PDA

View Full Version : Angela Martini


Zero Cool
16-05-11, 21:39
Shqiptarja Angela Martini, e dashura e re e Kany West (http://www.albeu.com/bota-e-yjeve/shqiptarja-angela-martini-e-dashura-e-re-e-kany-west/36902/)


http://www.albeu.com/dokumenta/foto/Kany-Angela.jpgReperi Kany West ka gjetur njė partnere tė re, dhe kjo ėshtė Miss Universe Albania, Angela Martini. Burime tė afėrta me zeshkanen shqiptare nėn menaxhimin e NEXT MODEL, kanė thėnė pėr tabloidit New York Daily News se West dhe Martini janė takuar me njėri- tjetrin disa muaj mė parė, ndėrsa ende nuk dihet se sa serioze eshte lidhja e tyre.

“Ata po dalin bashkė”- i ka thėnė burimi Daily News.
“Unė nuk e di nėse kjo ėshtė ekskluzive”, tha njė burim tjetėr, duke shtuar se modelja shqiptare e pėlqen vėrtet shumė West, dhe se ajo po shpreson qė sa mė shpejt ai tė bėjė publike lidhjen e tyre.

Makresh
17-05-11, 00:39
Sot lexova qe Keni West-i isht duke e tradhtue kete Angel'kėn e Cyrihut,...:tongue:

Eh, qishtu kur t'ngase mas sukseksit :biggrin:

luckyman
18-05-11, 21:39
Edhe kjo nifar Kudre me bisht, a nuk mujti me gjetė Shqiptar? po shkoj me at Zezak (gjys shimpanze)!!

Dallandyshja_718
18-05-11, 23:09
Edhe kjo nifar Kudre me bisht, a nuk mujti me gjetė Shqiptar? po shkoj me at Zezak (gjys shimpanze)!!


K'saj i thonė, "dashuria nuk njeh kufi",,,ska lidhje ē'milet eshte, kryesorja ka lek...:biggrin:
P.S. M'duket se veē muhabete "burrash":biggrin: jane...

Zero Cool
19-05-11, 20:56
Edhe kjo nifar Kudre me bisht, a nuk mujti me gjetė Shqiptar? po shkoj me at Zezak (gjys shimpanze)!!

moda shoki moda, po hecim em kohen :P

Elina
22-05-11, 22:22
Eh po,nuk ju zgjati shume,,,cka me i ba...nuk kokan kan kysmet per njani tjetrin :biggrin:

valiii
22-05-11, 22:29
Eh po,nuk ju zgjati shume,,,cka me i ba...nuk kokan kan kysmet per njani tjetrin :biggrin:

Pse a qekaq shpejte qenkan ndare a?

Une jam pas befasuar me kete lajm, pasi qe Kany West njihet si racisti me i madh i estrades amerikane... Paramendoni ndonje titull ne ndonjerin nga tabloidet West in relationship with "white trash" lol ...

Elina
22-05-11, 22:35
Pse a qekaq shpejte qenkan ndare a?

Une jam pas befasuar me kete lajm, pasi qe Kany West njihet si racisti me i madh i estrades amerikane... Paramendoni ndonje titull ne ndonjerin nga tabloidet West in relationship with "white trash" lol ...


Kete white trash-in e ka pas si eksperiment po get :tongue:

Paj vallahin edhe une boll rraciste jam,marre me thane:biggrin:.
Ciftin e k'tij majmunit,s'e kisha bo hesap per njeri,edhe para kamve me mu pas shkri........po thooom,thaaash :tongue:

valiii
22-05-11, 22:52
Kete white trash-in e ka pas si eksperiment po get :tongue:

Paj vallahin edhe une boll rraciste jam,marre me thane:biggrin:.
Ciftin e k'tij majmunit,s'e kisha bo hesap per njeri,edhe para kamve me mu pas shkri........po thooom,thaaash :tongue:
Qeky "majmuni" eshte njeriu me me se shumti influence, pas Jay Z dhe P Daddy. Perndnryshe golden member ne illuminati... S'po i permendi mjetet/milionat qe i posedojne ama per ta gati secila femer eshte chip fish, se kane problem ate pune e ne anen tjeter per femrat, flas per ato qe e endrojne "american dream" eshte previlegj te kalojne ndonje nate me ta.
Elina te citova ty, se thjeshte ishim ne kete muhabet e kurrsesi mos e merr personale ...
Kjo Angela jone ja paska ba si ajo gazetarja e RTK-se, e cila krenohej me nje puthje cinike nga Will Smith (french kiss a) :))

Elina
22-05-11, 23:11
S'ka problem Vali...as qe m'shkoj mendja me e marre personale....po kesh kah fiqiroj:tongue:,cka nuk bejne njerezit per me qene bile do dite ne qender t'vemendjes !!!


