PDA

View Full Version : Kate dhe William bejne betimin...


Jana
29-04-11, 22:06
Kate dhe William janė burrė e grua. Nė Abacinė e Westminster, princi William dhe e pėrzgjedhura e tij, Kate shkėmbyen premtimin para syve tė miliona personave. Kate e tha betimin e saj me gjysmė zėri duke parė nė sy burrin e saj. Unazėn qe do ta mbajė vetėm ajo, ėshtė nje krijim me arin e gjetur nė Wells, te nxjerrė nga miniera qė ėshtė nė pronė tė Familjes Mbretėrore.
Middleton ishte njė princeshė e vėrtetė pėrrallash nė momentin kur hyri nė Abacinė e Westminster, me vetėm njė minutė vonesė.Fustani i dizenjuar nga Sarah Burton ėshtė frymėzuar nga Grace Kelly. Ka njė formė V nė shpatulla, i thjeshte, shume i bukur dhe i gjatė tre metra.
“Tė dua, je shumė e bukur” (I love you, You look beautiful) kanė qenė fjalėt e para qė fjalėt e para qė Princi William i tha Kate. Princi mban tė veshur uniformėn e kolonelit tė Gardės Irlandeze.

Jana
29-04-11, 22:08
KabWHTm7-Wc

Jana
29-04-11, 22:09
http://photos-3.posh24.com/p/1036112/l/prince_william/prince_william_kate_middletons_engagement_pictures .jpg

Jana
29-04-11, 22:10
c38lPvrPuT4

emine
30-04-11, 08:19
sa qift simpatik jan kta dy,purhajr martesa edhe pse sme kan thirr ne dasum

Kalimero
30-04-11, 09:36
sa qift simpatik jan kta dy,purhajr martesa edhe pse sme kan thirr ne dasum

vadha qajo nusja sum ka pilqy hiq be,diqish si kan karzu mi qiten do qasishne pamuka qatyqene mi riten pak qato gjiksa be.pur qata se kom dashten une e met te williamsi ,apo be dejuze fol...:biggrin::biggrin:

Hajra
30-04-11, 11:12
.......shume me ka ardhe keq qe me thirren edhe nuk mujta me shku, servisin e blejta hazer e pata po me dul ni pun thash ma mire me gezu muziken hahahahah...

lovely
30-04-11, 13:52
.......shume me ka ardhe keq qe me thirren edhe nuk mujta me shku, servisin e blejta hazer e pata po me dul ni pun thash ma mire me gezu muziken hahahahah...tybe boll po m dhimesh qe t paskan shku 1 euro poshte per ate servis hahahahahahahahahahaha


atyne dyve loqken jau hangsha hooo :biggrin: knaq jom tu kcy prame n darsem me qiftelia e me tupana :D

rastesishT
30-04-11, 19:35
A dini gja a ja kan hek duvakun nuses a e kan shti dhandrrin dhanderr ?

Hajra
01-05-11, 09:33
A dini gja a ja kan hek duvakun nuses a e kan shti dhandrrin dhanderr ?


..e kan shti dhandrrin nuse e nusen dhanderr, hahahah...

tipi engjellor
01-05-11, 13:00
shume mire.....ishalla te jene te lumtur....

Jana
02-05-11, 10:34
Ėshtė shtyrė muaji i mjaltit pėr ēiftin mbretėror.

Bėhet e ditur se Princi William do t’i rikthehet menjėherė punės.

“Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanė vendosur tė mos nisen tani pėr muajin e mjaltit. Kėtė fundjavė do ta kalojnė nė Britaninė e Madhe dhe mė pas William do tė kthehet nė punė nė bazėn Anglesey”, shkruan Pallati Mbretėror nė njė komunikatė zyrtare.

“Destinacioni i kėsaj fundjave dhe i muajit tė mjaltit tė mėvonshėm nuk do tė lajmėrohet para”, lexohet nė komunikatė.

emine
02-05-11, 10:38
vadha qajo nusja sum ka pilqy hiq be,diqish si kan karzu mi qiten do qasishne pamuka qatyqene mi riten pak qato gjiksa be.pur qata se kom dashten une e met te williamsi ,apo be dejuze fol...:biggrin::biggrin:
pse sja qove ti do gzhoja voje:tongue:
le se nusja e mire a kan,dihet per princin se ti veq televizije e kqirish

Gjumashja
06-05-11, 14:02
n'rregull krejt veq sa keq qe e kish pas vellon pothuajse identike me 1aktore italiane.. ee tani veq shqipet kopjojne..