PDA

View Full Version : Nikolas Sarkozy & Tinka Milinkovic nė lidhje intime


Dilaver
02-11-07, 18:36
Tinka Milinkovic

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/bc/Tinka8.jpg

Sarkozy nuk mohon sė ėshtė dashuruar nė kėngėtarėn sarajevase Tinka Milinkovic.

http://www.20minutes.fr/img/photos/20mn/2007-07/2007-07-12/diapo_sarkozy.jpgSa e ka shpejtuar kėngėtarja sarajevase Tinka Milinkovic

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/d/db/Tinka1.jpg/398px-Tinka1.jpg


divorcin e kryatarit francez Nikolas Sarkozi mebtet tė shohim sė shpejti, por opinioni francez ka mbetur i shokuar pas publikimit tė aferės mė tė re tė kryetarit tė tyre.


Portale interneti http://www.google.no/search?q=tinka+milinovic+sarkozy&hl=no&start=0&sa=N (http://www.google.no/search?q=tinka+milinovic+sarkozy&hl=no&start=0&sa=N)
nga regjioni i ka vėshuar lajmi bombastik pėr ”lidhjen intime” tė kryetarit francez N. Sarkozi me kėngėtarėn e TV lideren sarajevase Tinka Milinkovic!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/22/Tinka2.jpg/387px-Tinka2.jpg

Fshatari
06-11-07, 19:52
Francezi nuk i reziston dot "sharmit" sllav! Edhe kryetari paska rėnė viktimė e kėtij sharmi!
Quo vadis Franca ?

Fshatari
16-01-08, 18:49
Jo more ēfarė tinke!
Kryetari e ka zgjedh Carla Bruni-nė, manekene, kėngėtare, inteligjente e bukur!
Tinka ka met larg Parisit e edhe ma larg presidentit Sarkozy.

Preshevar
16-01-08, 19:22
U martu Pin Curri me Carla Bruni-n,

Guri i madh
16-01-08, 20:04
Jo more ēfarė tinke!
Kryetari e ka zgjedh Carla Bruni-nė, manekene, kėngėtare, inteligjente e bukur!
Tinka ka met larg Parisit e edhe ma larg presidentit Sarkozy.fshatar

ky sarkozi shpesh i ndrron grat po me rėndsi ėsht se e perkrah pamvarsin e kosoves

Fshatari
16-01-08, 21:19
fshatar

ky sarkozi shpesh i ndrron grat po me rėndsi ėsht se e perkrah pamvarsin e kosoves

Qato dy t'mira ja kam lakmi: me i ndrrue gratė dhe me mbrojtė pavarėsinė. Kurrė se kritikoi Sarkon as pėr gra as pėr mbrojtje tė pavarėsisė! Hallall i koftė!