PDA

View Full Version : Blero provon duetin me Leonora Poloskėn


rilinda
29-01-08, 13:21
Blero provon duetin me Leonora Poloskėn


Pas ndarjes nė mėnyrė jo miqėsore me Festivalin e fundvitit nė RTSH Blero tenton mė shumė. Ndoshta pėr tė treguar veten para gjithė publikut se kėnga e tij do tė ishte njė hit i cili do tė mbeste ndjeshėm nė veshin e publikut, ose ndoshta thjesht pėr pasion, Blero ka pėrfunduar klipin e kėngės "Zemėr bosh", material me tė cilin ai do tė konkurronte nė festivalin nė Tiranė.
Sipas Bleros klipi ėshtė vėrtetė i arrirė dhe ėshtė hera e parė qė mbetet i kėnaqur. Por
kėngėtari i mirėnjohur, i veēantė nė llojin e tij tė tė kėnduarit, rezervon njė tjetėr
surprizė. Bėhet fjalė pėr njė duet me kėngėtaren Leonora Poloska.

Nė morinė e intervistave tė dhėna pėr media tė ndryshme, nė listėn e kolegėve tė vlerėsuar nga Blero, ėshtė edhe kėngėtarja Leonora Poloska. Kėnga titullohet ‘Crazy’ dhe tė dy kėngėtarėt ndihen tė realizuar me kėtė bashkėpunim. Kėngėt bashkė me videoklipet
pėrkatėse pritet tė publikohen sė shpejti pėr tė gjithė fansat e dy kėngėtarėve. /bluetooth/

rilinda
29-01-08, 20:08
Ja kėnga:
Blero ft. Leonora Poloska- Crazy (http://www.speedyshare.com/555328613.html)

Amina
01-02-08, 12:38
Ja kėnga:
Blero ft. Leonora Poloska- Crazy (http://www.speedyshare.com/555328613.html)

rilinda , jo qe kan tentu, por ja kan dal me kete kengen Crazy, me pelqen shume, fantazii