PDA

View Full Version : Bledi Strakosha I passionuar pas Ema Ismajlit


qokollada
14-08-08, 14:53
Njihet si enigmatikja e familjes Ismajli dhe asnjehere nuk eshte perfolur per skandale sic kane zakon te bejn familjaret e te famshmve shqiptar dhe boteror,ka mbaruar shkollen per muzike por asnjehere nuk eshte mar me ate profesion, nje kohe ka punuar me nje butik kurse pastaj hapi dhe sallonin e zbukurimit me emrin Emma, kurse kohen e fundit ka nje agjension marketingu dhe meret me perkujdesjen e motrave te saj, Emma gjithmone eshte njohur si vajze e embel dhe teper e bute, por kohen e fundit dicka eshte duke perzire , flitet per nje dashuri te mundeshme mes saj dhe prezentuesit te Tv Klanit – Bledi Strakosha, ate te dy jane pare se bashku neper rruget dhe lokalet e Tiranes, derisa kjo e fundit ka shoqeruar motren e saj ne nje vizite ne Shqiperi. Ne fytyren e saj njerezit kane mundur te shohin nje buzeqeshje te embel edhe pse nuk e kan njohur pasi gjithmone ka ndejtur pas motrave dhe ska dashur qe te behet fytyre publike, ne Prishtine dhe Kosove njihet si motra e Adelines dhe Zanfines kurse ne Shqiperi nuk njihet shume, vecohet per lookun e saj shume te mire, ngjan shume ne aktoren koreane Lucy Lie.

http://img71.imageshack.us/img71/7998/emabledihr6.jpg

Tinky-Winky
14-08-08, 16:19
Njihet si enigmatikja e familjes Ismajli dhe asnjehere nuk eshte perfolur per skandale sic kane zakon te bejn familjaret e te famshmve shqiptar dhe boteror,ka mbaruar shkollen per muzike por asnjehere nuk eshte mar me ate profesion, nje kohe ka punuar me nje butik kurse pastaj hapi dhe sallonin e zbukurimit me emrin Emma, kurse kohen e fundit ka nje agjension marketingu dhe meret me perkujdesjen e motrave te saj, Emma gjithmone eshte njohur si vajze e embel dhe teper e bute, por kohen e fundit dicka eshte duke perzire , flitet per nje dashuri te mundeshme mes saj dhe prezentuesit te Tv Klanit  Bledi Strakosha, ate te dy jane pare se bashku neper rruget dhe lokalet e Tiranes, derisa kjo e fundit ka shoqeruar motren e saj ne nje vizite ne Shqiperi. Ne fytyren e saj njerezit kane mundur te shohin nje buzeqeshje te embel edhe pse nuk e kan njohur pasi gjithmone ka ndejtur pas motrave dhe ska dashur qe te behet fytyre publike, ne Prishtine dhe Kosove njihet si motra e Adelines dhe Zanfines kurse ne Shqiperi nuk njihet shume, vecohet per lookun e saj shume te mire, ngjan shume ne aktoren koreane Lucy Lie.

http://img71.imageshack.us/img71/7998/emabledihr6.jpg
shihe mare ti niher kit millken qysh po naj stvorit suratat publik. Ej milka halo ski shkru asigjo per nanen e adelins ,karxona dishka edhe per tezen e saj e hinju rend deri en 4ten shoke. Po ti ste kuke normal qysh mare nji frizerk e thjesht ftyr publike e tye t hakt e dreqi ho , ani tha si llusi li hehehe. Po lusi lise me i ra kolli i keq e lija ujit me gjith sarillok e jazma asht ma e mire se kto 3 motrat me gjith vejushken e tyne qe i ka prue vet nkit deregje. Fimonilah. Shnetje

Preshevar
14-08-08, 16:26
:biggrin: Urime per temen, shum informuese se nime se ditshim qka u bo me ket t'dyten, a u martu a jo a,...

Per kusherinat, hallat e tezet e saja a mos din diqka se u bo problem ditve t'sodit... gj'a spo dim ????

Tinky-Winky
14-08-08, 16:49
:biggrin: Urime per temen, shum informuese se nime se ditshim qka u bo me ket t'dyten, a u martu a jo a,...

Per kusherinat, hallat e tezet e saja a mos din diqka se u bo problem ditve t'sodit... gj'a spo dim ????
ev preshevar shoqi per halla ska shonsa me folen se kjo adelina me motra kur baben as me b.ty se kan kqyren as se kan shlivat e tonashile nona e ktynev e ka sjedh biznisin en tzezen e edhe qikat i kae tnjojten rruge . Rod e proizvod jan tetanat njojt se dardha pik ner dardh. Shnetje

>>{SpOnGeBoB}<<
14-08-08, 17:14
shka jeni mare ka shkrun a pernime qikjo Ema edhe po rrujka a. Ev shoq nuk e kom dijten se tybe nuk e kisha lane pa shkue te qikjo Ema edhe mi thane bone tas edhe po gabon po m`pret najkah sha zotin nuk pys motra e kujna je ti edhe ne fund pak marketing :biggrin:

Qka tekoka e mire me t`ja honger qokolladen prej dore :biggrin::biggrin:

rilinda
14-08-08, 17:46
Jo he deee... Pasha qit ditė qė i bona 20 vjet, e pasha tona vitet tjera qė ka mi bo, lajm ma me renome botėrore n'jetė teme ma (nuk) ka me lexu.
Sa herė n'ditė po honke kjo Ema ēokolladė, oj qokolladė?! :rolleyes:

Preshevar
15-08-08, 08:29
ev preshevar shoqi per halla ska shonsa me folen se kjo adelina me motra kur baben as me b.ty se kan kqyren as se kan shlivat e tonashile nona e ktynev e ka sjedh biznisin en tzezen e edhe qikat i kae tnjojten rruge . Rod e proizvod jan tetanat njojt se dardha pik ner dardh. Shnetje

Kjo eshte e njoftur, "kuqkat nuk bejn maca" :biggrin:

Dardani_K1
15-08-08, 11:49
eu ju ja rrofshi peles te tane bashk po shume po munohni me diten ma e mire po ju duket nje e huaj se vendasja e juaj edhe pse sashte fytyr publike tek qenka shume e mire e mos u munoni me diten shume se a e livdoni ju a jo sashte me randesi se e bukur te koka mjaft.

Tung

jadore
15-08-08, 12:28
eu ju ja rrofshi peles te tane bashk po shume po munohni me diten ma e mire po ju duket nje e huaj se vendasja e juaj edhe pse sashte fytyr publike tek qenka shume e mire e mos u munoni me diten shume se a e livdoni ju a jo sashte me randesi se e bukur te koka mjaft.

Tung

valla mu po me pelqen ma shume ky fare Bledi Dardan bre , se i bukur te koka mjaft

>>{SpOnGeBoB}<<
15-08-08, 15:04
eu ju ja rrofshi peles te tane bashk po shume po munohni me diten ma e mire po ju duket nje e huaj se vendasja e juaj edhe pse sashte fytyr publike tek qenka shume e mire e mos u munoni me diten shume se a e livdoni ju a jo sashte me randesi se e bukur te koka mjaft.

Tung

perzete naj rrofsh mare dardan me K1 ne zuze tanve qetu, vetum pe hjeki qat Jalldyzen prej qetuhit edhe qete zhaden a prej qokollades e teposht e deri te qeky strakosha shko shlire mirre zhiletin se qetash e bajsh me shnet edhe qat punen e rrojes qe ka pas me sos qikjo qe pi perngjaka lucit a tekoka moter e adelines. E qeshtu mas rrojes i qesim edhe na ftyrat publike qetu me naj pa.