PDA

View Full Version : Arta Muēaj ec me tė dashur nėpėr Prishtinė?


Jana
04-07-08, 18:57
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0703063443689_m.jpg

Aktorja e njohur kosovare Arta Muēaj ėshtė parė nė shoqėri tė njė djaloshi prishtinas tė mėrkurėn nė mbrėmje pranė lakolit “Mrizi”, nė Prishtinė.
Ajo ka qenė dorė pėr dorė me njė djalė i cili dukej dukshėm mė i vjetėr se Arta, edhe pse ishte i bukur.

Arta Muēaj, e cila kreu studimet pėr aktrim nė Shqipėri, ėshtė e njohur pėr rolet e saj nė filmat artistikė “Vjeshta e trėndafilave” dhe “Anatema”, tė regjisorit Agim Sopi.

Arb
04-07-08, 18:59
ani de mire boll. spaska bo gjo keq...

Jana
04-07-08, 19:01
ani de mire boll. spaska bo gjo keq...

Jo de......... qe mu dok mir edhe e postova.....

Gjumashja
05-07-08, 08:57
Le te martohet edhe kjo...:tongue: ...