Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-04-11, 22:06   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Smile Kate dhe William bejne betimin...

Kate dhe William janė burrė e grua. Nė Abacinė e Westminster, princi William dhe e pėrzgjedhura e tij, Kate shkėmbyen premtimin para syve tė miliona personave. Kate e tha betimin e saj me gjysmė zėri duke parė nė sy burrin e saj. Unazėn qe do ta mbajė vetėm ajo, ėshtė nje krijim me arin e gjetur nė Wells, te nxjerrė nga miniera qė ėshtė nė pronė tė Familjes Mbretėrore.
Middleton ishte njė princeshė e vėrtetė pėrrallash nė momentin kur hyri nė Abacinė e Westminster, me vetėm njė minutė vonesė.Fustani i dizenjuar nga Sarah Burton ėshtė frymėzuar nga Grace Kelly. Ka njė formė V nė shpatulla, i thjeshte, shume i bukur dhe i gjatė tre metra.
“Tė dua, je shumė e bukur” (I love you, You look beautiful) kanė qenė fjalėt e para qė fjalėt e para qė Princi William i tha Kate. Princi mban tė veshur uniformėn e kolonelit tė Gardės Irlandeze.


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-04-11, 22:08   #2
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-11, 22:09   #3
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-04-11, 22:10   #4
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-11, 08:19   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

sa qift simpatik jan kta dy,purhajr martesa edhe pse sme kan thirr ne dasum
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-11, 09:36   #6
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
sa qift simpatik jan kta dy,purhajr martesa edhe pse sme kan thirr ne dasum
vadha qajo nusja sum ka pilqy hiq be,diqish si kan karzu mi qiten do qasishne pamuka qatyqene mi riten pak qato gjiksa be.pur qata se kom dashten une e met te williamsi ,apo be dejuze fol...
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-11, 11:12   #7
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

.......shume me ka ardhe keq qe me thirren edhe nuk mujta me shku, servisin e blejta hazer e pata po me dul ni pun thash ma mire me gezu muziken hahahahah...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-11, 13:52   #8
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
.......shume me ka ardhe keq qe me thirren edhe nuk mujta me shku, servisin e blejta hazer e pata po me dul ni pun thash ma mire me gezu muziken hahahahah...


tybe boll po m dhimesh qe t paskan shku 1 euro poshte per ate servis hahahahahahahahahahaha


atyne dyve loqken jau hangsha hooo knaq jom tu kcy prame n darsem me qiftelia e me tupana :D
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-11, 19:35   #9
rastesishT
Nothing to declare
 
Avatari i rastesishT
 
Anėtarėsuar: 01-12-05
Vendndodhja: Ne Horizont
Postime: 2,016
rastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėmrastesishT i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

A dini gja a ja kan hek duvakun nuses a e kan shti dhandrrin dhanderr ?
__________________
Fjalė me vlerė, ku tė gjesh merr.
rastesishT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-11, 09:33   #10
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rastesishT Shiko postimin
A dini gja a ja kan hek duvakun nuses a e kan shti dhandrrin dhanderr ?

..e kan shti dhandrrin nuse e nusen dhanderr, hahahah...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-11, 13:00   #11
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

shume mire.....ishalla te jene te lumtur....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-11, 10:34   #12
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

Ėshtė shtyrė muaji i mjaltit pėr ēiftin mbretėror.

Bėhet e ditur se Princi William do t’i rikthehet menjėherė punės.

“Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanė vendosur tė mos nisen tani pėr muajin e mjaltit. Kėtė fundjavė do ta kalojnė nė Britaninė e Madhe dhe mė pas William do tė kthehet nė punė nė bazėn Anglesey”, shkruan Pallati Mbretėror nė njė komunikatė zyrtare.

“Destinacioni i kėsaj fundjave dhe i muajit tė mjaltit tė mėvonshėm nuk do tė lajmėrohet para”, lexohet nė komunikatė.
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-11, 10:38   #13
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
vadha qajo nusja sum ka pilqy hiq be,diqish si kan karzu mi qiten do qasishne pamuka qatyqene mi riten pak qato gjiksa be.pur qata se kom dashten une e met te williamsi ,apo be dejuze fol...
pse sja qove ti do gzhoja voje
le se nusja e mire a kan,dihet per princin se ti veq televizije e kqirish
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-11, 14:02   #14
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kate dhe William bejne betimin...

n'rregull krejt veq sa keq qe e kish pas vellon pothuajse identike me 1aktore italiane.. ee tani veq shqipet kopjojne..


__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.