PDA

View Full Version : Shpat Kasapi i shkurton veshėt


Dilaver
23-04-07, 12:01
http://media.espace.ch/images/213544_shpat-kasapi.jpg

Ende nuk e ka pohuar vetė, por tė gjithė flasin se kėngėtari Shpat Kasapi i ėshtė nėnshtruar kohėve tė fundit njė operacioni plastik. Pikėrisht, ai ka bėrė njė ndėrhyrje kirurgjikale tek veshėt. Djali simpatik ka vendosur tė jetė kėshtu i pėrkryer nė ēdo gjė. Dhe nėse mė parė i ka parė si njė defekt veshėt e tij, tashmė ai e ndjen veten tė pėrsosur. Ai nė fakt dikur ėshtė shprehur se ka qenė pro operacioneve. Gjė qė na e bėn mė tė besueshėm kėtė thashethem qė qarkullon sė fundi kudo, ku pėrmendet emri i Shpatit.

Gazeta Shqiptare

Fshatari
23-04-07, 15:59
Tek e pash se po duaka me i shkurtue veshėt mora vesh se nuk qenka ndonji muzikant i madh...veshi i vogėl asht i mirė pėr shurdhana e jo muzikanta!
Paj ky far jarani i paska qit punėt n'dyzen e s'i paska met tjetėr pėrveē operacione kirurgjikale...!Iu paskanė bo punėt krejt shpat kėtij farė kasapi!
Po ky nuk paska nevojė me shkue hiē te kirurgu : si kasap munet me i pre veshėt edhe pa ndihmėn e kirurgut!
Lajme si ky mė shkojnė nė nerva ! shpat, kasap, edhe muzikant! gjithźēka man kjo tokė!

legenda
23-04-07, 16:52
....ahahahaaa
krejte mendova se po e pren njerin vesh,qe te ia dergoj dashnores,ahahaaaa,sikur gjeniu VAN GOGH
Ahahaaa...

http://media.espace.ch/images/213544_shpat-kasapi.jpg

Ende nuk e ka pohuar vetė, por tė gjithė flasin se kėngėtari Shpat Kasapi i ėshtė nėnshtruar kohėve tė fundit njė operacioni plastik. Pikėrisht, ai ka bėrė njė ndėrhyrje kirurgjikale tek veshėt. Djali simpatik ka vendosur tė jetė kėshtu i pėrkryer nė ēdo gjė. Dhe nėse mė parė i ka parė si njė defekt veshėt e tij, tashmė ai e ndjen veten tė pėrsosur. Ai nė fakt dikur ėshtė shprehur se ka qenė pro operacioneve. Gjė qė na e bėn mė tė besueshėm kėtė thashethem qė qarkullon sė fundi kudo, ku pėrmendet emri i Shpatit.

Gazeta Shqiptare

Abetare
23-04-07, 21:00
Numer 1. Nuk di ēka ju hyn nė punė kush do mi pre veshtė e kush jo , pronė e vetes janė..!

Numer 2. Ndoshta njerit veshtė e pengojnė se i ka than ndokush veshtė si tė Magarit ... e ju ka pjekė mi shkurtu pak ...


Numer 3. Ka pare njeri se tybe disa njerez nuk po kan as Dhėmbin mi hjekė e duhet mi duru dhimbjet ( qysh kam dėgju nga dikush nga Kosova )....

Numer 4 . Merreni mė lehtė ose ( take it easy ) qy :wink:

e_martumja
23-04-07, 21:04
Oh sherrim te shpejt i deshiroj bre :biggrin:

trimi99
24-04-07, 01:21
pershendetje,

Eshe djale i bukur, dhe e kisha lutur qe mose ti hine vetje shume ne huje se nje dite munde edhe te pret koken.Se per veshe nuk ka lidhje bane edhe pa ta!

uliksi31
24-04-07, 07:05
Ishalla se sheh Turisti, se drejt e te budallaqet na e bjen qet far kasapit. Ani na duhet dikush pa vesh atje, Ahahahahahahahahaha

Dilaver
07-05-07, 15:02
Kohėve tė fundit, kėngėtari i mirėnjohur Shpat Kasapi ka treguar edhe njė tjetėr veti, udhėtimet e shpeshta. Fjala ėshtė pėr vizitat qė bėn Shpati, pa e kursyer kohėn, pa e marrė parasysh largėsinė qė e lodh pa dyshim, vetėm e vetėm pėr tė plotėsuar dėshirat e simpatizantėve tė shumtė tė tij. Duhet theksuar se Shpat Kasapi nga sondazhet e bėra deri mė sot, rezulton si kėngėtari mė i pėlqyer pėr vajzat, kryesisht tė moshės 15-18 vjeē (edhe pa i shkurtuar veshėt). Sė fundmi ai po pėrgatitet pėr njė tjetėr videoklip, tė cilin do ta mėsojmė shumė shpejt.

Rammstein
09-05-07, 01:39
....ahahahaaa
krejte mendova se po e pren njerin vesh,qe te ia dergoj dashnores,ahahaaaa,sikur gjeniu VAN GOGH
Ahahaaa...


:biggrin: :biggrin: edhe ky paska dasht mu bo Van Gogh ...ani ky te dyt ....hahahahhah ..larg prejt ij eshte shum ne te gjitha aspektet...ahhahaha

RiannA
03-07-07, 11:08
hajt perhajr i kofshin vesht e ri

pirro
03-07-07, 13:27
Po ai me kendu nuk din,kshtu bile me u dok sa ma mire.

aiii ishalla vesht e magarit i dalin hahah

Zero Cool
03-07-07, 14:13
qy qy a lapoq koka kon aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?

LOJETARI
03-07-07, 18:55
Kjo ka qenė e dijshme , se edhe Shpatė edhe Kasap diēka duhet me pre , shpresojmė se mbetet me kaq .

Virti
03-07-07, 18:57
lajm i dores se "pare" :tongue: :tongue: :biggrin:

Dina
24-11-07, 12:59
Hey Dilaver krejt thashetheme jane keto Shpati vet i ka natyral e nuk ka bere operacjon plastik vet osht i bukur e ska nevoj per operacjon plastik

Gjumashja
25-11-07, 09:37
po tash eshte rrit, edhe qent kur jane te vegjel ju shkurtohet vesht :biggrin:

pirro
25-11-07, 13:25
Shapti .... tash veq se ja nisem me bo krahasime me qen hahaha gjumashja ja nisi shpati kish me i perngja DOBERMANIT AHAHHA

Virti
25-11-07, 13:53
kehte e ka djali pasiqe eshte kasap! :biggrin:

emine
02-04-08, 12:53
i shkreti dreq,i ka ba paret me shkurtu vesht gagaggagagagag......

uck_aksh
02-04-08, 14:32
o qe uck_aksh ja ka ba operacion vesht shpatit hahah
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/shpatiii.jpg

selvija
03-04-08, 14:09
A ka naj kirurge qe shkurton gjuhen se...??:wink:

Zero Cool
08-04-08, 08:55
Epo duhet mi shkurtu nese je " lapoq" qy :biggrin:

Guri i madh
08-04-08, 15:32
spaskna qare pa e takue shpatin me vet ku gjindet qaj doktor se njerin vesh e kam si pasqyre e autobusit