 10:07
Das ist wohl die beste Medizin fr mena in pooooo Was guckst Du,,hahahahahahaha,,
Ich schaue nur...nichts besonderes :biggrin: haha

SANTANA-29
07-12-09, 10:10
Ich schaue nur...nichts besonderes :biggrin: haha

http://www.youtube.com/watch?v=TraiXWFdZp4

Idila
07-12-09, 10:13
http://www.youtube.com/watch?v=TraiXWFdZp4
hahahaa:biggrin:

roadrunner
07-12-09, 10:22
hahahhaaaa
po qfare 45 ... kqyrja mushknit nihere....

teutaA
09-12-09, 00:11
kenget i ka te mira por paraqitja skenike si slut nuk me pelqen

Urata
09-12-09, 00:51
Teper me pelqen kenga e saj (sidomos ky albumi i fundit). Po edhe ajo si femer, si karakter dhe pse eshte pak te them vulgare nga te paraqiturit .. ME PELQEN FAKTI QE ESHTE VETJA dhe SE NUK JU BOHET VONE PER TJERET ... Mendoj qe Arta , krejt estraden me nje kuke te saje i bane ... :biggrin:


Ejaaaa ; eja afer meje shpejt , mos prite te tjert me t'vrejt ...Eja shkrije akullin ne mes nesh , asnje milimeter mos e le t'mbessss ... uh uh , uh uh o beibee :biggrin: :wink:


ka ze dhe kenge t'mira...!

Fshatari
09-12-09, 11:41
ka ze dhe kenge t'mira...!

...ka dika tjeter edhe ma te mire se zerin e kenget!
Shume sexy eshte besa! Edhe Labi e paska verejt mire...!

Urata
09-12-09, 13:56
...ka dika tjeter edhe ma te mire se zerin e kenget!
Shume sexy eshte besa! Edhe Labi e paska verejt mire...!

Ate "dicka tjeter" ju e shihni/vleresoni me imet/thelle se ne ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! vetem do floke si ka t'mira se 'behone tjeter ska...!

i degjoj kenget e saj , n'fakt kur dalin FRESH ...!

ps: tek e fundit nje kengetar, karakterizohet me ZE dhe kenge...!

Urata
25-12-09, 01:46
une po e degjoj kengen e LABI e Fshatari le ta shiqojne ARTEN...! bombe, per Zotin!


Hjw01NwaYRM

teutaA
12-01-10, 22:25
shum keng te forta ,,,,ka qen shum e mir per festen e vitit te ri per momentin kjo edhe Dafina po shkelqejn ne muzken kosovare:smile:

Amina
17-01-10, 19:14
Kengetare e mire me nje ze te mire, por stili i saj nuk me pelqen!

Xuki
17-01-10, 21:48
Po nuk ka njeri pa behane bre!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
17-01-10, 22:09
Po nuk ka njeri pa behane bre!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


e kjo qfar behane ka ??
qe nuk veshet trash ..

emine
18-01-10, 08:29
e madhe e trash si shkin ,edhe melodine kangve shkinisht e ka,spo di me bollet ka ne tana anet:p

Oltiana1
18-01-10, 12:37
Ka ca kng t mira por me pamjen q ka m shkon nerva.

Isinqerti25
18-01-10, 12:51
Kenget i ka te miraaaaaaaaaa a qysh del vet moso ma keq........