PDA

View Full Version : Manna: Unė isha e fejuara e Berlusconit ...


tipi engjellor
14-09-11, 14:09
Manna: Unė isha e fejuara e Berlusconit (video)
Evelina Manna ka deklaruar se ka qenė ajo e fejuara e fundit e kryeministrit italian, Silvio Berlusconit
http://www.ekonomisti.net/fotot/26022/main_manna.jpg
Ajo ka shfrytėzuar faqet e Playboy-t, 39-vjecarja e mbetur anonime deri tani, pėr tė treguar se ka qenė pikėrisht ajo e fejuara misterioze, e cila pėr shumė kohė ka bėrė rolin e zonjės sė parė, duke ndarė me kryeministrin italian dhomėn e gjumit.

Modelja dhe aktorja Evelina Manna ka thėnė gjithashtu gjatė kėsaj interviste se asnjė femėr tjetėr qėkur ajo ėshtė larguar nga rezidenca e Berlusconit, nuk ka mundur tė flejė nė shtratin e saj, ndėrkohė qė pohon se qė nga ajo kohė nuk ka pasur marrėdhėnie me asnjė mashkull tjetėr.