PDA

View Full Version : te nhifemi pak mes veti


amelda
01-10-03, 10:09
hej djema dhe vajza une desha te hap temen e re dhe ku te gjithe mund te flasim dicka per vetn tone deri me tani askush nuk e ka hapur temen jame une e para dhe mendoj qe dhe tjeret pas do prezantohemi dhe te njihem pak me mire mes veti........emri:bleona

vitet:17

gjinia:femer

edukim:shkolla e mesme viti i 3 ekonomi

feja:muslimane

hobi i juaj: shetitjet leximet dhe tenisi

banimi:danimarkenese dhe ndonje pyetje te rendesishme kame haruar te shkruaj djema dhe vajza pres qe te me ndimoni nese jo athere ne regull........

amelda
01-10-03, 11:10
me vjen mire per temen desha dhe une te pergjigjem ne pyetjet e parashtruara.........emri:amelda

vitet:24

gjinia:femer

edukim:akademia e arteve

feja:muslimane

hobi i juaj:leximet shetitjet dhe noti.....

banimi:bergen ne norvegji

Mbretėresha
01-10-03, 11:16
:wink:

kqyrim_qysh_del_fundi
01-10-03, 11:34
ohhhhhh cfare domethenje paska ky gjest nuk po e kuptojna ......

pak me shume spjegime po dojna knena ...........

Mbretėresha
01-10-03, 11:43
ohhhhhh cfare domethenje paska ky gjest nuk po e kuptojna ......

pak me shume spjegime po dojna knena ...........

:wink: :wink: :wink:

TONINO
01-10-03, 22:22
amelda kuje ti qiko a jeka lun ti me ne a, sa personazha ike bre qik, nje her ke then bleona e mandej amelda, edhe eki njė gabim trashanik.

Jo edukata por shkollimi OK, e qė ke deshir me tregu per edukaten familjare ėshtė e lejuar se kemi rastin tju ngjohim ma mir edhe kshtu qė mendojm a meta qu misitin.

__________________________________________________ _________Mbretresha d.m.th edhe pa pas njeri lezet spo bojka me etha?

K-man
02-10-03, 04:22
Tonino merre vetem me t'mire, ka bo gabim qika, e qka????

RRUSHI
02-10-03, 08:46
Tonino keshtu e ka faza e puberteti --- gabimet falen , e sidomos ato qe nuk kan ndonje qellim te keq .

Amelda a te pelqen rrushi moj zemer ----i embel e kam fjalen se ka disa lloje ??????

TONINO
05-10-03, 00:28
Holla ku jeni oj zemrat e mija ju past baba juve,njė pershendetje tė ėmbėl nga zemra.

K-Man a mos je ti avokati i ameldes a?.Rrushi tung si je ti me fal por nuk edi a je F apo M, edhe patjeter duhet tju falet gabimi tė miturve se hala jan pa sherr, kishe..Naten e mir gjum tė ėmbėl e ėndrra sa matė qeta.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

Cool_Boy
07-10-03, 17:47
pershndetje per te gjithKush eshte Cool_Boy shiqoni me posht:Emri:Sekret nuk e kam zanat me jav tregu emrin--me falni kesaj here

Vitet:19

Gjinia:Mashkullore

Edukim:Shkolla e mesme viti i 2 ne juridiksi dhe kompjutera

Feja:Muslimane

Hobi i juaj: Shetitja,fubolli, Formula 1 etj

Banimi:Angli

Murgesha
24-10-03, 21:43
Une jam Murgesha dhe erdha ne kete forum sa per badihava kohe.

Jetoj diku ne DK per fillim besoj se mjafton :wink:

mija
31-10-03, 10:29
pershendtje..

emrin e kom SAMIRA H. ndryshe me thrin [email protected]

jam 16 vjeqare e gjysme...

jetoj ne vendin "e bekuar" Mitrovica (Kos.)

i vijoj dy shkolla: te mesmen e gjimnazit dhe shkollen muzike..

punoj si gazetare dhe shkruj texte kengesh

jam karatiste qe 5 vjet..

edhe qashtu do sene hiihi...ju pershendes qaosss

rowenna
31-10-03, 12:28
flm per prezantimet welcome boys & girls :P

^Goni
02-11-03, 15:25
Emri :Filani

vjeq: 24

Gj.mashkull

musliman

Prishtin

i pamartuar ..............................................

^Goni
02-11-03, 15:26
Emri :Filani

vjeq: 24

Gj.mashkull

musliman

Prishtin

i pamartuar ...................

Student ........

