PDA

View Full Version : TUNG JUVE TE GJITHVE


vushtrria
22-03-04, 09:42
PO VUSHTRRIA KUSH ESHTE

vushtrria
22-03-04, 10:00
PRA UNE JAM VUSHTRRIA JAM NGA VUSHTRRIA PER NDRYSHE JETOI DHE PUNOI NE ZVICER JAM 35 VJEQAR PUNOI PER LLOGARIN TIME I KA M 50 PUNTOR JAM QE 10 VITE NE GURBET DHE JAM PJESMARRES I SHUM NGJRJEVE NE KOSOV JAM NJOFT SHUM MIR ME BACEN ADEM DHE ME GRUPIN E TIJ ISHIM NE SHQIPERI NE USHTRIME USHTARAKE EDHE NJE DU ME JAV THEN UNE JAM ANTARE I KETIJ FORUMI QE ME SHUM SE NJE VIT POR PER DO ARSYE PATA NDERPRE LIDHJET KESHTU QE JA FILLOVA PRAP ANDAJ JU PERSHENDES TE GJITHVE


KAQ PER FILLIM MIR U NDEGJOFSHIM

sir|emi-miami
30-03-04, 11:21
Vushtrri a bėn me dit se qfar firme ke ti me 50 puntor??

Tung

Barbaroza
30-03-04, 13:29
Vushtrria,a ke nevoje per punetor tjere?Nese po,atehere me ki parasysh please :(

vushtrria
30-03-04, 21:11
Sir|emi -miami po firma ime eshte ALPA-PLUS-S.A.R.L
nese e njifni zvicren prej gjeneve e deri ne bern kemi pun dhe kemi punue objekte shum te mdhaja si p.sh stadiumin e gjeneves ne e kemi punue e shum objekte tjera dhe kam puntoe te gjitha viseve shqiptare

me nderime sir|emi-miami

vushtrria
30-03-04, 21:21
barbaroza njeri per tjetrin gjithmon kemi nevoi andaj jeni e mir se ardhur po ju qiti rruga ne zvicer na vizitoni pse jo ahahahahh

barbaroza ju pershendes shumshendet

mija
31-03-04, 08:08
Hollaaaaaaaaa tonve :D

vushtrria
06-04-04, 20:24
mijaaaaaaaaaaa hollaaaaaaaaaaaaaaaaaa qka i ke punet

ju pershendes shum mija


shendet dhe ju pershendes

alipasha
08-04-04, 14:50
Tung tė gjithėve nė dardania .de

vushtrria
08-04-04, 16:46
te pershendes Ali Pasha mir se na erdheme nderime te gjithvevushtrria

Laura
08-04-04, 17:52
te gjif i pelsendes veq qato thekthiblikenden hiq se pelsendes as dlenusen se aja pe nguc dasulin tem!!!!!

mija
10-04-04, 17:04
flm per pershendetje qa bone a je mir :D

vushtrria
23-05-04, 10:17
tung mija ku je moj qe sa koh qe nuk po lajm ahahhhhahhah

si do qoft dhe kudo qoft qe te jesh te pershendes dhe shpresoi se jeni mir

me nderime vushtrria

mr_beni
27-05-04, 18:59
o vushtrria te pershendes shum

vushtrria
28-05-04, 20:24
flm mr-beni gjithashtu ju pershendes dhe suksese

me nderime vushtrria

Gentiana
18-07-04, 16:45
Duke shfletuar neper forum, pash se nuk te paskna pershendetur :oops: :oops: sorry. Pra nje pershendetje per ty, gjdo te mir.

Genta

ShEjToNkA
19-07-04, 00:45
PRA UNE JAM VUSHTRRIA JAM NGA VUSHTRRIA PER NDRYSHE JETOI DHE PUNOI NE ZVICER JAM 35 VJEQAR PUNOI PER LLOGARIN TIME I KA M 50 PUNTOR JAM QE 10 VITE NE GURBET DHE JAM PJESMARRES I SHUM NGJRJEVE NE KOSOV JAM NJOFT SHUM MIR ME BACEN ADEM DHE ME GRUPIN E TIJ ISHIM NE SHQIPERI NE USHTRIME USHTARAKE EDHE NJE DU ME JAV THEN UNE JAM ANTARE I KETIJ FORUMI QE ME SHUM SE NJE VIT POR PER DO ARSYE PATA NDERPRE LIDHJET KESHTU QE JA FILLOVA PRAP ANDAJ JU PERSHENDES TE GJITHVE


KAQ PER FILLIM MIR U NDEGJOFSHIM


ev evev ta lashtė Zoti logarin, e puntorėt i paq me ymer he burr ahhaahhaah ....,phaaaa qyre more qfarė djali n'daq pėr pushkė n'daq pėr llogari .., po ,po s'tė thojnė kot vushtriali ahahahah.....,po nime desha mė tė pyet nga cila lagje e vushtris je...........,??

Tė pėrshndes dhe gjithė tė mirat nė jetė................... :!:

vushtrria
03-08-04, 19:34
gentiana per nje pershendstje nuk eshte von kurr andaj edhe une ju pershendes dhe suksese

shendet

vushtrria
03-08-04, 19:42
shejtonka ju pershendes ku do qe jeni edhe puntorve u tregova per lutjen e tyre qe u ke ber dhe me than ishalla edhe shejtanka ka ymer te gjat eheheheheheheh eh une banoi afer shkolles muharrem bekteshi

me nderime vushtrria

ShEjToNkA
03-08-04, 23:48
Vuhstria , flm pėr urimin hahahhahaahahhhahahah.........

Ej tė falemnderit pėr pėrgjegje ,Ku do qė je tė pėrshndes .

progoni
07-08-04, 00:39
Unė extra po e pėrshendes
VUSHTRRIN

Kjo pėrshendetje tė gjetė masė miri.
U knaqėsh si nė Vushtrri

vushtrria
08-08-04, 10:14
PROGONI extra extra edhe une te pershendes shoku im i luftes me kujtohen shum momente me juve te atyre maleve te dajtit ahahahahah

turisti
10-09-04, 18:56
Qy,qy,po qysh mos met pershendet,auuuuu!!!!!! Tash po te pershendes per 100 vite te ardhshme,dhe te deshiroj shendet,gezime familjare dhe pasuri deri te maja e Mon Blanit. :P :wink:

vushtrria
10-09-04, 19:03
flm o turist piloti edhe une ju pershendes ju turisti ma keni ftof shokit erdhe pas meje ne ket forum shkove be pallat para meje ahahahha po de po puna e turistit

turisti
11-09-04, 01:25
flm o turist piloti edhe une ju pershendes ju turisti ma keni ftof shokit erdhe pas meje ne ket forum shkove be pallat para meje ahahahha po de po puna e turistit

Nderimet e mija,o Vushtrria.Pallati te pret edhe ty,mos u merakos,a une jam TURIST,jo CONCORD,por po mundona me i nxone nga pake,ama, me shume veshtersi.Ndoshta do te me shkurtohet koha per kompjuer sepse kam edhe obligimet tjera,po do te mundohem sa me shume te jem prezent,a edhe tju jap shance juve tjerve per PALLATIN-sepse qe-une po shkruaj,a ju po TATNI,a tani pom " kritikoni " qe arrita ne Pallatin,ha,ha,ha,ha.Te pershendes,noten e mire. :wink:

vushtrria
12-09-04, 11:45
ahahhhh turisti une po i afrohem palltit ngadal por i sigurt

te pershendes o turist piloti

turisti
12-09-04, 12:18
ahahhhh turisti une po i afrohem palltit ngadal por i sigurt

te pershendes o turist piloti

Nuk ka dite qe s'te pres para deres. :wink: Je i pershendetur gjiiiiiiiithmoooooneeeeeeeeeeeeeee. :wink: