PDA

View Full Version : Komenti juaj per: Shkurte Fejza - Behluli


Kavaleri
23-08-07, 16:27
http://img111.imageshack.us/img111/6799/shklurtefejzabehlulirl7.jpg

Komenti juaj te jet i sinqert per Kenget e Shkurte Fejza - Behluli..
Komenti i im esht:
Se shume Shqiptar qe e ndjehin veten Shqiptar ja dojn kengen Shkurte Fejzes.
Ne koncertet e saja, kan ndodhe edhe keto emocione:
Dy nga ato jan: kur ju esht ofruar si dhurat Ferrari, dhe natyrisht esht rrefuzuar nga Shkurtja.
Ne Kosov,Para 10-15 vite, Nje njeri kishte shkuar per te bler Qeremide, per te mbulu Kulmin e shtepis, e qe ateher kishte hy ai njeri ne koncert te saj ,ato te hollat e kulmit ju jan ofruar dhurat , diku 700-800 mark gjerman, po ashtu te rrefuzuara nga Shkurtja.
Nese nuk shifet mire Fotografija mundeni te rriteni edhe 50 % Ketu. (http://img111.imageshack.us/img111/5425/shklurtefejzabehlulitl5.jpg)
Ju falemnderit.

Peja-Boy
23-08-07, 19:35
Nuk kam Komente te kqija ndaj Kesaj Kengetare ...

Edhe Pse e Moshuar Bukuroshe e Mercedes per qeto qe po Cullakaven para Kamerave per te marr Fam !!

Preshevar
26-08-07, 11:52
O Kavalier, do t'kishe pas mė shum sukses nė qoft se e kishe hap njė tem pėr "Gressėn" bre :tongue:

Shkurte Fejza i ka punt mir, deri sa mos ta pėrzijn zhanrin me tallava.
Shpesh her i ka ngjall zemrat tona te fjetura me kenget e saja Patriotike.

I uroj te mbijetoj me kėt muzikė patriotike ne kto koh te fshtira ku kan met njerzit pa shije muzikore.


Gajret Shkurte :biggrin:

Preshevar
26-08-07, 11:56
Ah nime,... ju pėrshėndes me qėt keng qė s'harrohet kurrė !!! :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=WrY16EtEgdE

rilinda
26-08-07, 13:48
Shkurtja- bilbil, veē nuk m'pėlqen se si i lėviz buzėt...

valiii
26-08-07, 14:00
Shkurtja- bilbil, veē nuk m'pėlqen se si i lėviz buzėt...

Rilinda ti a spo ja shef burrin me mustaqe a:biggrin: .? per qata i ka mbet shprehi t'shkretes me ju xigilat buzet , dhe ja mer ana nganiher :tongue: :tongue: :tongue:

lyra2
26-08-07, 15:19
Disa kenge te saj me pelqejne kur i ndegjoj ne radio,e ne TV ncuk...:biggrin: :wink:

rilinda
26-08-07, 15:29
Disa kenge te saj me pelqejne kur i ndegjoj ne radio,e ne TV ncuk...:biggrin: :wink:

Pse n'TV ncuk? A veē qė nuk zhveshet a? :biggrin:

egi
26-08-07, 16:48
Pse n'TV ncuk? A veē qė nuk zhveshet a? :biggrin:

hahhaha jo perqata..por me siguri ka mendu qe rrin veten me nje vend dhe e qon nganjehre doren...videoklipi i mir behet edhe pa u desh:smile:

egi
26-08-07, 16:51
Ah nime,... ju pėrshėndes me qėt keng qė s'harrohet kurrė !!! :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=WrY16EtEgdE

shum keng e mire :biggrin:
veq kqyri komentet e serbve...grrrrrrrrrrrrrrr ata nime mendojn qe eshte ks e tyne..kurrrrrrrrr!!!!!!!!!!!

Preshevar
26-08-07, 17:17
shum keng e mire :biggrin:
veq kqyri komentet e serbve...grrrrrrrrrrrrrrr ata nime mendojn qe eshte ks e tyne..kurrrrrrrrr!!!!!!!!!!!

Me dit qė kaq shum ja kan inati... un e bombardoj me kang t'shkurte fejzės Youtube-in bre :biggrin:

pirro
26-08-07, 18:21
Shkurte fejza , ne krahasim me Gjysten edhe meden osht sikurse NJERIU edhe ORANGUTANI.

valiii
26-08-07, 18:27
Ej nime..... Ēka mendoni per Hajrush Behlulin alias HAJRA - Burrin e shkurtes , ende kurkush nuk permendi asgje .....
Me vite qarkullojne zera se e ka trathetuar Shkurten dhe e ka martuar motren e Shkurtes te cilet kane ikur dhe jetojne ne diaspore .
Sa eshte e vertete nuk e di ... fjale kam ndegjuar , fjale po ju tregoj ....

pirro
26-08-07, 19:10
Shpresoj qe te pergjigjen keta te diaspores.

