PDA

View Full Version : Teuta kthehet “....mes nesh”


Jana
04-03-10, 18:17
Aktorja dhe moderatorja jonė e mirėnjohur, Teuta Krasniqi edhe pse nė muajin e tetė tė shtatzėnisė ėshtė duke punuar me zell tė madh nė realizimin e emisionit “Lidhja mes nesh”, qė sė shpejti pritet tė kthehet nė ekranet e RTK-sė.

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0304113853414_m.jpg
Nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen “Lajm”, Teuta – e cila ėshtė duke bashkėjetuar me kėngėtarin Blero - ka bėrė tė ditur se cikli i ri do tė vazhdojė me gjashtė emisione – ndėrkaq nė muajin shtator, siē shpjegoi ajo, aksioni humanitar do tė vazhdojė nė njė formė tjetėr.
Projekti realizohet falė ndihmės sė fondacionit tė Behgjet Pacollit dhe mbėshtetjes nga disa kompani tė tjera. Nė ciklin e parė tė emisionit “Lidhja mes nesh” janė ndėrtuar 12 shtėpi, ndėrsa nė ciklin e dytė 5 sosh.