Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-08-11, 17:06   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Smile Pas lindjes, Edona Llalloshi shfaqet duke kenduar ne dasma..

Lindi vajzėn Doa dhe vazhdon me punėn e saj, tė cilėn e kishte ndėrprerė pėr shkak tė shtatzėnisė. Kėtė vit publiku nė Durrės nuk ka pasur rastin tė dėgjojė kėngėt e bukura tė Edona Llalloshit, pėr shkak se kėngėtarja kishte ndėrprerė aktivitetet e saj pėr tė sjellė nė jetė vajzėn e parė nga martesa me Gazmendin. Por, tani qė vajza ka bėrė disa muaj, Edona nuk e ka problem tė vazhdojė me punėn e saj, derisa pėr bebin me siguri pėrkujdeset dikush nga familja e saj apo e bashkėshortit. Ndryshe nga kėngėtarėt e tjerė qė nuk ngurrojnė tė publikojnė fotot e fėmijėve pėr tė vazhduar rrugėn e prindėrve qė njė ditė tė bėhen tė famshėm, kėtė gjė nuk e ka praktikuar Edona, e cila vazhdon ta mbajė tė fshehur Doan nga publiku. Tė njėjtėn gjė kėngėtarja dėshironte tė bėnte edhe me shtatzėninė, duke mos dashur tė shfaqet me barkun e madh nė media, por kur “Panorama plus” zbuloi njė foto tė saj ku ishte nė shoqėri tė gruas sė Sinan Vllasaliut, ajo u detyrua tė realizojė edhe njė fotosesion profesional, duke e mbajtur si kujtim nga shtatzėnia e parė. Kėto ditė ne kemi siguruar disa foto tė reja, nė tė cilat shfaqet Edona duke kėnduar nė njė dasmė, por pas shtatzėnisė. Kėngėtares i duhet edhe pak kohė qė tė rikthejė linjat trupore qė kishte para se tė bėhej nėnė.


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-08-11, 03:07   #2
Besi:)
 
Anėtarėsuar: 08-11-10
Postime: 451
Besi:) e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pas lindjes, Edona Llalloshi shfaqet duke kenduar ne dasma..

Njė Fjala e mire afron njeriun edhe njė fjal e keqe e largon , Shume me pelqen Edona edhe per ka kenga po edhe nga Veshja apo sjelljet e saj, ama kur kom pa qe ka kopju Eliza Dushkun edhe nuke ka pranu , mka dal pak prej qefit bile edhe pat that nuk e shikoj Elizen kurse Eliza Dushkun e shikon krejt bota e ne shqiptaret me fol me injoranc nuk bane....Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Besi:) : 23-08-11 nė 03:07
Besi:) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.