PDA

View Full Version : Zana dhe Matilda nė pishinė me Roberto Cavallin ...


Jana
26-01-10, 17:34
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0124125742187_m.jpg
Dy vjet nga pjesėmarrja nė “Miss Universe” e dy bukurosheve shqiptare, Zana Krasniqi dhe Matilda Meēini, zbulohet njė foto e rrallė, ku dy ‘Misset’ janė duke u larė nė pishinė me stilistin Roberto Cavalli.

Dhe, siē do tė ndodhte me ēdo modele qė do t’i jepej ky rast, dy vajzat nuk janė menduar dy herė, por janė kredhur nė ujė. Madje, ato kanė arritur edhe tė kenė njė kujtim me stilistin e madh. Ky ka qenė njė kujtim krejt i veēantė.
Tė mendosh qė shumica e top-modeleve do tė kishin ėndėrruar tė kishin njė foto nė pasarelė me stilistin italian, vajzat shqiptare kanė arritur para dy vitesh, pikėrisht kur startoi karriera e tyre tė shkrepin aparatin nė njė mjedis tejet intim...!

Idila
26-01-10, 17:58
Eh, pse jo moj xhan pėrderisa u ėshtė dhėnė rasti....

...epo kėsaj i thonė t`ia bėsh vetes BAM! :biggrin: :P

Jana
26-01-10, 18:01
Eh, pse jo moj xhan pėrderisa u ėshtė dhėnė rasti....

...epo kėsaj i thonė t`ia bėsh vetes BAM! :biggrin: :P

Po de...ket enderr e kan te gjitha modelet e Botes...e kto Vendaset tona me fillim e kan realizu...

jadore
26-01-10, 19:05
Po de...ket enderr e kan te gjitha modelet e Botes...e kto Vendaset tona me fillim e kan realizu...

motrushe , mos e merr per levdate e mburrje kete se nuk eshte edhe aq e arritur piadestale , do prekesh dhe ti shume shpejte token e bekuar matan Oqeani dhe kur do lexosh pastaj zhurnalet e verdha botrore do kuptosh qe neper bazenet e perverziteteteve te vipave boterore kalojne prej femres qe ofron veteveten neper rruget e lira me cmim minimal e deri tek adolishentet me iden qe do jene yje te paletres boterore ..
e gjtha kjo nuk eshte asgje tjeter veqse argetim i ati qe ka para dhe fame .
pranaj nuk eshte shume per krenari kjo mburrje qe na ofron me kete postim .

Idila
26-01-10, 19:16
motrushe , mos e merr per levdate e mburrje kete se nuk eshte edhe aq e arritur piadestale , do prekesh dhe ti shume shpejte token e bekuar matan Oqeani dhe kur do lexosh pastaj zhurnalet e verdha botrore do kuptosh qe neper bazenet e perverziteteteve te vipave boterore kalojne prej femres qe ofron veteveten neper rruget e lira me cmim minimal e deri tek adolishentet me iden qe do jene yje te paletres boterore ..
e gjtha kjo nuk eshte asgje tjeter veqse argetim i ati qe ka para dhe fame .
pranaj nuk eshte shume per krenari kjo mburrje qe na ofron me kete postim .
Pikės i ke rėnė tani! :)
P.s. postimi im nuk tė bėri aspak pėrshtypje? ;-)

jadore
26-01-10, 19:21
Pikės i ke rėnė tani! :)
P.s. postimi im nuk tė bėri aspak pėrshtypje? ;-)

si jo moj e Uruar , e jotja nuk do koment per ata qe e kuptojne ..
( e mua me duhet te mirrem me ata qe gjerat i kuptojne ''kallep '' ..thone nga ana jone ..)

LOJETARI
26-01-10, 19:34
Shih tash xhelozet e forumit , si u japin dėnimin bukurosheve tė kombit vetem se kanė pozuar nė njė foto .E po kohėra tė vėshtira po vijnė !

Idila
26-01-10, 19:51
Shih tash xhelozet e forumit , si u japin dėnimin bukurosheve tė kombit vetem se kanė pozuar nė njė foto .E po kohėra tė vėshtira po vijnė !
A e din ti se Femrėn shqiptare e lėvdon/ēmon njė botė e tėrė pėrkah bukuria dhe zgjuarėsia?
Ata vėrtet kanė pasuri e famė por ne kemi pasurinė aq tė ēmuar sa qė nuk mund tė blihet dot me para...!

LOJETARI
26-01-10, 20:11
A e din ti se Femrėn shqiptare e lėvdon/ēmon njė botė e tėrė pėrkah bukuria dhe zgjuarėsia?
Ata vėrtet kanė pasuri e famė por ne kemi pasurinė aq tė ēmuar sa qė nuk mund tė blihet dot me para...!

Po , pikėrisht kėtė edhe mėton ta dėshmoj tema , ndėrsa ju po e kundėrshtoni duke i dhėnė kahje tjetėr kėsaj pune .

luckyman
26-01-10, 20:47
Kalin ose Pelen e pa shilume duhet me shti n`uj,per me mujt e me shilu d.m.th.me hec qysh ti thot i zoti (qeshtu thojn kah ana jon :biggrin: ),..e ky far Kali (Cavalli) mesiguri ka pervoj.

roadrunner
26-01-10, 21:08
Boll keq qe spaska pas vend per neve te FD-se e po dojm me plas hahahahah.....ishalla gjith ju shkon jeta cullak neper bazene ihaaaa.....qa me bo mu pom kthen shporeti marova tu i djeg durt me qynka :mad:

emine
26-01-10, 22:36
Boll keq qe spaska pas vend per neve te FD-se e po dojm me plas hahahahah.....ishalla gjith ju shkon jeta cullak neper bazene ihaaaa.....qa me bo mu pom kthen shporeti marova tu i djeg durt me qynka :mad:
shko kqyri fotot ne fb ,hahahahahhahahhahahhahah,iha kokan knaqe ka lahen si ballicat:tongue:

ev breh dert e kapi dyjen,e ne sa bazena e sa masllahate jan hy shqiptarhanja,e knej shife si gulshmasin pse ato po knaqen,,,,,

roadrunner
27-01-10, 00:08
hahahahaaaahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u paka tu kesh breeeee :P.....shko kqyri fotot ne fb ,hahahahahhahahhahahhahah,iha kokan knaqe ka lahen si ballicat:tongue:

ev breh dert e kapi dyjen,e ne sa bazena e sa masllahate jan hy shqiptarhanja,e knej shife si gulshmasin pse ato po knaqen,,,,,

Jana
28-01-10, 00:03
motrushe , mos e merr per levdate e mburrje kete se nuk eshte edhe aq e arritur piadestale , do prekesh dhe ti shume shpejte token e bekuar matan Oqeani dhe kur do lexosh pastaj zhurnalet e verdha botrore do kuptosh qe neper bazenet e perverziteteteve te vipave boterore kalojne prej femres qe ofron veteveten neper rruget e lira me cmim minimal e deri tek adolishentet me iden qe do jene yje te paletres boterore ..
e gjtha kjo nuk eshte asgje tjeter veqse argetim i ati qe ka para dhe fame .
pranaj nuk eshte shume per krenari kjo mburrje qe na ofron me kete postim .

Rrespektoj mendimin tuaj...por une u bazova vetem ne ate ..."SI ENDERR E SHUM VAJZAVE'' qe kan ket profesjon...asgje me shum...

Por nuk e sho as si Ulje te vlerave te ktyre...thjesht me vjen mir kur ni person realizon nje enderr qe ka...

Makresh
28-01-10, 09:30
robert cullaki me zana meēinin tu u la cipridon n'bazent ncncncn ka hup marrja ! he uji i lshoft !