PDA

View Full Version : Zajmina Vasjari


rilinda
22-01-08, 19:23
Zajmina realizon tri kėngė pėrnjėherėsh

http://blog.gazetaetiranes.com.al/galeri/albums/userpics/10001/zajmina.jpg


Duket se e ka marrė seriozisht kėngėtarja seksipile Zajmina Vasjari! Aktualisht ajo ėshtė duke punuar pėr tri kėngė njėherėsh, tė cilat do tė shoqėrohen edhe me nga njė video-klip pėrkatės. Ajo qė ėshtė mė e veēantė ėshtė fakti qė pėr tė parėn herė ajo do tė bėjė njė duet me njė kėngėtar tepėr tė njohur tė muzikės popullore shqiptare.“Momentalisht emrin e tij dua ta mbaj sekret sepse ē’kuptim do kishte nėse unė do tė zbuloja atė, por ju siguroj se ėshtė njė kėngė tepėr e veēantė me motive popullore, ku dhe unė do vi me njė look e performancė ndryshe”, thotė ajo.

Autore e tekstit tė kėsaj kėnge do tė jetė Rozana Radi, ndėrsa orkestrues Gramoz Kozeli. Ndėrkaq kėngėn e dytė Zajmina mendon ta realizojė nė Kosovė duke
bashkėpunuar me dy rapera, e qė sipas zėrave thuhet tė jenė dy pjesėtarėt e grupit “Tingulli 3nt”.

Nuk janė vetėm kėto dy kėngė, pasi ajo po punon edhe pėr njė tė tretė. “Nė kėtė kėngė ku unė do tė jem vetėm dhe me njė look tėrėsisht tė ndryshuar”, ka pėrfunduar Zajmina.
korrieri

Prishtinasja_
16-07-08, 09:13
Kete Zajminen...."organski" nuk muj e baj....:redface:

Arkza
16-07-08, 11:37
Zajmina realizon tri kėngė pėrnjėherėsh >>> Ke Harruar me than se Plus kesaj e Realizoj kaq shpjet me i Reklamu qato qe po doken !!!! :@ :redface:

http://blog.gazetaetiranes.com.al/galeri/albums/userpics/10001/zajmina.jpg


Duket se e ka marrė seriozisht kėngėtarja seksipile Zajmina Vasjari! Aktualisht ajo ėshtė duke punuar pėr tri kėngė njėherėsh, tė cilat do tė shoqėrohen edhe me nga njė video-klip pėrkatės. Ajo qė ėshtė mė e veēantė ėshtė fakti qė pėr tė parėn herė ajo do tė bėjė njė duet me njė kėngėtar tepėr tė njohur tė muzikės popullore shqiptare.“Momentalisht emrin e tij dua ta mbaj sekret sepse ē’kuptim do kishte nėse unė do tė zbuloja atė, por ju siguroj se ėshtė njė kėngė tepėr e veēantė me motive popullore, ku dhe unė do vi me njė look e performancė ndryshe”, thotė ajo.

Autore e tekstit tė kėsaj kėnge do tė jetė Rozana Radi, ndėrsa orkestrues Gramoz Kozeli. Ndėrkaq kėngėn e dytė Zajmina mendon ta realizojė nė Kosovė duke
bashkėpunuar me dy rapera, e qė sipas zėrave thuhet tė jenė dy pjesėtarėt e grupit “Tingulli 3nt”.

Nuk janė vetėm kėto dy kėngė, pasi ajo po punon edhe pėr njė tė tretė. “Nė kėtė kėngė ku unė do tė jem vetėm dhe me njė look tėrėsisht tė ndryshuar”, ka pėrfunduar Zajmina.

korrieri
.................................................. .................................................. .................................................. ...........................

>>{SpOnGeBoB}<<
16-07-08, 15:08
Zajmina realizon tri kėngė pėrnjėherėsh

http://blog.gazetaetiranes.com.al/galeri/albums/userpics/10001/zajmina.jpg
boll e mire tekoka halo pa e hjekin qarqafin, por kur ta hjekin edhe ata halo ma e mire bahet. Edhe gjithe po me doket qe qikjo rilindja ja ka inati qetyne kangtareve ma te mira. ani qe ty nuk te pilqen, amo edhe qikjo mue po m`pilqejka

roadrunner
06-04-10, 12:36
kjo ingrata prapanice skish hiq hahaha

Guri i madh
06-04-10, 13:12
kurr nuk paskna ndegjue per ket emerpo nejse secili nga ne e kena naj te aferm qe ne youtube e ka nji keng e tash nese flasim ose i trajtojna si persona publik


gjysma e kosoves po dalin persona publik

Prishtinasja_
06-04-10, 17:45
Kjo pa shminka s'kqyret hiq !

shfletuesi_
06-04-10, 17:59
Ah sikur te isha femer e t'mos kisha 2 gisht fytyr jo 1 apo 5 po qindra albume i kisha realizu brenda vitit. :redface:

Guri i madh
06-04-10, 20:17
kjo ingrata prapanice skish hiq hahaha
ani prakjo video mesiguri ka me te pelqye hhhhhhhaaaa


Big Mama (zbritje sezonale) Turkish Version ... (http://www.google.de/url?sa=t&source=web&oi=video_result&cad=3320505355653601457&ct=res&cd=1&ved=0CAkQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DLhT OBzaD2LE&rct=j&q=youtube+big+mama+++muzik+shqip&ei=aIi7S6GdHY2f_AaLscjYBg&usg=AFQjCNEODVuWDhqirmQ2B7qwu63s1m_r5Q)

roadrunner
06-04-10, 20:21
More un demonstrova per juve, se sa per vete e kam pasqyren hahahaani prakjo video mesiguri ka me te pelqye hhhhhhhaaaa


Big Mama (zbritje sezonale) Turkish Version ... (http://www.google.de/url?sa=t&source=web&oi=video_result&cad=3320505355653601457&ct=res&cd=1&ved=0CAkQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DLhT OBzaD2LE&rct=j&q=youtube+big+mama+++muzik+shqip&ei=aIi7S6GdHY2f_AaLscjYBg&usg=AFQjCNEODVuWDhqirmQ2B7qwu63s1m_r5Q)

Zero Cool
29-11-14, 19:08
Zhvishet edhe Zajminahttp://www.telegrafi.com/fo/vip/zhvishet-edhe-zajmina-foto_hd.jpghttp://www.telegrafi.com/fo/zaj1.jpghttp://www.telegrafi.com/fo/zaj2.jpg

Ylli-1
04-12-14, 07:27
Kjo se paku ka cka te tregoj e jo si Bleona!