PDA

View Full Version : Elvana Gjata


Hajra
06-06-11, 09:51
b4tcgKgg_rY

...fitoi cmimin e Top Fest 8, urime urime

..nje gje nuk mund ta kuptoi pse kjo aq shume e kopjon Jannifer Lopezin, mendoi se me kete ia humbe shume veti vleren edhe pse eshte kengetare e bukur dhe ka talent kendimi.

Jana
06-06-11, 10:52
...edhe kjo e mir veq kam pas shpres qe ka me fitu Flori ...

Jana
06-06-11, 10:55
Kėnga “Me ty”, prodhim i Flori Mumajesit, ishte kėnga mė e votuar nė edicionin e sivjetmė tė kėtij festivali.

Elvana u shpall edhe artistja mė e mirė, ndėrsa ēmimi pėr artistin mė tė mirė mashkull i takoi Gent Bushpepės. Ndėrkaq, Flori me hitin e tij “Tallava” fitoi ēmimin e internetit.

Flaka Krelani ishte fituese nė kategorinė rok-alternativ, Xhensila e fitoi ēmimin Pop-R&B, ndėrsa interpretues mė tė mirė u shpallėn Anjeza Shahini dhe Dren Abazi.

tipi engjellor
06-06-11, 15:08
Elvana eshte kengetare e madhe kendon shume bukur.....e fiton fiton....

~AnnA~
06-06-11, 15:13
Kjo kengetare per kohe shume te shkurter ka arritur shume suksese ne tregun muzikor...perkunder konkurrences qe ekziston, koheve te fundit Elvana eshte kengetarja me e popullarizuar ne trojet shqiptare...i uroj suksese!

Lapsi
08-06-11, 14:04
cdo shtepi nga nje kengetare, elvana e mehalles - per ate e ha pazari