Fooolni more heeeeej.

egi
26-08-07, 22:58
valla e para her qe po nij per kete rast..qka s'bon vaki..po nashta veq xhelozija i ka sjell keto fjal..ku me dit

Vjollca
27-08-07, 14:07
sHKURTJA SUPER ASHT ..PO SMUN ME MUZIK TKSAJ ME KCY ..MEDA TSHTIN ME LIVRIT HIQ PA DASHT HIHIHIHIH

pirro
27-08-07, 16:07
A veq MEDA te shtin me livrit aa?hehe

gertaa
27-08-07, 16:38
A veq MEDA te shtin me livrit aa?hehe
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA EDHE GJUSTA TY

Kavaleri
28-08-07, 22:50
O Kavalier, do t'kishe pas mė shum sukses nė qoft se e kishe hap njė tem pėr "Gressėn" bre :tongue:

Shkurte Fejza i ka punt mir, deri sa mos ta pėrzijn zhanrin me tallava.
Shpesh her i ka ngjall zemrat tona te fjetura me kenget e saja Patriotike.

I uroj te mbijetoj me kėt muzikė patriotike ne kto koh te fshtira ku kan met njerzit pa shije muzikore.


Gajret Shkurte :biggrin:

Peja Boy ju falemnderit per komentin, ju pershendes.

Pershendetje Preshevar, Gressa hmm ende duke u rrit ka koh kur behet me i dhen koment haha te faleminderit per koment.

Ju faleminderit per komentet edhe juve tjerve, por komenti kerkohet nga Shqiptart se me hy ne You Tube aty plot shkije aty sagllam qe nuk ju pelqen...

tema ka te bej per Zerin e saj kenget e saja, meritat e saja deri me tani.
Per buz e disa gjera tjera, kemi Djellza Kulgecin.
Apo per met dridh kemi edhe maxhup ne Ks.

prishtinasi
18-09-07, 23:41
Me duket kjo eshte ajo kengetarja qe i kendonte vargjet..."o ju malet e Shqiperise..."...e ne prapavije ishin malet e qytetit te Zurich!:biggrin:

Prishtinasja_
23-09-07, 11:19
Nje kengetare
- qe ju ka kenduar gjithmone trevave shqipetare !
- qe i ju ka kendua gjithmone halleve te shqipetarve, mergimtarve etj. !

Nje kengetare e rralle ne estraden shqipetare qoft nga pamja, sjelljet dhe stili, qe paraqet nje shembull tipik te femres se edukuar me kultur shqipetare! :smile:

Amina
19-10-07, 20:09
Yje te pazevendesueshme ne estraden shqipetare.

Ma-Origano
16-12-07, 09:46
Shkurte Fejza eshte nje kengetar shume e njoftur ne trojet shqipetare por edhe shum e mire!

Rizuana
14-09-08, 21:08
Yll i muzikes shqiptare eshte Shkurtja.
Ne zhanrin qe kendon eshte me e mira prej tjerve. Me pelqen jashtzakonisht shume.

romansa
14-09-08, 21:16
edhe une e pelqej shume...stilin e te kenduarit..e dihet edhe zeri i saj karakteristik qe e ka bere te famshme

thellenza
29-06-09, 22:11
Yll, shume kendon bukur, e pakrahasushme.

Gjumashja
30-06-09, 19:31
e ka konkurence eshte sidomos nga gjinia femrore per zhandrrin qe kjo kendon.. me pelqen shume qe nuk ka ndryshu asgje..

e personi qe urrej se tepermi eshte shyhretja e kisha shkel me kerrrrr :redface:

elsaaa08
08-07-09, 00:20
e perkryer

Makresh
08-07-09, 10:38
Shyhretja kendon me bukur.

lovely
08-07-09, 11:47
Shkurtes ia ka qkru do kange t forta dikush, ktynehere kur jena kan n robni, mire knon, zanin e mire e ka,,shqiptart e shkrete me mall,me hjeka, e n gurbet , Shkurta u bo milionere, po thojne 70 llustera t kristalit n shpi i ka :biggrin:

Kur u clirunum, ia ka kthy tallava, krah per krah me Meden :biggrin: bile bile ne nje interviste kur e veten tha: edhe une me krejt dynjane...

edhe diqysh qajo qika e vet qe s po i ka dy lidhje me muzike....:confused:


edhe bre thojshin qe ia murr motra burrin :biggrin: ne nje darsem ne Ks kesh para nja 2 vjete, Shkurta ke aty me gjithe moter e me burrre , s di a ishin pajtu?! hahahahahahahaa :P

DEA
08-07-09, 13:01
Lovely kurr se pasna ndegju Shkurten duke kendu tallava:confused:

Mendimi im per te eshte shume pozitiv ne aspektin e mirembajtjes, zerit ,paraqitjes dhe poashtu qendrimi ne skena me periudhe te gjate kohore deshmon se ndegjohet ende, edhe me tutje sikur para 20 e sa viteve......

Jana
08-07-09, 13:05
...mes me pas sha me ngu e ngoj edhe Shkurten....

Makresh
08-07-09, 13:59
...mes me pas sha me ngu e ngoj edhe Shkurten....

le shkurten po shko e pajtohu me dianen ku po t'thirrin atje

thellenza
08-07-09, 14:19
Shyhretja kendon me bukur.valla nuk kendon me bukur as ne to, bilem as kur i ndihmon Mahmuti, se le mo veq kjo vete. :biggrin:

thellenza
08-07-09, 14:21
Shkurtes ia ka qkru do kange t forta dikush, ktynehere kur jena kan n robni, mire knon, zanin e mire e ka,,shqiptart e shkrete me mall,me hjeka, e n gurbet , Shkurta u bo milionere, po thojne 70 llustera t kristalit n shpi i ka :biggrin:

Kur u clirunum, ia ka kthy tallava, krah per krah me Meden :biggrin: bile bile ne nje interviste kur e veten tha: edhe une me krejt dynjane...

edhe diqysh qajo qika e vet qe s po i ka dy lidhje me muzike....:confused:


edhe bre thojshin qe ia murr motra burrin :biggrin: ne nje darsem ne Ks kesh para nja 2 vjete, Shkurta ke aty me gjithe moter e me burrre , s di a ishin pajtu?! hahahahahahahaa :PO Zoti mos te hekt hoooo hahahahah, po cka jan 70 llustera.. ata tjeret po marojne villa ne Durres e ne Prishtine...

Makresh
08-07-09, 14:27
valla nuk kendon me bukur as ne to, bilem as kur i ndihmon Mahmuti, se le mo veq kjo vete. :biggrin:

M'vjen keq po Shyhretja i ndihmon Mahmudit e jo Mahmudi Shyhretit, bile Shyrja (ma shkurt) i ka ndihmu edhe Shkurtes se kanihere knojke si Burra bash ! :biggrin:

lovely
08-07-09, 14:33
O Zoti mos te hekt hoooo hahahahah, po cka jan 70 llustera.. ata tjeret po marojne villa ne Durres e ne Prishtine...


oj ti, une u nisa prej ma t vogles hahahahahahahahaha

a mahen moj 70 llustera n shpi ? hahahahahahahahahahahahahahahaha

thellenza
08-07-09, 14:53
oj ti, une u nisa prej ma t vogles hahahahahahahahaha

a mahen moj 70 llustera n shpi ? hahahahahahahahahahahahahahahaha pse a edhe tjetercka paska ne shpi kjo a?:eek: A kish dukat ma shume se Thaqi a? :biggrin:

lovely
08-07-09, 15:00
pse a edhe tjetercka paska ne shpi kjo a?:eek: A kish dukat ma shume se Thaqi a? :biggrin:


tybe s di :biggrin:


hajt se vesum e s jesim pa e dit hhahahahhahahahahahaha

thellenza
08-07-09, 15:08
M'vjen keq po Shyhretja i ndihmon Mahmudit e jo Mahmudi Shyhretit, bile Shyrja (ma shkurt) i ka ndihmu edhe Shkurtes se kanihere knojke si Burra bash ! :biggrin:E mu' gjithe me eshte duk se Mamudi i ndihmojke kesaj, por hajd se po te besoj masi je, si the.. diplomat. :tongue:


tybe s di :biggrin:

hajt se vesum e s jesim pa e dit hhahahahhahahahahahahashume kisha pase qefe me dite, hahahahahahahh :tongue:

teutaA
08-07-09, 18:58
ani kangen USA USA ahhahahahah ju kan hargju herojt e ks tash i ka hy amerikes

Jana
08-07-09, 19:45
le shkurten po shko e pajtohu me dianen ku po t'thirrin atje

O Pasha ty e mu sen s'kam me qiken...si me ty si me ata njejt jam...qyyyy.....

Gjumashja
08-07-09, 20:47
iii ma mire me bjen me kqyr njerin tem.. se nuk m`ka rrok derti a ja ka marr kesaj motra burrin/ burri motren shkurtes..

Prishtinasja_
12-07-09, 15:38
Te kendovtė zemra moj Shkurte !:wink: :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=ar-QZo9TE-M&feature=related