PDA

View Full Version : Pasi qe Demelica pritoj ta hap temen...


Maca
02-02-05, 15:26
Demelica presim te na prezentohesh???

Me padurim mos u demelav qaq shums e saher nuk ki me pas qekaq kollaj punen hahaha :wink:

Te pershendes nga zemra & mire se na ke ardhe ishallah kalon super me neve dhe nuk te ndrojm si demelic se skena hala demelic ne forum neve krejt jemi puntore nejse un jo hahah :wink:

IceGirl
02-02-05, 15:31
Dembelic nuk kem ketu vetem e kem nje Gjumashe e ajo shkruan boll tybe qashtu per gjumshem :)

dembelica
02-02-05, 15:40
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:

IceGirl
02-02-05, 15:45
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:

Mire se na erdhe Dembelica loqkum
Ju deshiroj caste te kendeshme dhe disponim sa me te mire
ketu ne mesine tone dhe kudo qe jesh :)
E sa per Dembelic eh cka ke me u bo e zoja ketu rehat nuk kem me te lone...Ju pershendes edhe nje here dhe mire se keni ardhur :lol:

dembelica
02-02-05, 15:45
Demelica presim te na prezentohesh???

Me padurim mos u demelav qaq shums e saher nuk ki me pas qekaq kollaj punen hahaha :wink:

Te pershendes nga zemra & mire se na ke ardhe ishallah kalon super me neve dhe nuk te ndrojm si demelic se skena hala demelic ne forum neve krejt jemi puntore nejse un jo hahah :wink:

Maca flm shum me te vertete qenke shum e mire se zakonisht macat si du po ti koke e smute a ? :lol: :wink: .
Thojne me kend te rrin ashtu bahesh,ndashta tu nejt me juve me hjeket dembelija :wink:
Kalofsh mire.

dembelica
02-02-05, 15:50
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:

Mire se na erdhe Dembelica loqkum
Ju deshiroj caste te kendeshme dhe disponim sa me te mire
ketu ne mesine tone dhe kudo qe jesh :)
E sa per Dembelic eh cka ke me u bo e zoja ketu rehat nuk kem me te lone...Ju pershendes edhe nje here dhe mire se keni ardhur :lol:Mire se ju gjeta Ice Girl a po nerrth hiq ej me ket emer :wink: un u merdhiva ka po te shkrij po me duket qe jam ne vend tanin :wink:
ok,flm shum me shprese qe kemi me kalu mire bashk :lol:
Po edhe per qata jam hi ndoshta kthjellna bile pak se marova
Kalofsh mire :wink:

Maca
02-02-05, 18:26
demelica juhuuuuuuuu...

Kallxona bre pak ma shum qy,sa vjeqare je qka don qka zdon,qka e ki patjeter mu qu me bo edhe pse je demelic e priton (me shku ne wc apo?) hahh..

Hajt hajt kallxo edhe pak qy mos prito mmmm ki mu bo e zoja siq tha IceGirl na ste lom kshtu jo :wink:

aferdita
02-02-05, 18:29
Demelica mire se paske ardhur :wink:
ne kete forum askush nuk mungon :lol: :lol: :wink:

Maca
02-02-05, 18:32
Demelica presim te na prezentohesh???

Me padurim mos u demelav qaq shums e saher nuk ki me pas qekaq kollaj punen hahaha :wink:

Te pershendes nga zemra & mire se na ke ardhe ishallah kalon super me neve dhe nuk te ndrojm si demelic se skena hala demelic ne forum neve krejt jemi puntore nejse un jo hahah :wink:

Maca flm shum me te vertete qenke shum e mire se zakonisht macat si du po ti koke e smute a ? :lol: :wink: .
Thojne me kend te rrin ashtu bahesh,ndashta tu nejt me juve me hjeket dembelija :wink:
Kalofsh mire.

flm,ani hajt ti se ki me i pas marak macat edhe ate shum se si une ska un jam e urt,valla hiq nuk grithi (ka pak) ishallah bahesh jo si ne po ma e mir te deshiroj metver8 te kesh disponim ketu se qenke edhe ti shum e smut haha sty cool 8)

Mpuqqq nga Maca :wink:

dembelica
02-02-05, 20:13
Demelica mire se paske ardhur :wink:
ne kete forum askush nuk mungon :lol: :lol: :wink:

Mire se ju gjeta :wink:
Edhe e vertete qe askush nuk po mungojka :wink: :lol: :lol: :lol:

dembelica
02-02-05, 20:14
Demelica presim te na prezentohesh???

Me padurim mos u demelav qaq shums e saher nuk ki me pas qekaq kollaj punen hahaha :wink:

Te pershendes nga zemra & mire se na ke ardhe ishallah kalon super me neve dhe nuk te ndrojm si demelic se skena hala demelic ne forum neve krejt jemi puntore nejse un jo hahah :wink:

Maca flm shum me te vertete qenke shum e mire se zakonisht macat si du po ti koke e smute a ? :lol: :wink: .
Thojne me kend te rrin ashtu bahesh,ndashta tu nejt me juve me hjeket dembelija :wink:
Kalofsh mire.

flm,ani hajt ti se ki me i pas marak macat edhe ate shum se si une ska un jam e urt,valla hiq nuk grithi (ka pak) ishallah bahesh jo si ne po ma e mir te deshiroj metver8 te kesh disponim ketu se qenke edhe ti shum e smut haha sty cool 8)

Mpuqqq nga Maca :wink:

:wink:

Mafiozi
02-02-05, 20:16
Mir se na erdhe Dembelica.

Mendoj qe as nuk duhet me te lut per nje sherbim ne kafe ty :lol:
Sidoqoft je e mirseardhur ne mesin ton, mendoj qe do te kalojsh
mir me anetaret ton fantastik, megjithse je dembelic :lol: :lol:

Argetim te kendshem :wink:

Gentiana
02-02-05, 20:44
Dembelica mire se na erdhe edhe ti.
Qaste te kendshme dhe ishallah nuk priton me shkru ne ket forum....

Pershendetje
Genta

dembelica
02-02-05, 20:45
Mir se na erdhe Dembelica.

Mendoj qe as nuk duhet me te lut per nje sherbim ne kafe ty :lol:
Sidoqoft je e mirseardhur ne mesin ton, mendoj qe do te kalojsh
mir me anetaret ton fantastik, megjithse je dembelic :lol: :lol:

Argetim te kendshem :wink:

Flm shum.
Ti domethan koke ai Mafiozi qe po i prezentojshe dashte e pa dashte
forumgjite a ? edhe ate pa pritese (qashtu kam ni) :wink:
Jo valla se me kohe kam kallxu qe jam dembelice e nuk sherbej,po nese ban dikush me rahmet bile ne te rrallte me me sherby kish ba ni pune te madhe :lol:
Flm shum shpresoj se do te kalojme mire shum,ndashta e hjeki ket ves te keq nuk i dihet :wink:

dembelica
02-02-05, 21:10
Dembelica mire se na erdhe edhe ti.
Qaste te kendshme dhe ishallah nuk priton me shkru ne ket forum....

