PDA

View Full Version : Ēka mendoni pėr SINAN VLLASALIUN,dhe pėr vlerat e tij si kėngėtar?


eRta
02-07-07, 15:15
Unė mendoj se ėshtė kėngėtari mė i mirė shqiptar(i brezit tė tij dhe pėr stilin e muzikės qė kultivon)

Rammstein
02-07-07, 16:02
..nuk um pelqen ... si ma thjesht , Comercialist ...tallavagji ...kurgjo hiq.

LOJETARI
02-07-07, 16:46
I ka skaduar afati ........

instruktori
02-07-07, 20:04
Moti bre kendon motiiiiiiiiiiiiiiiiii

eRta
02-07-07, 21:53
Ke tė drejt i nderuar Instruktor,Sinani kėndon moti dhe pėrvoja e bėnė tė veten apo jo?

jadore
02-07-07, 21:58
I ka skaduar afati ........

...aaaa mik , ngadal qetu valla , se kastile me bere ta degjoj nje cd te tij , valla per mendimin tim , sa per muzikn qe kultivoht tek ne , Sinani boll mire kendon valla , tekset i kane kuptim ,muzika i ofron origjinalitet ,tjeter cka po done ti ,ah harrova krzesorja i mire mu pa ,si drita thote mama jeme , valla gati gati i ofrohet de tash pozicionimit te Sabris , cka po done ti me shume , hahhahaha

instruktori
02-07-07, 22:14
Ke tė drejt i nderuar Instruktor,Sinani kėndon moti dhe pėrvoja e bėnė tė veten apo jo?


Hahahahahahahahaha erta e dashur me te vertet kendon moti

RiannA
03-07-07, 09:24
..nuk um pelqen ... si ma thjesht , Comercialist ...tallavagji ...kurgjo hiq.

Edhe pse Sinani esht ber shum komercial ne Shqiptari, ky prapseprap esht muzikanti me i miri. Edhe me qellim pe shkruj "muzikant"-ky nuk esht "kengtar" i thjesh qysh mundet me kon gjdo njeri.

Une e kam respektin me te madhin per ket person. Ja hangsha synin :biggrin:


Rianna

eRta
03-07-07, 12:05
Bravo RiannA...............................

pirro
03-07-07, 13:31
Oooj eRta thuj bre qe te pelqen sinani si mashkull,hiqu se nuk din me kenu ai far pensioneri.

Osht bo moti per 40 euro pension aii ahhah

Arkza
03-07-07, 14:38
Si Kengtari me Pleqen shume , eshte Kengtari i Vjetrre por Kengatare Famlarti !

i Uroj Sukses ne qdo aspekt te jetes se tij .

egi
03-07-07, 15:17
Oo loqk e kom :biggrin:

niemand
03-07-07, 15:26
Eshte kengetar i klasit te parė ka ze te bukur.. kendon me zemer , dhe muzikat e tij me pelqejn shum dhe cdo koncert qe ka gjithmon jam aty por vetem nje tek ky sme pelqen qe rrij gjithmon serioz.. lol rrall e kam parė tu qesh gjithmon rrin si "norvoz" dhe duket sikur nuk i intereson per njeri te gjall..

niemand

LOJETARI
03-07-07, 18:14
Sinan Vllasaliu me zėrin e tij shpesh ka prekė damarėt e popullit tonė tė vuajtur ,por tė bėhemi real kjo edhe nuk ėshtė e vėshtirė ,sepse i kemi do damarė tė pastėrvitur .Njė oooooooooooo e gjatė dhe rrėnqethja ėshtė e pashmangshme , kėmbėt na ligen ,sytė na lagen ,zemra na pikon vaj dhe e humbim koncentrimin ,nuk e vėrejmė se tė gjorit edhe zorrėt dojnė me i dal pėr goje ,por edhe me i dal prapė neve na pėlqen ritmi i tyre se nuk jemi mėsuar ndryshe .
Kėtė e din Sinani shumė mirė qysh e dinė edhe sinanat tjerė ,prandaj edhe nuk hezitojnė tė thumbojnė shikimet e pikėlluara tė tyre nė kamerė duke helmuar mijėra zemra e shpirtėra edhe ashtu tė helmuar .
Megjithatė ,pėr tė mos ia humbur tėrė mundin ,duhet tė pranojmė se ėshtė alternativė e mirė kundrejt qindra zhurmagjinjėve tė estrades ,edhe pse assesi nuk mundė tė flasim pėr vlera muzikore tė tij ......

eRta
03-07-07, 19:20
je shumė gabim zotėri Pirro,kėngėtarėt janė pėr tė kėnduar dhe unė ashtu i vlerėsoj si kėngėtarė dhe mua mė pėlqen muzika qė kultivon Sinani e jo Qka thoni ju Zotėri i nderuar.......................................

Me respekt tė veēantė,,,,,,eRta...........................

pirro
03-07-07, 19:29
Jo bre eRta,kisha me thon qe ai tipi ma shume i kushton rendesi stilit te pamjes dhe qe te duket sa ma mire ne publik se sa qe kendon bukur.Ai me se pari nuk shquhet me kurrfar zeri, e ka ni za shume pa lidhje,textet po ashtu here ja shkrun GILI(hahaah paramendo GILI)e here vet.

tung,eRta

lyra2
03-07-07, 20:03
..kur nuk mendoj per te tybe,a kur e ndegjoj ndonje kenge nga ai me pelqen per dallim nga disa te tjere!!;)

eRta
03-07-07, 20:57
Shihet qė nuk ke njohuri pėr muzikėn e Sinanit i nderuar Pirro.........................................
E sa pėr stil tė veshjes ėshtė pjesė e paraqitjes skenike........................................... .

p.s.gili nuk munet me i shkru tekstet e veta e lere tia shkruaj edhe Sinanit....................

me respekt,eRta...................................... .

03-07-07, 20:58
Kysmet Sinani n'darsem teme ka me knu ;)

prishtinasi
03-07-07, 23:20
Ne ate vend qe Sinani ka shkelur...aty jane zhdukur edhe vijat e bardha te rruges!:biggrin:

lyra2
04-07-07, 00:19
Prite Sinan prite............. veq edhe nje liber ka me tu shkru rreth vlerave tua .

sunshine
04-07-07, 12:41
Sinan Vllasaliu sa ishte me grupin Besnikėt, kultivonte muzikė tė pastėr shqipe, bile na patė ngop me "bureka" atėkohė! Sot, si shumica e kėngėtarėve shqiptarė, kėndon "ēka po e ha tregu"! Bile kėngėn "Ik mė shpejt" nga njė kėngėtar serb e ka vjedhur, e disa tjera janė bullgare apo greke. Po nejse, siq po thonė kėta artistėt e estradės shqiptare "kėshtu po e kėrkon populli"!
Pėr mendimin tim ka vlera tė njė kėngėtari deri diku, por do ishte mė mirė sikur tė kultivonte muzikė shqip e jo tallava (magjupisht!). Fundja, njeriu nuk duhet bėrė diēka se shumica po bėjnė ashtu!

lyra2
04-07-07, 12:49
Sinan Vllasaliu sa ishte me grupin Besnikėt, kultivonte muzikė tė pastėr shqipe, bile na patė ngop me "bureka" atėkohė! Sot, si shumica e kėngėtarėve shqiptarė, kėndon "ēka po e ha tregu"! Bile kėngėn "Ik mė shpejt" nga njė kėngėtar serb e ka vjedhur, e disa tjera janė bullgare apo greke. Po nejse, siq po thonė kėta artistėt e estradės shqiptare "kėshtu po e kėrkon populli"!
Pėr mendimin tim ka vlera tė njė kėngėtari deri diku, por do ishte mė mirė sikur tė kultivonte muzikė shqip e jo tallava (magjupisht!). Fundja, njeriu nuk duhet bėrė diēka se shumica po bėjnė ashtu!
Populli han gjithcka,edhe ato humoret pa kurfar vlere....qe edhe ndonjeher negative ,qe shume shpejte rinia i pervehteson ,si shprehje te perditshme ..nejse ika nga tema.Mire e ka Sinani "si eshte vendi behet kuvendi",ai kendo mire e keq ,e ne ndegjojme mire e keq..:biggrin: :confused:

valiii
04-07-07, 15:03
Me bo me e pas Sinani zerin se si e ka fizionomin ndoshta edhe Pavarotit ja kish kalu , po ketu me duket se shumica po i ngatrojne vlerat .
Mua perveti me me kendu ne oborr , i kisha mbydhur zaret(perdet) , Per mua ne KS ka mbetur vetem Nysret Muqiqi i cili e kendon ende ate Muziken e mirefilllte Shqiptare .

pirro
04-07-07, 15:58
valiii

hahahahah vali ne kete pike po u pajtojshim,per dallim prej rubrikave tjera haah

lyra2
04-07-07, 16:00
Me bo me e pas Sinani zerin se si e ka fizionomin ndoshta edhe Pavarotit ja kish kalu , po ketu me duket se shumica po i ngatrojne vlerat .
Mua perveti me me kendu ne oborr , i kisha mbydhur zaret(perdet) , Per mua ne KS ka mbetur vetem Nysret Muqiqi i cili e kendon ende ate Muziken e mirefilllte Shqiptare .

Aaaaaaaaaaaa edhee tiiiiiiii ia kqyre fizionomine Sinanit aaa!!!!!!!!:biggrin:

Rammstein
04-07-07, 20:39
ky kendon per nejrz te cilet kan deshtu shum ne jeten e vet , sidomos ne dashuri ...:biggrin: per njerz me zemra shkrum te bome kejt thermija ..hahahah..po ky kendon edhe per ata njerz te cilet kejt e din qe i kan ka dy gra, per shembull nji mashkul i ka dy gra , ose nji femer i ka dy burra , me nji qe bashkjeton edhe me nji qe e mban lidhjne msheft por jan zbulu ...ose edin pak ashum ...ahhaha :biggrin: , nesje ato tjera mos i tregojm e trea e katera ..tjera tjera qe kan plot femra...hahahhaha ,,, kjo vlen edhe per femrat qe ikan ka dy tre burra oose (shfalera ) si ma thjesht kendon per njerz te deshtum ne jet.

cnncncnc...qfar texti ,,,"Dashuri me kiste" aahahahhaha


Tallavagji o njerz ska sen prej tij ...

eRta
04-07-07, 20:53
I nderuar rammstein,si duket nuk e ndegjuar gjithė tekstin e kėngės AVANTURISTE

''''''''''N'hollivud nuk po jetojm ta kem jetėn film me ngjyra,dashurinė duhet ta mbrojmė qė tmos kemi 100 fytyra,dram e bėre jetėn time harrove ato kujtime kur unė zemrėn ta dhurova tash ēdo gjė mbaroi........
Jo s'tė dua vashė avanturiste qė ma fale dashurinė me kiste,duke shkelė mbi mua qė tė dua theve besėn qė ma dhe mua...................................'''''''''''' ''''''''''''..


P.S:ja teksti i nderuar Ramstein nėse tė nevojitet ndonjėher se ku i dihet ndoshta ndonjė ditė edhe muzika ROCK bajatavet......

Me respekt eRta

Rammstein
04-07-07, 21:01
I nderuar rammstein,si duket nuk e ndegjuar gjithė tekstin e kėngės AVANTURISTE

''''''''''N'hollivud nuk po jetojm ta kem jetėn film me ngjyra,dashurinė duhet ta mbrojmė qė tmos kemi 100 fytyra,dram e bėre jetėn time harrove ato kujtime kur unė zemrėn ta dhurova tash ēdo gjė mbaroi........
Jo s'tė dua vashė avanturiste qė ma fale dashurinė me kiste,duke shkelė mbi mua qė tė dua theve besėn qė ma dhe mua...................................'''''''''''' ''''''''''''..


P.S:ja teksti i nderuar Ramstein nėse tė nevojitet ndonjėher se ku i dihet ndoshta ndonjė ditė edhe muzika ROCK bajatavet......

Me respekt eRta


ahahahahahahha ..qka me ke shit me kesh ...bash per ty po kendojka .aahahahha....qao klm e gzofsh ti sinanin e shkefsh ...kurr mos lsho ..hahahahahha ...


Rast i Dhimbshum :redface:

pirro
05-07-07, 12:51
Meeeeendoj qe osht kan ne Amerike per sherim .... per cfar sherimi see? kish pas fillu pernjeheresh me i thith ka tri vija heroin hahahhaahaha edhe normal qe duhet me shku te vendi per sherim

05-07-07, 15:50
Neyse nuk e kom dasht Sinan Vllasaliun deri para 5 min kur njoni ma ka bo ni reputacion plaidhje

PO ma merr mendja se kush osht po neyse le t'del vet aj nja marr mendja me u shty me mu dil qetu t'a shoh surratin ni her :@


SInan Vllasaliu ma i forti

RiannA
05-07-07, 18:39
Une e kam jap komentin tem te vlefshem per ket tem...por veq deshta me perserit se sa shum e du: Sinan "shac, shpirt, loqk, syn, llakum, sheqer, zemer, kajmak...etj etj" Vllasaliun

MPUQ


PS: Sinan nese e lexon ket shkrim: TE DUA dhe e din ku jam ka tpres hahahaa

prishtinasi
05-07-07, 23:21
Une e kam jap komentin tem te vlefshem per ket tem...por veq deshta me perserit se sa shum e du: Sinan "shac, shpirt, loqk, syn, llakum, sheqer, zemer, kajmak...etj etj" Vllasaliun

MPUQ


PS: Sinan nese e lexon ket shkrim: TE DUA dhe e din ku jam ka tpres hahahaa

Rianna shaci, paske harru me e thirr edhe "burek", se pa Sinanin, bureki nuk do ta kishte famen qe e ka tash!:smile:

Linka_pz
05-07-07, 23:43
Me pelqen si kendon , mendoj qe kendon mire , se paku veshi im i pranon kenget qe ai i kendon !

pirro
05-07-07, 23:55
Prishtinas

hahahahahahahaha,hajde te ju tregojm se edhe na pelqen,me e pa ne pension ahahahahh.

eRta
06-07-07, 01:19
Ēka ja keni marr more inati Sinanit ju .................................a xhelozia sen i keq asht.............................:biggrin:

LuLjaa
06-07-07, 05:40
Si kėngėtar i mirė ėshtė, ani ēka kėndon mirė nėpėr darsma au auu fiuu krejt :P

RiannA
12-07-07, 11:40
po de, kur nuk ki argumente qeshtu ja fut apo?!

Tpershendes


PS: Rrnoft Sinani sa Bjeshkt e Rugoves hahaha

Arkza
12-07-07, 12:07
po de, kur nuk ki argumente qeshtu ja fut apo?!

Tpershendes


PS: Rrnoft Sinani sa Bjeshkt e Rugoves hahahaHahhahahahaha Rrronfot valla

Qysh bre po folni keshtu per Sinanin !!!!!!!!!!!? Boll Boll veq qet Kenge qe e ka Kengu ..........

Hejjjjjjjjjjjjj u Nisi Trimi Perrr Gurbettttttttttttttt pershendet shoket te vet perqafon Nanen e Babe................ :mad: :mad: :mad: hajt tash Vazhdoni Ju ...............

Prishtinasja_
12-07-07, 21:17
Per mendimin tim kendon shume bukur !!

I pelqej shume kenget e tij !! :smile:

pirro
12-07-07, 22:13
hahaahahah a hala osht ka diskutohet per ate tipin me kryet m2 ( n katror) aa ahahha
Ish kan ne gjurmuni e i kish fitu nja 2000 ojro

XheBraiLi
15-07-07, 19:28
Sum pelqen
qdo tri dite e nderon zhanrin
po mos tum perzihet ne rep hahahah

rilinda
15-07-07, 20:36
Valla kam menduar që bën atmosferë, ama para një jave ishte në Prizren me Gilin, e kurrëfar atmosfere nuk bëri!

Sy_kaltra
15-07-07, 20:51
Sinan nuk ban nana ma ne tan kosoven ...I bukur sa kaniher mendoj se e ka pikturu zoti gjat vikendit ngadal ngadal hahahah ...

E adhuroj paaa mas ( shyqyr qe nuk e kam burrė se moti ja kisha ndal turnet neper diaspor ) :biggrin:

http://bp0.blogger.com/_50y63NAmZHo/RmSR6iDYvrI/AAAAAAAAAZw/pw4UWfzBPSs/s400/Sinan+Vllasaliu+04.jpg

http://bp0.blogger.com/_50y63NAmZHo/RkWhPsk7gBI/AAAAAAAAAQs/Kf_tnE7Lj5w/s320/sinan+vllasaliu.jpg

Nuk po din mu plakė sheqeri :biggrin:

jadore
15-07-07, 22:01
interesant , akoma nuk e lexova nje fjale te mire per Te nga mashkujt e forumit .. behuni more pak realista , shpreheni sinqeritetin ne shkronja ..
qe psh , une per gjinin time ...
Adelina , egstravagande , e bukur , e silikonizuar , aferim , femer qe cdo femer ja ka lakmi sharmit qe dija ja reprodukon ..
Tuna .. femer sex simbol . e bukur pa komente ,me sharmin dhe stilin e saj aq te padjallezuar dhe terheqes , me kujton filmat francez te viteve 70-te , si Lolita etij .. vetet respekt , prap bukurija ne funksion te dijes ...
tjeter ...
valla , ka plot sa dij une po nuk po me kujtohen ...
e tash Sinani apo , e patem fjalen , e sa per bukuri krahas tjereve de, vertet ka kontura dhe konstrukt perfekt , vetem vijezimi i fetyres nese ndalemi karakterizohet nga linja perfekte qe jep rrezatim te nje hijeshije aristokrate ,dhe qendrim te ngrir te nje mashkulli arkaik gje qe nje tip te tille e bene terheqes ne syte e qdo femres ..

luckyman
16-07-07, 17:25
SINANIN teré diten e kisha loné me gatu,.me qité bureka,......kater copa bojn dy pare,(çfar teksti)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peja-Boy
24-07-07, 16:15
Eshte nje nder kengetaret me Serioz edhe eshte Boss per disa kengetar te Shqiptaris !!

Eshte Kengetar i cili ka arrit shume me Muziken, edhe eshte nje nder Kengetaret qe OPaguhet me se shtrejti !!

Me Pelqen shume sidomos nje keng "TUFA TUFA" Huh Dad bre ..

zanushJa
24-07-07, 22:43
Pėr mua ėshtė ndėr kėngtarėt mė tė mire tė estrades shqiptare dhe vlerat e tij si kėngtar jan tepėr.. legjend e gjallė ėshtė.. :wink:

Peja-Boy
25-07-07, 18:01
SINANIN teré diten e kisha loné me gatu,.me qité bureka,......kater copa bojn dy pare,(ēfar teksti)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ndoshta ndonjeher do behesh Kategori e tij per ta njohur Sinan Vllasaliun !!

Jan disa Postues qe e kan Kategorin e Ulur edhe per te njohur nje SINAN ju doket shume gje e madhe, edhe as qe Provojn ta njohin !!

rilinda
30-07-07, 22:11
Ndoshta ndonjeher do behesh Kategori e tij per ta njohur Sinan Vllasaliun !!

Jan disa Postues qe e kan Kategorin e Ulur edhe per te njohur nje SINAN ju doket shume gje e madhe, edhe as qe Provojn ta njohin !!

A po ja ki inatin Sinanit ti a? :biggrin::tongue:

Peja-Boy
04-08-07, 19:56
A po ja ki inatin Sinanit ti a? :biggrin::tongue:

Perkundrazi e Adhuroj se kendon mire !!

I ka do Tekste e Melodi kengesh se skan te bejn deri sot me asnje Muzik tjeter ...

Gentiani
10-08-07, 01:39
SINANIN teré diten e kisha loné me gatu,.me qité bureka,......kater copa bojn dy pare,(ēfar teksti)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


edhe atė me i treguar me djathė ose me mish, pėrndryshe mbetet vetėm me petėn para dhe refrenin ...byrek, byrek... dhe njė jogurt pėrskaj! ha,hahahaaaaaaaa

tekste a?! mrekulli fare... mjafton vetėm ti dėgjosh kur i shtohet edhe muzika... tamam brum byreku ėh... nisja e krisja!!!

Kavaleri
23-08-07, 15:28
Unė mendoj se ėshtė kėngėtari mė i mirė shqiptar(i brezit tė tij dhe pėr stilin e muzikės qė kultivon)
PA KOMENT.
http://www.shqiponja.info/top/sinani/sinani.jpg

Prishtinasja_
16-07-08, 09:21
Fantazi kendon ! :biggrin:

Ani kur po kendon live ne emisionin " Oxygen" ne RTK , hec e mos e ngo tani !

Ka nje ze shume te mire bre !:biggrin:

emine
16-07-08, 09:24
Fantazi kendon ! :biggrin:

Ani kur po kendon live ne emisionin " Oxygen" ne RTK , hec e mos e ngo tani !

Ka nje ze shume te mire bre !:biggrin:


e ktij i knofte ajo zemer gjithmone;)

Prishtinasja_
16-07-08, 09:25
e ktij i knofte ajo zemer gjithmone;)

Amin bre :tongue:

Gjumashja
16-07-08, 23:02
I madh eshte ky... ta ben atmosfere menjeher tu vdek me qene zgjohesh...

Arkza
17-07-08, 17:07
Me Pelqen shume Tybe ... jo nga pamja Fizike por ohaa sa me dhemb Zemra kur e ngoj kengen e tij : Nisi Trimi per Gyrbet : .......:mad: :mad:

Tinky-Winky
17-07-08, 17:14
E ka nje kang pa lidhje ; kur te del ajo presh shpis kalljani gjitha gjonat edhe hallall mos ja bani mos ja bani ... krejt uqkurski i ka kanget ky herifi

Amina
17-07-08, 19:59
Kengetar i mire eshte.
Veq moderator nuk ban hiq!

e_martumja
17-07-08, 20:30
Mu me pelqen pa ma pas muzika e tij, thjeshtsija dhe mencuria e tij.
Edhe nga fyzionimija i ka te gjithat...

TI ME JE SI NJE PIK LOTI ME PELQEN SHUME por edhe kenget tjera me qetsojn.

selvija
17-07-08, 21:29
Ohh Bre kur me bjen mend dhe permeni Sinanin lekundna nga vendi,,,po a ka me bukurosh se ai se,,,me gjitha te mirat e zotit

Jana
18-07-08, 01:29
http://www.alblyrics.net/photos/sinan-vllasaliu.jpg
Mendoj qe Hyn ne listen e 5 kengetaret ma te mir te Kosoves ...shum kendon mir....

Edhe tip eshte...

Rizuana
18-07-08, 10:40
Eshte kengtar i mire, e ngoj nganjehere...

eRta
06-09-08, 20:10
http://www.youtube.com/watch?v=tdxh4n3uLI0

Le tė vdes nė kėtė behar-Sinan Vllasaliu(emisioni OXYGEN me,29.08.2008)

eRta
06-09-08, 20:12
http://www.youtube.com/watch?v=ksE_csWjmJU

Sinan Vllasaliu & Eliza Hoxha

eRta
06-09-08, 20:13
http://www.youtube.com/watch?v=9EzE1jTK2AI&feature=related

eRta
06-09-08, 20:14
http://www.youtube.com/watch?v=Cnx4h6NmY6Y&feature=related

Prej ni shpati-Sinan Vllasaliu

eRta
06-09-08, 20:17
http://www.youtube.com/watch?v=-NdTlhTh1dI&feature=relatedTi mė je si njė pikė loti-sinan Vllasaliu

eRta
06-09-08, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=6qB85j2Eg7s&feature=related

Kthehu oj rini-Sinan Vllasaliu

Alkimisti_ch
06-09-08, 22:37
Si kengetar e ēmoj, ka vlera dhe i flen muzika ne shpirt. Shume nga kenget e tija i i degjoj. Si moderator i mungon talenti (fjalen e kam tek emisioni "Oksigjen").

eRta
07-09-08, 18:37
http://www.youtube.com/watch?v=yK0wSgaSoQA


Akoma po tė pres

eRta
07-09-08, 18:38
http://www.youtube.com/watch?v=AI6UNb6KroY


Pėr herė tė parė dashnin fillova

Prishtinasja_
19-12-08, 11:15
Keq qe nuk po merre pjese me ne Emisionin "Oxygen" ! :rolleyes:

qika_pejes
19-12-08, 17:32
Ylllll eshte pasha zotin ndaq per bukuri ndaq per zo luje sinan luje

thellenza
22-06-09, 20:14
A po lun me mu ne valle,
se ne zemer me ke hy..

Na vjen dita edhe neve,
se nuk shkon gjithemone me vujt,
veq njehere me ma dhone doren,
si syte t'kisha rujt.


Te gjitha femrat e rethit tim, tezet e mia, grate e axhallarve, grate e dajve, hallat e mia, dhe cikat e krejt ketyne e adhurojn Sinan Vllasaliun :biggrin:, e edhe iu kam ngja ketyne dhe e adhuroj shume.. kendon shume bukur, edhe simpatik eshte (edhe pse eshte i gjenerates babit tim, ndoshta guxoj me thone se eshte simpatik!? )... Cfar duar t'bukura ka!:smile:

shfletuesi_
22-06-09, 20:17
babi pse brengosesh kur une jam krenare, qe jam bi e jotja dhe qe jam shqiptare.....


Me pelqen zhanri qe kendon dhe stili qe ka....