PDA

View Full Version : tung, une jame Balerina!


balerina
26-03-06, 13:34
sot jame per here te pare ne mesin tuaj.
shpresoj se do te kalojme momente te bukura.
:cool:

Espresso
26-03-06, 17:28
Mire se erdhe balerina

c'far kafe deshironi?

Guri i madh
26-03-06, 23:51
mir se keni ardh BLERINA ne oden DARDANEte uroj qaste te lumtura

balerina
01-04-06, 22:39
u falenderoj per mireseardhje:smile:

vjeshta
01-04-06, 23:05
Mire se na erdhe ,dhe kalofsh sa me mire ne mesin tone .

Vjeshta

fera
17-10-06, 19:16
mir se ke ardhur balerina te uroj sukses

fera
17-10-06, 19:18
a mund te bej nje pyetje rreth baletit

lihhi
17-10-06, 19:29
sot jame per here te pare ne mesin tuaj.
shpresoj se do te kalojme momente te bukura.

Shpresoj edhe une se kemi me kalu mirė

Blondi
31-05-07, 03:05
Tung blerina! Kalofsh bukur bukuroshe!

ninnela
03-06-07, 16:24
Mire se na paske ardh balerina

Te pershendes dhe te uroj t'ia kalosh bukur

Respekt NINNELA

PriinCi_3nt
11-06-07, 14:25
Blerina mir se na erdhe edhe nje dua te them Emrin e keni shum te bukur
RespecT