Pershendetje
Genta

Edhe un isha mangut ktu a ?
flm shum :wink: jo ishalla nuk pritoj ........
Te pershendes edhe un :wink:

ShEjToNkA
02-02-05, 21:51
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:


Pėrkundėr si Dembleic qė paske qėllu bukur mirė paske shkru! :lol: :lol:

Nejse tė pėrshėndes Dembelica ,dhe mirė se na ke ardhė.
Castė tė bukura nė FD!

biondi_f86
02-02-05, 22:32
Demelica te uroje mirseardhje ne mesin ton. :D
mbetesh e pershendetur me rrespekt dhe nder nga une. :)

Kercovari
02-02-05, 22:51
Vertet na mungonte nje dembelic per te kompletuar te gjithe sektoret ne dardania.de.
Paj megjithate qe kisha ndermend te u deshiroj nje mirseardhje ne mesin tone,nuk dyshoj aspak se ky nick flet me shume se nje dembelice e vertet,kur dihet se te jesh vete autokritik do te thote,te cmosh me perpikshmeri vlerat e te tjereve.
I bindur se do te kalosh mire ketu,te deshiroj gjitha te mirat,dhe qendro me ne derisa te mundesh.
Me respekt Kercovari!

mickoja
03-02-05, 04:47
Demelica presim te na prezentohesh???

Me padurim mos u demelav qaq shums e saher nuk ki me pas qekaq kollaj punen hahaha :wink:

Te pershendes nga zemra & mire se na ke ardhe ishallah kalon super me neve dhe nuk te ndrojm si demelic se skena hala demelic ne forum neve krejt jemi puntore nejse un jo hahah :wink:

Maca flm shum me te vertete qenke shum e mire se zakonisht macat si du po ti koke e smute a ? :lol: :wink: .
Thojne me kend te rrin ashtu bahesh,ndashta tu nejt me juve me hjeket dembelija :wink:
Kalofsh mire.Vallah moj demelic nese shum demelavesh ketu mu se shpejti do te me kesh dhe do te pickoj a po nin a jo?

dembelica
03-02-05, 12:21
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:


Pėrkundėr si Dembleic qė paske qėllu bukur mirė paske shkru! :lol: :lol:

Nejse tė pėrshėndes Dembelica ,dhe mirė se na ke ardhė.
Castė tė bukura nė FD!

Po bre jam mundu ne ate temen e qka ka dal se di as vet :roll:
Nejse te pershendes edhe un ty SHejtonka,mire se ju kam gjete :wink:
Flm shum.

dembelica
03-02-05, 12:22
Demelica te uroje mirseardhje ne mesin ton. :D
mbetesh e pershendetur me rrespekt dhe nder nga une. :)

Flm shum Biondi,te pershendes edhe un ty :wink:

dembelica
03-02-05, 12:26
Vertet na mungonte nje dembelic per te kompletuar te gjithe sektoret ne dardania.de.
Paj megjithate qe kisha ndermend te u deshiroj nje mirseardhje ne mesin tone,nuk dyshoj aspak se ky nick flet me shume se nje dembelice e vertet,kur dihet se te jesh vete autokritik do te thote,te cmosh me perpikshmeri vlerat e te tjereve.
I bindur se do te kalosh mire ketu,te deshiroj gjitha te mirat,dhe qendro me ne derisa te mundesh.
Me respekt Kercovari!

Po bre mire e ke se edhe un e kam vrejte qe mungojke nje Dembelice e thash hajt te kyqna edhe un :roll:
Paj megjithate flm shum. Dembelice jam edhe shum bile hahahhaha :wink: po kam me u mundu me u permiresu :lol:

dembelica
03-02-05, 12:29
Demelica presim te na prezentohesh???

Me padurim mos u demelav qaq shums e saher nuk ki me pas qekaq kollaj punen hahaha :wink:

Te pershendes nga zemra & mire se na ke ardhe ishallah kalon super me neve dhe nuk te ndrojm si demelic se skena hala demelic ne forum neve krejt jemi puntore nejse un jo hahah :wink:

Maca flm shum me te vertete qenke shum e mire se zakonisht macat si du po ti koke e smute a ? :lol: :wink: .
Thojne me kend te rrin ashtu bahesh,ndashta tu nejt me juve me hjeket dembelija :wink:
Kalofsh mire.Vallah moj demelic nese shum demelavesh ketu mu se shpejti do te me kesh dhe do te pickoj a po nin a jo?

Do ta kem kete parasyshe :wink: me siguri nuk je asi mickoja qe te ajin a ? me siguri je e mire e nuk untohesh shpesh :wink:
flm shum.

Murgesha
03-02-05, 12:29
Pas Murgeshės, Shejtonkės, Gjumashės natyrisht se na ka mungur shumė njė Dembelicė nė forum.
Mirėseardhje Dembelica dhe ishalla bje ky forum e bahesh e zonja.

Kaltrushi
03-02-05, 12:34
Mire se na gjete dembelic. a hjeke me na gjet more??? Nje po dihet se prej teje Kafe nuk po dufka me prit...... hahaaa

Shpresoj se do ta kalojm sa me bukur ne ket forum dhe gjdo te mire.

Mos ndemelo po lexoje ma shpejt.........heheh

kaltrushi

dembelica
03-02-05, 12:41
Mire se na gjete dembelic. a hjeke me na gjet more??? Nje po dihet se prej teje Kafe nuk po dufka me prit...... hahaaa

Shpresoj se do ta kalojm sa me bukur ne ket forum dhe gjdo te mire.

Mos ndemelo po lexoje ma shpejt.........heheh

kaltrushi\
O me dit qka kam hjeke me ju gjete avavavva po edhe pritojsha me ju lype :wink: po ja erdhe me ne fund edhe un.
Edhe un shpresoj qe do te kalojme shum mire edhe ate pa pritese ishalla.
Vlla sa per kafe mire e ke se nuk asht hajri jem :lol: :lol: :lol:
Jo jo puna me e lete ashte me lexu :wink: bile qit pune po e kryej pa pritese.............
Flm Kaltrushi shum :wink:

dr1ta
03-02-05, 13:14
Mire se erdhe, pune vetem pune :P :)

Diana007
03-02-05, 13:24
Oooo mir s e na edhe oj Demelic , shpersoj s edo te kelon mir ne mesin ton :wink:

PS: Mos te rri shum gat teje s e po me demelav edhe mu , s e gati jam edhe un me u demelav :P :P :P :P :P

T peshedes dhe kalofsh nje dit te mir :wink:

dembelica
03-02-05, 14:29
Pas Murgeshės, Shejtonkės, Gjumashės natyrisht se na ka mungur shumė njė Dembelicė nė forum.
Mirėseardhje Dembelica dhe ishalla bje ky forum e bahesh e zonja.

Paj na kemi me kan lule po me duket qka mundet me na ardhe dikush tjeter edhe ma .............. :shock: :wink:
Flm shum edhe nga ti Murgesha :wink:

dembelica
03-02-05, 14:32
Oooo mir s e na edhe oj Demelic , shpersoj s edo te kelon mir ne mesin ton :wink:

PS: Mos te rri shum gat teje s e po me demelav edhe mu , s e gati jam edhe un me u demelav :P :P :P :P :P

T peshedes dhe kalofsh nje dit te mir :wink:

Ooo mire se ju gjeta oj Diana007 :wink:.Hahahhah e sa i perket demelise qysh mu duk mu ne fillim kogja dembelice ishe edhe ti a ? po nuk me tregove qka met puna e turshive a po i shtime me Macen a qka po bajm hahahhahha :wink:
te pershendes edhe un :wink:

Diana007
03-02-05, 15:07
Oooo mir s e na edhe oj Demelic , shpersoj s edo te kelon mir ne mesin ton :wink:

PS: Mos te rri shum gat teje s e po me demelav edhe mu , s e gati jam edhe un me u demelav :P :P :P :P :P

T peshedes dhe kalofsh nje dit te mir :wink:

Ooo mire se ju gjeta oj Diana007 :wink:.Hahahhah e sa i perket demelise qysh mu duk mu ne fillim kogja dembelice ishe edhe ti a ? po nuk me tregove qka met puna e turshive a po i shtime me Macen a qka po bajm hahahhahha :wink:
te pershendes edhe un :wink:

hehhheehhhehehhehh valla ja ke qellu pak se kogje jam demelic :oops: hehehehehehhhee , e sa i perket turshive beni hati ju specat un vi ju ndihemoj se per qe dal ne pazar me bil specat kurr hehehehhehhheheheehehehheh

:wink:

Maca
03-02-05, 15:19
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:

Diana007
03-02-05, 15:26
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:E valla mir ben nes ei blen ti ,se nuk jam per pazar un se me vjen marre me dal hehhhhhheheh , vetm kur ti bel thire edhe Demelicen edhe i shtim turshit bashk triat hehheheheheheeh

T pershedes Maca

Maca
03-02-05, 15:28
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:E valla mir ben nes ei blen ti ,se nuk jam per pazar un se me vjen marre me dal hehhhhhheheh , vetm kur ti bel thire edhe Demelicen edhe i shtim turshit bashk triat hehheheheheheeh

T pershedes Maca


Nuk besoj se ajo vjen me mue,se ajo demelic ama un shkoj me limousine edhe pse ne pazar hahah paramendo Diana007 kur ta parkiras aty Limousinne hahah krejt pazari qohet en kom marrja madhe :oops: :wink: haha thojn kjo me Limousinne e po vjen ne pazar hahahha katastrof ani de ti maroje hargjin ama qy mir ta bojsh se un ta gjuj ftyres nese sem pelqen hahaha (hajgare a)

Edhe une te pershendes bile nje mouqq ne faqe :wink:

dembelica
03-02-05, 15:29
Mire se erdhe, pune vetem pune :P :)

Mire se ju gjeta :wink: PUNE PUNE........... ehehehhehe me u lodh a? :(

dembelica
03-02-05, 15:32
Oooo mir s e na edhe oj Demelic , shpersoj s edo te kelon mir ne mesin ton :wink:

PS: Mos te rri shum gat teje s e po me demelav edhe mu , s e gati jam edhe un me u demelav :P :P :P :P :P

T peshedes dhe kalofsh nje dit te mir :wink:

Ooo mire se ju gjeta oj Diana007 :wink:.Hahahhah e sa i perket demelise qysh mu duk mu ne fillim kogja dembelice ishe edhe ti a ? po nuk me tregove qka met puna e turshive a po i shtime me Macen a qka po bajm hahahhahha :wink:
te pershendes edhe un :wink:hehhheehhhehehhehh valla ja ke qellu pak se kogje jam demelic :oops: hehehehehehhhee , e sa i perket turshive beni hati ju specat un vi ju ndihemoj se per qe dal ne pazar me bil specat kurr hehehehhehhheheheehehehheh

:wink:

Qe qe ti pernime po na del ma dembelice se un :wink: po ma mire me dal ne pazare e me i ble se mi pregadite a ?
Ok po masi paskemi qellu si njejt ok duhet me i ndihmu njera tjetres :cry: :wink:

dembelica
03-02-05, 15:35
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:

E qashtu bre Maca se me te vertete po del ma e zonja se na :roll: :wink:
Ishalla nuk harron me i ble tetana se mos vet masanej mos po priton me dal apet ne pazar :wink:

Diana007
03-02-05, 15:36
Nuk besoj se ajo vjen me mue,se ajo demelic ama un shkoj me limousine edhe pse ne pazar hahah paramendo Diana007 kur ta parkiras aty Limousinne hahah krejt pazari qohet en kom marrja madhe :oops: :wink: haha thojn kjo me Limousinne e po vjen ne pazar hahahha katastrof ani de ti maroje hargjin ama qy mir ta bojsh se un ta gjuj ftyres nese sem pelqen hahaha (hajgare a)

Edhe une te pershendes bile nje mouqq ne faqe :wink:

Hhehhhhhehhh Maca spo muj me t eparamendu me Limousinne ne pazar kert tuj kqyr , ej pritum se po vi edhe un pra hehheheheehhehehehhe a per hargj mos ta nin se qafr turshi i shti un kerkush nuk shtin hehhhehhhhhhhhhheheheheh

Flm shum per puthje edhe un t puth shummmmmmm , kujdes se po rrxohesh hehhehhhehehehheheheh

dembelica
03-02-05, 15:38
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:E valla mir ben nes ei blen ti ,se nuk jam per pazar un se me vjen marre me dal hehhhhhheheh , vetm kur ti bel thire edhe Demelicen edhe i shtim turshit bashk triat hehheheheheheeh

T pershedes Maca


Nuk besoj se ajo vjen me mue,se ajo demelic ama un shkoj me limousine edhe pse ne pazar hahah paramendo Diana007 kur ta parkiras aty Limousinne hahah krejt pazari qohet en kom marrja madhe :oops: :wink: haha thojn kjo me Limousinne e po vjen ne pazar hahahha katastrof ani de ti maroje hargjin ama qy mir ta bojsh se un ta gjuj ftyres nese sem pelqen hahaha (hajgare a)

Edhe une te pershendes bile nje mouqq ne faqe :wink:

Kuuuuu po don me me shku ftyra me ket nik qe e kam vu ncncncn :(
Po qysh mori nuk vi me limuzine paaaaaaa :x :wink:

Maca
03-02-05, 15:39
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:

E qashtu bre Maca se me te vertete po del ma e zonja se na :roll: :wink:
Ishalla nuk harron me i ble tetana se mos vet masanej mos po priton me dal apet ne pazar :wink:

demelica kollaj osht mu bo e zoja qy qo bothen pak hahaha edhe krejt thojn je e zoja qy,se ne realitet jam ma demelic ne krejt familjen time edhe njihem si demelic e popullarizume hahah ne realitet ama ketu ne forum jam kogja e zoja,me llafe haha....

Jo jo hiq mos ke dert ti se i mar ma tmirat edhe mi jepin ma lir mue hehe,jau mar mendjen tu ju bo llaf,hihi...


Mpuqq ty...

Maca
03-02-05, 15:42
Nuk besoj se ajo vjen me mue,se ajo demelic ama un shkoj me limousine edhe pse ne pazar hahah paramendo Diana007 kur ta parkiras aty Limousinne hahah krejt pazari qohet en kom marrja madhe :oops: :wink: haha thojn kjo me Limousinne e po vjen ne pazar hahahha katastrof ani de ti maroje hargjin ama qy mir ta bojsh se un ta gjuj ftyres nese sem pelqen hahaha (hajgare a)

Edhe une te pershendes bile nje mouqq ne faqe :wink:

Hhehhhhhehhh Maca spo muj me t eparamendu me Limousinne ne pazar kert tuj kqyr , ej pritum se po vi edhe un pra hehheheheehhehehehhe a per hargj mos ta nin se qafr turshi i shti un kerkush nuk shtin hehhhehhhhhhhhhheheheheh

Flm shum per puthje edhe un t puth shummmmmmm , kujdes se po rrxohesh hehhehhhehehehheheheh


Hahahaha Diana007 jah jah tash nuk te mar se masi mujte me paramendu une me Limousinne hehe tash ska...

Ri tash ti qaty shti turshi un po dal mu shetuit fiuuuuuuu edhe jau blej specta ska problem bre qy,aihh per me shetit a e para jam si ti kur i shtin turshit hahah si une askushi me me dal anej knej.. ahahah ani hajde Diana007 ama mos um qo ferka aty naj problem mos um qit me mashkit se qat revole se e ke ne foto aty ta mar edhe i vras krejt hahaha...


jo mos nuk rrzohna une se e kam karigen me gozhda te instalune hahah :wink:

Maca
03-02-05, 15:43
demelica haha me nejt ne limousinne ta kona a qka je ti ahaha ani bre hajdi ama siq i thash edhe Diana007 mos um bani naj problem aty me mashkit deri sa dal une ti blej specat se kur tna shohin me limousinne krejt afrohen aty hahaha mos i ngux djemt se me revolen e Diana007 i vras krejt hihih :wink:

dembelica
03-02-05, 15:45
Demelica hahaah a pe sheh sa shpejt u bere e zoja po hajt ri rahat Diana007 se un shkoj i blej specat se kam zanat me bo pazar mi japin ma lir mu se kur tum shohin e kan pa qahre hahah,e ju bani gati hargjin a hihihi :wink:

E qashtu bre Maca se me te vertete po del ma e zonja se na :roll: :wink:
Ishalla nuk harron me i ble tetana se mos vet masanej mos po priton me dal apet ne pazar :wink:

demelica kollaj osht mu bo e zoja qy qo bothen pak hahaha edhe krejt thojn je e zoja qy,se ne realitet jam ma demelic ne krejt familjen time edhe njihem si demelic e popullarizume hahah ne realitet ama ketu ne forum jam kogja e zoja,me llafe haha....

Jo jo hiq mos ke dert ti se i mar ma tmirat edhe mi jepin ma lir mue hehe,jau mar mendjen tu ju bo llaf,hihi...


Mpuqq ty...

Po bre mire e ke Maca qe koka kollaj me u ba e zonja po qat ..... kujt me ja marr e me u ba e zonja si ti hahhahahhah :wink:
Jo valla masi po del me qasi kerri pes te tjereve ne pazare po vi edhe un ?
JE SHUM E MIRE MACA :wink:
Nje mpuqqqqqqqq ter ty Maca edhe Diana ,me te vertete jeni shum te kendeshme :wink:

dembelica
03-02-05, 15:47
demelica haha me nejt ne limousinne ta kona a qka je ti ahaha ani bre hajdi ama siq i thash edhe Diana007 mos um bani naj problem aty me mashkit deri sa dal une ti blej specat se kur tna shohin me limousinne krejt afrohen aty hahaha mos i ngux djemt se me revolen e Diana007 i vras krejt hihih :wink:

Po kujt moj nuk ja kona me u shetite :lol: :lol: :lol:
Hiq bre mos e baj gajle se nuk kemi me kshyr MESHQI po SPECA hahhahah :wink:

Maca
03-02-05, 15:48
demelica hahah qat b*** merma mue shetitma pak neper foeum edhe bohesh e zoja...

Hajt bre ri rahat ti se ste lom na keq,kena met bo ma demelic se je ose kena met bo ma e zoja se krejt ketu ka vetem dy gjera ''ose ose''...

Edhe ti demelica je shum e mrekullushme je shum e mir,e sjellshme boll mo te livdova qy haha mpuqqqqq shummm te dyjave edhe Diana007 e mir osht shum,ama ket duhesh me pak me ngux e tkallxoj sa osht e mir hahah :wink:

Diana007
03-02-05, 15:50
Qe qe ti pernime po na del ma dembelice se un :wink: po ma mire me dal ne pazare e me i ble se mi pregadite a ?
Ok po masi paskemi qellu si njejt ok duhet me i ndihmu njera tjetres :cry: :wink:

hehhhehehhehhhe uh ndoshta edhe ja kaloj per demeli hehehehhehehe , pa valla mir e ke masi kemi qellu te njet me mir me i ndihu njara tjetres :roll:

Maca
03-02-05, 15:50
demelica haha me nejt ne limousinne ta kona a qka je ti ahaha ani bre hajdi ama siq i thash edhe Diana007 mos um bani naj problem aty me mashkit deri sa dal une ti blej specat se kur tna shohin me limousinne krejt afrohen aty hahaha mos i ngux djemt se me revolen e Diana007 i vras krejt hihih :wink:

Po kujt moj nuk ja kona me u shetite :lol: :lol: :lol:
Hiq bre mos e baj gajle se nuk kemi me kshyr MESHQI po SPECA hahhahah :wink:


demelica hahahaha qka me ke shti me qesh qy qy ani speca... shoqorija kish marak sallatat mi ndru se i kish thon doktori se te shnetshme jan ahhaah qysh thot adelina hahah ok nese kqyrni speca cilant jan ma taze e ma te mira ather mundeni me ardh perndryshe NCUK sju mari jo...

E di bre demelica se jau kona me shetit ama ju edhe ashtu edhe kshtu ska hehhehe...

Pun pun pak ma shum qe me shetit me Maca reth e perqark...Pazarit kuptohet se ku qy... :wink:

dembelica
03-02-05, 15:57
demelica hahah qat b*** merma mue shetitma pak neper foeum edhe bohesh e zoja...

Hajt bre ri rahat ti se ste lom na keq,kena met bo ma demelic se je ose kena met bo ma e zoja se krejt ketu ka vetem dy gjera ''ose ose''...

Edhe ti demelica je shum e mrekullushme je shum e mir,e sjellshme boll mo te livdova qy haha mpuqqqqq shummm te dyjave edhe Diana007 e mir osht shum,ama ket duhesh me pak me ngux e tkallxoj sa osht e mir hahah :wink:

Ok,flm shum mos me lavdro ma se :oops:
Edhe diqka,mos u ban qaq zemer gjere per b....... se hahhahahha :wink:
un per vete nuk po them po ka njerz qe mujn me e keqperdore :wink:
( pak hajgare) :lol: :lol: :lol:

dembelica
03-02-05, 15:59
demelica haha me nejt ne limousinne ta kona a qka je ti ahaha ani bre hajdi ama siq i thash edhe Diana007 mos um bani naj problem aty me mashkit deri sa dal une ti blej specat se kur tna shohin me limousinne krejt afrohen aty hahaha mos i ngux djemt se me revolen e Diana007 i vras krejt hihih :wink:

Po kujt moj nuk ja kona me u shetite :lol: :lol: :lol:
Hiq bre mos e baj gajle se nuk kemi me kshyr MESHQI po SPECA hahhahah :wink:


demelica hahahaha qka me ke shti me qesh qy qy ani speca... shoqorija kish marak sallatat mi ndru se i kish thon doktori se te shnetshme jan ahhaah qysh thot adelina hahah ok nese kqyrni speca cilant jan ma taze e ma te mira ather mundeni me ardh perndryshe NCUK sju mari jo...

E di bre demelica se jau kona me shetit ama ju edhe ashtu edhe kshtu ska hehhehe...

Pun pun pak ma shum qe me shetit me Maca reth e perqark...Pazarit kuptohet se ku qy... :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
03-02-05, 16:00
O vetm merna oj Mac se nuk boj peroplemi hiq , na shy jem demelica pritojm edhe me fol heheheheheh a me na nguc naj kush kur ti dal un me revol kam me ik hehheheehehhe

Ju prshedes te dyave , dhe nje mpuq te duave jeni te mrekullushme :wink:

PS: mu ndal rjeti me heret nervat mi ka prish :twisted:

Maca
03-02-05, 16:03
demelica hahah qat b*** merma mue shetitma pak neper foeum edhe bohesh e zoja...

Hajt bre ri rahat ti se ste lom na keq,kena met bo ma demelic se je ose kena met bo ma e zoja se krejt ketu ka vetem dy gjera ''ose ose''...

Edhe ti demelica je shum e mrekullushme je shum e mir,e sjellshme boll mo te livdova qy haha mpuqqqqq shummm te dyjave edhe Diana007 e mir osht shum,ama ket duhesh me pak me ngux e tkallxoj sa osht e mir hahah :wink:

Ok,flm shum mos me lavdro ma se :oops:
Edhe diqka,mos u ban qaq zemer gjere per b....... se hahhahahha :wink:
un per vete nuk po them po ka njerz qe mujn me e keqperdore :wink:
( pak hajgare) :lol: :lol: :lol:


demelica hahahahahaha valla ki drejt a... mmmm shtine me dyshu tash edhe mos me vesh as miniq mo se koka rrezik edhe me u ul e me mar diqka se ku po ta pshtetshin pa te vet hahaha...

Ok demelica edhe un te pershendes shum,dhe shihemi serish ...kisssss

juvee :wink:

dembelica
03-02-05, 16:03
O vetm merna oj Mac se nuk boj peroplemi hiq , na shy jem demelica pritojm edhe me fol heheheheheh a me na nguc naj kush kur ti dal un me revol kam me ik hehheheehehhe

Ju prshedes te dyave , dhe nje mpuq te duave jeni te mrekullushme :wink:

PS: mu ndal rjeti me heret nervat mi ka prish :twisted:

Po po Diana mos ta nin se po na merr :wink: po do kushte nai ka qit e se di a mujm me i plotesu veq po mundohemi a?
Kuuuuu ti edhe rrjetin e paske bre dembel a ? hahaha :wink:
:wink: flm shum

Maca
03-02-05, 16:06
O vetm merna oj Mac se nuk boj peroplemi hiq , na shy jem demelica pritojm edhe me fol heheheheheh a me na nguc naj kush kur ti dal un me revol kam me ik hehheheehehhe

Ju prshedes te dyave , dhe nje mpuq te duave jeni te mrekullushme :wink:

PS: mu ndal rjeti me heret nervat mi ka prish :twisted:


ok Diana007 pra une ora 8 mengjes jam aty qe spriton mu qu qaq heret edhe masi po thu si nguc djemt ather jeni te mireseardhura te dyjat ama regullat tash i di ju vetem nga dritarja e Limousinne keni drejt te kqyrni se ashtu kshtu me sabah askush sju sheh hahah,ndaqi qy..edhe shoferin e kam porosit me ju kqyr mos po bani naj sherr heheh,se un vet e sherreve jam hahah..
Tjera her mbaje rrejtin fort shtrengje lidhe me konop edhe thuj mos um ik ashtu pa pyt a sje ka e sheh se jam tu shkrujt me Maca & demelica a shaje niher per mu tuj o pis,o paftyr hahaha...

Mpuqqqqqq tyyy :wink:

dembelica
03-02-05, 16:06
demelica hahah qat b*** merma mue shetitma pak neper foeum edhe bohesh e zoja...

Hajt bre ri rahat ti se ste lom na keq,kena met bo ma demelic se je ose kena met bo ma e zoja se krejt ketu ka vetem dy gjera ''ose ose''...

Edhe ti demelica je shum e mrekullushme je shum e mir,e sjellshme boll mo te livdova qy haha mpuqqqqq shummm te dyjave edhe Diana007 e mir osht shum,ama ket duhesh me pak me ngux e tkallxoj sa osht e mir hahah :wink:

Ok,flm shum mos me lavdro ma se :oops:
Edhe diqka,mos u ban qaq zemer gjere per b....... se hahhahahha :wink:
un per vete nuk po them po ka njerz qe mujn me e keqperdore :wink:
( pak hajgare) :lol: :lol: :lol:


demelica hahahahahaha valla ki drejt a... mmmm shtine me dyshu tash edhe mos me vesh as miniq mo se koka rrezik edhe me u ul e me mar diqka se ku po ta pshtetshin pa te vet hahaha...

Ok demelica edhe un te pershendes shum,dhe shihemi serish ...kisssss

juvee :wink:

Po de perqata po them edhe un :wink: se ktu qkas kish :oops: po mendoj shum te mire jan,po ti prej meje mos u tut a ?
te pershendes edhe un :wink:

Diana007
03-02-05, 16:08
Oj qiak apo em nihmoni mij me qit flia se un zjermin e kallhttp://dermaku.coms.ph/images/flija.jpg Demelic qiti renat e fliave ti , e ti Maca dil meri do dru hehheheehhh

Maca
03-02-05, 16:09
demelica hahaha e di e di per qka e ki fjalen ahaha,jo moj se pata per ty fjalen nuk tutna prej qikave por prej mashkive...

me ta pshtet pa te vet haha ma keq ska oj bij :oops: ...

Ooooooo moti skam qesh kaq shum.com u knaqem e hajt :wink:

Ma tmirat jeni :wink:

Diana007
03-02-05, 16:10
http://dermaku.coms.ph/images/flija.jpg

Maca
03-02-05, 16:10
Hahahaha Diana007 un sja kam zanat as me qa dru as me majt dru as kurr njet tem hala dru skom qa e me majt kom majt nja 3 her mduket,qy...

Ok ikaaaaaa me mar dru ti shtine ni djal te kojshis me i qajt qaty se pritoj valla :wink:

dembelica
03-02-05, 16:12
demelica hahaha e di e di per qka e ki fjalen ahaha,jo moj se pata per ty fjalen nuk tutna prej qikave por prej mashkive...

me ta pshtet pa te vet haha ma keq ska oj bij :oops: ...

Ooooooo moti skam qesh kaq shum.com u knaqem e hajt :wink:

Ma tmirat jeni :wink:

Ok un veq thas si shoqe te mire po te msoj :wink: po qyre edhe prej qikave duhesh me u tut se ky shekulli i ri qe na ka ardh qe do vjet qkas edhe ka pru (RISI)hahahhah :wink:

dembelica
03-02-05, 16:14
Oj qiak apo em nihmoni mij me qit flia se un zjermin e kallhttp://dermaku.coms.ph/images/flija.jpg Demelic qiti renat e fliave ti , e ti Maca dil meri do dru hehheheehhh

Paaaaaaaa pappa edhe qikjo me gjeti ktu :evil: tash me ja nis me u nedu edhe fli me qite a ?
Po a veq per ne triat a per krejt ta di e te jap doreheqje leje prej juve po edhe prej forumit hahhahhaha

Maca
03-02-05, 16:15
demelica hahahah shuj bre qy psssssst se as qe nuk i qoj mend qaq larg pritoj mi shetit qaq larg edhe pse shetitjet i preferoj teper ama gerditna me qasi sene edhe po tutna po mbeta pa benzin skam me qka mu kthy e nese nuk qellon naj teperpjetse aty smuj as mu lshu teposht tani mbes aty kuku eh e mjera un tani kush me shpeton...

demelica ta di per nder qe per mua nuk priton mem jap keshilla :wink: :lol:

dembelica
03-02-05, 16:22
demelica hahahah shuj bre qy psssssst se as qe nuk i qoj mend qaq larg pritoj mi shetit qaq larg edhe pse shetitjet i preferoj teper ama gerditna me qasi sene edhe po tutna po mbeta pa benzin skam me qka mu kthy e nese nuk qellon naj teperpjetse aty smuj as mu lshu teposht tani mbes aty kuku eh e mjera un tani kush me shpeton...

demelica ta di per nder qe per mua nuk priton mem jap keshilla :wink: :lol:

Jojo as un nuk i qoj ment qaq larg po masi ra fjala e b....... se perndryshe jo :wink:

Maca
03-02-05, 16:25
Hhahaha Demelica e din qka,kam nje idee :idea: hajde te dhoma Diana007 aty e marojna flijen bijo se ketu tek ti po ta bojm viran tani ti priton me pastru e un nuk jam ne perdorim se ehe un pritoj hahah hajde atje ma mir te bjen qy :wink:

Diana007
03-02-05, 16:43
Hahahaha Diana007 un sja kam zanat as me qa dru as me majt dru as kurr njet tem hala dru skom qa e me majt kom majt nja 3 her mduket,qy...

Ok ikaaaaaa me mar dru ti shtine ni djal te kojshis me i qajt qaty se pritoj valla :wink:


Ec moj shku merr dru me qka je ka ben qy :evil: nuk di thot kerkush nuk ka le i msun heheheehheheheehehhehehhe ,se mu shym zjarri krejt qetash hehhehhhhehh

Diana007
03-02-05, 16:47
Hhahaha Demelica e din qka,kam nje idee :idea: hajde te dhoma Diana007 aty e marojna flijen bijo se ketu tek ti po ta bojm viran tani ti priton me pastru e un nuk jam ne perdorim se ehe un pritoj hahah hajde atje ma mir te bjen qy :wink:


Qy qy te un me ardh aaaaaaaaa , jo valla kqey po e maroj flien , po kur ta kryme pastruj un most tja nin , po vetm duhet qe edhe ju pak te me ndihmon hehhhhhh me hek hirin hehhhehehehheheheheeheh

dembelica
04-02-05, 14:34
Hhahaha Demelica e din qka,kam nje idee :idea: hajde te dhoma Diana007 aty e marojna flijen bijo se ketu tek ti po ta bojm viran tani ti priton me pastru e un nuk jam ne perdorim se ehe un pritoj hahah hajde atje ma mir te bjen qy :wink:


Qy qy te un me ardh aaaaaaaaa , jo valla kqey po e maroj flien , po kur ta kryme pastruj un most tja nin , po vetm duhet qe edhe ju pak te me ndihmon hehhhhhh me hek hirin hehhhehehehheheheheeheh

Jaaaaaa nuk je ka kallxohej edhe aq fer me neve jo :shock: po nese doni mujm me e maru fline edhe te un veq me me ndihmu edhe me e pastru pak a ? se nuk muj un veq vet me i kry tan keto pune SE PRITOJ :wink:

Diana007
04-02-05, 15:31
Hhahaha Demelica e din qka,kam nje idee :idea: hajde te dhoma Diana007 aty e marojna flijen bijo se ketu tek ti po ta bojm viran tani ti priton me pastru e un nuk jam ne perdorim se ehe un pritoj hahah hajde atje ma mir te bjen qy :wink:


Qy qy te un me ardh aaaaaaaaa , jo valla kqey po e maroj flien , po kur ta kryme pastruj un most tja nin , po vetm duhet qe edhe ju pak te me ndihmon hehhhhhh me hek hirin hehhhehehehheheheheeheh

Jaaaaaa nuk je ka kallxohej edhe aq fer me neve jo :shock: po nese doni mujm me e maru fline edhe te un veq me me ndihmu edhe me e pastru pak a ? se nuk muj un veq vet me i kry tan keto pune SE PRITOJ :wink:

HEhhhheeh pse moj nuk jam ka kallxohem fer qy , un thash qe e pastroj un , nuk jam qaq demelic sa ju ehhehehehehhe


T pershede shum shum , dhe t puth
http://www.heathersanimations.com/Romance/pussmun2.gif

Honesty^uk.
04-02-05, 21:00
Mire se ke ardhe Demelica, shpresoj se dembeline do ta mundesh ketu nen shoqerine e forumit DARDAN.
Kalo sa me bukur e nderuar

Honesty

Domira
05-02-05, 00:56
Dembelica mire se takohemi ne DARDANIA shpresoj se do te argetohemi bukur 8) :D

Luana
05-02-05, 01:28
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

dembelica
05-02-05, 15:31
Mire se ke ardhe Demelica, shpresoj se dembeline do ta mundesh ketu nen shoqerine e forumit DARDAN.
Kalo sa me bukur e nderuar

Honesty

Flm shum Honesty :wink: e sa i perket dembelise po me duket qe ja kan nis me e lan anash :roll: ahtu me duket hehehheh.

dembelica
05-02-05, 15:35
Dembelica mire se takohemi ne DARDANIA shpresoj se do te argetohemi bukur 8) :D

Hej po ma thot Luana mos jemi nji person hahahhah mbasi jemi regjistru me te njejten date,ose tha ndoshta jemi shoqe :wink:.
Asht mire me i tregu qe nuk edhe te vertete ose po hyjm bashk ne kualicion a ? :lol: :lol: :lol:
Flm shum Domira,kalo edhe ti sa me mire :wink:

dembelica
05-02-05, 15:38
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

Hahhaah Luana interesant valla po i dhash nji propozim Domires me hy bashk ne dyat ne kualicion :wink:
Sidoqofte,te falenderoj shum dhe kalofsh sa me mire :wink:

Domira
05-02-05, 16:00
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

Hahhaah Luana interesant valla po i dhash nji propozim Domires me hy bashk ne dyat ne kualicion :wink:
Sidoqofte,te falenderoj shum dhe kalofsh sa me mire :wink:

Dembelica moj skane faj se edhe me shkrime disi po ngjajm :lol: edhe une dembelice jam pak, hajt po hyjm ne koalicion :wink: e jav pshtjellavmi me ka krejt hahahhahahahah
te pershendes e nderuar :wink:

Diana007
05-02-05, 16:03
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

Hahhaah Luana interesant valla po i dhash nji propozim Domires me hy bashk ne dyat ne kualicion :wink:
Sidoqofte,te falenderoj shum dhe kalofsh sa me mire :wink:

Dembelica moj skane faj se edhe me shkrime disi po ngjajm :lol: edhe une dembelice jam pak, hajt po hyjm ne koalicion :wink: e jav pshtjellavmi me ka krejt hahahhahahahah
te pershendes e nderuar :wink:

Op edhe nje demelic tjeter na dul avavavv po me duke t s e kret demlica a kokem ketu hehhehehehehehh :P :P

dembelica
05-02-05, 16:08
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

Hahhaah Luana interesant valla po i dhash nji propozim Domires me hy bashk ne dyat ne kualicion :wink:
Sidoqofte,te falenderoj shum dhe kalofsh sa me mire :wink:

Dembelica moj skane faj se edhe me shkrime disi po ngjajm :lol: edhe une dembelice jam pak, hajt po hyjm ne koalicion :wink: e jav pshtjellavmi me ka krejt hahahhahahahah
te pershendes e nderuar :wink:

Po de nime mire e ke vrejte se shkrimin e njejte ORIGINDALL :wink:
O zemra jem e kam dite qe nuk jam un e vetmja dembelice ktu,po mire e ke ti me hy ne kualicion tjau hupim renin a ?
flm shum nje mpuq per ty :wink:

dembelica
05-02-05, 16:13
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

Hahhaah Luana interesant valla po i dhash nji propozim Domires me hy bashk ne dyat ne kualicion :wink:
Sidoqofte,te falenderoj shum dhe kalofsh sa me mire :wink:

Dembelica moj skane faj se edhe me shkrime disi po ngjajm :lol: edhe une dembelice jam pak, hajt po hyjm ne koalicion :wink: e jav pshtjellavmi me ka krejt hahahhahahahah
te pershendes e nderuar :wink:

Op edhe nje demelic tjeter na dul avavavv po me duke t s e kret demlica a kokem ketu hehhehehehehehh :P :P

Popopoop e kam dite qe ktu dalin gati tetona dembelica po nuk jan fer me kallxu :wink: :lol: :lol: :lol:

Domira
05-02-05, 16:24
Interesant more , per nji date qenkeni regjistruar ne Forum ti dhe Domira , a thua eshte 1 apo 2 persona a po shoqe jeni :?: :wink:
sidoqoft , mire se ke ardhe ne vendin me te popullarizuar ne bot :D

Hahhaah Luana interesant valla po i dhash nji propozim Domires me hy bashk ne dyat ne kualicion :wink:
Sidoqofte,te falenderoj shum dhe kalofsh sa me mire :wink:

Dembelica moj skane faj se edhe me shkrime disi po ngjajm :lol: edhe une dembelice jam pak, hajt po hyjm ne koalicion :wink: e jav pshtjellavmi me ka krejt hahahhahahahah
te pershendes e nderuar :wink:

Op edhe nje demelic tjeter na dul avavavv po me duke t s e kret demlica a kokem ketu hehhehehehehehh :P :P

Popopoop e kam dite qe ktu dalin gati tetona dembelica po nuk jan fer me kallxu :wink: :lol: :lol: :lol:
o po moj Dembelica kam tregu ne prezantimin tim qy :D

Maca
07-02-05, 18:04
Fiuuuuuuuuuu demelica aje nam bre? Ku e kena Diana007 :wink:
Vetem desha met pershendet,kalo bukur tung tung :wink:

dembelica
07-02-05, 18:08
Fiuuuuuuuuuu demelica aje nam bre? Ku e kena Diana007 :wink:
Vetem desha met pershendet,kalo bukur tung tung :wink:

Fiuuuuuuuu fiuuuuuuuhuhuhuhu qe valla qitu ne shpi,po ti ka je hup pash neren?
Hiq nuk e di se e myti gripi e hajt e ka kap me te keq :?
Flm shum te pershendes edhe un ty :wink:
Tung

Maca
07-02-05, 18:13
Fiuuuuuuuuuu demelica aje nam bre? Ku e kena Diana007 :wink:
Vetem desha met pershendet,kalo bukur tung tung :wink:

Fiuuuuuuuu fiuuuuuuuhuhuhuhu qe valla qitu ne shpi,po ti ka je hup pash neren?
Hiq nuk e di se e myti gripi e hajt e ka kap me te keq :?
Flm shum te pershendes edhe un ty :wink:
Tung

Hihihi un nuk hupi kurr veq fitoj hhahahah,edhe un e kam pas gripin po tash mkaloj ama kisha disa probleme me syt,mmm tash jam ma mir...

Pse nuk e kap ti gripin,mos prit met kap ty aj,se atina i duket mir te ti nxeht,e qyravet aty idijoti hahah :wink: :lol:

Kalo nje nat te kendshme,kiss kiss :wink:

dembelica
07-02-05, 18:21
Fiuuuuuuuuuu demelica aje nam bre? Ku e kena Diana007 :wink:
Vetem desha met pershendet,kalo bukur tung tung :wink:

Fiuuuuuuuu fiuuuuuuuhuhuhuhu qe valla qitu ne shpi,po ti ka je hup pash neren?
Hiq nuk e di se e myti gripi e hajt e ka kap me te keq :?
Flm shum te pershendes edhe un ty :wink:
Tung

Hihihi un nuk hupi kurr veq fitoj hhahahah,edhe un e kam pas gripin po tash mkaloj ama kisha disa probleme me syt,mmm tash jam ma mir...

Pse nuk e kap ti gripin,mos prit met kap ty aj,se atina i duket mir te ti nxeht,e qyravet aty idijoti hahah :wink: :lol:

Kalo nje nat te kendshme,kiss kiss :wink:

Veq vazhdo e fito se mu me vjen mire :wink: po un nuk e kam gripin se me njelle zi,po Diana007 hahahah kuku qe po me duket se me ra edhe mu tash mos vet e ma zi vjen gripi i idhnum se i the idiot hahhah :wink:
Kalo edhe ti mire,nje mpuqqqqq per ty :wink:

Maca
07-02-05, 18:23
demelica hahahaha gripi pik nkom te ti a haha...

Mpuq pik nkom,nga Maca pik nkom pro... :wink: 8)

Diana007
08-02-05, 09:37
Fiuuuuuuuuuu demelica aje nam bre? Ku e kena Diana007 :wink:
Vetem desha met pershendet,kalo bukur tung tung :wink:

Fiuuuuuuuu fiuuuuuuuhuhuhuhu qe valla qitu ne shpi,po ti ka je hup pash neren?
Hiq nuk e di se e myti gripi e hajt e ka kap me te keq :?
Flm shum te pershendes edhe un ty :wink:
Tung

Hihihi un nuk hupi kurr veq fitoj hhahahah,edhe un e kam pas gripin po tash mkaloj ama kisha disa probleme me syt,mmm tash jam ma mir...

Pse nuk e kap ti gripin,mos prit met kap ty aj,se atina i duket mir te ti nxeht,e qyravet aty idijoti hahah :wink: :lol:

Kalo nje nat te kendshme,kiss kiss :wink:

Veq vazhdo e fito se mu me vjen mire :wink: po un nuk e kam gripin se me njelle zi,po Diana007 hahahah kuku qe po me duket se me ra edhe mu tash mos vet e ma zi vjen gripi i idhnum se i the idiot hahhah :wink:
Kalo edhe ti mire,nje mpuqqqqq per ty :wink:


Qka keni moj ju te duat qe po ma permendini gripin e nuk po ma leni rehat hehhehehheeh sa ke kat me shku tash i ra pishman po rin edhe disa dit hehhehehehheehheh ,

Qika ju pershedes kalfoshit nje dit te mir :wink:

Maca
10-02-05, 19:13
Fiuuuuuuuuu demelica te pershendes kiss kiss baby ma bojke e tybe me dor mem prek zguxojke jah jah sma kojke hahah :wink: Diana007 valla hiq mos ta nine se gripi osht tu ardh e tu shku te une diqka i ka pelqy hahah :wink:

AK^47
10-02-05, 20:07
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:


Ti Jo Dmemelic Po Demelic e Gjys te Koke :):):):):):):):)

dembelica
10-02-05, 20:17
Kshu si dembelice qe jam me 2-3 fjale po e kryj se jam ka pritoj edhe shum bile :wink:
Oj maca po po me duket qe nuk jam un e vetmja qe jam dembelice ktu ne forum edhe pse jam e re nji her e nuk kam mrri me ju njofte :wink:
po dalin ktu dembela dalin yyhyyyyyyyy :lol: :lol: :lol:
Jam nga Prishtina,jetoj ktu ne Prishtine,me punu nuk punoj se jam dembelice e kshu me rradhe.
nese keni diqka kunder pro meje lirisht thuane me kohe :evil: :wink:
Kalofshit mire, tung :wink:


Ti Jo Dmemelic Po Demelic e Gjys te Koke :):):):):):):):)

Flm shum prej teje qe e paske verejte aq shpejt AK^47 :wink:

AK^47
10-02-05, 20:24
Jo Tybe Ti Far Demelica Shum Me Demel Se Sa Ti Kokam Un Se Ti Per hala Nji Muj i Paske Shkru 400 e Sa Postime e Un Qe Nji Vit Si Kam Shkru Sa Ke Shkru Ti Per NJi Muj :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Diana007
26-03-05, 14:31
Pa jam korit me ty q e sa nuk jam kan me te vizitu papa :roll:
T pershedes , nej dite t bar me pa lodhej te deshrin Diana :wink:

dembelica
05-04-05, 13:35
Pa jam korit me ty q e sa nuk jam kan me te vizitu papa :roll:
T pershedes , nej dite t bar me pa lodhej te deshrin Diana :wink:

Jo moj nuk je korit hiq, mos baj derte :wink:

Mbetsh e pershendetur edhe nga ana ime :wink:

rida
05-04-05, 15:39
Pershendetje per te gjitha vajzat e forumit, sidomos per ato qe po shkruajne ne kete teme

dembelica
08-04-05, 11:10
Pershendetje per te gjitha vajzat e forumit, sidomos per ato qe po shkruajne ne kete teme

Jeni e pershendetur edhe nga ana ime :)

rida
08-04-05, 12:24
Patjeter me duhet ta nderroj emrin q e ekam nga lindja sepse po ke keqpkutojne njerezit. Une jam mashkull dhe me therrasin me pseudonimin Rida here rido e ju po e shihini pseudonimin tim qe po mbaron me A ne fund dhe po mendoni se jam femer. Megjithate ju pershendes dhe me se shumti Dembelicen dhe Macen

dembelica
08-04-05, 16:05
Patjeter me duhet ta nderroj emrin q e ekam nga lindja sepse po ke keqpkutojne njerezit. Une jam mashkull dhe me therrasin me pseudonimin Rida here rido e ju po e shihini pseudonimin tim qe po mbaron me A ne fund dhe po mendoni se jam femer. Megjithate ju pershendes dhe me se shumti Dembelicen dhe Macen

Oooo me fal,po me te vertete nuk e kam dite qe jeni mashkull :oops:

Sidoqofte ju pershendes perseri :wink:

Rudi_1
17-04-05, 22:16
Gjithmon ke qen ma e mira dembelic , dhe shpresoj se dot jesh .
Pershendetje per ty ..............

experti_lu
19-04-05, 01:16
khhhhhhhhhu.qfar gabimi trshanik kam bo,se jam vonu mi shkru maces!!!se besoj se me falet ky gabim??ahahahhaha.....nese nuk ma fal maca gabimin?kush po e merr persiper me na pajtu???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
02-05-05, 19:29
Pershendtjeeeee demelica (e zoja e forumit) si tkom loqkume?
Kalofsh smut ketu dhe argetim te gatshem se demelic je :wink: 8)

Daja POLIC
05-05-05, 05:39
dembelica

oj oj oj dembelica edhe nje pershendetje nga une per mirseardhje ne forum :wink: