PDA

View Full Version : Une jam djana !


djana
10-10-03, 00:27
Une jam Diana jam dhe jetoj ne peje jam 22 vjeqare ju pershendes te gjitheve

ariani
20-11-03, 12:41
te pershendes dijana

sna tregove diqka me teper per veten tende,disi e ke lėnė tė cungueme biografin tėnde.

Po nejse se edhe ashtu na pelqen pasi te gjitha Miss-et e Kosovės po na dalin nga peja atėher dhe ju duhet te jeni e mir te pakten ashtu mendoj un te pershendes dhe njeher tung-tung

djana
05-12-03, 20:52
tung arianai faleminderes njashtu edhe une te pershendes e per femrat pejane smendoj se e ke keq ashtu po e tregojn vehten por mendjen nuk duhet mir rrit gjitha jemi t'mira po ju djemet jeni te keqinje hahaha pa keqkuptime ju lutem vetem shaka tung kalofsh mire ti dhe gjith tjeret

BeeP
13-04-04, 03:12
Kukuu moj Djala qka te Koke ti ani Pejonkk e kam nje shok shum i ka merak Pejonkat a mos po ja gjen ti ndonje :P..

BeeP
13-04-04, 03:13
Kukuu moj djana qka te Koke ti ani Pejonkk e kam nje shok shum i ka merak Pejonkat a mos po ja gjen ti ndonje :P..

Dr. Leone
16-05-04, 17:18
TE PERSHENDES DJANA PREZENTIM I SHKURTER POR I BUKUR TE UROJ CASTE TE KENDESHME KETU ME NEVE NE KET FORUM BESOJ SE DO BESH MIQ E SIMPATIZUES AQ SA DO KESH DESHIR SE JUVE PEJONKAT JENI SI MAGNET PO SKENI FAJ JU SE ZOTI JU KA FAL KESHTU. :wink:
TASH TE PERSHENDES.
ME RESPEKT
DR. LEONE

lazdrani
16-05-04, 19:22
Une jam Diana jam dhe jetoj ne peje jam 22 vjeqare ju pershendes te gjitheve
Miresevjen Diana,ngajeni nga Peja cilen pjese te qytetit jetoni :wink: Lazdrani

aferdita
16-05-04, 19:59
pershendetje djana mire se erdhe ne forum

florian
16-05-04, 21:47
pershendetje djana mire se erdhe ne forum shpresoj qe tja kaloni sa me bukur ketu :wink:

tonny
29-08-04, 07:48
pershendetje djana

turisti
10-09-04, 18:51
Pershendetje.Te deshiroj argetim te mire. :P