PDA

View Full Version : Playboy gjerman i bėn ofertė Anjeza Brankės ...


Jana
07-12-09, 17:35
Kuptohet qė muzika ka vendin e parė nė listėn e projekteve tė Anjeza Brankės, mirėpo ajo nuk refuzon edhe ofertat tjera.


Shtojca Bluetooth njofton se pasi kanė parė disa foto tė kėngėtares tė cilat i ka bėrė mė parė, drejtues tė revistės sė njohur gjermane “Playboy”, e kanė pėlqyer dhe i kanė propozuar pėr tė qenė nė ballinėn e revistės.

“Nėse do tė jetė njė ofertė qė mė kėrkon me bikini, kjo do tė mė pėlqente, por nėse do tė jetė e ekzagjeruar, do ta refuzoj“, ka pohuar kėngėtarja.

http://3.bp.blogspot.com/_LA7zryZfK4s/Slo-eQyd5wI/AAAAAAAAGMY/4L0SqLMijAE/s1600/anjeza-branka-005b-pp-500.jpg