PDA

View Full Version : Koka martu Arta Bajrami


pirro
15-08-09, 20:01
Martohet Arta Bajrami

Nga Ardian Jasiqi mė 15.08.2009 nė ora 12:46
Kėngėtarja Arta Bajrami ėshtė martuar me Xhemajl Sekiraēėn, i njohur me nofkėn Jimi, nė njė ceremoni tė ngushtė familjare.

Lidhja e Artės me Jimi kishte filluar nė fillim tė kėtij viti, ndėrkaq u kurorėzua me martesė pas gjashtė muajsh fejese tė tyre.

“Po ėshtė e vėrtet qė jemi fejuar nė njė ceremoni tė ngushtė familjare”, ka thėnė Arta Bajrami pėr Express Online.

Ndėrkaq, Arta me herėt po ashtu ka hedh nė treg albumin e saj mė tė ri, ndėrkaq do tė hedh sė shpejti edhe ndonjė “single” tė ri.

Pupi
15-08-09, 20:16
Ēka kona bo ? Arta Bjarami u martue ?
Eh bre djalė se ma hoqe tuten ........

Oqeani
15-08-09, 20:23
Ēka kona bo ? Arta Bjarami u martue ?
Eh bre djalė se ma hoqe tuten ........

Pse a dojke me tu kthy a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qorri
15-08-09, 21:35
Ah me njerin qe qenka martuar hajdut cigaresh neper Gjermani dhe bandit, cili per disa muaj kishte musafir Enver Sekiraqen kur jetonte ne Gjermani se tani me nuk jeton ne Gjermani nuk guxon as te kaloj andej pari sepse thesi me delikte te renda kriminale iu ka zbrazur e tash e paska martuar kete te pa-nafaken hahaha nime burr paska marre...

Marco
15-08-09, 23:13
Ah me njerin qe qenka martuar hajdut cigaresh neper Gjermani dhe bandit, cili per disa muaj kishte musafir Enver Sekiraqen kur jetonte ne Gjermani se tani me nuk jeton ne Gjermani nuk guxon as te kaloj andej pari sepse thesi me delikte te renda kriminale iu ka zbrazur e tash e paska martuar kete te pa-nafaken hahaha nime burr paska marre...

Te Sikiraqet mu !!!

Pupi kadal he djal se Pirro nashta po i kan ato hallet e veta tynehershit me Arta Bajramin , po potutet se e paska nxan 1 Sikiraq hhaha

pirro Msyja se permas na ke ..

Makresh
15-08-09, 23:31
Ligji i ri ja mundesoj kete martes a si ndodhi kjo fatkeqsi ????

Zero Cool
16-08-09, 02:16
Kush o kjo zhabė ?

Tomori
16-08-09, 15:16
...E tash ky taksiratlija po pret buk prej ksaja Arta Bajramit kqyreni njeheres krejt culak kjo

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/thumb_FRl7ar304851-02.jpg http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0719155118904_m.jpg http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/318.jpg

Guri i madh
16-08-09, 16:02
ahhh ART krejt qpresat i kam pas tek ti per me dal nga vetmiaja shekullore

Prishtinasja_
16-08-09, 17:38
Qenka pershtate te dyte sikur tenxherja me kapak ! :tongue:

pirro
16-08-09, 19:35
Qenka pershtate te dyte sikur tenxherja me kapak ! :tongue:

hahahha Prishtinase, tenxherja ne kete rast eshte Arta, e kapaki ai Sekiraqa ahahaha. Valla me kan Sekiraqe e me mos me kan burr i mire ska mundesi , haj medet hajt

emine
17-09-09, 21:51
koka ba merameti:biggrin:

thellenza
05-10-09, 18:49
Shiiih, cka spo bon vaki - e me kond ?! :eek: :biggrin::biggrin: