PDA

View Full Version : Ēfarė mendoni pėr Ermal Fejzullahun


Guri i madh
07-10-06, 20:25
te ndruar forumist/e e hapa ket tem per ket kengtar te ri ne mosh po dita dites po e tregon vehten se ne te ardhmen do ta kemi nji kengtar shum te persosur te pakten per veshin tim

Eleon
08-10-06, 03:26
te ndruar forumist/e e hapa ket tem per ket kengtar te ri ne mosh po dita dites po e tregon vehten se ne te ardhmen do ta kemi nji kengtar shum te persosur te pakten per veshin tim

Shumė njė ēun simpatik dhe tejet i talentuar, me njė karizėm tė rrallė natyrore.
Tek ai me pelqen njė gjė qe nuk ėshtė nje person qė deshiron te ekspozohet.

Buqja_ch
10-03-07, 15:33
ka me arrit diqka shume nese vazhdon keshtu...

Amina
16-03-07, 10:46
Eshte kengetar shume i mire dhe e adhuroj shume.
Yll i vertet i skenes muzikore shqipetare.

instruktori
21-03-07, 21:37
Nuke mendoj hiq.

ARI_03
24-03-07, 14:46
djalė e gjysėm.......!:biggrin:

Arb
24-03-07, 15:04
Pika e djalit...

adhuruesi
25-03-07, 14:39
Rroft sa malet eshte shume i mire yll i muzikes moderne shqipetare vertet ja vlen ta ndegjosh, ka zerin e embel dhe duket vertet sharmant.

Brilliant
28-03-07, 16:55
Me vjen mire qe ka ose paska ata qe e preferojn muziken apo stilin e Ermalit ,por ka mundesi ma mire me knue ... ti hedhim nje vesh timbrit te tij cka mendoni ju ???

une mendoj se nuk kendon mire ,dhe pse eshte popullarizue,nuk do hyje me aske ne polemik se kohe skam me u mare me revanshizem

kaloni mire

Elina
28-03-07, 23:39
Prej kengetareve te rinje,Eremalin e adhuroj me se shumti.
Me pelqejne gati te gjitha kenget e tij. Bile tash sa mu kujtu para sa vitesh e ka pas kendu nje kenge me motren e tij :

TRASHE TRASHE

PSE ME SJELL TELASHE

CDO DIT N`EMBELTORE

ME QON

KREJT PARAT PO MI HARGJON (ahahahh, shum simpatik ka qene ne ate kohe)

Prishtinasja_
29-03-07, 10:13
"Zemrushe" ," 7 dite" dhe "Nostalgjia " jane kenget qe me pelqejn shume !!:smile:

eRta
23-06-07, 17:16
'' Gocė nga Tirana''- mė pėlqen mė sė shumti

LOJETARI
23-06-07, 17:46
Ky djali i Sabriut mė duket si do bostana tė pa pjekun.Dėshira mė u bė i madh po ia ngatėrron tonet edhe qe besa nuk po e lenė as me u pėrcaktue pėr cilin zhanėr ka talent.
Baba nuk po i ndihmon se ėshtė xheloz , llapjan mė ........

LuLjaa
24-06-07, 05:07
Boll djal per qefi eshte, lume baba qe e ka keta, po ashtu lumi ky per veti kan e ka babe :)

Dyt jan shume te mireeee s'ka fjal t'keqe per keta vetum ata qe se din tybee

egi
27-06-07, 22:46
djalosh eshte aj..
a mendoni qe eshte e vertet qe aj ende s'ka pas femen?:confused:

lyra2
28-06-07, 11:41
Sikur te mos ishte i Sabriut ,ku do te ishte.....

Murgesha
28-06-07, 14:46
Kėndon bukur, e mė pėlqejnė disa nga kėngėt e tija.

Arkza
28-06-07, 14:49
Mendoj se eshte i Mir si Kengtar por Kurr Kurr s'dote bohet si Babai i tij i Famshum .
Me gjithate i Uroj Sukses .

Amina
28-06-07, 17:35
E adhuroj shume, eshte kengetare i mire, edhe me duket qe e ka bere njeren nder klipet me te mira ne estraden shqipetare, veq ta kujtojm "Nje Fjale" ,
E shume e shume kenge te tjera.

anna
16-07-07, 19:46
Krejt ajrokrem osht!!cnncncc Loser!!

yllush_qiki
18-07-07, 01:26
oooooo mshon shpirti n'ven valla....e adhuroj qum qum qum

aLbaChiCk
20-07-07, 23:30
Goja i lumt valla se boll mir knon :biggrin:

valiii
23-07-07, 01:22
qfar mendoni per ermal fejzullahun ...???

Femije hesapi , zerin Katastrofe , koken e ka si me i pa gra motorit rikverc , nuk po e di qa po shifni ne te mire ... kaq pata .!

luckyman
23-07-07, 20:39
Ermali ..mmmmm.....ati ja kisha jep une ni "shati n`krah".!!!

Peja-Boy
26-07-07, 14:18
Textet e Muzikes i ka shume te mira, sidomos Ermali & Sinan Hoxha kenga:Hajredin Pasha, teper me pelqen !

Me duket person(Fac) negativ ne shoqeri!!!

Peja-Boy
26-07-07, 14:19
Sikur te mos ishte i Sabriut ,ku do te ishte.....

En Jetimore garant !!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
27-07-07, 14:07
Shum bukur knon...sidomos kengen e lus Zotin....

rilinda
30-07-07, 22:14
Av edhe ju ēka po mendoni! A spo keni ēka me mendu tjetėr veē pėr k'ta a?!