PDA

View Full Version : Elvana Gjata


Alkimisti_ch
13-08-08, 20:46
ēfar mendoni per Elvana Gjaten, nuk po mendoj per bukurine qe e ka por per talentin e saj si kengetare. Nese shume kengetare e perdorin bukurine per tu ber kenegtare ne kete rast mendoj se Elvanes talenti per muzike vetem se e ben ate edhe me te bukur dhe YLL te vrtet te muzike sone. Ka nje stil shume te properendimor dhe nje ze shume te shkolluar..
Uroj qe te vazhdoj me kenget e bukura te saj...si mendoni Ju?

Embla
13-08-08, 20:49
ēfar mendoni per Elvana Gjaten, nuk po mendoj per bukurine qe e ka por per talentin e saj si kengetare. Nese shume kengetare e perdorin bukurine per tu ber kenegtare ne kete rast mendoj se Elvanes talenti per muzike vetem se e ben ate edhe me te bukur dhe YLL te vrtet te muzike sone. Ka nje stil shume te properendimor dhe nje ze shume te shkolluar..
Uroj qe te vazhdoj me kenget e bukura te saj...si mendoni Ju?

Edhe une mendoj keshtu si ti.. te gjitha kenget e i ka te mira e sidomos kete te fundit vetes ka ze bukuri te gjitha

Gjumashja
13-08-08, 20:57
Kopja e Beyonce-s... eshte kjo... a thu kend e ka kjo Jay-z...:biggrin: ...

rilinda
13-08-08, 21:56
Pram u kan n'Prizren. Aaaaa... eh edhe qekjo osht e mirė valla.


p.s. pe paramendoj qokolladėn kur ta lexon qet postim qė ka mu ēudit :biggrin:

qokollada
14-08-08, 01:56
Pram u kan n'Prizren. Aaaaa... eh edhe qekjo osht e mirė valla.


p.s. pe paramendoj qokolladėn kur ta lexon qet postim qė ka mu ēudit :biggrin:

hahaha po tybe bash postimet tua me interesojn :p

e mir oshte me pelqen dhe mu por shum si asi capkene mbahet, se disa kenge me pelqejn te saj...

shko diten e premte ne Mclub Gjilan e sheh Zanfinen :p

rilinda
14-08-08, 10:18
hahaha po tybe bash postimet tua me interesojn :p

e mir oshte me pelqen dhe mu por shum si asi capkene mbahet, se disa kenge me pelqejn te saj...

shko diten e premte ne Mclub Gjilan e sheh Zanfinen :p

Me pas kan para ni jave Zanfina n'Gjilan isha shku me pa fallsitetin e saj, veē tash enkas mu qu pėr ta e me shku n'Gjilan valla po tutna mos merr t'msysh ajo :tongue:

Une nuk shkova me pa Elvanėn qetu ngat e pe marr gjithė at rrugė pėr Zanfinėn. Ihh... megjithatė t'falemnderit pėr informata.

Tinky-Winky
14-08-08, 10:43
Ev alkimist shoqi po boll mir paske boe qi na paske prue elvanen qetuqene se shum m pilqen e shkrumona mas sajna. Se qitu en forum tetan ishin t fiksuem vetum mas adelins ,qikjo millka ja paska nisen mu ja percjedhen axhenden edhe zanfins asaj spirejkes qe e kan rejten qe kishe mile din me knue. A e ki pae bre elvanen qfar kame e ka sollte muskla e ato flok naturale stilin si xhenet gjeksoni zanin e shkolluem. E jo si kjo idollka millkes qi mkendoje per gasonjerka , nje banes nje dhomshe e kemi shum ngusht ,tonashile kjo spirejka motra vet qi kendojke me do partizana t vocerr . Shnetje

Amina
15-08-08, 22:43
ēfar mendoni per Elvana Gjaten, nuk po mendoj per bukurine qe e ka por per talentin e saj si kengetare. Nese shume kengetare e perdorin bukurine per tu ber kenegtare ne kete rast mendoj se Elvanes talenti per muzike vetem se e ben ate edhe me te bukur dhe YLL te vrtet te muzike sone. Ka nje stil shume te properendimor dhe nje ze shume te shkolluar..
Uroj qe te vazhdoj me kenget e bukura te saj...si mendoni Ju?

Une per veti e adhuroje shume. Eshte e mrekullueshme.

Amina
25-08-08, 19:53
http://www.youtube.com/watch?v=1QtvtsEBHnQ

Nje kenge shume e bukur nga Elvana.

Arta-
12-07-09, 11:38
Per mu prej kengtareve shqiptare Elvana e ka zanin me te mirin.

Gjumashja
12-07-09, 14:56
ato qe bohen te famshme per kohe te shkurter mendoj qe edhe fama ju bie shpejt..

Prishtinasja_
12-07-09, 15:19
Kopja e Beyonce-s... eshte kjo... a thu kend e ka kjo Jay-z...:biggrin: ...

Ashtu eshte ! Ke plotesisht te drejte ! (Po mundohet kishe ) :tongue:

A keshtu eshte bukuroshe valla !