PDA

View Full Version : Teuta nuk flet me Fjollėn ...


Jana
04-07-08, 18:47
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0704012950608_m.jpg

Kėngėtarja, Teuta Kurti, nuk flet me ēikėn e kompozitorit kosovar Naim Krasniqi, Fjolla Krasniqi. Kėto dy kėngėtare aq shumė janė tė armiqėsuara saqė nuk dėshirojnė qė ta shohin njėra tjetrėn nė sy.
Sipas revistės, “Kosovarja”, armiqėsia e tyre ėshtė parė gjatė njė dite te Pallati i Rinisė dhe i Shtypit nė Prishtinė, ku dy vajzat jo vetėm qė nuk kanė folur por e kanė shikuar njėra tjetrėn shumė ashpėr.

Kurse njė burim ka thėnė se arsyet e kėsaj urrejtje nė mes tė dy kėngėtarėve ėshtė mosdhėnia e shpėrblimit tė parė nė “Polifest”, pėr Teutėn, njė ēmim qė ia kishte premtuar Fjolla, por qė nuk u realizua.

Gjumashja
05-07-08, 09:01
nuk eshte cudi kete fjollen edhe te gjithe krasniqt sun i shof as une...:biggrin:

lyra2
05-07-08, 09:17
Teuta nuk flet me Fjollėn ...

Kuku mos vet valla ..................

Shpat
06-07-08, 12:09
Nuk e kam idenė kush janė kto ??!!!!!

valiii
31-07-08, 01:42
Teuta nuk flet me Fjollėn ...

Kuku mos vet valla ..................


Hahahahaaaaa.... Lyra me kėtė koment i paske jep kapak kėsaj teme edhe une po e pėrfundoj sonte me forumin se ēkado qė lexoj pas kėtij postimi vetėm ēka e prishi .
( krejt shtepin i zgjova nga gjumi duke qeshur, po zdi ēka hina qetu me lexu ) :tongue: :tongue: :tongue: .

lovely
31-07-08, 18:44
Teuten po e ngjoh more po per Fjolla nuk e pasna dit qe kem n forum :tongue: :tongue: :biggrin:

lyra2
28-08-08, 10:50
Hahahahaaaaa.... Lyra me kėtė koment i paske jep kapak kėsaj teme edhe une po e pėrfundoj sonte me forumin se ēkado qė lexoj pas kėtij postimi vetėm ēka e prishi .
( krejt shtepin i zgjova nga gjumi duke qeshur, po zdi ēka hina qetu me lexu ) :tongue: :tongue: :tongue: .
..e nime valiii,a u idhnove edhe ti me forumin sikur fjolla me teuten a?:eek:

..ev shoq,shnetje ;)

thellenza
22-06-09, 20:06
Teuta nuk flet me Fjollėn ...

Kuku mos vet valla ..................hahahahahahhahahahahahah hahahhahahaahhah, ishalla ndreqen prap, se mos vet hiq de. :biggrin:

emine
22-06-09, 20:11
more mos i paska hi menja se ja ka vjedh dashnin,,,,hajte se bahet mire:biggrin:

shfletuesi_
22-06-09, 20:14
nuk eshte cudi kete fjollen edhe te gjithe krasniqt sun i shof as une...:biggrin:


Pash Zoten mos je moter e imja ti ban vaki kur m'kan ndrru ne spital gabimisht.... Se edhe vet kujt ma inati se ketyre Krasniqve sja u kam eshte fjala per kete Eliten Kengetare hahahahahahhahahahahaha


Teuta go e haaaad... ti je dhe best...

Elina
22-06-09, 21:04
A e diti kush a jan pajtu kto dy tipkat more...bash po me intereson me dite ???:rolleyes: :biggrin:

valiii
22-06-09, 21:59
A e diti kush a jan pajtu kto dy tipkat more...bash po me intereson me dite ???:rolleyes: :biggrin:
Poget qe hala idhnueshem ishin dejuskat po ēyken e forte e ksihin pas.

KUKU MOS VET VALLA hahaahahahahaaa...

Ej ka na lshoje toka qete lyra dyshin allahile a din dikush me me tregu.

Lyre po t mpuqirati shume motrushe je e mrekullueshme :P

shfletuesi_
22-06-09, 22:06
Kishin me dal ne Gjygj...

Elina
22-06-09, 22:07
Poget qe hala idhnueshem ishin dejuskat po ēyken e forte e ksihin pas.

KUKU MOS VET VALLA hahaahahahahaaa...

Ej ka na lshoje toka qete lyra dyshin allahile a din dikush me me tregu.

Lyre po t mpuqirati shume motrushe je e mrekullueshme :P

Lyra a ? nime e ka kryte cyke.... kam me ja be si Teuta Fjolles :biggrin: nuk ka me pas kush qe na ndreqe me :tongue:


Ps,motrushe na ka marre malli per ty,,,po te mpuqi edhe une...edhe mos na harro se nuk te themi me qe je e mrekullueshme :biggrin:

Virti
22-06-09, 22:14
:frown: