PDA

View Full Version : Labinot Tahiri ka organizuar katėr koncerte humanitare...


Jana
28-01-10, 12:27
Kėngėtari nga Kosova Labinot Tahiri ka organizuar katėr koncerte, pėrfitimet nga tė cilat do t’i dhurojė pėr tė ndihmuar ata qė u dėmtuan nga pėrmbytjet nė Shqipėri.

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/01/Labinot-Tahiri-300x198.jpg
Labi ka bėrė tė ditur se koncertet janė organizuar nė Gjakovė, Gjilan, Ferizaj dhe Kastriot.
Kėngėtari ka marrė pėrsipėr vetė kėtė organizimin pėr tė parandaluar keqpėrdorimin e parave tė grumbulluara, duke qenė se nė tė kaluarėn kanė ndodhur gjėra tė tilla nėpėr koncerte qė janė konsideruar si humanitare.

10.000 euro do t'ju dhurohen ndihm Shkondraneve...

thellenza
29-01-10, 19:19
Gjithemone mendoj per Labin kur e shoh, "nje djal i gjat dhe i pashem, por a thu se cka ka ne koke ky" :biggrin:. Paska edhe zemer dhe mendje te shendoshe! I lumt. :smile:

Ł ć νD ī ĵ ä
03-02-10, 00:02
O ZOt ..Zoti e rujt po i mire eshte....Llokum Llokum.Nr 1 esht..!!!

Kalimtare
03-02-10, 23:55
ska gje me te mire perpos good publicity...!!!

thellenza
08-02-10, 18:36
shihe bre sa i thjeshte:smile:..

http://www.youtube.com/watch?v=eUO4KMg8TY4&feature=related

..edhe me def po kendon. :D:D

elvio
08-02-10, 18:44
shpirti i tij solidar ben kete veprim

i lumte

Jana
09-02-10, 12:03
Edhe nje fakt qe Labi eshte shum human...

Dy shoqe punojn ne nje Spital privat ne Prishtin,pikerisht aty ku Labinot Tahiri e ka dergu Baben per sherim..ne bashkepunim me nje mjek te Gjakoves...

Si Labi qe eshte shum i thjesht...edhe kan bo shoqeri bashk me Labin dhe Nusen e Labit...

Para 3 diteve Labi ju kidh dhuru nje vetur Polo ktyre dy shoqeve te mija..vetrura kishte vleret 4.500 euro...
Mbreme ishte Nena e ksaj shoqes te une dhe me tregoi....