PDA

View Full Version : Pas lindjes, Edona Llalloshi shfaqet duke kenduar ne dasma..


Jana
22-08-11, 17:06
Lindi vajzėn Doa dhe vazhdon me punėn e saj, tė cilėn e kishte ndėrprerė pėr shkak tė shtatzėnisė. Kėtė vit publiku nė Durrės nuk ka pasur rastin tė dėgjojė kėngėt e bukura tė Edona Llalloshit, pėr shkak se kėngėtarja kishte ndėrprerė aktivitetet e saj pėr tė sjellė nė jetė vajzėn e parė nga martesa me Gazmendin. Por, tani qė vajza ka bėrė disa muaj, Edona nuk e ka problem tė vazhdojė me punėn e saj, derisa pėr bebin me siguri pėrkujdeset dikush nga familja e saj apo e bashkėshortit. Ndryshe nga kėngėtarėt e tjerė qė nuk ngurrojnė tė publikojnė fotot e fėmijėve pėr tė vazhduar rrugėn e prindėrve qė njė ditė tė bėhen tė famshėm, kėtė gjė nuk e ka praktikuar Edona, e cila vazhdon ta mbajė tė fshehur Doan nga publiku. Tė njėjtėn gjė kėngėtarja dėshironte tė bėnte edhe me shtatzėninė, duke mos dashur tė shfaqet me barkun e madh nė media, por kur “Panorama plus” zbuloi njė foto tė saj ku ishte nė shoqėri tė gruas sė Sinan Vllasaliut, ajo u detyrua tė realizojė edhe njė fotosesion profesional, duke e mbajtur si kujtim nga shtatzėnia e parė. Kėto ditė ne kemi siguruar disa foto tė reja, nė tė cilat shfaqet Edona duke kėnduar nė njė dasmė, por pas shtatzėnisė. Kėngėtares i duhet edhe pak kohė qė tė rikthejė linjat trupore qė kishte para se tė bėhej nėnė.

Besi:)
23-08-11, 03:07
Njė Fjala e mire afron njeriun edhe njė fjal e keqe e largon , Shume me pelqen Edona edhe per ka kenga po edhe nga Veshja apo sjelljet e saj, ama kur kom pa qe ka kopju Eliza Dushkun edhe nuke ka pranu , mka dal pak prej qefit bile edhe pat that nuk e shikoj Elizen kurse Eliza Dushkun e shikon krejt bota e ne shqiptaret me fol me injoranc nuk bane....