PDA

View Full Version : ~Kumbari~~~~


Kumbari
17-10-05, 17:13
Un jam Kumbari

Jam tip mafjozi,

kush ka nevoje per me maru noj pune, kontakto te MP

Ju pershnes taneve

Murgesha
17-10-05, 17:20
Mirė se na erdhe Kumbari.
Kalofsh sa mė mirė nė mesin tonė.

Problematiku
17-10-05, 17:46
Kumbari tuzgat jeta shoq, po a muj dole.

Pasi qenke punetor e une po kerkoj te tillė po hyjme menjiher ne pazar.

E kam njė pllakė betoni te armuar ka diku rreth 36 m/2 trashsia 30 cm e duhet me ba sterpikė, mundesi me makina e mjete thyese nuk ka me hy aty, dhe duhet veq far puntori i fortė.

Toni3
17-10-05, 22:26
Mire se vjen kumbare, inshalla me kembe te lehte :)