PDA

View Full Version : Prezantoni vetėn


Faqet : [1] 2 3

 1. te nhifemi pak mes veti
 2. Kush eshte "K-man"?
 3. Une jame Filomena
 4. doni te dini diqka per mua...
 5. Une jam djana !
 6. E Une Kush Jam ?
 7. un jam Ing: Safet Berisha :P
 8. Kjo eshte Genta
 9. KUSH ESHTE TOXIC_TUNA?
 10. tung tung!
 11. KuSh ĖsHtė M!J@!!!??
 12. Kush eshte Meti!
 13. Unė jam Ai qė Jom
 14. Une jam Zana!
 15. Me te verteten kurr nuk do te deshtoni !
 16. Kush esht Jehona...
 17. ja me ne fund dhe une leaa
 18. UNE.... jam....
 19. hej djema
 20. Kush eshte CrAzY-BoY
 21. kush mund te jem une?
 22. Ehhh Une jam ????
 23. jeta e mergimtarit
 24. PAK PER HONESTY^UK.
 25. une jam ziko
 26. une jam anna dhe po kerkoj ................
 27. dhe kjo jam une......
 28. UNE JAM LIBERALI QE 2000 VITE ASPAK ME SHUME
 29. ???
 30. Kush eshte Cool Boy???
 31. edhe une po prezantohem ...he si thoni ju????
 32. kosovari
 33. Unė jam kyyyyyyy!!!!
 34. Mirembrema te Gjithve!
 35. Une jam??? ARBERITA. H
 36. TUNG JUVE TE GJITHVE
 37. Shnetje tė gjithėve...
 38. Kush jam une???
 39. hej kush eshte murgesha more
 40. Jom njoni
 41. [b]Une Jam Une dihet ''S-h-e-t-a''[/b]
 42. ja ku erdha edhe unaaaaa
 43. ajde perhajr u bona antar :)
 44. edhe une jam flori e me therrasin loli
 45. radhen e kam un tash
 46. UNE JAM DIMI SHKURT MENDIMI HAHAHAHAHA .....
 47. Une jam HAMMERFEST
 48. Edhe mua me kishit mangut.
 49. shoqeria Shiqptare
 50. edhe une jam ketu
 51. Unė jam :
 52. prap une....anna
 53. E KAM GJET
 54. Pershendetje nga Nota
 55. Une jam....
 56. Fisniku
 57. Dua te njohtohem me Lazdranin!!!
 58. Kjo esht kosova_lady
 59. edhe une jam ky....
 60. tung
 61. Ja Edhe Une Erdhaaa........!!!!!!!!!!!!
 62. hajt edhe per mu folni pak
 63. Loloku?!
 64. Veq une nuk isha kerkun
 65. jam antar i ri folni dhe per istogasin
 66. ky čshtč livoreka bicio
 67. Mirė Se Ju Gjeta
 68. edhe une sikur te gjith
 69. jam M nga tetova
 70. Kush esht boy&beach
 71. Kush eshte Alb_Montreal
 72. Une jam Luana
 73. Ky eshte Marv_pimp
 74. Pershendetje nga Lindi
 75. REXHAIL_MAFIASHI_NGA_KUMANOVA
 76. hey.... une jam lisaa
 77. Une jam kosovare
 78. KĖRKESĖ!
 79. DannyAus???I KNOW HIM
 80. Me ka nana djal dukat
 81. pra erdha edhe une ne ket familje
 82. Une jam Lozonjarja....
 83. Hej un jam Djali Mihanes e pra kliko ketu
 84. Kush osht Vetimi :)
 85. Jabanxhiu
 86. Kush eshte dita girl?
 87. ja arrita edhe une
 88. AGRONI22
 89. un jam cooll
 90. Dreni nga Australia
 91. tung tung
 92. une jam kjo qe jam
 93. qeleni se une jam!!!
 94. Jam ka du mu PREZENTU!
 95. TIRANA
 96. Kush asht JooP-i??
 97. Me dul gjumi ...
 98. O GJEBRAIL prezento veten!
 99. Mire se ju gjeta.
 100. Te njifemi me mire.
 101. Me se pari po prezentona
 102. Erdhi edhe Bukuroshi
 103. Mafiozi erdh
 104. MMMPPPPPUUUQQQQQQQQQ te gjithve un jam ...????
 105. Kloni-mullixhi
 106. UNE JAM KUSHTRIMI
 107. mir se ju gjeta
 108. .-* tak tak une jam PAOLINA *-.
 109. Unė jam unė
 110. Pershendetje nga Prishtina
 111. A me pranoni kėtu?
 112. edhe un po vazhdoj me prezantim
 113. edhe un ne mesin e juaj
 114. vendosa qe te prezentohem edhe une.
 115. Tregoni per vetveten...
 116. pershendetje nga loni19,anetar i ri.
 117. Pershendetje nga mijalta
 118. e fresket ne kete forum..
 119. KUSH DESHIRON TE DIJ PER zeshkani_i_embel URDHERONI
 120. pershendetje.a jam i pranuar tek ju
 121. Une jam kullerka2
 122. Pse nuk prezentohet Uiksi31 ?????
 123. TUNG: ja ku jam erita
 124. Prita Qe Do Mem PrezanTu Dikush Po Qfar Si Shqiptaret Qe...!
 125. Halla e Madhe.....................
 126. Une jam Dreni.
 127. Prezentimi i Mali_01
 128. Prezentimi i tironcat_2004
 129. Une jam engjelli
 130. trimi i mire me shume shok
 131. kush eshte ARBERI?
 132. Une jame...........
 133. une vet qyky...experti
 134. IceGirl ???
 135. Sarasara ???
 136. Murgesha Prezentohu me ne fund.
 137. Kush eshte FTONI?
 138. UNE JAM DARDHA
 139. AK^47 nuk ke ka na ik............
 140. Kush prej jush jeton ne itali
 141. Jam Domira pėrshėndetje
 142. Pasi qe Demelica pritoj ta hap temen...
 143. Qyrrani me thone
 144. Ding ding ja mbrrijta edhe une
 145. .. Prezentimi im ..
 146. Kavaleri
 147. jam une GEISHA....
 148. O i Zoti shpis a don musafir?
 149. Leshomani rrugen se Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 150. ****Une jam Fleta ****
 151. Kush eshte Djali i keq
 152. tung
 153. un jam sadri qobani me 35 dele e 3 qen sharrit
 154. THD
 155. dashuro-online
 156. Prishtinalia ne MIAMI (USA)
 157. altini22 po vjen
 158. Edoni nga Zvicėra
 159. Une jom avanturisti i qikave
 160. A ka najsen per mue?
 161. TOMORI
 162. ani
 163. Lalioli edhe sa don me e shty pa u prezentu
 164. Vetem per juve te diaspores vlene kja tem
 165. Tak...Tak a pe ma qelni Deren une jame ju tregoje tinxas
 166. TITI HAJDE ME U PREZENTU
 167. Unė jam ky qė jam!
 168. une jam rafet llapjani
 169. Prezentimi i Syrit_blu.
 170. pershendetje
 171. EDHE UNE PO PREZANTOHEM VET ODISE
 172. Kush jam?
 173. UNE JAM GURI SYLAJ
 174. argomenti
 175. Unė jam Kojshia nga mahalla e Rexhepovitve!
 176. Une jam Bota_Sot
 177. Une jom "DEM BABA DEM "
 178. Kush eshte Vegimi?
 179. KUSH ESHTE VJESHTA?
 180. ZEMRTHYERI
 181. Knock knock !!!!
 182. opaaaaaaa njerz mrriva edhe une te prezantohem ....
 183. Prezentohu me foto
 184. JAM FLAKA KUJDES SE .... !
 185. JU PERSHENDET DJALI NGA LIPJANI
 186. Une Jam SheTa
 187. pershndetje te gjithve
 188. une jam xhenemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahahahha
 189. Tung Nga NiRvAnA (Lavdi)
 190. NINNA,Mos pritofsh njė prezentim t'vogėl me bo !!!
 191. Xhino
 192. Prezentohuni Nė Mėnyr Tė Denjė !
 193. Phaa edhe Microsofti
 194. Artisti ,jam ne hall prej qikave tuj ba vetje per ty
 195. Kush jeni ju?
 196. LEDHATIMI
 197. Sherri vet!
 198. Toni dhe imazhi i tij
 199. ~Kumbari~~~~
 200. Pershendetje nga Jelira per juve......!
 201. Mirė se ju gjej...
 202. Me rastin e ardhjes time dikur Pershendes !
 203. erdha dhe une
 204. Kush eshte Fortuna?
 205. Une s'kam cka prezantohem se me njihni tane!
 206. krejt rastesishT-
 207. une jom.....................
 208. Sy_Kalterta
 209. I_riu_45......Mire se keni ardhe ne FD
 210. Perhsendetje nga Margaritari!
 211. Nje Dredhak ne mesin tuaj!
 212. Latino heat eshte ketu
 213. Zana_ch
 214. Une jam Ndreca
 215. Prezantimi im...
 216. Prezantim....
 217. MARSHALLA-MARSHALLA PO SHUM QENKENI
 218. ciao
 219. Elle Une Ktu :PpPpP
 220. gjithcka
 221. Erdha.... e mire se ju gjeta
 222. Pershendetje
 223. Une jam Reana, de
 224. Pershendetje Njerz
 225. tung, une jame Balerina!
 226. une jam Baci
 227. Re:Pershendetje!
 228. Me Erdhi radha dhe mua te prezantohem!
 229. Kush jame une?
 230. Aga Syl
 231. Un jam Drenasi2006
 232. une jam...
 233. tung per te gjithe nga flori
 234. Une jam Psikologu
 235. Pershendetje Dhe Mire Se Ju Gjeta
 236. Fukara jam den baba den.
 237. Unė jam
 238. xHEbRAILI pOETI I rRUGES
 239. Pak nga une E|iza
 240. beqari_
 241. Hi... edhe une ia mberriva
 242. Kush ėshtė Dogzona ??
 243. erdha!!
 244. Erdha edhe une
 245. pershendetje forumista
 246. Mirė se ju gjej tė gjithve nė sofren dardane ja prezentimi i imė nga Berisha-boy
 247. Kush eshte DIJA?
 248. A ka vend edhe per mu mor ? :P
 249. un jam uck_aksh nga rrethina e pz
 250. Flamur Ahmeti