PDA

View Full Version : Penelope Cruz nė panik – ka humbur aparatin me foto intime


rilinda
22-01-08, 18:57
Penelope Cruz nė panik – ka humbur aparatin me foto intime

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0122054739769_m.jpg


Aktorja e famshme, Penelope Cruz, ėshtė shqetėsuar jashtėzakonisht shumė kėto ditė, pėr shkak se ka humbur fotoaparatin e saj – ku dyshohet tė ketė pasur disa foto e video-incizime tejet intime.Siē raportojnė tabloidėt amerikanė, Cruz ka lajmėruar menjėherė nė polici humbjen e foto-aparatit, e madje ka ofruar edhe njė shumė tė majme parash si shpėrblim, pėr kėdo qė e gjen dhe e dorėzon atė nė polici.

Gjithė ky alarmim nga ana e aktores, sipas mediave amerikane, lė tė kuptohet se bėhet fjalė pėr foto mė shume se private.Telegrafi.com

prishtinasi
03-03-08, 23:06
Penelope Cruz nė panik – ka humbur aparatin me foto intime

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0122054739769_m.jpg


Aktorja e famshme, Penelope Cruz, ėshtė shqetėsuar jashtėzakonisht shumė kėto ditė, pėr shkak se ka humbur fotoaparatin e saj – ku dyshohet tė ketė pasur disa foto e video-incizime tejet intime.Siē raportojnė tabloidėt amerikanė, Cruz ka lajmėruar menjėherė nė polici humbjen e foto-aparatit, e madje ka ofruar edhe njė shumė tė majme parash si shpėrblim, pėr kėdo qė e gjen dhe e dorėzon atė nė polici.

Gjithė ky alarmim nga ana e aktores, sipas mediave amerikane, lė tė kuptohet se bėhet fjalė pėr foto mė shume se private.
Telegrafi.com
Ueeee...mos i ka ra ka bregu i diellit...se kom gjete diqka?

rilinda
03-03-08, 23:37
Ueeee...mos i ka ra ka bregu i diellit...se kom gjete diqka?

Ēfarė fotografi kish pas n'ta?

prishtinasi
03-03-08, 23:38
Ēfarė fotografi kish pas n'ta?

Nuk u dokshin mire, se xhamat ishin avullu...dikah me pamje nga germia!

rilinda
04-03-08, 00:19
Nuk u dokshin mire, se xhamat ishin avullu...dikah me pamje nga germia!

Uh ēfarė shance e paske hup :tongue:

Dukagjinas_i
04-03-08, 14:06
..t'kishte me me ra n'dore ai aparat, ehhh qa kisha kerku prej saj....me na njofte Pavaresine :biggrin:

gjini
08-03-08, 11:23
O cia e ferizajt e paske nje ofert me zbulue se kush ja ka vjedh asaj Aparatin .
Nisu paske me u ba miljoner nese i bjen ne fije atij seni.

Virti
08-03-08, 15:04
shpresoj se mua s'me ka pase ne ate aparat... :biggrin:

Arkza
08-03-08, 15:15
shpresoj se mua s'me ka pase ne ate aparat... :biggrin:Hhhahahahahhahahahahahahahahahah Shpresoj edhe une per ty dhe per Sakatumen tende qe ste ka aty hahahahahahahahahhaha :biggrin: