Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-08-07, 16:27   #1
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Avatari i Kavaleri
 
Anėtarėsuar: 20-03-05
Vendndodhja: USA
Postime: 1,463
Kavaleri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Komenti juaj per: Shkurte Fejza - Behluli


Komenti juaj te jet i sinqert per Kenget e Shkurte Fejza - Behluli..
Komenti i im esht:
Se shume Shqiptar qe e ndjehin veten Shqiptar ja dojn kengen Shkurte Fejzes.
Ne koncertet e saja, kan ndodhe edhe keto emocione:
Dy nga ato jan: kur ju esht ofruar si dhurat Ferrari, dhe natyrisht esht rrefuzuar nga Shkurtja.
Ne Kosov,Para 10-15 vite, Nje njeri kishte shkuar per te bler Qeremide, per te mbulu Kulmin e shtepis, e qe ateher kishte hy ai njeri ne koncert te saj ,ato te hollat e kulmit ju jan ofruar dhurat , diku 700-800 mark gjerman, po ashtu te rrefuzuara nga Shkurtja.
Nese nuk shifet mire Fotografija mundeni te rriteni edhe 50 % Ketu.
Ju falemnderit.


__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-08-07, 19:35   #2
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim

Nuk kam Komente te kqija ndaj Kesaj Kengetare ...

Edhe Pse e Moshuar Bukuroshe e Mercedes per qeto qe po Cullakaven para Kamerave per te marr Fam !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 11:52   #3
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up

O Kavalier, do t'kishe pas mė shum sukses nė qoft se e kishe hap njė tem pėr "Gressėn" bre

Shkurte Fejza i ka punt mir, deri sa mos ta pėrzijn zhanrin me tallava.
Shpesh her i ka ngjall zemrat tona te fjetura me kenget e saja Patriotike.

I uroj te mbijetoj me kėt muzikė patriotike ne kto koh te fshtira ku kan met njerzit pa shije muzikore.


Gajret Shkurte
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 11:56   #4
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up

Ah nime,... ju pėrshėndes me qėt keng qė s'harrohet kurrė !!!

http://www.youtube.com/watch?v=WrY16EtEgdE
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 13:48   #5
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shkurtja- bilbil, veē nuk m'pėlqen se si i lėviz buzėt...
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 14:00   #6
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Shkurtja- bilbil, veē nuk m'pėlqen se si i lėviz buzėt...
Rilinda ti a spo ja shef burrin me mustaqe a .? per qata i ka mbet shprehi t'shkretes me ju xigilat buzet , dhe ja mer ana nganiher
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 15:19   #7
lyra2
 
Anėtarėsuar: 28-04-07
Vendndodhja: Aty ku e kam vendin...
Postime: 6,243
lyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėmlyra2 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Disa kenge te saj me pelqejne kur i ndegjoj ne radio,e ne TV ncuk...
__________________
...
lyra2 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 15:29   #8
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lyra2
Disa kenge te saj me pelqejne kur i ndegjoj ne radio,e ne TV ncuk...
Pse n'TV ncuk? A veē qė nuk zhveshet a?
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 16:48   #9
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Pse n'TV ncuk? A veē qė nuk zhveshet a?
hahhaha jo perqata..por me siguri ka mendu qe rrin veten me nje vend dhe e qon nganjehre doren...videoklipi i mir behet edhe pa u desh
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 16:51   #10
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Ah nime,... ju pėrshėndes me qėt keng qė s'harrohet kurrė !!!

http://www.youtube.com/watch?v=WrY16EtEgdE
shum keng e mire
veq kqyri komentet e serbve...grrrrrrrrrrrrrrr ata nime mendojn qe eshte ks e tyne..kurrrrrrrrr!!!!!!!!!!!
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 17:17   #11
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga egi
shum keng e mire
veq kqyri komentet e serbve...grrrrrrrrrrrrrrr ata nime mendojn qe eshte ks e tyne..kurrrrrrrrr!!!!!!!!!!!
Me dit qė kaq shum ja kan inati... un e bombardoj me kang t'shkurte fejzės Youtube-in bre
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 18:21   #12
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim

Shkurte fejza , ne krahasim me Gjysten edhe meden osht sikurse NJERIU edhe ORANGUTANI.
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 18:27   #13
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ej nime..... Ēka mendoni per Hajrush Behlulin alias HAJRA - Burrin e shkurtes , ende kurkush nuk permendi asgje .....
Me vite qarkullojne zera se e ka trathetuar Shkurten dhe e ka martuar motren e Shkurtes te cilet kane ikur dhe jetojne ne diaspore .
Sa eshte e vertete nuk e di ... fjale kam ndegjuar , fjale po ju tregoj ....
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 19:10   #14
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim

Shpresoj qe te pergjigjen keta te diaspores.

Fooolni more heeeeej.
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-07, 22:58   #15
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

valla e para her qe po nij per kete rast..qka s'bon vaki..po nashta veq xhelozija i ka sjell keto fjal..ku me dit


__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:56.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.