PDA

View Full Version : I vdes gruaja Ministrit Limaj


murrizi
10-07-10, 20:59
http://www.dardania.de/vb/upload/img/vija_lajmi.jpg Pas njė sėmundjeje tė rėndė ka ndėrruar jetė Zahrie Limaj, bashkėshortja e ministrit tė Transportit dhe Postė-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj.
www.rtklive.com Postuar: 01:08:02 / 10.07.2010

Ngushllimet e mija tė sinqerta Fatmir Limaj, Familjes dhe Farefisit.

teutaA
10-07-10, 21:07
zoti nuk eshte mac me te grrith thojke babgjyshi ehh shuplaka e zotit eshte e madhe balit ,,,me vjen keq per femijet qe mbeten pa nene e prinderit e motrat pa me te dashuren zoti ja u qoft gajretin

e_martumja
10-07-10, 21:18
Ju shprehi ngushllime te sinqerta familjes Limaj.

Abetare
10-07-10, 21:19
Shpresoi te gjen prehje e qetesi ne parajse .... Nuk ka vdekur pse Zoti e ka shuplaken e madhe ...te gjithe do vdesim heret a vone ....:mad:

tipi engjellor
10-07-10, 23:45
Ngushellimet familjes lima

Guri i madh
10-07-10, 23:49
lima nuk e ka pas bashkshorte prej kur u skiat ne KRAJNSKA GOR ngushtllime prinderve te ndjeres i leht i qoft dheu i kosoves


fatmiri tani i ka durt e lira per dashni ose esht si zogu ne deg te lisit

gazi-de
11-07-10, 00:00
Ngushllime per familjen Lima,zotu ju ndihmoft me gajret

elvio
11-07-10, 00:01
i lehte i qofte dheu.

ngushellime familjes edhe ta kujtojne ata qe e kane pasur per zemer.

DEA
11-07-10, 00:18
Mendoj se ka qene e re dhe femijet i ka sigurisht jo te moshes madhore, aty do te lere nje zbraztire te madhe, nje vend i palotsuar...

Ngushllime, i lehte i qoft dheu.

Dardani_K1
11-07-10, 00:36
Ngushellime prinderve,familjes se saj dhe femijeve te saj ishall Allahu ate e ka rahatu dhe ishalla shpirti i saj ashte ne gjenet e ishalla femijet i rriten e i bahen te hajrit e nanen e tyre se harrojn se si tha nja ma lart Limajn se meriton me e ngushllue se ai ne Slloveni u sillke me shvalerka njerezit e kane pa qorra sjane ai tashe ashte tamam i lire gjynah pej saj dhe femijeve.

Neferta
11-07-10, 08:03
Ngushllime per familjen e saj the per femijet.

romansa
11-07-10, 16:12
Ngushllimet e mia per familjen Limaj
i lehte qofte dheu ..dhe zoti ju ndihmoft me perballjen e lehte te kesaj tragjedie8!

LABI
11-07-10, 20:43
Zoti e lashte shendosh , qata femije/sabije i ka lane keq,... se per Fatmirin s'eshte krizeee (e ka Diellzen qe ja mbane zhagin) !!

Inposible
16-07-10, 10:23
Ngushllime familjes Lima

uck_aksh
16-07-10, 16:14
zoti nuk eshte mac me te grrith thojke babgjyshi ehh shuplaka e zotit eshte e madhe balit ,,,me vjen keq per femijet qe mbeten pa nene e prinderit e motrat pa me te dashuren zoti ja u qoft gajretin
edhe un kam tha se zoti nuk esht mac me te grith kur vdiq rugova po apet i kish lan shum pasuri djemve

teutaA
16-07-10, 20:23
edhe un kam tha se zoti nuk esht mac me te grith kur vdiq rugova po apet i kish lan shum pasuri djemve

pstttt per hir te asaj qe ka nderru jet

ani shko ndreqe kosoven tash se so rugova ma

emine
16-07-10, 20:49
Pushofte ne paqe!

arTiiola_
17-07-10, 10:10
Ngushllime edhe nga ana ime.............

Qika^Me^Kule
21-07-10, 15:40
Ngushlimet e mia.... per familjen Lima....