Ma kujtove Mirjeta Baraliun....u shkri tipka prej nje puthe te Willit. Masandej sa gazeta e revista paten shkru per kete mesele, aman aman :biggrin: nejse.

lovely
23-05-11, 09:15
e zbulum qe edhe soni koka raciste masi nuk ia murr lulat bekamit, e kuqi njerin para ni dyjeje :P:P

Gjumashja
23-05-11, 17:21
hhihi me pas qene e kunderta ishim mburr..

Elina
23-05-11, 21:51
e zbulum qe edhe soni koka raciste masi nuk ia murr lulat bekamit, e kuqi njerin para ni dyjeje :P:P


O u tute qe po i ngjiten llafe :biggrin:.....edhe po,Soni eshte raciste....se Bekami eshte bardhokan moj :tongue:

lovely
23-05-11, 22:21
O u tute qe po i ngjiten llafe :biggrin:.....edhe po,Soni eshte raciste....se Bekami eshte bardhokan moj :tongue:gjithe kom menu qe racist dmth mos me e dashte kerkon t hujin :rolleyes: e jo veq ata qe i ka fal Zoti si qukullade :rolleyes:

tipi engjellor
26-05-11, 23:18
....e kam pasur ne facebook kete bukuroshe nga shqiperia....

Zero Cool
27-06-11, 13:29
Modelja shqiptare “shokon” Tiranėn, pozon si Anxhela Martini


http://www.albeu.com/dokumenta/foto/modeljaaaaaaaaa1.pngE para sfilatė shqiptare kushtuar veshjeve intime. Dhe e para stiliste qė guxon kėtė quhet Mirela Cici. E bėri kėtė gjatė ‘Albania Fashion Week 2011”, qė u zhvillua nga 23-24 qershor nė Tiranė.

Duke i zhveshur vajzat shqiptare me finesė nė hiret e tyre, sa tė zbuluara krejtėsisht, aq edhe tė mbuluara nė atė mėnyrė qė tė ngacmohet fantazia sensuale pėrposhtė tantellave dhe pelerinave tė lehta nė material organce. “Vitin e kaluar provova me rrobat e banjės dhe nga kjo e mora shtysėn pėr t’u hedhur kėtė herė tek linzhėritė”, thotė Mirela Cici pėr ‘Shekullin” pas sfilatės.

Kjo sfilatė ka shkaktuar jo pak habi pėr faktin se njė prej modeleve, e quajtur Arnisa ka “guxuar” tė pozojė me njė rrobė transparente, ku dalloheshin qartė pjesėt e poshtme intime, pėr faktin se nuk kishte veshur tė brendshme. Njė rast i ngjashėm ishte ai i Anxhela Martinit pak ditė mė parė, ku u shkaktuan jo pak diskutime…

luckyman
15-07-11, 21:56
Modelja shqiptare “shokon” Tiranėn, pozon si Anxhela Martini


http://www.albeu.com/dokumenta/foto/modeljaaaaaaaaa1.pngE para sfilatė shqiptare kushtuar veshjeve intime. Dhe e para stiliste qė guxon kėtė quhet Mirela Cici. E bėri kėtė gjatė ‘Albania Fashion Week 2011”, qė u zhvillua nga 23-24 qershor nė Tiranė.

Duke i zhveshur vajzat shqiptare me finesė nė hiret e tyre, sa tė zbuluara krejtėsisht, aq edhe tė mbuluara nė atė mėnyrė qė tė ngacmohet fantazia sensuale pėrposhtė tantellave dhe pelerinave tė lehta nė material organce. “Vitin e kaluar provova me rrobat e banjės dhe nga kjo e mora shtysėn pėr t’u hedhur kėtė herė tek linzhėritė”, thotė Mirela Cici pėr ‘Shekullin” pas sfilatės.

Kjo sfilatė ka shkaktuar jo pak habi pėr faktin se njė prej modeleve, e quajtur Arnisa ka “guxuar” tė pozojė me njė rrobė transparente, ku dalloheshin qartė pjesėt e poshtme intime, pėr faktin se nuk kishte veshur tė brendshme. Njė rast i ngjashėm ishte ai i Anxhela Martinit pak ditė mė parė, ku u shkaktuan jo pak diskutime…
Uhhh, ēka koka e mirė me lujt Cici Mici ....me Mirela CICI :biggrin:

Zero Cool
07-09-11, 19:58
Angela Martini, pėrsėri me foto topless


Modelja shqiptare, Angela Martini po vazhdon me sukses karrierėn e saj nė SHBA.


http://www.ekonomisti.net/fotot/25175/main_angela-martini.jpg


Dhe, pėr tė ecur pak mė shpejt, ca fotografi si kjo nuk prishin punė. Ajo ka postuar edhe njė foto tė saj topless, nė kuadėr tė setit tė ri tė fotografive qė ka realizuar.

Angela e pėrfaqėsoi Shqipėrinė nė Miss Universe 2010 dhe mbeti nė SHBA pėr tė vazhduar karrierėn.