PDA

View Full Version : Martohet Burimi i AAK-sė


emine
22-11-11, 18:46
21.11.2011/16:08 - E Hėnė


Burim Ramadani, deputet i Kuvendit tė Kosovės dhe sekretar i pėrgjithshėm i AAK-sė, i ka dhėnė fund beqarisė. Ramadani ėshtė martuar tė dielėn mbrėma nė njė ceremoni me Lindita Ahmetin nga Prishtina. Dasma e Ramadanit ėshtė mbajtur nė Hotelin Emerald nė Prishtinė.


.Nė kėtė aheng ėshtė njoftuar po ashtu se ēifit i ri presin sė shpejti edhe lindjen e vajzės.
Indeksonline sjell fotografi tė ēiftit tė ri.

Nė dasmėn e Ramadanit, nė mesin e rreth 600 mysafirėve, kanė marrė pjesė edhe shumė personalitete politike. Nė mesin e mysafirėve special ishte edhe Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, bashkėvendase e Ramadanit nga Theranda, kreu i EULEX-it, Xavier de Marnhac, deputetė e funksionarė tė shumtė.Kurorėzimin e Burimit dhe Linditės e ka bėrė kryetari i Therandės, Blerim Kuēi. Muajin e mjaltit cifti i ri pritet ta kalojė nė Itali. /Indeksonline/
http://www.indeksonline.net/repository/images/showbiz/br2.JPGhttp://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/385081_1628982820943_1727761551_852158_692802286_n .jpghttp://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/379556_1629704038973_1727761551_852351_1531087934_ n.jpghttp://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374914_1625706739043_1727761551_850728_941043454_n .jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309575_1625923304457_1727761551_850875_118631920_n .jpg

Zero Cool
22-11-11, 18:55
Urime ktynve e u trashegofshin (pom doket e paskna njo udhes)...

ps: emine ky koka moshatar i yt tybe:biggrin:

emine
22-11-11, 18:58
Urime ktynve e u trashegofshin (pom doket e paskna njo udhes)...

ps: emine ky koka moshatar i yt tybe:biggrin:

Po tybeh ma ka lshu renin:biggrin:le qe oshte moshatar po a edhe nipi dikujna hej,,,kta dy u trashegofshin ,du mi than Burimit me ja lan vajzes emrin tim:biggrin:

tipi engjellor
22-11-11, 19:48
hajde perhaj ju kofte e se shpejti edhe po u trashegohkan ....

Diana007
22-11-11, 19:54
E tisha kon ne Suhareke ndoshta isha kon edhe un ne dasem hmmm:mad:


Qiftit i uroj FAT TE MIR E JETE TE LUMTUR :smile:

Zero Cool
22-11-11, 20:04
E tisha kon ne Suhareke ndoshta isha kon edhe un ne dasem hmmm:mad:


Qiftit i uroj FAT TE MIR E JETE TE LUMTUR :smile:

Hajt kure te shkojme veres ne Kosove pi thrrasim per ni darke ne Solid, edhe na po njoftohemi edhe ktyne po ja qesim 1 darke(ishalla e pagujn kta) :biggrin:


http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248270_1388802936596_1727761551_661595_5937762_n.j pg

Makresh
22-11-11, 20:06
He budalla nihere, shokt e tina jan bae baballar, e ky hanez u martue.