PDA

View Full Version : Rihanna e dhunuar, publikohet fotoja e sulmit...


Jana
20-02-09, 19:09
http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/rihanna3.jpg

Shfaqet ne internet fotoja e Rihannes, e shperfytyruar pas dhunes se ushtruar nga i dashuri Chris Brown.


Revista TMZ ka publikuar foton e fiksuar nga policet e Los Anxhelos, menjehere pas denoncimit se ishte rrahur nga kengetari. Shenjat e dhunes ne fytyren e 20-vjecares nuk kane nevoje per shume komente.
Ne kete gjendje Rihanna u dergua ne Cedars Sinai Medical Center ne Kaliforni, ndersa Brown u mor ne pyetje per aktin e dhunshem. Sipas policise, grindja mes dy te dashurve ka ndodhur ne makinen Lamborghini te Brown.
Revista Tmz shkruan se shkak per dhunen eshte bere xhelozia e saj, pasi kengetarja e ka akuzuar Brown se u kishte kushtuar me shume vemendje se c’duhet disa femrave gjate nje feste. Episodi i dhunshem coi ne mungesen e kengetares ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy Awards.

vjeshta
20-02-09, 19:16
Ta kish evitu kete sqarim sy me sy nuk i kish ndodhe kjo .:rolleyes:

Jana
20-02-09, 19:22
Kto sene spo ndodhkan vetem te shipart.......

Eleon
21-02-09, 03:24
Keta te Zinjet e kan tradite te dramatizojne, shume here me bien ne sy edhe neper Subways (trena nentoksor) perlahen e shajne e bertasin ndermjetet vetes ketu ne New York, na lashte Zoti pa racen e zeze dhe e ngjallte nje Hitler tjeter. Sepse vetem ai kishte formulen se si te pastrohet planeti Toke.

Jana
25-02-09, 17:18
Rihanna do tė pėrballet me Brown nė gjykatė

Sipas njoftimeve, Rihanna do tė pėrballet me ish-tė dashurin e saj Chris Brown nė gjykatė kur do tė fillojė gjykimi i tij.
Brown ishte arrestuar dhe akuzuar pėr sulm ndaj kėngėtares sė hitit “Umbrella” pas njė ndeje para ndarjes sė ēmimeve Grammy mė 8 shkurt.

Edhe Rihanna edhe Brown i janė shmangur daljes publike qė nga incidenti, ndėrsa “New York Daily News” njofton se ish-tė dashurit do tė pėrballen nė gjykatė me 5 mars.

“Ajo do tė jetė aty, sepse ajo duhet tė dėshmojė”, i ka thėnė njė burim gazetės “New York Daily News”.

pirro
25-02-09, 22:26
Ani de se nuk osht marre me e rreh burri vet.

Edhe kjo spo e kupton se ai prej dashnis e ka rreh

e_martumja
25-02-09, 22:31
Ani de se nuk osht marre me e rreh burri vet.

Edhe kjo spo e kupton se ai prej dashnis e ka rrehPo thu ah...me ke shti me qesh,
sipas nje shkres qe kam lexu eshte qe ky far buqki e kish marr nje sms e Rihanna ish qemend tani kakris dajaku :mad:

Guri i madh
26-02-09, 17:01
po mir ka than PIRRO ajo duhet me qen krenare qe burri i saj ,qenka taman burr

DEA
26-02-09, 17:06
Her ish-i e her burri....a jane bashke a jane nda?

>>{SpOnGeBoB}<<
26-02-09, 18:11
shife ti qitash qysh te paska rrejten rrospija nihere. Ai shoq te e paska rrehen e masnej me thane qikjo rihana me ka rreh, kur ta kishin mshelen ate frajerin e sajna ne burg edhe policija i kishin thane masnej mire ja paske ba. E tana qysh me ja lshue qatina jo me ka dhunue.

Makresh
26-02-09, 18:16
Ja paska be verenik fytyren.

Guri i madh
26-02-09, 18:19
Her ish-i e her burri....a jane bashke a jane nda?aj i moqmi ka than nuk esht burr aj qe nuk e rreh grun e at,her e kam dhan betimin se kam me e trashigue

shfletuesi_
26-02-09, 18:23
http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/rihanna3.jpg

Shfaqet ne internet fotoja e Rihannes, e shperfytyruar pas dhunes se ushtruar nga i dashuri Chris Brown.


Revista TMZ ka publikuar foton e fiksuar nga policet e Los Anxhelos, menjehere pas denoncimit se ishte rrahur nga kengetari. Shenjat e dhunes ne fytyren e 20-vjecares nuk kane nevoje per shume komente.
Ne kete gjendje Rihanna u dergua ne Cedars Sinai Medical Center ne Kaliforni, ndersa Brown u mor ne pyetje per aktin e dhunshem. Sipas policise, grindja mes dy te dashurve ka ndodhur ne makinen Lamborghini te Brown.
Revista Tmz shkruan se shkak per dhunen eshte bere xhelozia e saj, pasi kengetarja e ka akuzuar Brown se u kishte kushtuar me shume vemendje se c’duhet disa femrave gjate nje feste. Episodi i dhunshem coi ne mungesen e kengetares ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy Awards.

Valla e bukur qenka edhe origjinal pa grim kjo rihana, hajt mos u merzitni se i kalon....

pirro
26-02-09, 20:54
Nuk paska dit ai burri, se zakoni asht me ja qeth flokt edhe me e nshu ( dmth me u nda prej sajna) edhe me e bo hor ne kujshillak ... kuedra dreqit

emine
26-02-09, 21:03
http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/rihanna3.jpg

Shfaqet ne internet fotoja e Rihannes, e shperfytyruar pas dhunes se ushtruar nga i dashuri Chris Brown.


Revista TMZ ka publikuar foton e fiksuar nga policet e Los Anxhelos, menjehere pas denoncimit se ishte rrahur nga kengetari. Shenjat e dhunes ne fytyren e 20-vjecares nuk kane nevoje per shume komente.
Ne kete gjendje Rihanna u dergua ne Cedars Sinai Medical Center ne Kaliforni, ndersa Brown u mor ne pyetje per aktin e dhunshem. Sipas policise, grindja mes dy te dashurve ka ndodhur ne makinen Lamborghini te Brown.
Revista Tmz shkruan se shkak per dhunen eshte bere xhelozia e saj, pasi kengetarja e ka akuzuar Brown se u kishte kushtuar me shume vemendje se c’duhet disa femrave gjate nje feste. Episodi i dhunshem coi ne mungesen e kengetares ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy Awards.

kjo seshte normale,shume femra aq shume provokojne meshkujte(me qellim) me pas akuza ose me mbylle ate ne burg,,,tybeh ai skish pas qka mi ba ksaj send ,se pare ka kjo me mbrojte veten edhe mos mujte vet ,,,po ktu a nje far qellimi qe veq kjo e dine,,,,,me vje keq per to,edhe per qta meshkuje qe ju pelqen nje gjest i tille,ksaj i pushojne dhimbte ,po ai e paska hanger ,,,,,eh sherri femnes mos e nxofte konde:rolleyes:

pirro
26-02-09, 21:23
Po me doket Rihanna i ka kerku falje burrit se ja ka lendu grushtat , mirepo ai kish thon qe sja fali kurr hiq.

flutra
26-02-09, 23:24
Po po... ndiva qe kishin qu burra... me u pajtu...

Gjumashja
27-02-09, 22:21
Ne cilin vend po u sherojke shkoj ta shoh me 1lenge boronices :tongue: :biggrin:

jadore
27-02-09, 23:07
kush eshte Rihana...????

>>{SpOnGeBoB}<<
27-02-09, 23:12
kush eshte Rihana...????

qikjo Rihana a. Krejt me doket qe osht motra e Naim Abazit se vetum ne spektaklla rrine :tongue:

jadore
27-02-09, 23:19
qikjo Rihana a. Krejt me doket qe osht motra e Naim Abazit se vetum ne spektaklla rrine :tongue:
ma murr mendja qe e spektaklleve ashte qika , mbas une nuk po e ngjoh,
jo ku mos me tentu me e dhunu , hiq nuk po u quditkem bile

Jana
03-03-09, 01:57
[quote=jadore]kush eshte Rihana...????[/quot

Asht e re kjo...nuk eshte e kohes se Negjmijes...

Jana
03-03-09, 01:58
Edhe mua mu duk interesant kjo...

Ribashkimi Rihanna-Brown zemeron fansat

Rikthimi ne lidhjen me Chris Brown ka bere qe fansat e Rihanna-s te zemerohen me veprimin e saj.

Edhe pse cifti pati nje ndalese per shkak te dhunes se ushtruar nga Brown ndaj kengetares, ajo ka mbyllur njerin sy duke e kaluar kete ceshtje ne heshtje. Por nje gje te tille nuk e kane bere fansat e kengetares, duke e kritikuar. Sipas revistave “People” dhe “US Weekly” cifti po kalon nje periudhe pushimi ne Miami.

“Chris ka kaluar nje periudhe reflektimi dhe i vjen shume keq per ate qe ndodhi, por eshte edhe shume i lumtur qe u rikthye tek femra qe do”, ka thene nje mik i afert i kengetarit.

Mesa duket, djaloshi e ka telefonuar te dashuren e tij diten e 21 vjetorit te lindjes se saj duke e uruar. Fotot e fytyres se masakruar te kengetares u shfaqen pak dite pas dhunes se ushtruar nga Brown

lovely
03-03-09, 10:02
Po po... ndiva qe kishin qu burra... me u pajtu...

paskan pa qu burra t mdhej :biggrin: se ishin bashku po get :P:P

shfletuesi_
03-03-09, 10:18
paskan pa qu burra t mdhej :biggrin: se ishin bashku po get :P:P

Uh t'rreft edhe ty burri jot qeshtu

Virti
03-03-09, 10:23
sa shume u merzita! :mad: :cool:

lovely
03-03-09, 10:28
Uh t'rreft edhe ty burri jot qeshtu

jaaaa mu s ka me m rreh kurr qeshtu se une nuk jam xheloze si Rihanna :biggrin:

lovely
03-03-09, 10:28
sa shume u merzita! :mad: :cool:

maje veten jaraneshė, se i ka kapercy tash :biggrin: :cool:

Virti
03-03-09, 10:32
maje veten jaraneshė, se i ka kapercy tash :biggrin: :cool:
ah bre, shpirtin ma kputi! :mad:

lovely
03-03-09, 10:44
ah bre, shpirtin ma kputi! :mad:

prit t shkoj ta bi ni peshqir :D:D

emine
03-03-09, 15:04
ani lexova se ish kthy prep,,,lopa kosit,i kish met mangut edhe naj boks me ja shkep:mad:

Jana
05-03-09, 02:09
Rihanna ėshtė martuar me Brown?
Rihanna ka nxitur edhe mė shumė spekulime kinse ėshtė martuar me Chris Brown, pasi nuk i ka mohuar thashethemet e fundit tė njė tabloidi amerikan, i cili ka shkruar se ēifti ka bėrė njė martesė tė fshehtė.
Ēifti i porsaribashkuar kaloi vikendin sė bashku nė vilėn e reperit Sean 'Diddy' Combs' nė Miami tė Floridės, ndėrsa ata janė fotografuar sėrish sė bashku nė Los Angeles gjatė tė dielės mbrėma.

Revista”Star” ka njoftuar se Brown i ka propozuar martesė kėngėtares gjatė qėndrimit nė Florida dhe se Rihanna ka pranuar dhe pastaj ata e kanė organizuar njė ceremoni tė fshehtė martesore nė pronėn e Sean 'Diddy' Combs'.

Gazetarėt e “WENN” e kanė pyetur Rihannan pėr ta pohuar ose mohuar kėtė gjė, ndėrsa kėngėtarja e hitit “Umbrella”, nuk ka komentuar asgjė, suke lėnė ēdo mundėsi tė hapur.

zeromafi
06-03-09, 18:47
Kjo asht dashtni e vertet ata qe rrehen duhen:biggrin: :tongue: :biggrin:

pirro
07-03-09, 17:31
Shembull tipik se duhet me u perdor dajaku, dmth edhe pse eshte menduar deri me tash se osht mjet primitiv ( dajaku pra) kjo po tregohet se mund te perdort edhe ne kohet moderne.

Guri i madh
19-03-09, 19:15
http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/rihanna3.jpg

Shfaqet ne internet fotoja e Rihannes, e shperfytyruar pas dhunes se ushtruar nga i dashuri Chris Brown.


Revista TMZ ka publikuar foton e fiksuar nga policet e Los Anxhelos, menjehere pas denoncimit se ishte rrahur nga kengetari. Shenjat e dhunes ne fytyren e 20-vjecares nuk kane nevoje per shume komente.
Ne kete gjendje Rihanna u dergua ne Cedars Sinai Medical Center ne Kaliforni, ndersa Brown u mor ne pyetje per aktin e dhunshem. Sipas policise, grindja mes dy te dashurve ka ndodhur ne makinen Lamborghini te Brown.
Revista Tmz shkruan se shkak per dhunen eshte bere xhelozia e saj, pasi kengetarja e ka akuzuar Brown se u kishte kushtuar me shume vemendje se c’duhet disa femrave gjate nje feste. Episodi i dhunshem coi ne mungesen e kengetares ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy Awards.


Chris Brown.

qyky qenka burr qysh ka than aj i moqmi nuk po perngjajka prej dajve

lovely
19-03-09, 20:01
Chris Brown.

qyky qenka burr qysh ka than aj i moqmi nuk po perngjajka prej dajve


hahahahahaha, edhe o Guri ish kthy e ish martu me Krisin kjo :biggrin:

Elina
19-03-09, 22:57
Diku ne nje gazete ditore kam pas lexu qe Rihanna si eshte sheruar nga plaget e marra prej Chris-...ata perseri jan takuar ne nje shtepi diskografike per realizimin
e nje kenge qe kishin planifiku edhe me heret ta kendojne bashk!
Jam qudute teper!!! Sa dajakun e kish pas hanger e shkreta perj tij... edhe prap me u taku me te?...mos i paqa borxh valla :tongue:

Oqeani
19-03-09, 23:02
Elina - e kulturuar moj eshte ajo !

Oqeani
19-03-09, 23:03
Kto sene spo ndodhkan vetem te shipart.......

A po e kupton ēka bene dashnija hahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Prishtinasja_
20-03-09, 10:08
Diku ne nje gazete ditore kam pas lexu qe Rihanna si eshte sheruar nga plaget e marra prej Chris-...ata perseri jan takuar ne nje shtepi diskografike per realizimin
e nje kenge qe kishin planifiku edhe me heret ta kendojne bashk!
Jam qudute teper!!! Sa dajakun e kish pas hanger e shkreta perj tij... edhe prap me u taku me te?...mos i paqa borxh valla :tongue:

Leje qe u takua me ta por si e lexova une, i eshte kthyer apet ! :confused:

Pusi e marrt ho, krejte e trullavt qyqja ! :redface:

shfletuesi_
20-03-09, 10:40
Leje qe u takua me ta por si e lexova une, i eshte kthyer apet ! :confused:

Pusi e marrt ho, krejte e trullavt qyqja ! :redface:

Boll mire e paske lexu ja po ke nis edhe ti me lexu gazpa... asi gazeta qashtu valla ju kish kthy tha se kshtu se dojke ma kerkush me kete gjendje qe ka bilem e kishin pushua dhe nga puna , qe ka ber reklama per nje firm te parfumeve se gjoja me kete fytyr kot spo duken reklamat e bukura...:D :tongue: Gjynah prej saj

Guri i madh
20-03-09, 17:35
Leje qe u takua me ta por si e lexova une, i eshte kthyer apet ! :confused:

Pusi e marrt ho, krejte e trullavt qyqja ! :redface:ehhh aj i moqmi mir ka than se dajaku kishte dal nga parajsa e fjalt e atyre tė moqmve as shkenca nuk po mundet me i hudh

Oqeani
20-03-09, 19:54
Leje qe u takua me ta por si e lexova une, i eshte kthyer apet ! :confused:

Pusi e marrt ho, krejte e trullavt qyqja ! :redface:

Nuk ka pase ēahre, se i ksihte thene : Nese nuk me kthehesh ta beje me bet!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
( ja ka pru pake mendjen ne vend se i kishte rreshqite)

Arb
21-03-09, 09:58
Race magjupesh bre... Merrnu me naj sen ma t'meqem.

shfletuesi_
21-03-09, 20:50
Race magjupesh bre... Merrnu me naj sen ma t'meqem.

Qka psh ma te meqem, me u merr me TAqin a ... e Mushin edhe Goven...

Isinqerti25
21-03-09, 21:14
Shum keq mu rre e dashura sa i poshter paska qen