PDA

View Full Version : Un jam Drenasi2006


Drenasi2006
15-04-06, 12:34
Pershendetje per te gjith antaret e forumit Dardania
Un vi nga Drenasi jetoj dhe punoj ne perendim

Nese deshiron dikush te dij me shum,urdhroni e pytni?
tunggggg

Arb
15-04-06, 16:31
Mire se ke ardhur o Drenasi!

Ja kalofsh mire ne mes nesh!

vjeshta
16-04-06, 00:12
Mire se erdhe Drenasi ,kalo bukur si ketu poashtu edhe ne perendim.

Vjeshta!

Murgesha
16-04-06, 00:23
Drenas 2006 mirė se na ke ardhė e ja kalofsh bukur nė dardania.de


Murgesha!

Drenasi2006
16-04-06, 13:48
Arb;vjeshta dhe Murgesha mir se ju gjeta
ju pershendes dhe shpresoj te kalojm sa me mir ketu ne Dardania.de

me respekt
Drenasi2006

GURI SYLAJ
16-04-06, 17:03
Nje pershendetje te sinqert per Drenasin2006.Mire se ke ardhe e kalofshim bukur ne Dardani.
Me ndreime Guri Sylaj

laliloli
16-04-06, 17:24
Drenasi2006 pershendetje dhe mire se erdhe ne shtepine Dardane.Ia kalofsh si eshte me mire.

Perzemersisht Lali

Drenasi2006
17-04-06, 12:57
GURI SYLAJ dhe laliloli flm per pritjen dhe mir se ju gjeta
ju pershendees nga zemra dhe ju uroj gjith te mirat kudo qe ndodheni

me respekt
Drenasi2006