:arrow: :idea: :idea: :idea: :wink:

Online
10-11-03, 18:21
Tungqysh me u prezentue qe se kam as 1 dite shkoll more kuku per mue e mos vet per prind e mi qe kan me u ba Azap (pergjgje) ne ate DyjaEmri: Arsim

Vite: 20 i kam pas para 8 vjete e tash kushedi sa mu kan ba

VendL. Katunar Dem baba Dem

VendB. n'qysh t'Londres

Tė kryer : shkollen e Nalt Fillore e kam pas klasen n'kat tė 2-tė

Sex-i: Djal i Gjinis Mashkullore

Profesioni:e ha buken tem e ja baj gajlen kojshive

Feja: musliman (ne dukumente)

I martuar: veq 3 herė

Hobi:Car Racing (Gara me kerre) dhe Femrat EleganteMe siguri jeni te knaqur me prezentimin tim

rowenna
27-11-03, 13:52
mire flm djema dhe vajza per prezantimet ju desherijo caste te kendeshme...... :roll: :wink:

Lona
13-12-03, 11:29
Tung nga une ju pershendes te gjithve por femrat me se shumti.

Emri: Elona

Vendi:Tetove

Prof:afer diplomimit ne F.Juridik

Hobi:Te marr rruge kur bie shi nga pak, veteSi duket kam haru te tregoj edhe dicka po ska lidhje najher......:roll: :roll: :?: :?: 8)Kalofshi bukur te gjithe

rowenna
13-12-03, 18:36
miresewjen motra caste te kendshme ........ :wink:

Gentiana
18-12-03, 13:11
Emri: Gentiana (Genta)

Mbiemri: Sekret

Ditelindja:duke i ber 23

Vendi: CH

Vendlindja: Kosova(Gjakova)

Sexi (Gjinia): femen valla.

Komfesioni(Feja) Katolike

Hoby's: Gjuht e huaja Interneti, dhe musika.

Gjuht: Shqipen,Gjermanishten,Spanisch,Serbokroatisch,Engl ish.

citat: Carpe diem, se gjdo dit esht e vlefshme.Doni me shum apo mjafton kjo :roll: :roll: :wink: :wink:

Genta

CrAzY-BoY
11-01-04, 01:27
Genta kishim dasht edhe ma shum prej teje po masi nuk i paske cek krejt senet e tua ma mire eshte mi majt do secret hahaha :P

kalo mire !

CrAzY-BoY
13-01-04, 22:31
Emri: Liridon (donii)
Mbiemri:pa mbiemer jam :P
Ditelindja: vetem 19 vjet i kam :P
Vendi:Gjilan
Vendlindja: Kosova(Gjilan)
Sexi (Gjinia): kur ti boj 20 vjet e percaktoj gjinin :P ahhahahha
Komfesioni(Feja) muslim

tjeter naj sen mos po juv intereson !!!

kaloni mire !

GjIlAnAsI_cSi
14-01-04, 17:23
Emri: Arton
Mbiemri: E Kum Harru Te Shpia :D
Ditelindja:1986
Vendi: Gjer..
Vendlindja: Gjilan/Kosovo
Sexi (Gjinia): Mashkull Valla !
Komfesioni(Feja) : Musliman !
Hoby's: Muzika , Futbolli , Sexy , Edhe me Lexu Ka Ni Her , Edhe Interneti Mos Te Harroj !
Gjuht: Shqipen,Gjermanishten, Serbisht , Anglisht , !!
Citat: Qka Osht Kjo CITAT Spe di :))

hana
08-03-04, 16:14
pershendetje

emri-hana
mbiemri-ska rendesi
sexi-femer
mosha-18
sh.horoskop-akrepi(hej a ka naj akrep ne forum)
hobi-fotografi,muzika,interneti
vendlindja-kosov(viti)
vendbanimi-tirane
deshirat per te ardhmen-te behem doktorresh
feja-muslimane
citat-dashuro per te jetuatr,urre per te mbijetuar

hana
08-03-04, 16:17
ah se harrova 8) ne qoftese doni te kontaktoni me mua me thirrni ne kete numer 0692......
po e perseris 0986......... :wink: :wink:

Giovanni
11-03-04, 10:33
Emri: Giovanni
Ditelindja:duke i ber 23
Vendi: CH
Vendlindja: Kosova(Peje)
Sexi (Gjinia): Mashkull
Komfesioni(Feja) Katolik
Hoby's: Libri
Gjuht: Shqipen, Italishten, Gjermanishten, Frangjishten, Anglishten

Blondina
11-03-04, 21:00
Kuku Gani i pa martun a hahahha po dutka me ti qu msitet :wink: !!!!????

turisti
10-09-04, 19:27
Pershendetja-amelda. :wink: