PDA

View Full Version : Top 10-shi i kėngėtareve mė tė zhveshura shqiptare


rilinda
07-01-08, 16:31
Top 10-shi i kėngėtareve mė tė zhveshura shqiptare


Skenat dhe programet e ndryshme televizive nė vendin tonė nuk do tė dukeshin bukur pa kėngėtaret lakuriqe. Atyre u duket “bajat”, po tė dilnin me gardėrobė normale para kamerave. Kjo mbase pėr ta pėrfituar publikun, pse jo edhe duke treguar pjesė intime tė trupit.

Fundi i fundit edhe kjo ėshtė gjendshmėri. Nuk ėshtė hera e parė qė veshi na dyshon thėnien: “ E pe ēfarė trupi kishte filan kėngėtarja...”, e rrallė apo fare “E dėgjove kėngėn e kėsaj kėngėtareje...”. Nė fakt, ngjan qė shpesh kjo gjė tė shndėrrohet nė garė. Pse jo, kėngėtaret tona xheloze mund tė shpėrthejnė lehtė para kamerave, pse jo edhe me ndonjė skenė porno. Kjo na ka mbetur pa e parė...

Kėngėtarja Nora Istrefi ėshtė ajo qė prin nė Top 10, qė zhvishet gjysmėlakuriq nė skena. Nė shumė programe tė ndryshme televizive atė e sheh tė zhveshur.


Gentiana Ismailin as koha e ftohėt e dimrit nuk e ndal tė zhvishet. Shumė koncerte dhe programe tė ndryshme qė mbahen nė ambiente tė hapura si Teatri Kombėtar, qė janė mbajtur nė kohė tė ftohta ajo ka dalė me stilin e saj tė veēanta seksi tė zhveshur.


Kėngėtarja Adelina Ismaili, ajo qė e theu akullin nė vitet e mėhershme, qė u zhvesh qė ka qenė e pazakontė te ne. Qe 20 vjet nė skenėn shqiptare ajo vazhdon me stilin e saj tė njėjtė.


Kėngėtarja tjetėr nga Shqipėria, Bleona Qerreti, bėn pjesė nė Top 10 e kėngėtareve mė tė zhveshura shqiptare.Kėngėtarja Zanfina Ismaili qė shumė shpejt arriti nė skenėn shqiptare. Mendohet pėr tė me trupin e saj arriti nė skenė apo me zėrin e saj tė ėmbėl!!!


Kėngėtarja shumė bombastike nga Shqipėria qė pushton sytė e djemve dhe sė fundi duke e “dridhur prapanicėn” ėshtė Chilieta Qiliaga. E cila gati krejtėsisht nė skena del e zhveshur.

Top listės i prin edhe kėngėtarja nga Shqipėria Ingrid Gjoni. Nuk ėshtė ēudi nėse e sheh atė nė skenė paksa tė veshur. E cila adhuruesit e saj i ka fituar nė bazė tė pamjes sė saj tė jashtme e jo nga zėri.


Njė bionde tjetėr nga Shqipėria, Lori, e cila me stilin e saj bėn pjesė nė top 10 e tė zhveshurave.


Njė tjetėr mendim pėr kėngėtaren Altuna Sejdiu edhe kjo ka hyrė nė top listė, por nuk qėndron nė majėn e top listės. Edhe pse shumė e re dhe e ėmbėl, skenės ajo i paraqitet gjysmėlakuriqe.


Kėngėtarja tjetėr qė jeton jashtė Shqipėrisė, por shqiptare ėshtė Ledina Ēelo. Edhe ajo shumė herė nė skenė e sheh shumė tė zhveshur.

Arb
07-01-08, 16:38
Cilat jane qe s'vishen se... Masi muzike s'po bajne bile, videot po iu kqyren...

DEA
07-01-08, 16:40
E jo besa veq kengetaret, po gati si te gjitha!


p.s . Adelinen mos ma ngucni, se asaj i ka hije diqysh

Guri i madh
07-01-08, 17:05
ehhh kur thojsha se mashkujt jan ma tė permbajtur asnjeri prej tyre nuk po zhvishet ju nuk besojshi

sunshine
07-01-08, 20:01
E jo besa veq kengetaret, po gati si te gjitha!


p.s . Adelinen mos ma ngucni, se asaj i ka hije diqysh

Mirė e ke, ajo ėshtė "kogjabashi" i lakuriqėsisė, se tė kėndoj pėrveq kėngės "Pink partner", tjetėr ajo nuk di!

BE LK
08-01-08, 16:06
Shume veshtir me gjet te veshura...........

Preshevar
08-01-08, 16:16
Shume veshtir me gjet te veshura...........

Kto jan pasojat e ngrohjės Globale :tongue:

BE LK
08-01-08, 16:17
Kto jan pasojat e ngrohjės Globale :tongue:
hahhaahahahhahahhahhahahhahhahahhah. lol. http://www.dardania.de/vb/upload/images/smilies/tongue.gif

Kam qesh sa i cmenda keta ktej nga puna. hahhahahhahahahah

Guri i madh
08-01-08, 16:26
Kto jan pasojat e ngrohjės Globale :tongue:preshevar mir ke than po ėsht edhe tjtra se jan tė varfura e po e kursejn shtofin

egi
08-01-08, 17:48
Top 3 kengetaret qe nuk deshen kurre...Remzija, Shyhreti dhe Shkurtja


Top 3 kengetart qe nuk vallzojn ne videoklipe:Shyhreti, Remzija, Shkurtja


Top 2 kengetart, qe vetem e qojn doren posht e nalt duke kenduar:Mahmuti, Shaqir Cervadiku


Top 4 kengetaret qe nuk vallzojn ne videoklipe dhe me siguri nuk dijn me vallzu:Shkurtja, Shyhreti, Remzija dheee Zanfina Ismajli


:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

G-EMP!RE
09-01-08, 12:42
Shume veshtir me gjet te veshura...........
Valla i gjan edhe te veshura bile nė pizhama kur flejn.


Tash nuk zhveshen fort se e kan ftoht.

BE LK
09-01-08, 12:47
Valla i gjan edhe te veshura bile nė pizhama kur flejn.


Tash nuk zhveshen fort se e kan ftoht.
Ah ketu me zune ngusht se ne pizhama nuk i kam pare............

Por ne TV kur dalin me duket se i harrojne pizhamat.

Por ka thene nje fjala te madhe Preshevari. Kto jan pasojat e ngrohjės Globale http://dardania.de/vb/upload/images/smilies/tongue.gif

DEA
09-01-08, 13:46
Mirė e ke, ajo ėshtė "kogjabashi" i lakuriqėsisė, se tė kėndoj pėrveq kėngės "Pink partner", tjetėr ajo nuk di!

Sunshine, thash Adelinen mos ma nguc!

sunshine
09-01-08, 19:58
Sunshine, thash Adelinen mos ma nguc!

Nuk e nguca more, veq realitetin e thashė!
E vėrteta ėshtė e hidhur, por e vėrtetė!!!

prishtinasi
09-01-08, 20:04
Me shume si belly dancer po duken sesa kengtare...!
Nuk mund ta perpiloj listen e 10 me te zhveshurave...duke ditur qe brenda dites tek ne lindin 17,18... kengtare!
Kjo eshte "magjia" e te kenduarit playback...!

Abetare
11-01-08, 15:44
Oh aman , Bukuria e Femrės ėshtė gjynah tė mbulohet e tėra me rroba tė patejdukshme , mendoi se edhe ju edhe unė sadopak perpiqeni ta pėrcillni moden e tė vesheni me rroba sa mė tė bukura e moderne ...P.sh Kur keni kėmbė tė bukura pėrse tė mos veshim Mini fund , kur kemi belin e hollė si ngjalė pėrse tė mos lėmė njė zbraztirė ku mundė ta shohin edhe tė tjerėt ... S'di ndoshta jam edhe gabim por tash pėr tash kam kėtė mendim ...
Nuk di ēka po ju hyn nė xhep juve ēka e si veshen njerėzit e botės se ....


Hmmmmmmmm ah sa do tė doja tė ju shohė juve qė kritikoni si visheni ...!?


Jam kureshtare por nuk vdes nga kurioziteti ....

rilinda
11-01-08, 16:11
Oh aman , Bukuria e Femrės ėshtė gjynah tė mbulohet e tėra me rroba tė patejdukshme , mendoi se edhe ju edhe unė sadopak perpiqeni ta pėrcillni moden e tė vesheni me rroba sa mė tė bukura e moderne ...P.sh Kur keni kėmbė tė bukura pėrse tė mos veshim Mini fund , kur kemi belin e hollė si ngjalė pėrse tė mos lėmė njė zbraztirė ku mundė ta shohin edhe tė tjerėt ... S'di ndoshta jam edhe gabim por tash pėr tash kam kėtė mendim ...
Nuk di ēka po ju hyn nė xhep juve ēka e si veshen njerėzit e botės se ....


Hmmmmmmmm ah sa do tė doja tė ju shohė juve qė kritikoni si visheni ...!?


Jam kureshtare por nuk vdes nga kurioziteti ....

Qe, po t'tregoj unė se si vishem.
Nė deti vishem si pėr n'deti, e kur tė dal me shoqėri timen vishem ashtu si e do rendi.
Nuk e bi veten nė atė pozitė qė tė jem me njė shok, e ai tė mi zgurdullojė sytė e mos tė mė dėgjoj se ēka flas.
... vetes shumė vajza ia bėjnė sherrin e pastaj "Offf... aman m'nguci ai, e m'nguci ky."

DritonPR
11-01-08, 16:22
ki harru gjyste vulaj, se kur u kon ktu, une tu kcy ul ne tok, kryt e kom kthy edhe ma posht, opa brekt e kuqe brenda miniqit 20 centimetra te gjat :D

BE LK
11-01-08, 16:23
Qe, po t'tregoj unė se si vishem.
Nė deti vishem si pėr n'deti, e kur tė dal me shoqėri timen vishem ashtu si e do rendi.
Nuk e bi veten nė atė pozitė qė tė jem me njė shok, e ai tė mi zgurdullojė sytė e mos tė mė dėgjoj se ēka flas.
... vetes shumė vajza ia bėjnė sherrin e pastaj "Offf... aman m'nguci ai, e m'nguci ky."

.................................................. Vajze per smari...:biggrin:

rilinda
11-01-08, 16:25
ki harru gjyste vulaj, se kur u kon ktu, une tu kcy ul ne tok, kryt e kom kthy edhe ma posht, opa brekt e kuqe brenda miniqit 20 centimetra te gjat :D

Ishin disa nga 'kėngėtaret" tona.
Nuk e kemi harruar as Gjys(ten), ama tė tjerat nuk i zuri top 10-shi... yhyyyy shumė ka ksi t'mjera (pėr mend).

DritonPR
11-01-08, 16:33
ki harru edhe modelet tona qe dalin me asi bikina te pllazhit gjat konkurrimit :D

BE LK
11-01-08, 16:35
ki harru edhe modelet tona qe dalin me asi bikina te pllazhit gjat konkurrimit :D
Boll se fillova dhe une tani me i cek e nuk mbaroj deri neser, se ketu nga anet e mia te gjitha ..............lene shume per te deshiruar...http://dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif

DritonPR
11-01-08, 16:41
Boll se fillova dhe une tani me i cek e nuk mbaroj deri neser, se ketu nga anet e mia te gjitha ..............lene shume per te deshiruar...:biggrin:

do i ndrrojm? ti japi disa modele te kosoves, ti mi jep mu ca modele tiranes :biggrin:

me kujtohet ajo bjonda qe me kishte pelqyer shummmmmmmmmmmmmmmmmmm shummmmm ajo valltarja ne at emicionin fiks fare

BE LK
11-01-08, 16:45
do i ndrrojm? ti japi disa modele te kosoves, ti mi jep mu ca modele tiranes :biggrin:

me kujtohet ajo bjonda qe me kishte pelqyer shummmmmmmmmmmmmmmmmmm shummmmm ajo valltarja ne at emicionin fiks fare
Po ketej ti them une pra, jo ti...........hahhaahhaahhaahhaaha

Ti me thuaj ato nga philadelphia...........hahahahhahahahahha

DritonPR
11-01-08, 16:59
Po ketej ti them une pra, jo ti...........hahhaahhaahhaahhaaha

Ti me thuaj ato nga philadelphia...........hahahahhahahahahha

nga filadelfia a i don ato qe preferojn mcdonalds? mesatarja nje peshon ne 100 killa haha

BE LK
11-01-08, 19:02
nga filadelfia a i don ato qe preferojn mcdonalds? mesatarja nje peshon ne 100 killa haha
qy,............ larg kofte...............une nuk kerkova lop por njerez........hahahhahahahahahahahahahahha

valiii
11-01-08, 20:44
E TOP 10-shin e "meshkujve" qe zhveshen ( pederisaven ) ku e keni , qiteni shpejte sa nuk e kam perpiluar nje liste une qysh di vet :smile:

rilinda
11-01-08, 20:49
E TOP 10-shin e "meshkujve" qe zhveshen ( pederisaven ) ku e keni , qiteni shpejte sa nuk e kam perpiluar nje liste une qysh di vet :smile:

Jo valla djemt po mlohen... deri n'fyt bile e po lidhen me kravata... nejse do dove (si psh. Bleros, tu e sill maicėn, pi del barku pak, po n'krahasim me qika 0 ėshtė ajo punė.)

valiii
11-01-08, 20:52
Jo valla djemt po mlohen... deri n'fyt bile e po lidhen me kravata... nejse do dove (si psh. Bleros, tu e sill maicėn, pi del barku pak, po n'krahasim me qika 0 ėshtė ajo punė.)


Qy qy ani Blero, atij as grure pulave s'e kisha lane mi qite, a e ki pa cfare trupi e ka si "zdenke":tongue:

jadore
11-01-08, 20:56
E TOP 10-shin e "meshkujve" qe zhveshen ( pederisaven ) ku e keni , qiteni shpejte sa nuk e kam perpiluar nje liste une qysh di vet :smile:
nisja ....
( Qy po pret prej tonave ti-a..)
p.s.

nje puntor me ne fund i revoltuar ne mua e nxorri mllefin
me tha .. e dij qe ty te pelqen kjo muzike por per shije time jo ( ishte fjala per'' il divo'')
Mua tha me pelqen muzika bullgare, greke, dhe muzika e Gjystes me co,kjo muzik ta knaq shpirtin ..!!!!!

.. e shef i thash ketu eshte dallimi mes nesh ....qe mua me lejohet ne orar pune te degjoj muziken qe dua dhe ti jo ..
ps. mundet dikush ta deshifroje qka nenkuptova me kete..?

prishtinasi
12-01-08, 14:49
nisja ....
( Qy po pret prej tonave ti-a..)
p.s.

nje puntor me ne fund i revoltuar ne mua e nxorri mllefin
me tha .. e dij qe ty te pelqen kjo muzike por per shije time jo ( ishte fjala per'' il divo'')
Mua tha me pelqen muzika bullgare, greke, dhe muzika e Gjystes me co,kjo muzik ta knaq shpirtin ..!!!!!

.. e shef i thash ketu eshte dallimi mes nesh ....qe mua me lejohet ne orar pune te degjoj muziken qe dua dhe ti jo ..
ps. mundet dikush ta deshifroje qka nenkuptova me kete..?

Po mundohem une ta deshifroj...! Ne orar te punes nuk lejohet te vallzohet mbi tavolina...:), as dridhja e prapanices...etj etj...

Fshatari
12-01-08, 19:27
nisja ....
( Qy po pret prej tonave ti-a..)
p.s.

nje puntor me ne fund i revoltuar ne mua e nxorri mllefin
me tha .. e dij qe ty te pelqen kjo muzike por per shije time jo ( ishte fjala per'' il divo'')
Mua tha me pelqen muzika bullgare, greke, dhe muzika e Gjystes me co,kjo muzik ta knaq shpirtin ..!!!!!

.. e shef i thash ketu eshte dallimi mes nesh ....qe mua me lejohet ne orar pune te degjoj muziken qe dua dhe ti jo ..
ps. mundet dikush ta deshifroje qka nenkuptova me kete..?

Po mundohem une ta deshifroj...! Ne orar te punes nuk lejohet te vallzohet mbi tavolina...:), as dridhja e prapanices...etj etj...

Trčs bien vu! Mźme si Jadore (j'adore cette femme que j'imagine belle et intelligente) a essayé de camoufler sa question au maxi, elle n'y a pas réussi. C'est dommage car je l'aime bien; je laime tout court!

Salut ą toi prishtinas et une trčs bonne année 2008 avec 12 jours de retard!

jadore
12-01-08, 20:37
nisja ....
( Qy po pret prej tonave ti-a..)
p.s.

nje puntor me ne fund i revoltuar ne mua e nxorri mllefin
me tha .. e dij qe ty te pelqen kjo muzike por per shije time jo ( ishte fjala per'' il divo'')
Mua tha me pelqen muzika bullgare, greke, dhe muzika e Gjystes me co,kjo muzik ta knaq shpirtin ..!!!!!

.. e shef i thash ketu eshte dallimi mes nesh ....qe mua me lejohet ne orar pune te degjoj muziken qe dua dhe ti jo ..
ps. mundet dikush ta deshifroje qka nenkuptova me kete..?

Po mundohem une ta deshifroj...! Ne orar te punes nuk lejohet te vallzohet mbi tavolina...:), as dridhja e prapanices...etj etj...

..po pra, e qelluar..
pse lejohet muzika klasike,..sepse ( ahahah) te inspiron ( apo tranon )ne situata apo kriza pune ,
..tjetra ... hajt se po e le per tjeret ne vazhdim te sypozojne..

Arb
13-01-08, 01:29
qe... nshojani ni sy kurnise "shqiptare"

http://www.youtube.com/watch?v=58xfBoDDKSQ&feature=related

Arb
13-01-08, 01:33
qyre edhe superkurva qe i knon "atdheut"

http://www.youtube.com/watch?v=zR5s0GpDiYM&feature=related

Guri i madh
13-01-08, 01:37
qe... nshojani ni sy kurnise "shqiptare"

http://www.youtube.com/watch?v=58xfBoDDKSQ&feature=related


kjo po lypka me HITHI

valiii
13-01-08, 01:42
kjo po lypka me HITHI


Jo nime qekjo e kish pas tepru, pihhhhhhhhhhhhhh cfare zhugejke as bicikleten se kisha mbeshtet ne te :redface:

Guri i madh
13-01-08, 01:46
Jo nime qekjo e kish pas tepru, pihhhhhhhhhhhhhh cfare zhugejke as bicikleten se kisha mbeshtet ne te :redface:


hhhaaass mos deshte me than nji nat nė bjeshket e nemura e kishe kalue me ta

Murgesha
13-01-08, 01:46
qe... nshojani ni sy kurnise "shqiptare"

http://www.youtube.com/watch?v=58xfBoDDKSQ&feature=related

Edhe ti ARB po me duket veq sherre po lyp hahahahahaah.
E hoqa shpejt shpejt ket klip nga shikim se thash po cmendet kah plaku im mbas saj hahahahaahahahahah.
Jo Vikin lirisht shpallne si me te zhveshuren se nuk i hin fare ne hak....

valiii
13-01-08, 01:48
hhhaaass mos deshte me than nji nat nė bjeshket e nemura e kishe kalue me ta


Hahahahahah, Madona ka faj se ja ka nis e para :tongue:

Guri i madh
13-01-08, 01:52
Hahahahahah, Madona ka faj se ja ka nis e para :tongue:


tani ne ja kena kalue MADONES

nejse valliii nė afishimin e ma hershem jam nis nga vet vehtja

valiii
13-01-08, 01:59
tani ne ja kena kalue MADONES

nejse valliii nė afishimin e ma hershem jam nis nga vet vehtja


Hahahahahah, po de qaty ish forrja qe une ika prej temes, po tani eshte bere e gjitha nje ( nuk te duket interesant ) njejte sikur ne plazhe qe te mesohen syte cullakhone, edhe ne videoklipet e "kengetareve" tona njejte, kshtu qe s'po te lene hapesire gje per nxitje epshi aty... Po ti masi po thush qashtu, lidhje diqysh kryet kesaj pune, nje nate ne Rugove s'te kish bo keq ahahahhahahah.

Guri i madh
13-01-08, 02:01
Hahahahahah, po de qaty ish forrja qe une ika prej temes, po tani eshte bere e gjitha nje ( nuk te duket interesant ) njejte sikur ne plazhe qe te mesohen syte cullakhone, edhe ne videoklipet e "kengetareve" tona njejte, kshtu qe s'po te lene hapesire gje per nxitje epshi aty... Po ti masi po thush qashtu, lidhje diqysh kryet kesaj pune, nje nate ne Rugove s'te kish bo keq ahahahhahahah.


po ashtu edhe ju shiten CD se kurfar vlere muzikore nuk kan

Arb
13-01-08, 03:00
Qe edhe kjo shkerdhata...

http://www.youtube.com/watch?v=rnNCIfaTIEo

luckyman
13-01-08, 11:18
qyre edhe" superkurva" qe i knon "atdheut"

http://www.youtube.com/watch?v=zR5s0GpDiYM&feature=relatedhahahahahahahahah,....o Arb,jo superkurva por "superlavire" :biggrin: ,.........pak ma but (tingllon) :tongue:

egi
13-01-08, 13:55
qe... nshojani ni sy kurnise "shqiptare"

http://www.youtube.com/watch?v=58xfBoDDKSQ&feature=related

Po me doket ti pi percjell keto shum...se tybe kurr deri tash s'kom ndi per kete kengetare....

Arb
13-01-08, 16:42
Po me doket ti pi percjell keto shum...se tybe kurr deri tash s'kom ndi per kete kengetare....

Qyre ti feministe...

Mbroje femnen, ama jo edhe ne kete rast. Nuk osht kjo rrospi e vetmja, eshte liste e gjate e sojit te saj.

E per sa i perket te percjellnit, po t'nxan puna kanihere.

Amina
13-01-08, 19:07
qe... nshojani ni sy kurnise "shqiptare"

http://www.youtube.com/watch?v=58xfBoDDKSQ&feature=related

E kush eshte kjo, krejt Gjyste Vulaj i paska ga hahahaa

egi
13-01-08, 19:51
Qyre ti feministe...

Mbroje femnen, ama jo edhe ne kete rast. Nuk osht kjo rrospi e vetmja, eshte liste e gjate e sojit te saj.

E per sa i perket te percjellnit, po t'nxan puna kanihere.

Qyre ti antifeminist...

Nuk po e mbroj askend se keto kengetare nuk i njoh personalisht..pra nuk mundem as mi korigju as mi gjyku as mi mbrojt...sikur dikushi!

Arb
13-01-08, 23:02
eh bre Egi, demokracia na mundeson me "korigju, gjyku e mbrojt" tylifare rrospie...

Xuki
14-01-08, 21:54
Hej mos u boni kishe kurrė nuk keni pa gra cullak!

Dikush dishet n'binė, dikush n'fusha t'sportit e dikush n'deti! A rraspija jan tė gjitha aaa?

Burrat mu cullaku jan cara, kurse fema rraspi! Leni kėto sene, se me ju pengu nuk i kshyrni tybe!

Nime qaj Valentina Dedvukaj a qysh e pat emrin....as njė pllamė nuk e kish miniqin! Gjynah, sigurisht nuk ka pasė pare me me ble njo mat gjatė! hahahhahaha

Albonita
16-01-08, 21:05
Hej mos u boni kishe kurrė nuk keni pa gra cullak!

Dikush dishet n'binė, dikush n'fusha t'sportit e dikush n'deti! A rraspija jan tė gjitha aaa?

Burrat mu cullaku jan cara, kurse fema rraspi! Leni kėto sene, se me ju pengu nuk i kshyrni tybe!

Nime qaj Valentina Dedvukaj a qysh e pat emrin....as njė pllamė nuk e kish miniqin! Gjynah, sigurisht nuk ka pasė pare me me ble njo mat gjatė! hahahhahahahahahahahahahahahaa ahhahaaaaaa vdiqa Xuki hahhahahahahaaaa

Arkza
17-01-08, 17:23
Peace......dhe falemnderit pėr mirėkuptim!


Xuki

Arb
17-01-08, 23:01
Peace edhe pėr ty Arb...............falemnderit pėr mirėkuptim!
Ju kisha lutė tė gjithve me diskutu nė lidhje me temė, por pa ofendime, pėrndryshe do ta mbylli sė shpejti.

Xuki

egi
18-01-08, 18:00
eh bre Egi, demokracia na mundeson me "korigju, gjyku e mbrojt" tylifare rrospie...

sidoqoft une ne keto rast po mbes neutrale

Arb
18-01-08, 20:51
edhe neutraliteti eshte pjese e demokracise.

egi
19-01-08, 12:59
masi hine ne demokraci...edhe ato femna qe po ju thu ti "rrospi" paskan drejt pra me vepru ashtu siq po veprojn...
veq po harroni qe ka edhe meshkuj "rrospija"

BE LK
19-01-08, 13:33
masi hine ne demokraci...edhe ato femna qe po ju thu ti "rrospi" paskan drejt pra me vepru ashtu siq po veprojn...
veq po harroni qe ka edhe meshkuj "rrospija"
hahahahaahahhahahahah, Egi e bastardute muhabetin.........hahhaahahahahahaha.......!!!!!

Arb
19-01-08, 15:26
masi hine ne demokraci...edhe ato femna qe po ju thu ti "rrospi" paskan drejt pra me vepru ashtu siq po veprojn...
veq po harroni qe ka edhe meshkuj "rrospija"

temen e kemi per rrospillizimin e shume kengetareve...

Sy_kaltra
19-01-08, 16:11
Hej mos u boni kishe kurrė nuk keni pa gra cullak!

Dikush dishet n'binė, dikush n'fusha t'sportit e dikush n'deti! A rraspija jan tė gjitha aaa?

Burrat mu cullaku jan cara, kurse fema rraspi! Leni kėto sene, se me ju pengu nuk i kshyrni tybe!

Nime qaj Valentina Dedvukaj a qysh e pat emrin....as njė pllamė nuk e kish miniqin! Gjynah, sigurisht nuk ka pasė pare me me ble njo mat gjatė! hahahhahaha

Pse o Xuki kuj si pelqejn nuk i mbyllin syt more mos me i kqyr ,p.sh gjyste lulaj veq talkin e kishna shti me knu,po qe per dika shum e bukur per dika hiq,asaj veq nja 10 dele ja kisha dhan e hajt bab qobanesh me miniq hahahahahah po tash demokraci more ,jan dal kosovart jan vra e kan luftu per pavarsi,per nji shtet i pavarur me standarde evropiane, edhe cullak me dal nuk duhet me ju dok apsurde ,apo bre Xuki ahhahahahah ,,u knqaq qa kom lexu ketu :tongue:

egi
19-01-08, 23:13
hahahahaahahhahahahah, Egi e bastardute muhabetin.........hahhaahahahahahaha.......!!!!!


qka dmth qajo fjal - bastardute?
te keshi edhe une pra :biggrin:

egi
19-01-08, 23:17
temen e kemi per rrospillizimin e shume kengetareve...

rrospilizimi dhe veshja nuk jan njesoj..

e mos me provoko shum se e hapi edhe une nje teme per "rrospilizimin" e meshkujve..

Prishtinasja_
20-01-08, 14:19
Zajmina Vasjarin se keni fut fare ne liste....e cila e meriton te jete ne krye te listes...:redface::redface:

Ajo nuk e kish fare problem...te "zhvishet" para kamerave ! :redface::eek:

sherri
20-01-08, 16:06
http://www.youtube.com/watch?v=gUQRFr7FM9w

Qe nje "sikushi" per Arb-in

Murgesha
20-01-08, 16:35
http://www.youtube.com/watch?v=gUQRFr7FM9w

Qe nje "sikushi" per Arb-in

Nuk e besoj se do ti pėlqejė ARB-it kjo http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif , po falemnderit qė e solle se u shkrina krejt duke e ndėgjuar.

Arb
21-01-08, 12:49
vazhdojme ta pasunojme Dardanine me super....

http://www.youtube.com/watch?v=FBRMh4s8V9M&feature=

Djege Zajmina bre, se gjyshe e stergjyshe ta kane djeg...

Arb
21-01-08, 12:52
http://www.youtube.com/watch?v=kIgx3QH6kag&feature=relatedv

karriera ec sigurte me binjaket mollaqet jashte...

Arb
22-01-08, 22:29
rrospilizimi dhe veshja nuk jan njesoj..

e mos me provoko shum se e hapi edhe une nje teme per "rrospilizimin" e meshkujve..

Meere ti qysh t'dush oj e bija e fisit...

E sa i perket hapjes se temes rreth..., hape kur t'dush, ama kije parasysh nje sen, qe kete teme dhe rreth kurvellakhones se kengetareve kane shkru disa nuse te Dardanise, qe kane imazh te shkelqyer ne Forum, dhe jane ne kreun e nder me te respektuarave ketu...

Albonita
23-01-08, 19:32
vazhdojme ta pasunojme Dardanine me super....

http://www.youtube.com/watch?v=FBRMh4s8V9M&feature=

Djege Zajmina bre, se gjyshe e stergjyshe ta kane djeg... Konga qenka e mir po bi te gjitha po knaqna tuj ndegju muzik se disa qka kur si kam par po i shof ktu .... mbi te gjitha lej more ti mos i shiko veq muziken ndegjojva hhahaha te pershendes se Kenga me pelqej shum.!!

BE LK
23-01-08, 19:34
qka dmth qajo fjal - bastardute?
te keshi edhe une pra :biggrin:
Don me thene............................. (..............................) ...!!!?

egi
23-01-08, 23:26
Meere ti qysh t'dush oj e bija e fisit...

E sa i perket hapjes se temes rreth..., hape kur t'dush, ama kije parasysh nje sen, qe kete teme dhe rreth kurvellakhones se kengetareve kane shkru disa nuse te Dardanise, qe kane imazh te shkelqyer ne Forum, dhe jane ne kreun e nder me te respektuarave ketu...

Eh ...aspak sme intereson a me respektojn mu ne forum...kryesorja respektin e kam ne jeten reale!

No MeRcY.
24-01-08, 18:38
Eh ...aspak sme intereson a me respektojn mu ne forum...kryesorja respektin e kam ne jeten reale!


yep thats it rrespect for u

tash gati gjdo kongtare qe po del kejt belin e qplut - kamp kejt cullak!!!!!!!

natyra
29-01-08, 15:50
...nje Adelin kemi edhe se ju thye zemra,(nga akt i shemtuar)por e di qe ajo eshte nje femer qe din te mposhte armikun, dhe gjithnje mbetet Adelin.

kurajo bija shqiptare
me respekt natyra

rilinda
29-01-08, 19:32
...nje Adelin kemi edhe se ju thye zemra,(nga akt i shemtuar)por e di qe ajo eshte nje femer qe din te mposhte armikun, dhe gjithnje mbetet Adelin.

kurajo bija shqiptare
me respekt natyra

Ti me mujt edhe kraht ja kishe qit edhe e kishe shti me fluturu.

Arb
29-01-08, 21:58
Adelina eshte modeli i zhveshjes se ketyre kengetareve tona te degjenerume...

natyra
30-01-08, 23:34
Ti me mujt edhe kraht ja kishe qit edhe e kishe shti me fluturu.

Pershendetje Rilinda,po une thashe de, nje Adelin kemi....:)

natyra

rilinda
31-01-08, 00:18
Pershendetje Rilinda,po une thashe de, nje Adelin kemi....:)

natyra

oP de. Edhe une thash qė edhe hije i ka gjithēka- se Adelinė osht!

Pėrshėndetje edhe pėr TY.

natyra
31-01-08, 15:36
Falemnderit rilinda te pergezoi per perkrahjen,te jam mirenjohese...:)

natyra

BE LK
01-02-08, 11:15
oP de. Edhe une thash qė edhe hije i ka gjithēka- se Adelinė osht!

Pėrshėndetje edhe pėr TY.
Mjaft me se une i kam mbyll syte mos me pa, keshtu qe ju mos i sjellni ma ketu ato shpifsina....!

Preshevar
01-02-08, 12:08
...nje Adelin kemi edhe se ju thye zemra,(nga akt i shemtuar)por e di qe ajo eshte nje femer qe din te mposhte armikun, dhe gjithnje mbetet Adelin.

kurajo bija shqiptare
me respekt natyra


E pash nje intervist te Adelines sa po ishte femij ne youtube,.. dhe sinqerisht me te then, Me shum mu duk e meqme sa po ishte femij se sa tash kur u "rrit".

Kurajo Adelin,.. nėse je e meqme, i tregon ketyre shoqėve tua qe gabimet qe i ke bėr, mos ti prodhoj askushi !!!! :wink:

Zoti tė ndihmoftė !

rilinda
01-02-08, 22:58
Mjaft me se une i kam mbyll syte mos me pa, keshtu qe ju mos i sjellni ma ketu ato shpifsina....!

Ooooo PEOPLEEEE... nėse i ke lexu disa postime t'miat n'lidhje me Adelinėn, e kupton qė ajo qė e kam thėnė mė lart ishte IRONI.

guri70
01-02-08, 23:08
pčr mua nuk ekziston top 10-shi se sot krejt po cullakaven


ejvallah

Arb
04-02-08, 07:23
e permendi dikush Adelinen a?

http://www.youtube.com/watch?v=3OHNoifK8Zg&eurl=http://albavideo.blogspot.com/2008/02/adelina-ismajli-video-ushtrine-time-do.html

Arb
04-02-08, 07:25
http://www.youtube.com/watch?v=rbMiMLOldmg&eurl=http://albavideo.blogspot.com/2008/02/elita-5-feat-adelina-sajzeza-moj-e.html

DEA
05-02-08, 09:00
Arb , Adelinen mos ma nguc, se ka qene axhami ateher, kjo video eshte e vjeter.Qika po vjen tuj u mbush mend........

http://de.youtube.com/watch?v=TF3rbVMzA0E&feature=related
e omel eshte viranja

Arb
05-02-08, 17:28
kjo skoka kon me u rrit hic. Ma e kfjellte osht kon atehere se sa kur u rrit.

Arkza
06-02-08, 12:00
Arb , Adelinen mos ma nguc, se ka qene axhami ateher, kjo video eshte e vjeter.Qika po vjen tuj u mbush mend........

http://de.youtube.com/watch?v=TF3rbVMzA0E&feature=related
e omel eshte viranjaDea Me vjen shume keq te te them keshtu per kete Inetrevist ! sepse une personalisht e njoh ky qe paska bo intervist Ylberi ky hiq me pak s'eshte si Gjoja e Bashke me Adelinen !!!! Shume thejsht te the se ky Tipi ska lidhje e as me dy Fjale edhe siq po shihet njesoj jan te dyt [email protected]! :redface:

Xuki
06-02-08, 12:52
Besoi, se nuk na ka mbetė neve kėtu me vlerėsu, se kush ėshtė kurvė e kush kurvan! Mendoni pak, se ēfar domethėnje ka ajo fjalė!!

Disa po shkruejn kėtu, thu ti qė ata jan perfekt dhe askujt nuk i pengojnė me diēka (sjellje, pamje etj.etj.). Fundi i fundit.....kush ēka ėshtė e ka pėr veti, por ju forumista tė nderuar tregoni pak kulturė....zgjidhni pak fjalėt...besoi qė nuk jeni fėmi apo njerėz tė rrugve!!

Nė ēoft se dikush i ka "zanat" ofendimet, atėher tė shkojnė te forumi pa censurė e tė qfryhet atje!

Falemnderit pėr mirėkuptim!


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Arb
07-02-08, 17:32
http://video.google.com/videoplay?docid=-5176174733087572024&q=rozana+radi+mambo&total=1&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

egi
14-02-08, 22:43
Besoi, se nuk na ka mbetė neve kėtu me vlerėsu, se kush ėshtė kurvė e kush kurvan! Mendoni pak, se ēfar domethėnje ka ajo fjalė!!

Disa po shkruejn kėtu, thu ti qė ata jan perfekt dhe askujt nuk i pengojnė me diēka (sjellje, pamje etj.etj.). Fundi i fundit.....kush ēka ėshtė e ka pėr veti, por ju forumista tė nderuar tregoni pak kulturė....zgjidhni pak fjalėt...besoi qė nuk jeni fėmi apo njerėz tė rrugve!!

Nė ēoft se dikush i ka "zanat" ofendimet, atėher tė shkojnė te forumi pa censurė e tė qfryhet atje!

Falemnderit pėr mirėkuptim!


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Bravo Xuki....
Pe shoh qe kogja shpesh Arb i permend keto fjal..hiq s'po priton..ani kur po ja nis per femna...s'ka kush qe e ndal..phii

Arb
14-02-08, 23:45
Bravo Xuki....
Pe shoh qe kogja shpesh Arb i permend keto fjal..hiq s'po priton..ani kur po ja nis per femna...s'ka kush qe e ndal..phii

Ka arsye pse fjala kurve ekziston, edhe kuj i dedikohet... Ne kete rast ktyne kongetareve...

egi
15-02-08, 23:10
Ka arsye pse fjala kurve ekziston, edhe kuj i dedikohet... Ne kete rast ktyne kongetareve...

Fjala qe pe permend ti eshte e fjalorit ner nivel te civilizum ..plus edhe e ka prejardhjen nga gjuha sllave....

Oqeani
15-02-08, 23:19
Kisha me thene se ato se paku po kendojne - por ato per rreth qe - (kinse vallzojne ) ufffffff - zhvishen me teper se kengetaret !!!!!!!!!!

Arb
16-02-08, 04:12
Fjala qe pe permend ti eshte e fjalorit ner nivel te civilizum ..plus edhe e ka prejardhjen nga gjuha sllave....

Nuk e kam zbulu kete fjale. Perdoret per ato qe e meritojne... E qe e ka prejardhjen sllave i nencmon ato qe mbajne kete targe edhe ma shume...

Arb
16-02-08, 04:13
Fjala qe pe permend ti eshte e fjalorit ner nivel te civilizum ..plus edhe e ka prejardhjen nga gjuha sllave....

Nuk e kam zbulu kete fjale. Perdoret per ato qe e meritojne... E qe e ka prejardhjen sllave i nencmon ato qe mbajne kete targe edhe ma shume...