PDA

View Full Version : Qka mendoni per Muharrem Ahmetin


Peja-Boy
23-08-07, 15:49
Qfar mendoni per Kete Kengetar,rrugen e te Cilit e vazhdon Ermal Fejzullahu ..!

http://www.youtube.com/watch?v=VhHctKiINRA

http://www.youtube.com/watch?v=lKgr3wcvvgs ....Ndahet Zemra ne Dy Pjes..!

http://www.youtube.com/watch?v=-J3UO8yay78 .... U Fejove ...!

valiii
27-08-07, 08:38
Qfar mendoni per Kete Kengetar,rrugen e te Cilit e vazhdon Ermal Fejzullahu ..!

http://www.youtube.com/watch?v=VhHctKiINRA

http://www.youtube.com/watch?v=lKgr3wcvvgs ....Ndahet Zemra ne Dy Pjes..!

http://www.youtube.com/watch?v=-J3UO8yay78 .... U Fejove ...!

Edhe pse nuk e pelqej Muziken tallava , ky djale Muharrem Ahmeti me ka fascionuar ne nje emision ne Top Channel , e me krahasuar kete djale me qiftin e Ermalit , eshte njejte si me krahasuar Fiqen me Mercedes . ncncnncccn ani Eramli !

Dina
05-01-08, 22:11
skam fjal per Muharemin shum i mir osht si loqk edhe za tfort ka veq a hehe tungi

Gjumashja
08-01-08, 11:21
edhe pse nuk e pelqej kete zhander, muhameti ka talent 24h kendon pa u ndal hiq....:biggrin: :biggrin:

BE LK
08-01-08, 16:16
edhe pse nuk e pelqej kete zhander, muhameti ka talent 24h kendon pa u ndal hiq....:biggrin: :biggrin:
Per cilin muhamed po flet oj gjumashe. ik laj dhe njehere syte. hahahhahahahahah

Guri i madh
08-01-08, 16:53
Qfar mendoni per Kete Kengetar,rrugen e te Cilit e vazhdon Ermal Fejzullahu ..!

http://www.youtube.com/watch?v=VhHctKiINRA

http://www.youtube.com/watch?v=lKgr3wcvvgs ....Ndahet Zemra ne Dy Pjes..!

http://www.youtube.com/watch?v=-J3UO8yay78 .... U Fejove ...!ermal fejzullahu kendon muzik tė mirfillt shqiptare


e ky muharremi kėng magjupisht

Virti
08-01-08, 16:59
per zete mar burre kurre s'paskam ndi per te! :eek:

rilinda
08-01-08, 17:16
per zete mar burre kurre s'paskam ndi per te! :eek:

As une tybe. Bile edhe mos njefsha kurrė ma pėr ta. :biggrin:

Gjumashja
08-01-08, 19:01
Per cilin muhamed po flet oj gjumashe. ik laj dhe njehere syte. hahahhahahahahah


hahahhahah hahahahahhahahahahahah u keputa se qeshuri.... tash e shof cka kam shkruar... kam ndegju per te bota shqiptare e vogel eshte qe te mos e njohim... muharremin..

BE LK
08-01-08, 19:03
hahahhahah hahahahahhahahahahahah u keputa se qeshuri.... tash e shof cka kam shkruar... kam ndegju per te bota shqiptare e vogel eshte qe te mos e njohim... muharremin..
qenke e kthjellet tani...........................

luckyman
08-01-08, 19:17
per zete mar burre kurre s'paskam ndi per te! :eek:Ezete as une:biggrin: ,....po kur na piki ky bir gabeli!!!

Prishtinasja_
13-08-09, 22:58
A ngohet ky bre....?!

pirro
14-08-09, 21:21
A ngohet ky bre....?!

Valla ngohet veq nese i mshelim vesht, se ndryshe jooo eee...

Prishtinasja_
14-08-09, 21:55
Valla ngohet veq nese i mshelim vesht, se ndryshe jooo eee...

:tongue::tongue: Eee ashtu ban bile edhe syte !

Peja-Boy
15-08-09, 18:52
A ngohet ky bre....?!

Qysh nujk Nigohet ojjjj Mokeeeee

VhHctKiINRA

thellenza
01-09-09, 12:46
...paska edhe me zi se Meda dhe Gazi ! :tongue:

:rolleyes:

Amina
06-09-09, 22:34
Tallava: ncukkkkkk

Prishtinasja_
11-09-09, 15:09
Qysh nujk Nigohet ojjjj Mokeeeee

VhHctKiINRA


Aiiii muziken qe pe ndegjojshe more Lako...mos te nin kush allahile :tongue: