PDA

View Full Version : Mirjeta Bajramaj


Zero Cool
13-07-11, 16:03
Mirjeta Bajramaj e "BB4", topless


http://www.zeri.info/fotot/32246/mirjeta11.jpghttp://www.zeri.info/fotot/32246/mirjeta2.jpg


Ajo ishte pa dyshim njė nga vajzat mė seksi qė ka patur ndonjėherė shtėpia e “Big Brother”. Njė miks i lezetshėm i vajzės shkodrane me shumė humor dhe shumė e ēiltėr dhe kulturės angleze ku dhe ka kaluar shumė vite e qė natyrisht kanė lėnė shumė gjurmė nė formimin e saj si vajzė pa komplekse por qė di se ēfarė do nga jeta.

Nėse shumica prej jush kanė fiksuar nė mendjen e tyre gjatė qėndrimit tė saj nė “Big Brother” lidhjen me Marjelin e cila dihet qė pėrfundoi sapo “Big Brother” mbylli siparin, nė fakt pėr Mirjetėn tani ka filluar njė reality akoma mė interesant se ai qė ne kemi parė 24 orė nė ekran.

E ikur nga Shqipėria nė moshėn 16 vjeēare, Mirjeta pėrveē lidhjes shpirtėrore, nuk kishte asnjė gjurmė apo ndjesi se si mund tė jetė jeta sot nė Shqipėri, pasi kėtu kishte ardhur vetėm me pushime pa mundur tė jetojė si ēdo qytetar i kėtij vendi, me njė axhendė tė punėve tė pėrditshme. Sot ajo ia ka dhėnė kėtė shans vetes dhe ka vendosur qė tė paktėn deri nė fund tė verės tė jetojė mes Tiranės dhe Shkodrės.

Nė Shkodėr ajo dhe familja e saj kanė blerė dy hyrje pallati nė njė zonė shumė tė mirė dhe Mirjeta kujdeset pėr to gjatė qėndrimit aty si dhe del me miqtė. Ndėrkohė kur vjen nė Tiranė takohet me miqtė e ri qė gjeti nė “Big Brother”, madje edhe me ato qė dukej se nuk mund tė vijojnte miqėsia mė tej.

Tė gjithė tė ēmendur pas Mirjetės

Ėshtė e pamundur qė nėse kalon Mirjeta nė rrugė, njerėzit tė mos e kthejnė kokėn. Me njė gjatėsi prej 175 cm, plus taka shumė tė larta dhe me njė trup prej modeleje, Mirjeta i bėn pėrshtypje tė madhit e tė voglit me njė pamje perfekte dhe me njė veshje natyrisht shumė interesante. Ne vendosėm tė ndjekim nė fshehtėsi njė ditė tipike tė Mirjetės nė Tiranė dhe ja ēfarė zbuluam. Mėngjesi pėr tė nis vonė, diku nga ora 10-11 paradite.

Mė pas ajo merr rrugėn diku nga Shallvaret dhe ndalon tek sallon bukurie “Sharm Eterne” qė ndodhet nė kėtė zonė. Mbas rreth njė ore del prej andej me njė look perfekt, krehje dhe makiazh shumė tė mirė. Nga ēanta e madhe qė ka nė krah tė duket se ėshtė bėrė gati pėr plazh dhe nė fakt nuk gabojmė kur shikojmė qė makina e saj merr drejtim nga rruga e Elbasanit, tek kompleksi “King House”. Dhe ja, mė nė fund hiret e saj janė njė mister qė po zbulohen pak nga pak…

Rrobat e banjos pink me disa zemra tė zeza, ajo i ka kombinuar shumė bukur me aksesorėt dhe tashmė ėshtė gati pėr tė marrė rrezet e diellit qė nė Angli i mungojnė shumė. Por sapo kalojnė rreth dy orė, pjesa e sipėrme e bikinit fillon t’i bėhet e bezdisshme dhe pikėrisht nė kėto momente paparaci ynė mund tė bėjė fotografitė qė janė aq shumė tė dėshiruara. Mirjeta tashmė ėshtė nė topless dhe siē mund ta shikoni gjoksi i saj ka formė fantastike.

E meqė ra fjala tek gjoksi, Mirjeta asnjėherė nuk e ka pranuar se gjoksi i saj ėshtė i bėrė, por madje ka thėnė se kjo ėshtė diēka gjenetike pasi tė gjitha femrat e fisit tė saj kanė gjoks tė bukur.

Dashuria qė e mban ‘peng’ nė Shqipėri

Po pse po rri kaq gjatė nė Shqipėri Mirjeta kur ajo vetė ka thėnė qė ka njė jetė tė ngritur tashmė nė Londėr, njė punė stabėl, njė shoqėri dhe sigurisht familjen e saj? Shumė prej nesh pėrgjigjen mund ta japin kėshtu; me tė vėrtetė Mirjeta i ka tė gjitha nė Angli por ama kėtu ėshtė personazh publik ndėrsa andej ėshtė anonime dhe nuk ka mė bukur sesa kur tė njohin tė gjithė pasi ndjehesh e pėrkėdhelur kudo ku shkon. Pra Mirjeta nuk do ta lėrė t’i iki ky moment fame dhe po e shijon atė nė maksimum, por sigurisht pjesėn mė tė madhe tė kohės e kalon nė Shkodėr.

Pas ndarjes nga Marjeli kishim shumė kuriozitet tė mėsonim se ēfarė po ndodh me jetėn e saj dhe nė fakt disa miq na rrėfyen se Mirjeta ėshtė lidhur me njė djalė shkodran shumė simpatik por njohja mes tyre ėshtė e freskėt fare, disa javore. Duket se ata e kanė marrė me shumė ngč njohjen e tyre por ama plazhin e bėjnė bashkė, natyrisht tė shoqėruar shpesh edhe nga miqtė e pėrbashkėt.

Se si do tė shkojė kjo lidhje, a do tė rrijė pėrfundimisht Mirjeta nė Shqipėri apo do ta marrė djalin misterioz nė Londėr ashtu siē pat menduar edhe pėr Marjelin, kėtė mbetet ta shikojmė mbase nga fundi i verės kur dielli do fillojė tė mos ngrohė mė aq shumė dhe Mirjetės mund t’i bjerė interesi pėr njė vend ku vjeshta ngjan aq shumė me ditėt e zakonshme nė Londėr.


http://www.zeri.info/fotot/32246/mirjeta3.jpg


http://www.zeri.info/fotot/32246/mirjeta1.jpg

Zero Cool
17-07-11, 19:55
Hiq pa yll ****************


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283969_218085928235359_165986236778662_573479_7430 426_n.jpg

Oqeani
17-07-11, 20:52
Hiq pa yll ****************


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283969_218085928235359_165986236778662_573479_7430 426_n.jpg


Po thojne e ka rroke andej 40°C ....

Zanzi/M
18-07-11, 21:09
.. kam then disa here qe yjet nuk jane te mira. A e ke pa we thojne " po te sillet yjet" ;).

vjeshta
18-07-11, 23:17
Pak e dyshimt kjo ndjekje ne fshehtesi ? Me shume ngjane ne nje "ndekje" te kombinuar ne mes kesaj dhe gazetarve.Se nje njeri normal nuk shkone ne plazh dhe per te marr diell me take 10-12 cm !!:rolleyes: